Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
7. zář 2009

Radulkooo ahoj🙂 já bych taky šla ke svému dr. Cien, Ty moje želvičko, co bulíš? Evičko, každou chvilku, kdy jenom nakoukneš do postýlky Ti závidím a cítím z každého Tvého slovíčka tolik štěstí a lásky🙂

evcaa
7. zář 2009

marti otevres si foto a jak to budes mit zmacknes na klavesnici tlacitko print screen je v pravo nahore od entru
potom si otevres malovani to najde v nabidce start a pak v prislusenstvi a v tom otevrenem malovani zmacknes
na klavesnici prvne CTRL a pak primacknes V a ta fotka by se ti tam mela vlozit pak zmacknes vlevo ten ctvrrecek a orezes ten prebytek okolo te fotky a to tak ze to mysi roztahnes od okraje fotky k okraji a zmacknes na mys prave tlacitko a das vyjmout takhle to udelas kolem cele fotky a pak zmacknes soubou adas ulozit jako pak se ti ukaze tabulka ve ktere si zvolis kam to chces ulozit a to ulkadam na plochu tudiz zmacknes vlevo plocha a dole bude napsano v jednom radku bez nazvu a ve druhem PNG ale ty najedes na sipku na konci radku a das tam format JPG NEBO JPEG a das ulozit a je to hotovo tak to zkus a jak ti to nepujde tak ti to opet rikam posilej to me a ja to udelam posli mi ted kerinku ja ti ji vlozim malej spi mam cas

evcaa
7. zář 2009

bel jsem nejstastnejsi zenska pod sluncem a jirka te uzasnej tata a taky moc stastnej 😀

evcaa
7. zář 2009

hoj ocko nerozmyslela sis sraz??,jj to bych tky rada vedela na kolik mam dat rezervaci

bellka
7. zář 2009

Berušky, už si jdu lehnout k telce, dneska jsem spala 6 hodin a čekají mě 2 denní dvanáctky, OMG. Přeju pěkný večer, dobrou nocku a krásné sníky, berušky🙂

hnedoocka23
7. zář 2009

Evi,děkuji za pozvání,ale stejně dělám,víkend mám pracovní 😉 daneček je nádherný,kouzelný..at ti přínaší jen samou radost a štěstí 🙂
dozvěděla jsem se,žeLuuciik nám otěhotněla...tak moooooooooooc gratuluji ze srdce 😵 😵 😵 😵

evcaa
7. zář 2009

oícko a co vy

evcaa
7. zář 2009

pa belinko dobrou ja budu zitra taky celej den sama jirka ma 16ctku ranni odpo OMG 😠 😠

hnedoocka23
7. zář 2009

Evíku no my nic 😀 snažící období máme za sebou a tento týden se dozvíme,zda tento cyklus byl úspěšný 😉 a jestli jo,tak Vám dám vědět,jakmile to budu mít potvrzené a bude vše,tak jak má být 🙂

evcaa
7. zář 2009

a vratis se k nam my te tady chcem fakt je ti bez nas lepe???

hnedoocka23
7. zář 2009

tentokrát jsme se s manželem dohodli,že mé příští těhu si necháme pro sebe do 10tt-12tt a max.to budou vědět rodiče 😉 To víš,už máme strach 😀

hnedoocka23
7. zář 2009

Evi,lépe...to se tak nedá říct...chybíte mi,to ano....nechci lhát,ale tedkom to takhle prostě cítím,že načas si dám od koníka voraz..a fakt vás přijdu jen pozdravit 🙂

evcaa
7. zář 2009

ok ocko takze te cekame zhruba za mesic pac ted uz menses neprijde uvidis a ja ti to desne preju 😉 😉 😉

hnedoocka23
7. zář 2009

😀 😀 😀 😀 kéž by....no,ale my se nevzdáváme..pokud to nevyjde ted..tak může příště 😵 holky,mějte se hezky a já jdu na kutě...protože jsem dneska byla na piercing(kamínek)nad prsa a dává mi to zabrat...zásah do těla... 😉 ale vypadá to pěkně,jsem si udělala menší radost... 🙂 Papá všem a hezký večer

evcaa
7. zář 2009

marti mas to tam beru nic ja pojdu vyvencit toho naseho vlkodlka a pak koupat krmit a delat vsechny ty krasne povinnosti takze se njspise objevim az zitra zatim paaaaa

ocko ukaaaaaaaaaaaaaaz a zatim paaaaaaaaaaa

hnedoocka23
7. zář 2009

Evi,ted to mám přelepené a nateklé,ale příští týden hodím foto do alba a dám vědět a zárověn kouknu na j.cien jak dopadla kontrola...papá

bellka
7. zář 2009

Ještě jsem chtěla pozdravit Očkooo🙂 rozumím Ti, beruško, my už to teď taky nikomu neříkali, protože bylo hrozné vůbec vyslovit to, že jsme o mimi přišli. Ale na koníka jsem chodila, protože mi holky dávají tu podporu, kterou okolí, které vůbec neví, co je to IVF, dát neumí. Držím palušky, ať vám to vyjde a co nejdřív jste štastní🙂 dobrou noc, berušky🙂

radule82
7. zář 2009

Holky, taky se loučím pro dnešek, půjdu se natáhnout do postýlky k telce, tak krásnou noc )))))

katrin111
7. zář 2009

ocicko ahooooooooooooj mej se pekne a at vam to vyjde.na ten piercing jsem taky zvedava....a zaroven zdravim zbytek kelisek

katrin111
7. zář 2009

jo marti a foteckA krasna dobre udelana a ty testiky jedna basen.............

katrin111
7. zář 2009

ukaz tu fotecku holkam do CAR APOLINAR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

Katrin 😉 bych se na ne mohla a z vysoka!!! 😉 Jenda od nich se mi za ne omlouvala do IP...asi tam kraluje jedina kralovna madam Aknyt 😀 😀 a te se vsechny boji!!!tak mi tajne pisou do IP 😀 😀 tak takovou diskusi teda fakt nechapu...proboha,vzdyt jsme tu vsechny na jedne lodi!!!

katrin111
7. zář 2009

to jo to mas pravdu holt aknyt je jejich boss aspon virtualni 😀 😀 😀 😀 je to sila..............marti mast bepanthen ta vetsi stoji okolo 300kc ze????

kasa
7. zář 2009

kasa • snž • Dnes ve 20:00
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahojki sluníčka,tak jsem právě dorazila domů,byla jsem ještě na kafčo v dětské herně u té kamarádky,a dobře,že jsem tam šla,protože jsem volala Peťovi do práce,jestli volal taťkovi ,aby nás v tu středu odvezl,protože budeme potřebovat rychlý převoz ,povezeme si děti z domů,a musíme je dovést do 3/4 hod,tak by jsme to MHD nestihli,a museli by jsme si nechat přivést spermijky s Olomouce nechat je rozmrazit,aby mohlo k IVI dojít,no a protože mu tchyně ,ikdyž už jsem ji to 3 krát vysvětlovala,že to opravdu dopředu přesně nevíme,tak mu řekl ,že oni jedou v uterý na chatu,a že tu zkrátka ve středu nebude,tak se musíme,zařídit jinak.Tak naštěstí nás tam odveze druhá kamarádka,která je ještě na mateřské,a byla u toho jak mi to Peťa zrovna oznámil po telefonu.
Totiž moje tchyně potřebuje vědět byť jsou oba v důchodu vše aspoň 4 týdny dopředu ,jinak ji to zkrátka naruší její plány.A to nemá na starosti nic kromě sebe. .Prostě mi to hlava nebere.Nesmíme tam přijít ani na návštěvu,pokuď o tom neví 4 týdny do předu,takže chodíme akorát na vánoce. No tak jsem se rozepsala,tak se nezlobte ,ale ulevilo se mi ,mám na ně zlost.
Jinak Regii všechno nej nej nej k svátečku,hodně sluníčka,lásky ,a zdravíčka a brzy hlavně vytouženou fazolku,ti přeje Peťka.
Belli a děkuji za dobré info pro sluníčka.
Tak třeba nám 9 přinesou štěstí.

j.cien
7. zář 2009

JJ,asi v tom nasla smysl zivota,delat jim tam kapitana 😀 😀 😀 a ty dospele zenske se ji fakt BOJI!!!!No chapes to?? Katrinko jj,tak nejak,myslim necele 300,-pisnu ti zitra,nevim to z hlavy...ja uz vte hlave nemam vubec nic jen tehu testy 😀 😀 😀

katrin111
7. zář 2009

dobry vecer kaso tak at to dobre dopadne ta iui.a proc povezete spermosky z domu????v polance jste za chvili

katrin111
7. zář 2009

jj marti to chapu........ale mam pocit ze to tak nejak stoji a pak mi pisni i koluk stoji ta mensi jsou drahe jako svina........kde na to brat a nekrast??????a ty apolinarky fakt nechapu.......... 😀 😀 😀 😀

katrin111
7. zář 2009

holky jdu kukat na telku tak zatim paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

j.cien
7. zář 2009

pa holky a dobrou noc vsem Keliskam 😉

kasa
7. zář 2009

Ahojki ,Katrinko povezeme je z domů ,právě protomprotože jsme tam za chvilku,protože tím ,že Peťa má problém s tou ejakulací,tak není schopen si odebrat spermijky kdekoliv,a ty podmínky co mají pro chlapy tam jsou opravdu hrozné.Takže proto jsme rádi ,že nám vyšla Polanka,protože jinak by jsme si museli nechat spermijky rozmrazit.
Je to fajn,že to jde dovést z domů,ikdyž je to krátký časový úsek od odebrání se musí přivést nejpozději do 3/4 hodky,zabalené v teple ,nejlépe na těle. 🙂 .
No Peťa je původně ,když krachnul převoz ,chtěl vést na kole,tak jsem mu to zatrhla,protože by je chudáčky asi než by je dovezl,tak by je ubil. 🙂 .
A to by nebylo dobrý. 🙂
Věříme těm 9.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru