Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
18. čer 2009

krasne ranko holky ocko a marti mooooc vam drzim palecky at vam to dopadne nejlip jak muze 🙂 ja jsem mela dneska zajimavou snidani,jsem si musela zajit koupit tocenou zmrzku jak jsem na ni dostala chut........ted jsem jeste snedla 2 krajice chleba s rybi pomazankou takze dobra kombinace 😀 😀 😀 😀 rozi matysek je uz macek sikulka......

spasinka
18. čer 2009

Krásné sluníčkové ránko 🙂
Katrin, to je úžasné, ty chutě, ale to mám někdy taky a to nejsem těhule 😀
Očka už dneska bude mít mimísky, paráda!
Asmee, jasně že písnu, pokud mi dá Cien vědět 😉 Už jsem taky nervózní 😕

evcaa
18. čer 2009

aHOJ HOLKY TAK JSEM STALE DVA V JEDNOM A DNESKA TEDA NEVYTAHNU PATY Z DOMU PAC BUDE HORKO TD JSME SE BYLI PROJIT S PESANEM A MAM DOST PAK MI JIRKA JESTE OTRHAL JAHODY A JA POSBIRALA BOBKY PO ZAHRADE A ZALILA JSEM SI KYTICKY V TRUHLIKACH AT NEMAJ ZIZEN

JINAK MAM UZ DOMLUVENO ZE JIRIK DA FOTO MALEHO CO NEJDRIVE TO PUJDE A TAKY VAM NAPIUSE CO A JAK NO PROSTE MILACEK 😀 😀

katrin111
18. čer 2009

ahoj spasi a evi douklizela jsem ale jeste to nemam vse a dovarila jsem,akorat papkam pak pujdu prio samika a odpoledne mame ve skolce detsky den.........evi musite tomu trosku pomoct aby uz maly prisel na svet 😀 😀 😀 😀

evcaa
18. čer 2009

katrin me to budou vyvolavat nejspise pristi tyden maly je dost velky uz ma 3400gramu

kacza.b
18. čer 2009

ahojky kelisky

katrin tak ta kartarka se jmenuje šalova. vis teda o ni neco? holky tam byly nadsene....

evco uz pristi tyden,strasne to uteklo a uz budes mit miminko doma,nadhera 🙂

dneska mam asi zase 16 odpoledne-noc tak se ukazu az zitra...,ale do 13h tady jeste budu 😉

evcaa
18. čer 2009

jj kacko uteklo to to a uz aby jsme byli do mna a OBA zdravi

kacza.b
18. čer 2009

vsechno dobre dopadne a za par dni to budes mit vsechno za sebou a uz si budes jen uzivat to ze jsi maminka a mazlit se miminkem 😉

katrin111
18. čer 2009

kaczi nevim o ni nic jen ze tam ted nedavno byla od jedne holky mama a moc ji chvalila...........kdy tam chces jit????evi to neva ze uz je maly macek,samik vazil jak se narodil 3830g

martin72
18. čer 2009

Dobrý den.
Vím,že skoro 99,9% je Vás tady žen,ale to je mi fuk.
Snažíme jse s manželkou o miminko po IVF.Problém je ve mě.
VOlomouci(Fertimed),jsme prošli úplně vším,doma jsem manželce píchal injekce a
po aplikování,kdy nám doc.Sobek řekl,že jedno embryjko je tak ok,jsme dojížděli a
jezdíme na pravidelné kontroly do Polanky.První ultrazvuk nic nenaznačil a hodnota HCG
byla jen 35!Za týden jse to zvedlo na 516 a doc.Sobek naznačil,že jse něco objevuje- asi 2mm.
Včerejší kontrola u dok.Jaroše nám zvedla náladu,na ultrazvuku je už asi centimetrová kulička,
jen ještě není nic rozeznat.Opět jsev vzala krev na HCG a po dnešním telefonu,jsme dost špatní.
Řekli nám,že je hodnota 2.045,ale že to mělo být,podstatně více.Nejsem odborník,vše studujeme
z manželkou na netu,tak jse proto chci zeptat vás,jestli máme ztrácet naději,nebo ne.Já jsem sice chlap,
ale asi to prožívám,více než žena.Budu rád za každou odpověď.Jinak embryjka,aplikovali přesně před měsícem.

spasinka
18. čer 2009

Zdravím Martine!
Naději neztrácejte. Tu informaci vám řekla sestra nebo nějaký doktor? Pokud nás tady občas sledujete, víte, že některé sestřičky ve Fertimedu jsou mírně řečeno dost netaktní a jejich emaptie = 0. Počkejte do další kontroly nebo raději zítra zavolejte do Polanky přímo dr. Jarošovi.

martin72
18. čer 2009

Ahoj Spasinko.
Tu informaci nám opravdu sdělilla nejprve sestra a proto jsem jse nechal spojit na doktora.
Byla tam ovšem,jen dr.Koutná,která řekla,že opravdu hodnota HCG by měla být větší.Můj
osobní názor je,že jse to může vyvíjet u každé ženy jinak.Proto pevně věřím,že příští
vyšetření udr.Jaroše(22.6),nám přinese daleko pozitivnější výsledky 🙂

michina
18. čer 2009

Očko, držím palečky! Embryjka už jsou u tebe, tak at se jim tam dobre dari!!

MArtine, neztracej nadeji, tabulky na výšku HCG neexistujou, akždému se zveda hladina jinak, plati pouze pravidlo, že pod vou dnech se ma cislo zdvojnasobit. Navic, pokud je v deloze videt tecka, tak ani nehrozí, že by to mohlo byt mimodelozní.. Takže pozitivní myslenky a verit! 😉

spasinka
18. čer 2009

Ahoj, Kelišky!
Ve 4 hodiny mi Cien písla sms, že je ok, ale že zatím nic neví, až večer od Kajoše 🙂 má jen dvě dírky a dren ne, tak to je super, ten dren je fakt hnus ☹
Michi, ahoooj 🙂
Můj názor na Ferťas je den ode dne horší, kamarád mi doporučil Zlín...i když pořád mám čas, opravdu nad tím teď přemýšlím minimálně

hnedoocka23
18. čer 2009

ahoj holky,tak mám dva bobečky v bříšku 8buněčné a 12buněčné,mražáčky nejsou,ty dvě byli špatné...

hnedoocka23
18. čer 2009

spasi,pozdrav mi j.cien..jak ji budeš zase psát...a zítra at už sedí na koníkovi 🙂

hnedoocka23
18. čer 2009

KELIŠKY TĚHULKY:
rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼hnedoocka23(Petra)5xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-OD 26.5.SYNAREL,od 5.6.puregon 225j..kontrola 10.6.Polanka..máme 14 folíků,možná i víc..punkce 14.6.2009,máme 12 vajíček,použili jsme metodu ICSI!18.6.ET 2embryjek(12bun+8bun),kontrola 7.7.2009

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 začínám se Synarelem

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

hnedoocka23
18. čer 2009

holky,omlouvám se,ale mířím směr postel..ta cesta tam a zpět mě zmohla celkově od OPU toho máme dost naježděno ☹ tak tedy dobrou nocku a zítra nakouknu. 🙂 pá

rencav
18. čer 2009

Dobrý večer. Taktéž jako vy jsme postoupil 1.IVF. Koncem března jsme začali antikoncepcí, pokračovali synareal, potéž následovali injekce. Punkce 17.5. - 4 folikuli, ET 19.5. - 1 embryjko. Ze začátku šlo vše v pořádku až nyní, dle lékařů mám malé množství hormonu Hcg. Takže nezbývá než čekat. Máte někdo z Vás podobný problém ? Díky za odpověd

martin72
18. čer 2009

Ano já mám problém 🙂 Jsem tvůj manžel a trpím s tebou 😝

spasinka
18. čer 2009

Holky, psala Cienka, tak vejcovody jí Kája nechal, jsou průchozí i když nic moc luxusní, ale jsou a masivní endoška k tomu 🙄 Moc všechny zdraví !!

rona2
autor
18. čer 2009

Hezký včer holky moje.Tak Očko pěkně odpočívat a pupíčkovat a Cience to taky dopadlo dobře tak to je fajn.
A Ebičko ty se ničeho neboj,není to tak hrozné a na konci toho všeho bude krásné zdravé miminko. 😉
K té váze,mi ještě těsně před porodem dr.řekl,že malý má tak 3500g. a po pár hodinách měl 4150g.takže Daník může mít daleko víc než si myslíš. 😉
Vítám mezi námi Martina a být tebou tak nestrácím naději!!! 😉

kacza.b
19. čer 2009

krasne ranko kelisky

tak ja uz mam vikend,sice me to stalo tento tyden dve 16 ctky,ale uz to mam za sebou a mam den volna navic.

ocko drz se a hezky pupickuj

cien jsem rada ze uz to mas za sebou a vse dobre dopadlo,pak pisni co ti Kaja rekl?

katrin k šalove chci jit co nejdrive 😉 ,ale pry je tam cekacka 😅

martine a rencav vitejte mezi keliškama 😎 moc vam drzim palecky at mate v pondeli jen ty nejlepsi zpravicky a opravdu kazdemu roste HCG jinak,takze neztracejte nadeji!!!

katrin111
19. čer 2009

pekny den preji,teda to dusno me doslova zabiji............byla muka jak jsem sla s malym do skolky...........ale urco bude prset............dneska se nehnu vubec z domu jen ve 12 pro samika.........kaczi tak uz se k ni objednej.........a uvidis...nekdy se stava ze te objedna co nejdrive treba ze nekdo nakonec neprijde a pujdes misto nej............jinak taky zdravim nove "kelisaky"a martinka to tedka vse podchyti kdyz aspon pred IVF vi co ji vubec je..........asi to byl osud ze mela nejprve jit na laparku

hnedoocka23
19. čer 2009

ahoj holky,hezký den,ikdyž upršený...ale co...krásně jsem se vyspala 🙂 dneska odpo jdu s čikem a bráchou na zahradu,zalít tatkovi ty kytky a chvíli tam pobudem,snad se počasí umoudří 🙂
vítám chlapa Martina a rencav a přeji vám hodně štěsté,držím palečky a věřím,že to dobře dopadne.. 🙂
dneska začínám s utrošem,tak jsem nadšená 😒 6tablet.denně 😝

hnedoocka23
19. čer 2009

j.cien,už se na tebe těšíme...pak nakoukni,podle toho,jak se budeš cítit.... 🙂

beruska81
19. čer 2009

ahoj holky očko držím moc palečky, myslím na tebe. 🙂
Já tady holky moc nechodím, není co psát, ve středu jsem měla dostat mrchu a zatím nic, ani žádné bolesti, tak nevím. Nejspíš to budu mít rozházené po tom IVF. 😒

hnedoocka23
19. čer 2009

anebo těhulinka beruško 🙂

beruska81
19. čer 2009

no očko to asi né, i když bych si to moc přála, dokonce se mi o tom dneska i zdálo, že jsem byla těhu, ale jsem realista 😒

beruska81
19. čer 2009

a co ty jak se máš, odpočíváš? 🙂 jaký máš z tohohle ivf pocit?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru