Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
16. lis 2009

😅 mín nebo vic?? ja o dve ale citim se o dvacet težší ale to sme se už bavili o tom

kacza.b
16. lis 2009

me uz ty zravky presly,ted mam pro zmenu totalni nechut k jidlu. kdybych nemusela tak nic nejim 🤐

verca777
16. lis 2009

musiš ted papat!!!!!!víš že papaš za víc,,, 😉

kacza.b
16. lis 2009

verco stany 😀 😀 😀 i s predsinkou?

verca777
16. lis 2009

😀 😀 😀 jo

kacza.b
16. lis 2009

jo,ale nejde to. fakt je to silene,nic ani moje oblibene,proste nic. to bude asi s nervicek,i kdyz si pripadam kupodivu az moc v klidu.az se teda divim.

j.cien
16. lis 2009

Holky tak jsem tam soupla foto 😉 ,ale ve skutecnost je to mnohem horsi 😀 😀 😀

Karinko to se mi libi!!!!Ta nechut k jidlu je mi povedoma 😉 ,to jsem mela taky!!! 🙂 Tfujky tfujky tfujky posilam tehu kapenkovou infekci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

kacza.b
16. lis 2009

cien fakt si mela nechut? a jak jsi to mela se spanim? ja spim i 20h denne. a tu tehu kapenku beru 😵
no je to nekonecne to cekani jeste ze furt spim 😅

evcaa
16. lis 2009

Ahoj holky milovane jeste som tu volala jsem katrince tak je dnes pustili domu maly je hodny karnku boli jizva ma doma dnes a snad jeste cely tyden manzu a jestli bude mit cas nakoukne na kona rikala ze je oho joc ani se ji nedivim nez najede na sve koleje tak to bude horsi vim jak ja a to je danulka zatiiiiiiiiiiiiiiiim jedinacek takze tak o katrince ja se rozloucim jdu uspat danulku at to stihnnu do doby nez prijde majdinka ma tady neco co jsme ji kupovali v polsku takze dobrou noc sladke sny MVRMMMMMMR

kacza.b
16. lis 2009

no ten pupik jeste nic moc veliky,ale za chvili poroste a mimca si udelaji vetsi pokojicek 🙂

verca777
16. lis 2009

tehu kapenkovou))))))))) 😀 😀 😀 a nemaš špek,,maš pěkne bříško))))

j.cien
16. lis 2009

Karinko presne tak!!Mne nechutnalo NIC a cokoli jsem se prinutila snist,tak zadne uspokojeni!!Vsechno melo jakoby stejnou chut-zadnou chut...ale ja teda naopak trpela nespavosti....ale to bylo vlastne uz potom,co jsem mela poziitivni testik-myslim ta nespavost byla az potom...ALe jinak vsechny tehule,co psaly-tak prave byly stale ospale!!!!
Karinko 🙂 ja uz nic nerikam 😉 ,jen tfujjkam tfujjkam!!!pro stesticko!!!

j.cien
16. lis 2009

Super!Tak jsem mela dobry cuch,ze Katrinku dnes pusti 😉
tak se budu tesit,az nakukne!!!

kacza.b
16. lis 2009

tak katrin je uz s domcou doma? je tak uz jsou pohromade cela rodinka.

j.cien
16. lis 2009

HOlky zlate,ja se loucim,dnes mam od rana notas na bruchu ..jak jsem zurive lovila na MMB a mimi uz budou cele ozarene..bobecci 😉
Tak krasny vecer a dobrou nocku 🙂

kacza.b
16. lis 2009

dobrou a pozdravuj bobecky 😉

ja uz taky mizim jdu spat,jsem opet uplne k.o.

radule82
16. lis 2009

Cienko, máš fotečku na první straně!!! 😀 😎

verca777
16. lis 2009

dobrou noc holky,,papa

katrin111
16. lis 2009

ahoj holciny moje,jdu vas jen pozdravit precetla jsem par radek a bulim tady jak zelvicka.....................teda diky moc za krasne gratulace jsem fakt uplne na mekko.....pozdeji vas uplne doctu ted jsem uplne unavena...........

sido
16. lis 2009

katrinko ahooooj a vítej doma s Domískem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😉

hnedoocka23
16. lis 2009

katrinko,tak konečně doma s Domískem....vítej mezi náma.... 😵 😵 přeji vám hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky...at ti přináši jen samou radost 😵 😵 😵 co víc si přát.....
krásný večer všem holky 🙂

radule82
16. lis 2009

Jééééé Katrinka nakoukla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Katrinko, tak si odpočin a načerpej síly, at si tě co nejdříve můžem užít 😉 😉 😉 😉

rozi.nka
16. lis 2009

čaute kočky 😎
konečně mám chvíli tak jsem se utrhla vám napsat 😉 , Mates roste jak z vody, dneska už má celý měsíc. Strašně to letí a roste každým dnem, už se směje skoro na povel, v sobotu dokonce nahlas 😀 , hezky vykládá a vydrží delší dobu kukačkovat na hračky 🙂
Dneska neměl svůj den, většinu ho prořval tak teď hezky spinká, snad se zas hned nevzbudí 😀
Přidala jsem fotky, tak mrkněte 😉

Jinak jsem rááááda že už je Katrinka doma 😵 😵 😵 a taky jsem ráda že kaczka a očka jsou v pořádku a prostě že tu jste všechny v pohodě 😵 píšu jak debil coo 😀 😀

adrim
16. lis 2009

Ahojky holky, Katrin tak vítej zpátky doma, malý je nádherný 🙂 A co porod, dalo se to?
Rozinko Matýsek je krásňoučký a v měsíci se směje nahlas - tak to je opravdu šikulka! Můj malý má přes dva a půl a taky dnes velkou část dne prořval, i muži mají své dny 🙂
Evi já si těch smajlíků tehdy všimla, jen jsem si myslela,že je to nějaká tajná šifra 😀
A koukám,že tady je spousta těhulek, to je nádherné! Strašně moc držím palce Asmeence a Sidě, Siduš myslím,že sliznice má čas ještě dorůst.
Já už jsem s rýmou skoro dva dny v pohodě,ale malý zas chytnul druhé kolo,dnes mu teklo z nosu hrozně,no snad už to bude mít brzy za sebou, naštěstí už docela hezky smrká,bojovali jsme s tím,je to beran a když se sekne,tak to je něco 🙂

rona2
autor
16. lis 2009

Ahoj holky,díky za IP jsem se zasmála. 😉
Katrinko vítej doma a přeji ať jste zdraví a malý ať tě poslouchá.Až ti bude líp tak písni co a jak,však nás kelišky znáš,že musíme vědět úplně všechno. 😉

kacza.b
17. lis 2009

krasne svatecni ranko 🙂 🙂 🙂

katrinko vitam te mezi nama,Dominicek je uzasny!

rozinko ten vas maly roste vazne jako s vody,uz je to mesic.

jsem s tech vasich miminek taky cela namekko,koukam na fotky culim se jak jelitko a mam slzy v ocich 😅

Danecek,Matejicek a Dominicek jsou uzasna miminka 😵 😵 😵 😵

venku uz zima klepe poradne na dvere a my se tady vsechny schazime 🙂 nase stara garda,to me taky moc hreje na srdicku 😵 no a zase bulim 😀 no pako

radule82
17. lis 2009

😀 Krásné úterní ráno 🙂)) to je paráda - ještě se válím v postýlce 🙂)

Rozinko, to není možné, že u má Mates měsíc, vzdyt ted nedavno jsi dělala vánoční úklid 😀 ale jinak je uplně uzasný!!!

a co dneska baby podnikáte?

evcaa
17. lis 2009

Ahoj princeznicky

karinko neplakej i kdyz ja v tehu rvala furt a jinak hodne na tebe myslim a drzim vse co mam 🙂 🙂 😉

radusko jen si polez az jses co nejdrive fit telicko si o to rika samo tak mu neodpopruj popadni milacka a supky do pelisku 🙂 😉

Kacko malej je sladky a jako mesic od tveho porodu mi to fakt neprijde leti to jako hrom tak uzivej kazdeho dne i kdyz je uplakany to prejde a bude lip 😀

romco jen se smej jen se smej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vsak my vime

nn adrim to nebyla sifra to bylo volani o pomoc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petko Y(Ocko) mas ip tak mi plis odepis ju??? 😉 😉

Martinko pockej az se budoou prcci mrskat to teprve bude notas skakat po brisku me danula vzdycky u PC desne vyvadel tak jsem se ptala dr a ten rikal ze ho asi provokuje to zareni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alwe malym to neublizi

evcaa
17. lis 2009

Radusko my dnes jdeme na obed se znamyma a s malyma a pak odpo mame navstevu takze perny den ale aspon zase utece a ja se dostanu mezi lidi

vcera jsem byla na otocku na solarku musela jsem jet busem a byli v nem decka tak jsem mela pres xicht pretazenou vestu aat nechytnu nejakou tu prasecinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😠

rozi.nka
17. lis 2009

krásné ráno kelišky 🙂
dneska máme svátek a venku je tak hnusně, že jsem zvědavá co budem celý den dělat 😒
jdu se rychle nasnídat dokud je piňďa v křesle a vykládá 😅

a je to pravda jak to letí, teď bude pauzička a pak se to zase rozrodí, že cienko a ostatní samozřejmě taky 😵
to my se pak budem culit nad vašima miminkama 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru