Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

capenka
11. črc 2009

ahoj Holky u mě nic nového cysta nepraská po agolutinu ani rudá armáda nedojela tak mi napsal gyndař norethisteron na 12 dní a snad se mrška rozjede po dobrání ,že se to tak tím dlouhým protokolem posejří to jsem nepočítala,už to ani nikde nevykládáme ohledně Ivf,protože by to stejně nepochopili.já všechno tedy novej protokol vydím až na září.
očenko gratululuji.a tiše závidím

kacza.b
11. črc 2009

ahojky kelisky

ocko neboj spineni prejde,hlavne ze je HCG vysoke.

cien co je to to ze skocis k congum? jako pro čínu? 😅

j.cien
11. črc 2009

jj.Kaczi,presne tam 😉 😀 😀 nejdou mi psat hacky 😀

j.cien
11. črc 2009

Capenko tak se ti stimulka s dlouhym protokolem nepovedla...chjo,nejhorsi je,ze se furt neco odklada a rusi a meni ...termin v nedohlednu,to teda nesnasim!!!
Ja blba vsem navykladala,jak jsem mela jit v dubnu na IVF ....a prd z toho..takze ted mlcim a mlzim,kdyz se nekdo zepta...

radule82
11. črc 2009

Ahojte holky!
Ocko moc ti gratuluji!!!!!! a ať je vše jen OK! 🙂))

Já třetí den stimuluji ale od druhé dne jsem začala špinit a mírně krvácet, tak nevím, jestli to je normální? Nevíte náhodou? 🙂 Díky 🙂

kacza.b
11. črc 2009

radule ja jsem taky spinila a pry je to v norme 😉

capenka
11. črc 2009

radule82 jakej máš protokol

radule82
11. črc 2009

No to právě nevím, zapomněla jsem se zeptat.... od 30.6 beru 9 dní synarel, pak jsem byla ve středu 8.7. na kontrole plus testy krve, ktere jsou ok a od čtvrtku 9.7. píchám injekce Fostimonu

radule82
11. črc 2009

A se Synarelem pokracuji dále

katrin111
11. črc 2009

ahoj holky preji hezky den,ikdyz to pocasi tomu moc nepreje....chceme jit do parku ale nevim nevim jestli ma cenu vubec vychazet z baraku............marti to papu ti zavidim to muzu.ja dnes delala kureci rizoto a samikovi koprovku

radule82
11. črc 2009

A nevíte náhodou jestli ordinují v Olomouci ve Fertimedu i o víkendu?

kacza.b
11. črc 2009

radule jsou tam oi o vikendu,ale jen tak dlouho pokud maji lidi. tak moc dlouho ne. chces volat?

radule82
11. črc 2009

zatím asi ne.... 🙂 uvidím, jak to bude dneska vypadat, když tak bych tam ciknkla v neděli 🙂 kdyby aspon řekli, že při stimulce je možné, že budu mírně krvácet nebo špinit, ale nic :(

kacza.b
11. črc 2009

radul ja jsem to taky tak mela a byla jsem s toho cela vyplasena,ale je to pry normalni pokud nekrvacis moc. a cim stimulujes krome synarelu?

radule82
11. črc 2009

Tak snad to bude OK, píchám si Fostimon.... a děkuji za info 🙂 ještě že tady ty diskuze existují 😀

kacza.b
11. črc 2009

no ja to mela po puregonu. ale taky jsem s toho byla vyplasena. pokud to neni moc tak je to o.k.

radule82
11. črc 2009

Já jsem se měla rozhodnout jestli puregon nebo fostimon.... teď stimuluji poprvé, strašně dlouho jsem se rozhodovala, nevěděla jsem co si vybrat.. hodně jsem si četla na netu a pak se tedy přiklonila, že poprvé zkusím ten Fostimon a uvidím, jak na něj budu reagovat 🙂

kacza.b
11. črc 2009

radul ja mela vetsi uspech s fostimolem! takze v klidku po puregonu jsem mela 5 vajicek s toho 3 embrya a vsechno bylo k nicemu. a po fostimolu 20 a 15 vajicek a dvakrat tehotna,ale jednou se to nevyvijelo a podruhe mimodelozni. na kazdeho plati neco jineho..... po puregonu jsou pry kvalitnejsi,ale .....

kacza.b
11. črc 2009

ja reagovala lip na ten fostimol 20 a 15 vajicek a pokazde tehu,ale nikdy to nedopadlo. jednou se to prestalo vyvijet a podruhe mimodelozni. a po puregonu jsem mela jen 5 vajicek a toho 3 emryjka a nic s toho. kazdemu asi sedi neco jineho. po puregonu je to pry lepsi kvalita,ale nevim o kolik %

kacza.b
11. črc 2009

no a ted to mam dvakrat protoze jsem myslela ze mi to neodeslalo 😀 😀

radule82
11. črc 2009

JJ přesně tohle jsem si četla... takže jsem si řekla, že uvidím na poprvé, i když každá z nás věří a doufá, že to všechno vyjde hned napoprvé 😀 ve středu jedo do OL, tak uvidím, co mi řeknou 🙂

kacza.b
11. črc 2009

skoda ze je ta polanka zavrena,ale jsem zvedava jestli uz bude v srpnu fungovat na plne obratky na vsechno 🙂

radule82
11. črc 2009

Píšeš, že jsi měla Fostimol ale já mám Fostimon 🙂 ...

kacza.b
11. črc 2009

radul musis doufat,nase heslo kelisek je pozitivni mysleni polovicni uspech 🙂

kacza.b
11. črc 2009

je to fostimol ne? ja uz jsem s tech leku blba,ale myslim ze to je dobre 😀

kacza.b
11. črc 2009

jdu ven se psem tak zatim pa

radule82
11. črc 2009

Nene Fostimon, ale asi to bude to stejne 😀

radule82
11. črc 2009

Měj se hezky a díky 😀

hnedoocka23
11. črc 2009

holky,jedu na pohotovost,krvácím už dost 😢 držte palce.

katrin111
11. črc 2009

ocko myslim na tebe at to dobre dopadne,potom napis,drzim pesti a posilam stesti!!!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru