Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
27. kvě 2009

Kaczko co se stalo? Jak to mám pochopit "s kým mám být na mateřské?"

hnedoocka23
27. kvě 2009

sapasi užijte si jížní moravu..nejlíp bude asi pod dekou s flaškou a jídlem... 😀

hnedoocka23
27. kvě 2009

katrin:já chodím jen do třech diskuzí i s touto..bokem raději nic nečtu..už jsem se poučila...

kacza.b
27. kvě 2009

kat jeste kdyz fungovala pobocka fertimedu v porube ve FN tak tam byla holka ktera mela uz doma leky na stimulaci a uz to proste nedostala a byla tehotna zrovna po IUI,tak sla odevzdat leky.

kat77
27. kvě 2009

Spasinko zdravím...

ocko, ty jsi ale sportovkyně, chtěla jsem se zeptat právě na ten powerplate, je to fakt taková hrůza?

hnedoocka23
27. kvě 2009

Kaczule,mateřská každou jednou čeká... 😉 jen si na ní někdo musí počkat,což je nespravedlivé...držím ti palečky,at je to co nejdříve 😵

kat77
27. kvě 2009

ty jo kaczko, ta holčina měla štěstíčko....no uvidíme, budu se objednávat k Jarošovi do Fulneku na KO, tak to ještě probereme

katrin111
27. kvě 2009

ocko zato ja pako ctu i jinde a nahani mi to strach..............holt jak mam dlouhou chvili tak tady toho procitam hodne

hnedoocka23
27. kvě 2009

kat..no ty co nejsou zvyklé cvičit vůbec,tak to je hrůza 😀 i pro mě to byla hrůza..hlavně cviky na břicho,to nesnáším..ale nakonec jsem to vydržela..půlhodka opravdu stačí... 😅

kat77
27. kvě 2009

ty brďo, no už mě na to lákala kamarádka, ale jak to tak slyším 😀 😀

hnedoocka23
27. kvě 2009

říkala,že je dobré se ted změřit,obvod pasu,nohou,boků...že jdou dolů hodně centimetry..al třeba na váze přibereš 1-2kg.. 😉 pokud budeš chodit 2xtýdně..za 4 týdny vidíš výsledky,celulitida ustupuje,tělo pevnější..

kat77
27. kvě 2009

ocko ty uz stimuluješ? a copak?

kacza.b
27. kvě 2009

kelisky ted to na me vsechno padlo a bojim se toho ze si vezmu pujcku na to abych mohla jit na IVF a zase to nevyjde,takze se mi do toho vubec nechce,ale zase bez deti muj zivot nedava smysl.

ale zase mi dela radost kazdy uspech IVF tak doufam ze me zadna nezklamete a pekne budete pekne vsechny tehulky
😉

hnedoocka23
27. kvě 2009

pokud mi nevyjde ted to ivfko...budu shazovat kila na tom...stojí to za to!!!

kat77
27. kvě 2009

tak to je ocko dobré...ale vždyť ty jsi chudounká jak proutek dle fotek 😉

hnedoocka23
27. kvě 2009

ted druhý den stříkám synarel...a další čtvrtek najíždím na puregon...
holky,jdu s pejsanem ven..

kacza.b
27. kvě 2009

ocko ma pejsek plastenku? 😀

kat77
27. kvě 2009

Kaczko, ta další IVF se už musí povést...hlavně nesmutni, to ti na zdravíčku nepřidá, taky mě mrzí, že ještě nečekám mimi, ale jednou budeme všechny 😉

spasinka
27. kvě 2009

Očko, Ty seš teda fakt ďábel 😀 I když taky mě napadlo, že bych mohla dělat ještě něco, chtěla bych totiž posílit ruce 🙂
Katrin, tak nečti!!! Přede všemi Ti to teď tady zakazuji, máš přístup pouze na anšui pozitivně naladěnou diskuzi! A pozitivně naladěné jsme, po všerejším megahcg od sweeth 🙂
Ahoj, Kat, no já chci jít na další ivf v září a to už by fakt snad mělo být komplet v Polance, protože k nikomu jinému než Kájovi nejdu, už prostě nikomu nevěřím.
Kaczi, musíš věřit! Jsi statečná holka, vím, že to zvládneš! Stejně jako my všechny tady 🙂
Jo, holky a na ti Moravu s sebou berem 3letou neteř, tak to budem mít trénink 😀 Ona je totiž někdy fakt na zabití, ale musím připustit, že je to s ní čím dál tím lepší a je super 🙂

katrin111
27. kvě 2009

kaci ja ti rozumim a nevim co na to rict............ale neboj ditko nebo ditka budes mit..mas to napsane v osudu tak tomu ver................ 😵 😵 😵 strasne moc ti to preju

j.cien
27. kvě 2009

HOlky cumim jako pero,ze se tady opet po 100letech drbe 😀
no jo,veku je picasi...a bude asi jeste par dnu....Spasi to kolo sakrys zrovna tento vikend asi nebude nic moc...zazila jsem 3 dny na kolech Palavu v desti...i tak to bylo kouzelne,ale mokre a studene 😒

Ocko co to mas za novou fotku?! Furt te hledam s tou predtim peknou.. 🙂

Katrin neboj,nicim se nestresuj,co se ma stat ,to se stane a ty budes mit urco zdrave mimi 😉

Kat je videt,ze Kajovi hodne veris a to je pro tebe jen dobre.Vira hory prenasi,ze?A treba PRINASI i mimina...ja uz magorim 😀 strasne se nudim v praci,v takovem picasi nikdo nechodi a planta se nas tu 6 !!!
Jen aby nas sefik nezredukoval...to bych nemela ani na Fostimon 😀

katrin111
27. kvě 2009

spasi dobre ja te poslechnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon se budu snazit 😀

spasinka
27. kvě 2009

mělo být na NAŠI, píšu jak hotentot 😀

kacza.b
27. kvě 2009

katrin no chystam se jeste k te kartarce v karvine jen kamoska musi donest to cislo. tak jsem zvedava jestli mi to potvrdi to co rikala rudzynska.

katrin111
27. kvě 2009

ahoj marti..................uvidime pristi tyden budu moudrejsi....................kolik stoji ten olej na strie eucerin???????ted to hodne propagujou tak at jsem v obraze,diky

kat77
27. kvě 2009

Ahoj cien...jj věřím kajochovi a vo tom to je 😉 😀 😀 😀

spasi, možná uvidíme jak to vyjde a fakt se sejdeme na IVfko se spoustu dalšíma z kelišek.. 😀

spasinka
27. kvě 2009

Marti, to víš, venku prší a ty naše těhule a stimulantky se aspoň nikde necárají a píšou 😀

katrin111
27. kvě 2009

to jo kaci skoda ze nevis jak se jmenuje...............ona si taky jeste nevzpomela?????

spasinka
27. kvě 2009

jejky, holky, teď jsem si vzpomněla, že jsem se ještě neobjednala na tu genetiku 😕 Už jdu volat

kat77
27. kvě 2009

kaczko taky už jsem byla u kartářka a mám mít 2-3 děti a první má být chlapeček 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru