Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
10. lis 2009

berus: drž se a přeji, ať je to mezi vámi jen a jen lepší a špatné věci jsou někdy k něčemu dobré.

evcaa
10. lis 2009

Berusko dekuji a vam s manzou budu drzet vse co mam at se to urovna tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj 🙂

kasa
10. lis 2009

Beruš udělala jsi mi moooc velkou radost a věřím ,že přišel krok k lepším zítřkům,neboj vše chce jen čas.Hlavně ,že jste zase spolu.
Evi ,vyzařuje s tebe jen a jen štěstí.A to je to nejdůležitější.MOOOC vám to jako rodince spolu sluší.Není důležitá krása z venčí ,ale ta uvnitř a to momentálně patříš mezi nejkrásnější. 🙂 🙂 .Opravdu nejdůležitější proto ,aby byl člověk šťastný je mít zdravého broučka. 🙂
Krásný večer všem.Jdu se kouknout na ordinaci a pak spinkat ať se na zítra dobře vyspím. 🙂

sido
10. lis 2009

ahoj holky jdu vás jen pozdravit a popřát dobrou noc jdu do sprchy a koukat na ANO ŠÉFE t mě fakt bere protože jsem z hospody 😉
evičko moc pěkné fotečky 😉 🙂 to není ani možné vždyť se Daníček před nedávnem narodil a teď už je z něho takový chlap 🙂 🙂 🙂
beruško věřím že je to u vás na dobré cestě 😉 chce to čas 😉 já vím "ale kdo to má vydržet"
zlatíčka tak jdu a zítra alou jedu do Polanky tak jsem zvědavá zaprvé kdo tam vlastně bude co se bude dít 😉 🙂
papapapapapapapapapapapapapa 🙂 🙂 🙂

kasa
10. lis 2009

Ahoj Sido a na kolik jdeš do Polanky já tam jedu na 11.45 hod ,tak třeba se potkáme. 😀 Ahojki.

adrim
10. lis 2009

Ahojky, holky je fakt strašné co si některé pro mimi musíte vytrpět! Taky některé věci nechápu,proč třeba umírají malé děti apod.,ale to je strašná debata, pryč od ní! 😒
Sido a co říkáš na toho šéfa? Já ho zpočátku fakt nemusela,byl mi nesympatický a na pořad se nedívala,ale teď už pár dílů občas sleduji a musím se smát 😀

asmeena
11. lis 2009

sido, kasi: dobře dnes pořiďte v Polance.
adrim: taky jsem ze začátku nemohla tomu šéfovi přijít na chuť, ale teď je to super. Včera jsem byla ale unavená, tak jsem se nedívala.

rozi.nka
11. lis 2009

ahoj holky, kdybych nekojila tak se jdu ožrat 😀 . katrince v půl páte praskla voda tak už jsou v porodce 😵 😵
Domísek přijede na bílém koni místo Martina, jupííííííííííííííí 😵 😵 😵

verca777
11. lis 2009

ahoj holky,,,,,jeee nakonec jí ta naše včerejší předpověd vyšla,,, 😵 😵 😵

asmeena
11. lis 2009

rozi: díky za info, tak to je super zprávička, tak to má opravdu krásné datum.

verci: držím pěstičky, ať sliznice vydrží. 😉

beruska81
11. lis 2009

jé katrinko super, držím všechno co mám ať je dominiček brzo na světě 😵 😵 😵 super datum 🙂

rozi.nka
11. lis 2009

tak psala katrin že jde na císař, nějak nevím jestli je to dobře nebo špatně ☹ ale snad dobře 🙂
už se těším na Domíííka 😎 další kelišák do party 😉

verca777
11. lis 2009

pozdravuje vás kaczka a je mooooc spokojenaa 😵 😵 😵 😵 😵

verca777
11. lis 2009

rozi tak jsem koukala do albíčka a maly je nadherny,,jakožto každe miminko 😵 😵

verca777
11. lis 2009

ahoj verun no děkuji,,,ale ja tobě taky držím palečky,,,ty maš mit ted někdy KET??

j.cien
11. lis 2009

Krasne rano Kelisky a Katrinko,ty nase maminko!!!!Preji poho porod a moc se tesime na Domika 🙂 🙂 🙂 a myslim,ze Katrinka bude asi za toho cisare i rada 😵 Tak huraaaaaaaaaaa,dalsi Fertimedak-Kelisacek uz se dere na svet 🙂 🙂 🙂

rozi.nka
11. lis 2009

verčo jo on je krásný, hlavně když spí 😀 😀
psala katrinka za hoďku jde na sál, už má po klystýru 🙂

beruska81
11. lis 2009

rozi moc jí pozdravuj, to je super zpráva hnedka tak po ránu, že další miminečko se chystá na svět.
Já jdu teď žehlit, mám do dvanácti čas tak musím něco dělat. U nás teď začal padat sníh s deštěm, to je počasí 😖

hnedoocka23
11. lis 2009

ahoj holky,pozdrvujte mi katrin,držím palce,at vše probíhá hladce a Domiísek je co nevidět mezi námi 😵 😵 😵 Těším se na fotečky..papá....
Já jdu dneska na pohovor a do banky...ale v bance uděláme asi s mnánžou pěkný vítr,protože jsem neskutečně nasraná 😠 papá

j.cien
11. lis 2009

Ahoj Berusko,to je bezvaz,ze jste zase doma rodinka-pohromade 😉 a preji ti,at uz je to ted jen a jen lepsi 😵

Ahoj Ocko,jj,banky to je hnus 😝 hlavne se nerozciluj 🤐 ,to ti nestoji za to!!

rozi.nka
11. lis 2009

berusko všechno vyřídím 🙂 a když už tě tu mám tak ti moc přeju ať se to u vás urovná 🙂
taky bych měla žehlit když Matýsek ještě spí, ale mě se ták nic nechce 🙄

jinak včera jsme asi měli první bolení bříška, celý den nekakal, večer jsem jela na poštu tak celou tu dobu Kubovi prořval. nedalo se mu spinkat, vždycky zabral na pár minut a byl vzhůru a až když se v deset vykáknul tak spal celou noc jak zabitý je na jídlo vstal a zase spinkal 🙂

j.cien
11. lis 2009

Evi,Rozi-uzasne fotecky 😉 🙂

sido
11. lis 2009

ahoj holky 😉 KATRINKO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak ti t vyšlo tak jak sis přála 🙂 🙂 🙂 už se těším na dalšího Kelišáka do party 😉 ale je třeba něco dělat s holčičkama ať mají kluci nápadnice mezi keliskama 😉 tak holky šup do toho 😉 😉 😉
Kasi já jdu do Polanky na 12:00 tak se určo uvidíme 🙂
veruš pozdravuj kaczenku 🙂 🙂 🙂 😉

rozi.nka
11. lis 2009

cienko už se těším na tvoje fotečky 😵
za chvíli už se ti budou broučci v bříšku mrvit, to je teprv legrace 😀
dneska šla moje kamarádka na amnio tak jsem zvědavá jak to dopadne, na NT jim nebyla vidět nosní kůstka ☹ je 15tt a za dva dny budou vědět výsledek, ale určo to bude dobré, musí 😵

j.cien
11. lis 2009

ROzi tve kamaradce hodne stesti!!!Bude ho potrebovat!!!Je to hruza...nekonecny stach a bohuzel nekomu se ty vady fakt prokazou...ted na jedne diskusi nasli holce DS az v tom 20tt na velkem UZV..do te doby vse OK....,tak sla na amnio a na 100%je to DS...strasne...

ROzi Petr uz vcera pry citil,jak se mimisci vrteli 😉 ,ja je teda jeste necitim 😒 ,ale prisahal,ze to citil,jak na ne rukou zatlacil-tak pry mu odpovidali 😀

JJ,Sido,mam v planu aspon jednu holcicku 😉 ,at maji Kelisaci nevestu 😀 😀 😀
Vsem preji dobre vysledky na kontrolkach a Katrinka uz urco videla sveho Domika 😉 🙂 🙂 a ted bude odpocivat chudacek nas,ale zitra uz bude lip a tesim se na porodni info 🙂

evcaa
11. lis 2009

Tak vidim ze skvele zpravicky uz vyridila Kacenka jj ja jsem spala pac jsem mela trochu divocejsi noc se omlouvam ale radost mam obrovskou katrrinka psala ze ty kontra boli ja cip no neni uzasna je to prosta nase katrinka a ja na ni myslim at uz to maji vse za sebou a ma dominicka co nejdrive v naruci 🙂 🙂

evcaa
11. lis 2009

tak ja se na chvili odmlcim jdu derlat danulkovi ranni hygosku a prevlict ho z pyzamka a pak prijde na radu vorvan(jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) ukazu se asi az po jedenacte pac v jedenact jdem krmit kasickou dnes bude mit hruskovou jsem zvedava jak nam bude chutnat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
11. lis 2009

GDE STE KUWA JAK RIKA KATRINKAA

adrim
11. lis 2009

Ahojky, jé tak to bude mít malý krásné datum, čtyři jedničky, to už něco znamená ne??? 🙂
Kasi ať kontrola dopadne dobře a Siduš se bude domlouvat na Ketu asi,že? Držím palce!

adrim
11. lis 2009

Evi máte krásné fotečky z ateliéru, my se byli fotit naposled v ateliéru jak byl malý v bříšku,teď jsme ještě nenašli odvahu, že by to neuseděl,jako mimčo jsme to nestihli...Ale sami ho fotíme hodně. Každopádně mi podle fotek přijde,že už jsem tě někde viděla,ale nevím kde zařadit..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru