Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
28. čer 2009

at ti to v práci co nejrychleji s tchýni uteče 🙂 a já jdu vařit...

j.cien
28. čer 2009

Ocko neplas,dokud tam JE a neslabne,tak je to krasa!!!!

Peknou nedeli vsem,cekam na neter s dedou,prijedou na obed.Venku zase lije,ach jo.
Zitra jsem chtela jet do prace na kole a zahajit tak moji letni cyklosezonu 😀 ..tak jsem teda zvedava,jestli se bude dat jet.

kasa
28. čer 2009

Ahojki holky,tak venku ne a ne přestat pršet,už je to k zoufalství.Doufám,že brzy přestane. ☹ ,jinak se i v práci potom zbláznime.Plevel teď roste jako pominutý. ☹ .
Očko nesmutni ,musíš být teď hlavně veselá a myslet pozitivně,uvidíš to bude dobrý. 😀 😅 .S úsměvem jde všechno líp.Uvidíš.
Sido to ti vůbec nezávidím rozhádaná tchyně,to je to nejhorší co může být,ale je dobrý ,že s ní vůbec na jednom pracovišti vydržíš.Já bych to se svoji tchyni asi nedala,i když ta je zase extrém.Vše musí být po jejím,vše musí mít naplánované min.14 dnů dopředu,nesmíme přijít ani jen tak na návštěvu,jen nahlášenou měsíc dopředu. 🙂 .Ta dokonce když jsme teď začali řešit děti přes Fertimed a odbornou pomoc,tak mi řekla,že jak budeme potřebovat pomoc odvést do Olmiku,tak nás odveze Peťuv taťka,ale musíme to nahlásit aspoň 3 týdny předem,tak mě to rozesmálo,protože takhle to určitě nevyjde nikdy. 😀 .Ještě,že naši jsou v poho,akorát nemobilní,což je škoda.
☹ .No ještě ,že se dá občas auto vypůjčit od někoho. 🙂 Tak pa pa Peťka

kasa
28. čer 2009

A co holky podnikáte dneska.

hnedoocka23
28. čer 2009

ahoj kaso,já vařím,teda se snažím...už jsem si i pobrečela,nevím,nějak to na mě padlo všecko 😢

teda já naštěstí mám tchýni normální a mít tu tvoji,tak se asi zblázním 😀

evcaa
28. čer 2009

Ahoj holky stale cela

jinak ocko ted jsem se divala na sve testy a zjistila jsem ze jsem mela taky stejne carky pockej az hcg zase skokove stoupne budes mit uz na testu prvne tu testovacia poak kontrolni tak jako ja nech toho besneni nebo dostanes na prdel sakra 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

evcaa
28. čer 2009

ocko hod ty testy do alba please

evcaa
28. čer 2009

ted si me trak dozrala ze se i Danecek zlobi na tetku konikovku

hnedoocka23
28. čer 2009

vyfotila jsem to,ale mám to celé rozmázlé Evi,do alba to nebudu dávat..mám debilní foták,zksím ještě od manži
ted jak jsem koukla na ty tři testy,dokonce se mi zdá ta dnešní slabší jak včerejší...jsou to ale netvy!!
když já si nemůžu pomoct,když vidím ty alba od ostatních holek,jak tam přidávají testy a čárky mají už 10den krásné,ty moje se můžou jít schovat.. ☹

evcaa
28. čer 2009

pocko u kazdeho je to jinak ja mela 13 den po ET hodnotu HCG kolem 350 a kamaradka mela jen 180 aceka zdravou holcicku prestan protoze s takovou si to jen privolas

posli mi to na mejla

evcaa
28. čer 2009

emailovku mas v IP

evcaa
28. čer 2009

nic jdu zehlit kdyby nahodou byla zitra vyvolavacka at tu je naklizino atd odpo nakouknu paaaaa

a ocko neser me 😠

kasa
28. čer 2009

Očko taky si myslím,že bys neměla myslet na nejhorší,uvidíš,to bude dobrý.Ale když se budeš nervovat,tak to opravdu dopadne špatně,zkus na to nemyslet,a hod fotečky do alba,taky bych ráda viděla jak se dokáže testík zbarvit,to víš já to ještě nezažila.Tak hlavu vzhůru.Jdu vytírat a trošku pouklízet,musím být ale jako myšička,Peťa spí po noční,i když nevím jak dlouho ještě ,někdo začíná vrtat. ☹ .tak pa.A tu máš veselého smajlíka 😀

kasa
28. čer 2009

Evi ten Daneček si opravdu dává na čas. 🙂 .Tak pokuď to dneska nestihne,tak zítra hodně štěstí.pa Peťka

hnedoocka23
28. čer 2009

přijde mi to holky,jakoby se opakovalo 1.ivf..taky dva pozitivní testíky a pak už nic...asi to bylo biochemické těhu a ted mám taky takový ten pocit... 😔
mějte se hezky holky,jdu do postele..

larri
28. čer 2009

Ocko,ja porad spinim,tak jsem si dneska vzala volno a odpo pojedu k Apolinari,at se na mne nekdo koukne.

Nevzdavej to,nezapomen,ze ja mela prvni pozitivni testik az 16 den.
Uz zacinam mit nervy,tak uvidime.Chtela bych uz vedet na cem jsem.Dneska to na mne dost padlo.Vcera jsem prisla z prace driv a ve 20.30 uz spala.
Rano mi bylo desne blbe,tak jsem radci doma.

Vecer dam vedet,nevim,kdy tam pojedu,nechce se mi vubec oblekat. ☹

Evi,Daneckovi se u tebe hrozne libi.Ale ted mne napadlo,co kdyz to bude Danielka s prekvapenim? To je ale blba sranda,ze jo?

rona2
autor
28. čer 2009

Ahoj holky koníkovky. 😉
Konečně jsem dorazila s práce a taky už jsme po obídku.A protože je tak hnusně tak nakukuju na vás.
Očko nedělej si starosti,všechno bude dobré,neboj.Oni nervíky pracujou,ale mysli pozitivně to je teď hodně důležité.
Lari ty dobře pořiď u doktora 😉
A Evi jak čtu to co píšeš tak jsi jak já.Malému se taky ven nechtělo a já jsem uklízela a myla okna a chodila co dva dny na kontroly a vždycky jsem dostala hnusnou injekci na vyvolání a stejně nic a až to na mě po týdnu vyvolávaní přišlo byla jsem ráda a těšila se do podnice.
Kasa já v takovou hodinu už spím! Tady jsem vysedávala dlouho do noci jak jsem měla PN a nemusela jsem brzo vstávat.

evcaa
28. čer 2009

ocko to biochemicke tehu je jen tvuj vymysl vcera ti toi tak nepripadalo nech toho protoze si fakt neco privolas a kdyz jsi nervozni a nechce se ti testovat tak si zajdi na gyndu at ti vemou krev na HCG co???? a budes mit jistotu

rona2
autor
28. čer 2009

Očko taky bych raději hopsla na gyndu,ty testy nemusí být přesné.A nebuď nervozní. 😉

evcaa
28. čer 2009

koukni sem a taky nestresovala

evcaa
28. čer 2009

a ma je stejne tyyyyyyyy nezlob me babo jedna nebo si te v te ostrave najdem a zbijem 😀 😀 😀 😀

kasa
28. čer 2009

Ocko taky si myslím,že by pro tebe bylo nejlepší si dojít zítra na gindu,ať se uklidníš.Uvidíš vše bude v poho.
Lari dobré pořízení u doktora. 🙂 .
Romi já už taky v tuto dobu normálně spím,ale usnula jsem u telky a vzbudila se v tuto dobu,no a tak jsem zkoušela jestli tam ještě nejsi.Tak hezkou neděli,a nevykašli se na ten pohovor,ať má Honzík brzy sourozence. 🙂 .A třeba nám to vyjde zaroveň a budeme jezdit spolu na procházky. 🙂 Tak zatím pa pa Peťka

rona2
autor
28. čer 2009

No my se teda k nějakému Sobkovi vůbec nechce,to jsem měla jít hned a né až po tom všem.Já dám jen na Jaroška.

rona2
autor
28. čer 2009

Omlouvám se za chbyby!!!

rona2
autor
28. čer 2009

Jéééé já fakt neumím psát!

larri
28. čer 2009

ocko,ja se vcera bavila se znamym doktorem,je teda detsky lekar v nemocnici a rikala jsem mu,ze jsem mela hcg jenom147.Rikal,ze kdybych sla na dalsi den,tak bych se divila.Pry to skace rychle nahoru.Mel znamou a ta mela poprve jenom 30 a pak se nestacila divit.

Zacinam se oblekat a jedu,mam strach,ale jedu. ☹

rona2
autor
28. čer 2009

Lari,neboj držíme ti tady všechny pěsti.Tak pak písni jak jsi dopadla. 😉

evcaa
28. čer 2009

lari at mas dobre zpravicky a mas naprostou pravdu jj skace to neskutecne kazdy den dvojnadobne 😉 😉

hnedoocka23
28. čer 2009

larri ovečko,držím palečky 😵 😵 😵 😵 dej vědět...
hoky,už jsem se trochu uklidnila,ale jen trochu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru