Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
2. čer 2009

j.cien,ještě nepíchám injekce,asi od čtvrtka nebo pátku..uvidí se podle výsledků krve,či co.. 😒

kdo to tady psal,že v polance už dělají punkci??je to pravda??protože na té chodbě,když jdete k sestřičkám,jsou vyvěšené tabule a pak rozvrh prac.doby Jaroše a Holuba..i op.sál tam je vypsaný..tak nevím..

j.cien
2. čer 2009

Ahojte,
jsem z toho vseho hooodne smutna a hlavne jsem prisla o veskere iluze a chut do toho jit...
Take Petr je totalne nasrany a chysta se v patek na Jarose...to me take stresuje,radeji bych s doktorem byla za dobre a resila jen veci kolem IVF a ne jejich oragnizacni bordel!
No uplne mne to vcera vycerpalo.....

Ocko a to mas teda dlouhy protokol?

hnedoocka23
2. čer 2009

j.cien,já se Vám ani nedivím,kdoví jak bychom reagovali my,hlavně manžel,protože ten je cholerik jak prase...

já mám dlouhý protokol...

j.cien
2. čer 2009

Katrin dnes prisel Utros 😉

luciik
2. čer 2009

Ahoj kočky, přišla jsem po ranní a jdu na chcíli hajat, protože mě čeká ještě noční 😝
Jinak kilča shazuju, to jo. Brala jsem měsíc lindaxu a teď jsem přešla na fitaktivnet. Mám rozepsaný jídelníček a chodím do posilky. Takže je to nážez 😝

katrin111
2. čer 2009

marti se ani nedivim Petrovi ze ho chce zdupat,jen at mu da co proto,uz ti to udelali podruhe............mozna ze jak mu vynada tak se ta pece trosku zlepsi..a ze mate utros to je moc dobre,takze ten vypadek uz je minulost????

rozi.nka
2. čer 2009

ahoj kelišky 🙂
dnes jsme byli na kardiologii a srdíčko máme v naprostém pořádku, dokonce říkal pan doktor, že je miminko krásně souměrné 😵 tak se mi zase trochu zvednul nos 😀
jdu vás dočíst co je nového 😉

rozi.nka
2. čer 2009

teda cien já bych se asi taky neudržela a někoho bych tam seřvala 😠
hlavně si to moc neber, nebuď z toho smutná. určitě se to dobře vyřeší 😉

katrin111
2. čer 2009

ahoj rozi tak to je moc dobre ze je matysek v poradku.........ty jsi byla na tom skriningu???ohledne toho srdicka???ja na to taky pujdu ve 20.tt

rozi.nka
2. čer 2009

katrin nevím jestli je to screening, byl to normální ultrazvuk ale zaměřený na srdíčko no 🙂
ale asi to bude to co myslíš, tím týdnem to odpvídá 😉

michina
2. čer 2009

Rozi, to jsou dobré zprávy! 😉

katrin111
2. čer 2009

jj rozi to bylo nejspis ono............

hnedoocka23
2. čer 2009

holky,tak jsem zpět z Ostravy..nohy mám zaražené až v p...... 🙂
rozi,super zprávičky 🙂
luciik,jen tak dál,ale to tě už za chvíli nepůjde vidět..kolik máš v plánu ještě shodit? 🙂

hnedoocka23
2. čer 2009

kde zase jste všechny...

asmeena
2. čer 2009

očko: škoda že jsem tě nepotkala, taky jsem byla dnes v Ikey. 😉
katrin: pajdu jsem si zadala ve vyhledávači, protože mě zajímalo jak pokračuje její těhulkování.

lucii: a jaký máš jídelníček? To ti ho sestavil nějaký doktor? Bych se měla začít zase trošku omezovat, jsem po měsíčkách nějaká rozežraná a zrovna baštím slané brambůrky z Ikey a manža mi tam ještě koupil jejich dobré citrónové sušenky a rovnou dvoje.

cien: tak to se nedivím, že máš náladu pod psa. Je to v háji. Místo toho, aby se člověk těšil na ET, tak je akorát nervní jestli bude vůbec stimulace schválena. Držím pěstičky, ať se to dobře vyřeší a ty začneš co nejdřív stimulovat konečně i s ET.

rona2
autor
2. čer 2009

Očko o té punkci to jsem psala já,četla jsem to na jiném tématu,že to tam dělali nějaké kočce a měla kolem 40 vajuch a dojeli tam všichni z Olmíku.
Mějte se krásně jdu do hajan,zítra dělám celý den,tak páá. 😉

asmeena
3. čer 2009

a když dojeli všichni z Olmiku, kdo pak pracoval v Olmiku? 😀

j.cien
3. čer 2009

Dobre rano Kelisky,
diky pocasi a vsem okolnostem mam fakt naladu pod psa a resim to jidlem...takze katastrofalni kombinace.... 😖

Uz ted mam stres tj.prujem z toho,ze jdu v patek do Polany...uz aby to bylo za nama,musim jeste domluvit Petrovi,at tam nevylitne na Jarose,i kdyz nakonec premyslim,ci je to vina...jestli to ten Kajik te vrchni vubec rekl,ze ma zaradat o schvaleni....

Jsem tak vystresovana,ze beztak nenastimuluju nic poradneho 😲

hnedoocka23
3. čer 2009

ahoj holky,za půl hodky vyjíždíme..žádný spěch,stejně tam bude zase spoždění..pak napíši..
rono:tak to byla asi nějaká star,že se všichni sebrali a k vůli ní dojeli do polanky 😀
pápá

sweethy
3. čer 2009

j. cien, moc mě to mrzí, co všechno musíš snést než vůbec dojde k samotnému IVF, místo abys byla v klidu, tak musíš řešit vlastně práci úplně někoho jiného, to moc na pohodě nepřidá ☹ Mrzí mě to, ten přístup tam je fakt šílený, já nadávala vlastně celou dobu taky, i když teda nic takového se mi nestalo, to už by asi bylo po mě. Ale že je špatný začátek vůbec nemusí znamenat, že na konci nebude to, co si tak moc přeješ.

j.cien
3. čer 2009

Diky Swety za povzbuzeni....ale mam ted pocit,jakoby vsechno bylo proti mne,mozna nemam to dite mit a tak mi osud haze prekazky pod nohy...je to komicke,uz v lednu jsme se dohodli s Mudr.ze jdeme rovnou do IVF a ted je cerven a ja jeste ani nestimuluji!
No vse je jakoby proti tomu!

Jak se citis Swet?Odpocivas?Je to krasne,ze to nekomu opravdu vyjde-uzasne!!!! 🙂

sweethy
3. čer 2009

No je jasné, že to teď vidíš černě, to ani jinak nejde, ale já si taky říkala to co ty, ale zpětně si říkám, že asi to mělo být až teď, že teď za celou tu dobu je vlastně ta nejideálnější chvílie, což by byla i kdyby to vyšlo dřív, ale teď to prostě má své výhody, tak třeba potom uvidíš, i když zatím jsou to asi fakt jen slova útěchy.
Cítím se dobře, jen občas bolí břicho, spíše navečer, ale jinak vůbec žádné projevy těhu nejsou, ale odpočívám, jen ležím a vařím si čaj 🙂 Ale musím říct, že mi to docela utíká, což je dobře, jen tak dál, protože vůbec zatím nemám nejkrásnější období, pořád jsem nervózní a už se těším až bude to mimi se mnou 🙂 možná až ho uvidím na utz, tak budu klidnější.

j.cien
3. čer 2009

jj,to te chapu,ze jsi nervozni,jestli tam mimi opravdu je a jestli vydrzi...ale bude to cim dal jistejsi,bude to jak rikas,az uvidis na UZV jak roste,pak ti poroste brisko...no nadherne dny te cekaji 😉 🙂

Kazdopadne jsem stastna,ze aspon nekomu tady z diskuze se to padarilo!Je to ohromna motivace pro nas ostatni!

Vis,ja jsem v zivote byla vzdy traged,takze jsem jakoby zvykla,ze se mi nedari vse tak ,jak bych si to prala ...
Nikdy jsem k nicemu neprisla lehce,tak snad i timto se nakonec prokousu do cile...
Jen me stve,ze cely muj jarni elan a ta ohromna chut jit do IVF je uplne pryc.
A to je smula pro mne.

sweethy
3. čer 2009

Ono právě to, že se k cíli dostáváme přes překážky nás strašně obohatí a potom si věcí mnohem více vážíme, já už to teď tak opravdu vnímám 😉
A teď je i takové všelijaké počasí, ale až zase bude krásně, tak věřím, že zase přijde nový elán, letní a půjdeš do IVF s úsměvem, určitě, jen to nevzdávat.

kat77
3. čer 2009

Ahoj holky, přeji hezký den...
Katrinko tak že mám antibiotika, jj je to síla...

Copak je tu jinak new?

j.cien
3. čer 2009

Tak se lec Kat!Sup do postele s kotlem cajicku 🙂

hnedoocka23
3. čer 2009

ahoj holky,na UTZ vše ok...vyfasovala jsem puregon do středy..a podle výsledků,jestli dopadnou dobře,tak budu od zítřka píchat...jinač v polance už fungují,ale jen po-stř-pá..takže pokud to vyjde na jiný den,půjdu do Olmíku 😉

hnedoocka23
3. čer 2009

jdu cvičit za chvilku..holky,mi přijde,že z toho synarelu kynu sakra 😠 bojím bojím těch hormonů...

j.cien
3. čer 2009

Ocko tak jsi sla nakonec radeji do Puregonu?
Tak drzim palce,at je vse OK a at od zitra v pohode pichas!Tak to je novinka,ze vse funguje i v Polance!
Tak to se pochlapili! A nevis,ta mesicni dovolena -cervenec-v Polance plati???

kat77
3. čer 2009

Tak to je sqelá zpráva, že to v Polance už funguje, hlavně aby to tam dobře šlapalo

Cienko v tom červenci to platí akorát nevím od kdy do kdy...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru