Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
1. črc 2009

presne tak dite je u me na prvnim miste,a jak treba pomalu prachy dochazi tak mu vzdy na ten nanuk dam....i v obchode mu nikdy neodepru zadne jidlo nebo piti...............i kdyz chce pokazde nove hracky ale ty mu teda odepiram.............obcas nejake nove dostane ale ne ze jak budem pokazde v obchodaku tak mu koupim hracku to teda ne............dneska jsem mu koupila gumaky 😀 😀 😀 😀 protoze jak je trava mokra tak je durch mokry...........

hnedoocka23
1. črc 2009

i to je dárek 😀 😀 😀 hlavně praktický 😀 😀

hnedoocka23
1. črc 2009

jdu do města,asi tam ale chcípnu 😝 pápá,večer kuknu 😵

katrin111
1. črc 2009

jj 😀 😀 😀 ja taky pochopila ze svemu ditku nekoupi nanuka ale i tak.........10kc se najde vzdycky ne????

katrin111
1. črc 2009

tak jo,papa ocko

hnedoocka23
1. črc 2009

ty vogo katrin,ty jsi 21tt???padámmmmmmmm 😀 😀 to je mazec,to letí...

beruska81
1. črc 2009

jo očko taťka nedá na svoji dcerušku doplatit, mamka jí sem tam vynadá, ale to je tak všechno a já se s něma pořád nervuju, ale co můžu dělat. Víš my jsme si s manžou všechno vybudovali sami, když vidím jejich přístup chce se mi zvracet.
Jsou oba na pracáku, co znám toho jejího tak dělal v kuse max. jeden měsíc, pak se hodil marod a oni ho z každé práce samozřejmě vyhodili, segra ta je taky doma, má svoje kadeřnictví, ale přece nebude platit soc.+zdr.

rozi.nka
1. črc 2009

ahoj kelišky 🙂
průběžně vás čtu ale je mi takové horko, že ani nemám sílu něco napsat 😝 😀
očko čárečka je den ode dne krásnější, držíme pěstičky ať je všechno v nejlepším pořádku 😵
larri mrzí mě jak to dopadlo, ale život nekončí a příště už to prostě vyjde 😉
martine myslím na vás by mimoušek porostl a ukázal všem doktorům, že je pořádný chlapák 😎

holky už mám 7,5kg nahoře 😅 ale zase za chvíli začínám sedmý měsíc tak snad to dotáhnu MAX. na 80kg 🙂
jinak Matýsek sebou mele čím dál víc, včera se mu zalíbil můj močový měchýř tak jsem myslela že ho vyměním 😀

beruska81
1. črc 2009

očko pá a šetři se mamino

beruska81
1. črc 2009

rozi ahoj, to to letí, užívej těhulkování
katrin, taky jsem malému nedávno kupovala nové gumáky, on miluje bahno a kaluže

rozi.nka
1. črc 2009

ahoj beruš 🙂
já taky miluju bahno a kaluže, a taky mám gumáky 😵 😀

beruska81
1. črc 2009

ty už ale nejsi malé dítě 😀

kacza.b
1. črc 2009

ahojky kelisky

ocko ta je dneska zase krasnejsi,tak to vidim na ty dve tutovky 😀

ahojky rozinko,toto frci uz pujdes do 7 mesice,hlavne ze jste zdravi na kilča nehled to potom pujde samo.

zdravim taky berusku 🙂

martine a renco drzim palecky

katrin byla jsem u Heckove,bydli u mototechny pres cestu asi tak 150m od hlavni cesty byty s pudni nadstavbou...

katrin111
1. črc 2009

jj ocko leti to,dneska jsem presne 20+1tt,ahoj rozi je to vedro mas pravdu..........u nas tedka prsi ale takova letni prijemna prehanka.....jj gumaky jsou dobre 😀 😀 😀 😀

katrin111
1. črc 2009

kaci ahoj ja myslela ze jsi byla u te šalove..............ja taky jak jsem byla u heckove tak mi rekla ze budu mit rizikove tehu a ze taky pujdu cisarem.................ale jedna vec mi stale neni jasna...vsechny kartarky mi rekly ze budu mit holku a ja cekam udajne kluka.............to mi hlava nebere............

rozi.nka
1. črc 2009

beru já jsem to myslela vážně s tím bahnem 😀
kaczko moc ti držím pěsti, věštba je krásná 😵

beruska81
1. črc 2009

katrin tak do třetice, krásnou holčičku, já bych taky chtěla holčičku 🙂

rozi.nka
1. črc 2009

katrin však ono se ti to objasní na porodním sále 😀

beruska81
1. črc 2009

jo katrin znám holku co jí celou dobu tvrdili že bude mít kluka a nakonec to byla holčička.

katrin111
1. črc 2009

jj taky mam kamosku co ji porad tvrdili ze bude mit kluka a nakonec vylezla holka..........pristi tyden jedu do ovy na to srdicko tak ho poprosim at mrkne na pohlavi.................berus do teriho nepujdu,mame mini byt takze 2 deti je muj cil........

beruska81
1. črc 2009

holky končím jdu se čachat do bazénku, pá, zase někdy napíšu

katrin111
1. črc 2009

pááááá berus 🙂

kasa
1. črc 2009

Ahoj holky,právě jsem dorazila z práce,málem jsme se tady dneska uvařili,ale konečně je hezky. 🙂
Teda Očko ta tlustice je už opravdu tlustice.Je nádherná.Tak se hlavně opatruj.
Martine a Renčo,tak vám držím hodně pěstičky,ať si prďolka vybojuje žít dál.Naděje ještě žije. 🙂 A to je dobrá zpráva.
Kačko,to je super předpověď kartářky tak to určitě vyjde. 🙂
Jdu se převlíknout a musím si udělat kávičku. 🙂 Tak pa pa

kasa
1. črc 2009

Očko a takové dojáky tu dávat,sotva jsem přišla,a už jsem celá ubrečená.

kasa
1. črc 2009

🙂

kasa
1. črc 2009

Ahojki je tu ještě někdo?

kasa
1. črc 2009

Tak to vypadá ,že jsem tu sama. ☹ tak pa pa 🙂

kasa
1. črc 2009

Tak jsem nakoukla,a stále nikdo? ☹

evcaa
1. črc 2009

ahoj holky

martine tak to by jsme se mohli potkat s rencou ale nevim nevim jestli bych ji poznala zitra bych mela byt prijata v havru do spitalu doufam ze tam nebude pospisil kdyz tam byl dnes nejradeji bych se mu vyhla 😅

kasa
1. črc 2009

Ahoj Evčo,tak co Danečkovi se stále nechce mezi nás 🙂 .Ten si dává na čas. 🙂 To se mu musí u tebe jo líbit.Ani ty tepla nezabrali.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru