Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
27. kvě 2009

No kamarádka to měla v brně i IVF a byla moc spokojená, tam tě prý napřed řeší jestli jste oba OK, veškerá vyšetření a pak až jsou si jistí, tak pokusy hokusy 😉

katrin111
27. kvě 2009

jj mas pravdu i znama mi to rikala chodila do gyncentra a presla do fakultky a je nad miru spokojena tedka se ji zadarilo to je ta ili5

kat77
27. kvě 2009

jj vím ili5...tak to je super...

Cienko, všechny co nás bude dělat kajoch, tak mu dáme nůž na krk... 😀 😀 😀 😀

katrin111
27. kvě 2009

vsude je to jine a ve fertasu hnedka zenou do ivf.................

katrin111
27. kvě 2009

tedka to uz musi vyjit.....to bude silna vlna............ 😀

kat77
27. kvě 2009

jj, potřebují prašule....no uvidíme v Polance, snad budou chtít nějakou dobrou reputaci, tak nás ze začátku dovedou až ke zdárnému konci 😉

katrin111
27. kvě 2009

kurde za chvili musim do toho deste,jdu pro samika.................

kacza.b
27. kvě 2009

no ja taky uvazuju jak pujdu do prace.pesky se mi fakt nechce a na kolo to dneska nevypada 😒

kat77
27. kvě 2009

já taky za chvíli pojedu na tu veterinu... ☹

j.cien
27. kvě 2009

Kaczi a byla jsi tehotna dele nebo jen to 14denni biologicke tehotenstvi?
Promin,jestli se blbe ptam,1 bylo asi mimodelozni ...vim,ze jsme se na sraziku bavily...ale ja nechapu hlavne to,ze pokud oni VI,ze genetika neni OK,PROC te nechaji vyplacat dalsi pokus ??"!!!

Spasi mne Prahu doporucoval muj gyn.,ale neumim si predstavit tam 3x tydne jezdit na otocku....nikoho tam nemam,hotel+cesta stoji hodne a co s Keri....

Jeste OC max.Brno je pro mne prijatelne...uvidim,ale pokud se mi nepovede ,jdu asi do FN OC

kacza.b
27. kvě 2009

kat tak at to s bobkem dobra dopadne. my uz jsme s barou 3 tydny po operaci a jizva se teda pekne hoji,akorad ty chlupy pomalu rostou takze mame porad pujku zad vyholene,tak je to divne,ale je skarede tek ji dam plastenku nebo mikinu 😀

j.cien
27. kvě 2009

Holky me picne,nekdo zas zalozil nove tema :jak se nezblaznit a je to o tom,ze se snazi pul roku! a porad NIC!!!!
Tak to me fakt vytaci!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

kat77
27. kvě 2009

hlavně že je v pořádku, tak se modlím za nikki...

No nic holky, jdu se nachystat, tak se opatrujte, papa

katrin111
27. kvě 2009

jj ja vim marti....... 😒

hnedoocka23
27. kvě 2009

tak jsem vytáhla rifle,svetr,uzavřené boty..je to naprd to počasí..pes špinavý jak prase,tak hned skončil ve vaně 😅
j,cien...chci být inkognito 😀 proto změna fotky...

kacza.b
27. kvě 2009

cien prvni jsem lezela mesic v nemocnici,tak asi jsem byla tehu asi tak dva mesice,ale prestalo se vyvijet. no a druhe bylo mimodelozni. a ta genetika je pry jen malo % pry to neni na darkyni,ale ja si myslim opak ze kdyz uz do toho cpat tolik penez tak chci mit vetsi sanci a u darkyne je az 65%.tak snad budu mezi nema.... mym embryjkum neverim .

hnedoocka23
27. kvě 2009

jdu vařit bumbíčkovy špagety a vy pěkně drbejte 😉

spasinka
27. kvě 2009

Marti, mám tam bráchu, to by bylo v pohodě a navíc on má tolik známých a ti mají známé, vím, že mi něco říkal o Motole, ale to bylo asi v jiných souvislostech.

kacza.b
27. kvě 2009

ocko co to zase je bumbickovy spagety????M?

hnedoocka23
27. kvě 2009

😀 😀 😀 kuř.maso na nudličky orestuješ s cibulkou,žampiony...přidáš smetanu,kečup..provaříš,zasypeš sýrem 😉 příloha špagety...

kacza.b
27. kvě 2009

je to musi byt dobry 😝 vyzkousim!

kacza.b
27. kvě 2009

kelisky mizim. jdu se psem,pro nejake ovoce na svacu a do rachoty...

j.cien
27. kvě 2009

Kaczi tak at ti to v rachote krasne utece 😉 a Ocko to bude mnamka!

Ja jsem mela testoviny se spenatem z vlastni zahradky 😉 a kruti masicko,docela dia,ale dozenu to vecer chipsama s tatarskou 😀 😀 😀

kacza.b
27. kvě 2009

cien chipsama s tatarskou omackou??? 😕 jsi si jista ze nejsi tehu 😀

j.cien
27. kvě 2009

😀 😀 Kaczi to byl vtip 😀,ale uz jsem to jednou udelala,bylo mi pak pekne blbe 😀

hnedoocka23
27. kvě 2009

uvařeno..ještě čekám na ty špagáty..
holky,dobré jsou ty mexické chipsi se salsou nebo česn.omáčkou...mnamka...

katrin111
27. kvě 2009

mnam ocko to taky vyzkousim tvoje spagetky 😉 teda dopoledne se tady drbalo o 100 6 a ted je tady zase mrtvo............ja si chvili schrupla a ted mi je zimka.........

hnedoocka23
27. kvě 2009

jo katrin,je to dobré...ale já si ani ještě nedala,dojedla jsem včerejší květák...to si nechám asi na večeři...
já uklízím,převlíkám..atd..

kat77
27. kvě 2009

holky tak jsem z5

byla jsem na tý veterine v Příboře a tak chudák malá jí kouslo klíště a dostala do toho infekci, tak jí to dr. nařízla a vymačkala a dala do toho nějakou antibiotikovou mast a tu mi dala i domů a aplikovat do rány 2x denně a pokud se to bude dobře hojit, tak v pátek už nemusíme na kontrolu

ocko taky ten receptík vyzkouším 😉

hnedoocka23
27. kvě 2009

kat,já dávám čikovi kapku za krk co měsíc...našla jsem mu ted taky klíštata dvě,ale mrtvé zeschlé,asi z té kapky...nedám na ní dopustit...
menzes nikde,snad dorazí nejpozději do pátku,jestli né,musím volat Kájíkovi 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru