Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rencav
19. čer 2009

ahoj hnedoocko. Bud ráda že máš utrogestan. Já si musela po transefu ještě dalších 14 dní píchat injekce. Tablety Utrogestanu v té době nikde v lékarně neměli.

beruska81
19. čer 2009

ahoj renco, nová snažilka, tak vítej

rencav
19. čer 2009

Dík berusko. Již delší dobu si vás pročítám ale až včera jsem se odhodlala něco napsat.

beruska81
19. čer 2009

aha to já jsem to měla taky tak, první jsem holky jenom pročítala a pak se přidala, teď tady ale moc nejsem, nemám moc náladu a spíš se věnuju malému.

rencav
19. čer 2009

Tak to já mám malého už většího. Taky mám ted nemocenskou tak jsem tu poměrně často.

beruska81
19. čer 2009

jo koník je závislost, ale po nezdařeném ivf nemám moc náladu a stejně se u mě nic nového neděje. No nic musím jít, měj se krásně, očko ty se drž a někdy zase nakouknu, pá 🙂

rencav
19. čer 2009

Měj se pěkně.

hnedoocka23
19. čer 2009

beruško:moc neodpočívám,spíše se chovám,jako by se nic nestalo,ale nic těžkého netahám,nesmykám...uklízet ted taky neminím..a pocity jaké mám...normální beruško,raději na to nemyslím zda jo nebo ne to vyjde...doma s manželem se o tom nebavíme,ani s rodinou..ví,že jsem na tom byla a tečka..nechtějí mě stresovat ani já sebe... 🙂
renca:jaké injekce sis píchala..tak to jsem ráda,že zavádím..už mám bolavou prdélku z těch injekcí agolutinu..

hnedoocka23
19. čer 2009

larri,co v práci??? 🙂

kacza.b
19. čer 2009

ahojky kelisky

ted jsem se vratila o maminy a pekne jsem zmokla

holky a co je vubec s larri,nevite nekdo neco,kdy ma kontrolu?

ocko mas pravdu nic neprehanet a nemyslet na to,prochazka nikomu neublizi a kdyz to ma byt tak to bude 😉

hnedoocka23
19. čer 2009

ahoj kaczi,venku se zase rozpršelo a to mám jít na tu zahradu,snad to přestane 😖
larri myslím chce testovat v neděli,ale nejsem si jistá a kontrolu bude mít zřjmě další týden 😉 moc ji držím palečky

hnedoocka23
19. čer 2009

dneska děláš?

kacza.b
19. čer 2009

dneska uz mam viiiikeeeend 😀

no dneska to na zahradu nevypada 😒

kacza.b
19. čer 2009

chteli jsme stanovat,ale v takovem pocasicku to asi pada ☹

hnedoocka23
19. čer 2009

já tam jdu tatkovi zalít jen kytky,ale chtěla bych aby přestalo pršet..beru i čika sebou,ten bude zase jak hovádko 😀
kaczi,zaezte s drahým pod peřinku,pusttě si nějký film,objednejte si pizzu a užívejte si sebe...i takto to bde pěkný den strávený 🙂

kacza.b
19. čer 2009

jjj,ale to delame porad 😀

jdu si pustit vcerejsi ulici a vkv

tak zatim pa....my uz jsme s barou byli venku,ale jen si čurkla a sla ke dverim a uz ven nechtela 😨

hnedoocka23
19. čer 2009

měj se,pá..já jdu do sprchy a pak na tu zahradu 😉

hnedoocka23
19. čer 2009

tak jsem ze zahrady zpět,já jsem suchá a pes mokrý,tak má nervy 😀

larri
19. čer 2009

Ahoj holky,
ocko,pamatujes,jak jsem ti uz davno psala,pokud letos otehotnime,tak se sejdeme u vanocniho stromku v Opave.Ja teda psala,ze budeme s kocarky,to ale nestihnem.Jsem zvedava,jestli budeme mit aspon briska,ale ze budeme asi o 10 dni mne nenapadlo.
Testovat budu v nedeli,ale nelaka mne to,mam hrozny strach,ze budu zklamana.
V praci to slo,akorat ti brigadnici mne znici.Vsichni vsechno znaji,chytri,umi se sami pochvalit a stoji za dve veci.Porad musis hlidat a co mne zarazi nejvic,tak kazdy z nich nema penize,tak prijde k nam.Na pi...... a na cigarety maji,ale na kredit ne.
Vcera jsem uz vyletela,rekla jsem mu,ze je desny,nepochopil nic co jsem ho naucila a on se mne zepta,jestli nechci vypalit nejake dvd.Ja jsem rostla a drzela jsem at ho neuhodim. 😉
Jinak od vcerejska mi je spatne,bolela mne desne hlava,myslela jsem,ze pujdu domu.Vecer jsem se doma vyzvracela a prospala,ale dneska zase.Tabletky nemuzu,tak trpim.Polehavam,chvili spim a jim jenom suche rohliky,na nic nemam ani pomysleni.

hnedoocka23
19. čer 2009

ahoj larri,na to si pamatuji,tak snad se sejdeme s těma pupkama 🙂
brigoši jsou strašní,taky mám zkušenosti s něma a jsouopravdu na zabití.. 😠
na neděli ti budu držet palečky a vše co mám larri...kolikátý jsi dneska den po ET??já budu asi testovat 11-12den,uvidíme,ted nad tím nepřemýšlím ani nechci 😀
migrény způsobuje těhotenství,tak že by??? 😵

larri
19. čer 2009

ja mela migreny vzdycky,ale aspon na chvili pomohl prasek.V praci prisla za mnou nase fyzioterapeutka,tak jsem se ji ptala co mam delat,kdyz prasek nemuzu.Dala mi do ucha takove seminka na urcite body,ktere mne boli.
Podle cinske mediciny to jsou jatra a slezina,proc mne boli hlava.Kdyz si vzpomenu,tak si mam ty body,na kterych mam seminka mackat.Ale asi na tom neco bude,kdyz mackam,je to strasna bolest.

Dneska jsem 12den po ET,ale fakt bojim,bojim.Uz vidim,jak budu brecet jako zelva,kdyz uvidim jednu carecku.Vim,ze ted to neovlivnim,ale zklamana budu hodne.
Porad jse chtela dvojcata,ale ted budu rada,za to jedno. 🙂

hnedoocka23
19. čer 2009

jo takhle,myslela jsem,že ty migrény máš až od ted 😉 já taky na to věřím,na ty různé body na těle,že když si je masíruješ,že to pomáhá od určité bolesti...
12den,ty jo to letí,tak to by ses mohla už klído pído testnout,ale chápu tě...taky budu ráda za jedno 🙂 snad se nám zadaří...
a kdy jdeš zase do práce?

hnedoocka23
19. čer 2009

jdu se podívat na nějaké to dvd..v telce je hovínko a u pc nechci pořád sedět..nakouknu večer 😀

j.cien
19. čer 2009

Ahoojte zlaticka!Uz se mi styskalo 🙂
Takze Kaja mi nechal oba vejcovody,jak psala Spasinka,nejsou nejlepsi,ale pruchodne jsou oba,ten levy je horsi,ale teoreticky muze jeste slouzit pro prirozene poceti...za tech 10 let ale neposlouzil,takze zazraky necekam.Nasel a zkoaguloval cetla loziska endosky,zezadu na delozni stene zvenci..jinak deloha tvarove a hysteroskopicky vypada OK.
V patek mam KO s vytazenim stehu,domluvime se,co dal.Bud lecba endosky umelym prechodem-za tezke prachy a ztratim tam pul az jeden rok...nebo proste vypraskat 3pokusy IVF a pak se zase budu tam,kde jsem ted.
Takze z meho pohledu risknu ted IVF s tim,ze endoska tam je a pokud by se IVF podarilo,tak endoska samo zmizi...jenze jaka je sance,ze se podari IVF s masivni endoskou???

Takze tak.
Jsem rada,ze to mam za sebou,i kdyz to vlastne nic neresi...

Celkove to slo OK,sice mi na sale nemohli napichnout zilu-vystridali se na mne 4 😀 a Kaja uz tam fucel na zidli,ze nestihaji a proc jim to tak trva...takze mam 7giga modrin od zapesti po lokty a az8pokud se povedl-no klasika traged 😀
Pak jeste v noci jsem nemohla dychat,tak valali dr. a ten me zachranil kapakem 🙂 a jinak v pohode.Dnes me v 11pustili,stavili jsme se u Meka na obed 🙂 a ted se tu valim s Kerinkou.

Holky moc diky,ze jste na mne myslely,jste proste zlaticka 🙂

j.cien
19. čer 2009

Zdravim take novacky vcetne Martina a drzim palce,at to nakonec i pres nizsi HCG dopadne dobre!!!
Vse je mozne a verte Jarosovi,sestry tomu houby rozumi...

Ocicko moc ti preji,at se tem 2bojovnickum u tebe libi a hlavne,at uz s tebou zustanou 😉 🙂
Larri taktez 😉 🙂 !
Nasim tehulkam drzim palce,at vse krasne pokracuje a Evci na tebe jsem myslela vcera,ze v tom vedru se ti jiste uz rozbehne porod! 🙂
Asmenko ty jsi drak na tom kole,super,ze se drzis a sportujes!Ja mam ted v planu nepribrat po laparce ani deko 😀 ale po tom Mekaci to vidim blede 😝

Holky lezela tam se mnou holka 31,od 26 to resi..je naprosto zdrava ,nic nenasli,ma za sebou cetne IUI a vsechny 3IVF,vcetne darovanych vajicek i darc.spermii a NIC!!Cekaji na adopci,to je v pr...zaden problem a nejde to ani pres IVF!!!!!

rencav
19. čer 2009

AHoj hnedoocko. Píchala jsem si každé ráno fostimon. Celých těch 16 dnů od transferu. Až po kontrole mi dali kuličky.

Můj názor na těhotenský test po ivf, je že 12 den někdy bývá brzo. V mém případě se 13 den ještě žádná druhá čárka neudělala a při tom už jsem byla těhotná, možná to bude tím menším množství HCG. Ptali jsme se Jaroše a říkal že kolem 14 dne by se měl dělat né dříve.

larri
19. čer 2009

zacala jsem spinit a test je negativni,nevim co na to rict. ☹

evcaa
19. čer 2009

Ahoj holky tak jsem stale cela podle me se danikovi ven nechce hold je mu u mamky dobre ale ven musi bobecek maly VELKY 😀 😀 😀 uvidime co mi reknou v utery a mozne je vse i to ze se to do utery rozjede samo a NEBUDU MUSET NA VVOLAVACKU 😉 🙂 jinak dneska jsem opet uklizela cely byrak spocena su jak mys a maly si chrnel miluje kdyz jsem v pohybu a kdyz sedim tak se bouli 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
19. čer 2009

larri nee pokud nekrvacis nestracej nadeji treba odchazi jen jedno embryjko co????

j.cien
19. čer 2009

Evicko ty nase krasna tehulko,uz se ti to teda fakticky BLIZI 🙂

Larii 😔 co na to rict,je to tezke,smutne,nespravedlive.Nechci te utesovat,ze jeste je nadeje i s negativnim testem a spinenim...ale pry se to stava..tak se holka drz,musis jit dal...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru