Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
10. dub 2009

Jen tak jsem najela na koníka, než nasedneme do auta směr Jeseník a hned mám slzy v očích. To snad není pravda, tak jsem to michince přála. A není tam vůbec žádná šance, aby bylo aspoň jedno? To musí na revizi dělohy?

luciik
10. dub 2009

Pa Evičko...
Asmenko, ono se asi uchytilo jen jedno a k tomu špatně, je mí Michinky hrozně moc líto, už nevěřím na žádnou spravedlnost, protože žádná není........

luciik
10. dub 2009

Jdu taky na vzduch..........

j.cien
10. dub 2009

HOlky jsem v soku jeste z Kaje...jaky tam maji bordel 😠 a ted ctu TOTO o Michince 😔 .......to je strasne,to snad neni ani mozne,tak SILENA SMULA!!

Proc??!!!!

j.cien
10. dub 2009

A proc ma kurva DELOHA nejaky ROH,kam muze mimi zalezt !!!!
To snad neni pravda......jsem uplne zlomena,chudacek Michi,tolik smulu si uz vybrala pred tim...a ted ZASE !?

hnedoocka23
10. dub 2009

ahoj holčičky 🙂

kacza.b
10. dub 2009

teda holka.......me dosly slova,jak muze mi nekdo takovou smulu jako michinka ☹

hnedoocka23
10. dub 2009

ted jsem vás dočetla...Evičko,držím palečky,vše bude dobrý,uvidíš 🙂
Michi:nemám slov,snad jen drž se holka...a já to říkám pořád život je kurva!!! 😔 😔

luciik
10. dub 2009

Byla jsem se projít a teď jsem zpět.
Pořád je mi strašně smutno 😔
Marti a co ti přesně Kajoš řekl, jak to bude dál???
Jdu asi na kutě, jsem off........

hnedoocka23
10. dub 2009

jsem taky k.o.nejraději bych zalomila,ale musím makat...jdu se připravit,mějte se..hezké velikonoce holky 🙂

luciik
10. dub 2009

Ty taky očko moc ne nepředři 🙂 Pa

j.cien
10. dub 2009

Luci no prave ze mi presne rekl jen to,ze ted to pocita a ze to teda NESTIHNEME a hlavne se ptal ,jak jsme se to teda domluvili a co ze to ted teda beru za leky....no pripadam si jak pitomec!V pondeli to se mnou dobrych 30min resil,3x prepisoval nove ten protokol a nakonec mi v patek vola,jak jsme se teda domluvili??????

Pak mi rekl,ze to teda jeste spocita a kdyz,tak ze mi jeste zavola .
Uz nevolal,tak teda predpokladam,ze plati to,ze tam ve stredu jedu na kontrolu a to jsem teda zvedava,co mi tam rekne... 😠

rona2
autor
10. dub 2009

Michinku jsem jen letmo zahlídla a je mi to líto,že to tak dopadlo,to je hrozné.Proč to tak je sakra!!!

rona2
autor
10. dub 2009

Jinak já jsem dopadla tak,že už jsou folíky velké tak určitě do středy nevydrží a nabízel mi jít na IUI do Olmíku,ale to jsem nechtěla.Sice si myslím,že by vydržely,měla jsem to tak pokaždé,ale to je jedno.No a v pátek mám jít na kontrolu a fakt nechápu proč,když IUI nebude.Je to složité.
A v práci mě pustí dohodou takže úplně v pohodě.Holky mě ještě přesvědčovaly ať zůstanu,ale nenechala jsem se ukecat,taky jsme pobrečely,ale život jde dá.

katrin111
10. dub 2009

AHOJ HOLKY MOJE TAKY BRECIM NAD MICHINKOU JE MI JI MOCCC LITO,TO JE FAKT V PRDELI ZE NIKOMU TO IVF NE A NE VYJIT.HOLKY PROLOMTE TY LEDY..........ZIVOT JE K...A

katrin111
10. dub 2009

RONY JINAK JSI SIKOVNA ZE SES NENECHALA VE STARE PRACI UKECAT...........ACH JO JE MI NA NIC........POrad blbe zpravy.........

katrin111
10. dub 2009

a kdejaka kurva cerna v klidku otehotni a odrodi to levou zadni..............

katrin111
10. dub 2009

holky kde ste??????

katrin111
10. dub 2009

jinak matri nemam slov to je opravdu dost nezodpovedne..............holt maji toho hodne a hovno stihaji a pak to odnesou nevinne pacošky

katrin111
10. dub 2009

rony sexujte třed naplno s manzou treba to tak mabyt ze ti neudela iui kvuli svatkum a ma to udelat manza takze aspon x denne a neni mozne ze tam zadna nedopluje

luciik
10. dub 2009

Marťo, tak to jsem zvědavá, jak to dopadne, doufám, že ti to nebude Kajoš stopovat 😒
Romi, to je super, že to tak v práci vzali, alespoň nemáš žádné problémy. A kdy nastupuješ do nového jobu 🙂
Ahoj Katrin, je to všechno nespravedlivé, jak jsem už psala, nevěřím ničemu 😖

rona2
autor
10. dub 2009

Jo jo Katrin teď bude IUI na manžovi,malý není doma tak na to můžeme vletět i X krát. 😀
Lucíku musím se v té nové práci domluvit,mysleli,že budou čekat 2 měsíce,ale šlo to jak po másle,ale mám zaplacenou tu rekondici v květnu tak asi hned potom už půjdu,rušit to nechci už kvůli kolegyním.Tak snad se domluvím.

luciik
10. dub 2009

Romi, tak to jo, to je v pohodě, užiješ si ještě relax, spojíš to s rozlučkou a šlápneš do nové práce. To je fajn, moc ti to přeju 🙂

rozi.nka
10. dub 2009

Ahoj holky, jen jsem nakoukla a narychlo si přečetla co je nového a koukám že špatné zprávy 😔
michinky je mi moc líto, úplně jsem tomu věřila a nepřipouštěla si jinou možnost, stejně jako vy 😢
cien snad to s kájou nějak doklepete 😉
rono blahopřeju k novému místu 🙂

rona2
autor
10. dub 2009

Holky ještě jednou vám děkuji. 😉 Konečně jsem klidnější.

katrin111
10. dub 2009

holky za chvili bude hrat na nove KAJA tak se tesim..........dneska mi je spatne pobolivala me hlava a je mi porad na bliti..neco snim a udela se mi zle,ale to k tomu patri ale je to neprijemne............

luciik
10. dub 2009

Katrin, taky se na něho chystám 😀
JJ, to patří k těhu, tak si to užívéj plnými doušky, já se toho nemůžu dočkat 😝

katrin111
10. dub 2009

jj miluju ty komedie slunce seno,na to bych se mohla divat porad,je to takova prava ceska pohodicka..........neboj taky si uzijes ty tehu stavy.zvraceni a tak... 😀

rozi.nka
10. dub 2009

holky taky už se těším na káju, jen uvažuju jestli si k tomu dám chipsy nebo okurkový salát 😅 😀

katrin111
10. dub 2009

zato rozi ja nemam ted vubec na jidlo pomysleni...........je mi zle jak svina............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru