Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
27. čer 2009

testíky hodím zítra do albíčka 🙂

evcaa
27. čer 2009

ahoj holky a ocko tak to je paraaaadaaa hod je tam dne s pklease co???? chci se pokochat a doufam ze se setris
????

a ja musim nahlasit ze po uklidu a sexu hlasim naprosto kloidnou noc nevim co uz udelat aby se chtelo Daníkoivi ven 😀 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

Evičko,hodím je tam zítra i s tím třetím,ten už bude zase viditelnější o něco víc...
Evi,tak víš co,celý den je lež,nic nedělej a Danečkovi se to nebude páčit a bude chtít jít už ven...jak jsi akční,tak se mu to mooooc líbí 😀 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

co dneska vaříte ženské??já jdu za chvíli na segedín,minule mě navnadila Katrin a zítra dělám tu fazolačku s uzeným a francie 😀

evcaa
27. čer 2009

ocko taky delam segedin akorat mi musi jirka nakrajet masko pac ja ho nenakrajim s tema rukama 😀 😀 😀 😀 a promin ze jsem odepsala tak pozde ale koukam po albech jestli mel nekdo velike brisko a male mimi 🙂

hnedoocka23
27. čer 2009

co máš s rucema???oteklé?

hnedoocka23
27. čer 2009

no a máš kontrolu nějakou ještě,nebo máš prostě čekat až se ozve Daneček,že chce jít už na svět?

evcaa
27. čer 2009

ocko mam je zalite vodou a tlaci me to na nervy a necitim prsty a kontroluz mam u primare v pondeli tak doufam ze to sperma pomohlo a cipek trochu zmekl a podari se jim udelat aspon toho hamiltna

jo a vcera jsme se s jirkou smali pac jsme rikali ze predtim jsme se milovali co dva dny at otehotnime a ted at se staneme uz pravoplatnymi rodicemi

jirka to rekl jinak rekl predtim jsme to delali at je a ted to delame at vyleze 😀 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
27. čer 2009

😀 😀 😀 Evi to je mazec..ale neboj příšt.týden už budeš mít bobka u sebe..uvidíš...

evcaa
27. čer 2009

kez bys mela pravdu vcera porodila moje kamaradka bydlela kousek ode me a mela stejny tyden tehu a predstav si seznamili jsme se na konikovi tak uz vcera ji delaliu cisar mela nejake sopatne vysledky testu vsak koukni do alba

kasa
27. čer 2009

Ahojki holky,před chviličkou jsem přijela,včera jsem tu nebyla,měli jsme v práci akci,kolegyně odcházela do důchodu a tak jsem už pak zůstavala na noc ve služebním bytě,ještě ,že ta možnost je,protože cestovat v noci sama přes nádraží Svinov ,kde je plno bezdomovců je opravdu o život.Bylo fajn.
Očko mooooc jsi mi udělala radost a taky se připojuji ke gratulacím.Hlavně se šetři ,a pftuj,pftuj ,ať to nezakřiknem.
Evi já si myslím,že Daneček čeká na tu neděli.Tak ať ti to dobře dopadne.A brzy držíš zlatíčko v náruči.
Já už taky jenom týden a mám dovču.Oficielně jedeme až 11,ale mám předtím tu hydrolaparoskopii.I když teď jak jsem si přečetla,že je vcelku k ničemu,tak nevím jestli se mám na ni těšit,i když si myslím ,že aspoň by na ni mohli zjistit jestli je tam opravdu nějaký problém na tom jednom vaječníku jak mi řekli po ultrazvuku i Sobek i ten doktor v Olomouci.Už taky opravdu toužíme po nějakém tom kulihrášku.Obzvlášť ,když jsem co chvilka u kamarádky v dětské herně a tam se to těmi dětmi jenom hemží.Vůbec nechápu lidi ,kterým děti připadaji jako překážka v životě.
Zrovna v práci mám jednu takovou kolegyni,a vůbec ji nechápu.Chodí jenom do práce,a pak do hospody na pivo a domů,a tak pořád do kola.Ale věřím ,že po té laparoskopii a rozhodla jsem se ,že i když to poleze trošku víc do peněz začnu chodit zase pravidelně k nám v práci na ty jodobromové koupele,prý je to taky zázrak ,tak uvidíme.Ale asi něco na tom bude,když už lázně fungují 15 let a jsou tim proslavené.Tak není bohový ,aby to nepomohlo i nám. 🙂 Tak já budu končit ,jdu vařit.pa Peťka

hnedoocka23
27. čer 2009

ahoj Peti,já už mám skoro dovařené 🙂 a už se na segedínek moooc těším..
a děkuji ti 🙂
jodobromové koupele?to slyším poprvé a na co je to dobré?

hnedoocka23
27. čer 2009

a nechci ti nějak hatit tu hydrolaparku,ale přijde mi to taky zbaýtečné,nic ti nezjistí..lepší je laparka klasická nebo hysteroskopie... 😉

hnedoocka23
27. čer 2009

holky,kde jste??co děláte při tak hnusném počasí??
asmeen,je asi zase v Jeseníku u rodičů..
dostala jsem pochvalu od manži za segedínák,i já jsem si pochutnala 😉 až doprší,jdu na prochajdu s čikem a pak směr postýlka a televizka 😀

kasa
27. čer 2009

Ahoj očko,pracuji v lázních Klimkovice,léčí se tu neplodnost,no a je to voda,která se sem přivádí z Polanky z vrtu a má prý léčivé účinky na neplodnost žen.Vím ,že mi říkala kamarádka z práce,že snad spolupracují s Polankou ,že jim tam Sobek posílá pacientky,tak jsem se ho na to ptala,a říkal,že určitě je to dobré,ale dražší pokuď ti ty lázně nepředepíše doktos a nejsou hrazené pojišťovnou,jedna ta koupel stojí 260kč ,no a my máme 50procent slevu takže ,130kč ,ale aby to mělo efekt chce to aspoň 5 týdnu pravidelně co 2 den ,takže aspoň 70 koupelí,takže to chce opravdu pomoc pojišťovny.tak uvidíme.Na tu hydrolaparoskopii asi půjdu nechci se tomu bránit,chodím do Polanky teprve chviličku,tak chci zatím poslouchat co mi navrhne,věřím ,že jsou dobří,a když pomohli mé sestřenici,která měla jenom 1 vejcovod,a to ještě nefunkční tak snad pomůžou i nám.Sestřenka se snažila 2 krát v Brně,pak v Olomouci a tam to vyšlo.A Simonka je nádherná teď 7.7. bude mít půl roku už má 8 kg,a je opravdu zlatíčko.Tak věřím taky.pá pá Peťka 🙂

kasa
27. čer 2009

Holky kde jste dneska všechny?
🙂

katrin111
27. čer 2009

Opet mame skarede tak budeme trcet doma,meli jsme jit do parku mela tam byt akce pro deti..........ocko tak to je super je to jasne.............mam radost 😉

kacza.b
27. čer 2009

ahojky kelisky

ocko suprova zpravicka ze carecka sili,uz se tesim na zitra az budou v albicku 😵

j.cien
27. čer 2009

Ahojky,Ocko no parada!!!!!!
Jsi stastna jako bleska,vid? 🙂 😀

Ja od rana varim,prijede neter na prazdninky a deda-muj tata bude na ni sam-mamka je stale v laznich...takze mam zapecene maso s anglickou a nivou,zelnacku polevku,kruti rizky obalene a jdu na kynute knedliky s boruvkama.Bublanina s rybizem hotova-no jsem dnes v razi 😀 😀 😀

Skoda,ze zase prsi...ach jo 😖

katrin111
27. čer 2009

ahoj kaci a marti teda ja bych teted chtela navstivit mas same dobroty az mi tady sliny tecou............jsi hodna tetka!!!!!!!!!! 🙂

kacza.b
27. čer 2009

katrin my dneska grylovali v kuchyni na elektrickem grylu,mnamka a k tomu jsme meli hranolky z trouby 😝

dnes jsem mela jit ke kartarce,ale dopoledne mi psala ze ma silenou migrenu tak ze se omlouva....

kasa
27. čer 2009

Ahojki ,tak my jsme právě poobědvali,měli jsme řízečky s bramborkem a oblohou.tady stále prší,takže to vidím dneska na gaučink.Peťa má navíc mezi nočníma,tak to je nejidealnější věc co se dá podnikat.Tak jdu koukat na film.Pá pa Peťka.Pěkné opoledne. 🙂

asmeena
27. čer 2009

Ahoj holky, očko: nejsem v Jeseníku, včera jsme jeli ke kolegyni grilovat a dnes jsme byli s tchánama na obědě (slavili dodatečně narozeniny) a večer mi přijede kamarádka a tak jdeme hrát kuželky.
To počasí je příšerné. Psala moje mamka, že u Jeseníku to bere mosty a silnice a že její kolegyni dnes v noci odnesla voda přítele, takže je mrtvý. Mamka dělá v ústavu pro mentálně postižené, takže v práci pořád musí někdo být, aby ty děcka hlídal a že snad budou bez volna pracovat dva dny, protože se jim kolegyně nedostaly do práce kvůli té vodě.

asmeena
27. čer 2009

evi: tak koukám, že ty držíš pořád pohromadě a ani sexík nezabírá. No Daníkovi se u tebe asi moc líbí.
očko: to je super, ať čárky sílí a sílí a už zůstane. 😉

hnedoocka23
27. čer 2009

spala jsem... 😉
J.cien,takové samé dobroty mnamka....musíš být výborná kuchařka 😵
kaczi.to je škoda,že kartářka padla a kdy máš náhradní termínek?
asmeen:užij si víkend a kamarádku...ty povodně jsou strašné,u nás naštěstí klesla už řeka,ale pořád je vylitá z břehu 😒
kasa:tak přeji hodně štěstíčka at jsou brzy na testu //..a s gaučingem dneska naprosto souhlasím..
snad už bude zítra lépe,půjdeme s čikem a manžou na výlet někde 😉

evcaa
27. čer 2009

AHOJ HOLKY JA JDU S JIRKOU A ZNAMY MA NA BIRELEK TAK PAAAA ZITRA

hnedoocka23
27. čer 2009

Evi,ty už jdi hlavně rodit 😀 😀

verca777
27. čer 2009

ahoj holky,,,jee a očko potichounku gratuluju 🙂

sido
27. čer 2009

ahoj vercooooo

sido
27. čer 2009

co je nového taky tady moc nechodíš 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru