Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
23. kvě 2009

bobinko a po kolikráté jdete? 😉

bobinka1
23. kvě 2009

jdeme podruhé,on sice pracuje v Praze,ale já v Ostravě a malá tady chodí do školky a do kroužků a ono to moc nejde

larri
23. kvě 2009

Bobinko a babicky nejsou.Ja vim,ze to mas slozitejsi,kdyz uz jedno ditko mas.Ale ja u Apoli neplatim ani korunu,tak by si aspon neco usetrila,at mas zasoby.
Bobi promin,ze jsem ti to napsala,ale ja kdyz nekdy ctu jake castky vas to stoji,tak bych vas nejradci vsechny ubytovala v te nasi garsonce.

evcaa
24. kvě 2009

ahoj holky
rozinko gratruluji ke kontrole a berusko nesmutni priste to vyjde 😉 jinak my jeste stale dodelavame barak nechapu co bych delala mit ho jeste vetsi fuj 😝 😝 uz dve noci jsem nespala poradne protoze me berou krece do ruky ale silene a myslim ze dnes rano jsem mela prvni poslicky jinak nozicky uz ani nestaci splasknout pres noc mam nart prelity pres vsechny prsty bleeee ale to neva jeste chvili a bude klidek od otoku a budu mit mojeho milacka u sebe uz se tesim 🙂 🙂

rona2
autor
24. kvě 2009

Ahoj holky jdu vás zase jen pozdravit a pak jdeme na výlet na Hukvaldy,ale snad se tady už večer dostanu a konečně vás dočtu.Mám pořádný skluz! 😉

asmeena
24. kvě 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, ani nevím co vám napsat, když já neplánuji žádné IUI ani IVF - jenom mě teda čeká 10.6. to imuno vyšetření, tak jsem zvědavá jestli najdou problém aspoň tam, když nám krom horšího spg nic jiného nenašli.

asmeena
24. kvě 2009

Ale co mě naštvalo, tak nemáme týden před tím imuno sexovat a já budu v té době mít zrovna plodné dny, takže tento měsíc je zabitý.

capenka
24. kvě 2009

Kelišky Těhulky:
☼ rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09, zatím beru Clostilbegyt, ve st UTZ folíků a pá IUI

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

asmeena
24. kvě 2009

capenko: chápu dobře, že máš 3 děti? Podle toho co máš v tabulce? Ale u svého nicku to nemáš, tam máš jen že se snažíš. 😉

capenka
24. kvě 2009

tak to opravím 🙂 asi jsi špatně pochopila

capenka
24. kvě 2009

rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,25.2IUI-negativni,stimulace k IVF 4/09
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-červen 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09, zatím beru Clostilbegyt, ve st UTZ folíků a pá IUI

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

asmeena
24. kvě 2009

aha, promiň, jsem to nějak nepochopila.

hnedoocka23
24. kvě 2009

ahoj holky,přijela jsem ted z chaty,počasí nakonec nádheerné,tak jsme se smažili a smažili...zítra mě čeká fertimed,tak písnu,co nového..antikoncepci jsem dobrala včera 😉

j.cien
24. kvě 2009

Ahojte Kelisky,poctive jsem docetla 🙂 ,ted to jde snadno,kdyz se tu uz poradne ani nedrbe 😝 ...
Vikend je super,grilovacka jedna za druhou 🙂 a psi prochajdy,parada.Akorat jsem zhnusena,kolik je zas letos klistat!!!Jen za dnesek jsem Keri vyndala 6 prisatych! a 5lezoucich!!!
A to mam obojek Kiltix a kapnuty Frontline!!!

Ocko na jake odbery zitra jdes?

Pekny vecer vsem! 🙂

hnedoocka23
24. kvě 2009

hiv atd......a pak třetí den cyklu na hormonální profil..... 😉 holky,asi půjdu do toho puregonu... 😉
já jsem byla dva dny na chatě,ještě jsem čika neprohlížela,ale v noci jsem našla klíště mrtvé v posteli,určitě z něj..taky má tu kapku za krkem...

j.cien
24. kvě 2009

Ocko ty jdes 3den na hormonalni profil?A ten stejný cyklus jeste budes stimulovat,jo?A od ktereho dne´se pak picha???Myslela jsem,ze se picha od prvniho dne u kratkeho protokolu...

hnedoocka23
24. kvě 2009

jojo,3 den jsou vždy odběry i minule to tak bylo..a píchala jsem od 2 dne cyklu minule,tak nevím 😕 jak ted...jo a ten stejný cyklus budu stimulovat..

rona2
autor
24. kvě 2009

Tak jsem vás tak nějak dočetla.Rozinko jsem ráda,že je Rozinečka v pohodě a pěkně dál roste,moc jsem na tebe myslela,protože jsem si tím taky prošla.
Měla jsem v plánu,že půjdu tento měsíc na další IUI,ale vychází mi to blbě a nechci měnit v práci směny,jsem tam ještě hodně krátce,ale jestli mi to další měsíc výjde tak do toho půjdu,mám ještě 2 pokusy a pak se na to vykašlu.Mám doma čajík na otěhotnění a manžel na plodnost tak budeme popíjet a uvidíme jestli je to takový zázrak jak jsem o tom četla.No pro dnešek končím,ráno hurá do práce,mějte se a papa. 😉

bobinka1
24. kvě 2009

ahoj larri ono je to trochu složitější,pracuji na směny,tak nemůžu nikam dojíždět a do Prahy se zatím nechceme stěhovat,zkusíme druhý pokus tady a dál nevím,třeba ten třetí bude v Praze.babičky fungují u jiných(sestry a švagrové) u mě moc ne,nemám tady nikoho a přes týden jsem tady úplně sama a,kdybych tady neměla kamarádku tak ani nevím,kam s malou ☹

larri
25. kvě 2009

Bobinko,promin,ja myslela,ze jsi jeste na materske.Nevedela jsem,ze pracujes,o to je to slozitejsi.

Ze se nechces stehovat do Prahy,tak to se ti nedivim.Jsem tady 6 let a kdyby mi rekl drahy,ze jdeme zpatky do Opavy,tak jsem sbalena hned.
Ja jsem byla pred OPU u Apoli 3krat,tak jsem si myslela,ze by si to spojila s navstevou manzela.Ale promin,ze ti to tady tak planuji,ty musis vedet co je pro tebe nejlepsi.

j.cien
25. kvě 2009

Dobre ranko Kelisky!
Asi bychom se mely prejmenovat 😠 vubec se tu uz nedrbe 😠

Asme a ty pis jako driv!!No a co,ze ted nemas IUI ani IVF,patris k nam a HOTOVO 😲 😀

kat77
25. kvě 2009

Ahoj holky, zdravím vás...tak copak je tu new?

sweethy
25. kvě 2009

Dobré ráno, holky. Chodím mezi vás dosti zřídka, ale chci vám napsat, že jsem včera i dnes našla na testu 2. čárku. Jsem dnes 10. den po ET, ale zatím tomu fakt nevěřím, nechci potom být zklamaná, ale pokud to vyjde, tak se snad ta smůla, která teď ve Fertimedu převládá, prolomí, protože bych to přála úplně nám všem, co pro miminko musíme tolik zkusit 🙂

j.cien
25. kvě 2009

SWET!!!!Tak to je BOMBA 🙂 supeeeeeeer!!!!!!!!!!!konecne!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Raduji se jako blazen a potichoucku gratuluji! 😉 🙂

j.cien
25. kvě 2009

Swet ty blaho,ta je kraaasnaaaa!Koukla jsem ti do albicka 😉

sweethy
25. kvě 2009

Já se musela podělit, ale vzhledem k tomu, že mi před ET doktorka říkala, že je to vážně špatná kvalita a že se pomalu vyvíjejí, že mi klidně dá tři a nemojí se, že by se chytly, tak by mě tohle v životě nenapadlo, vůbec jsem s tím nepočítala, navíc nemám ani jeden malilinký pidi příznak, tak tomu prostě nevěřím. Na kontrolu jdu v pátek a tím pádem výsledky z krve budou až v pondělí, to je ještě týden v nejistotě. Nejraději bych ten týden prospala, jenže nějak nemůžu spát ani v noci, tak to bude nejdelší týden v životě asi. Já tady právě moc nechtěla psát, ať zas není další neúspěch v řadě, ale teď jsem chtěla všechny trošku povzbudit 🙂

spasinka
25. kvě 2009

Dobré ránko 🙂
Sweet, držím aplečky, ať čárka tak krásně sílí dál a dál!!! Dalajsi mi teď zase naději, byly jsme spolu na 1.IVF, tedy jen na OPU a vidíš, napodruhé to vypadá víc než nadějně!!!
Takže holky, v září jdem na to!!!
Jen se musím fakt dát dokupy po psychické stránce, jinak nevím ☹

sweethy
25. kvě 2009

Spasinko, já moc věřím, že teď už v té další vlně dalších IVF už to bude vycházet, přece jen u dalšího pokusu už toho ví víc, jak na co reaguješ a co je potřeba, tak věřím, že u Tebe ten 2. pokud bude také úspěšný. Po prázdninách bude tělo odpočaté, plné nové energie, tak se na to musíš dívat optimisticky 😵

verca777
25. kvě 2009

krasne rano,,,a swethy,,,čarečka je krasna,se usmívam,,konečně nějaka pozitivni zpravička,,, 🙂

kat77
25. kvě 2009

tak to jsou jen a jen dobré zprávy, konečně úspěch 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru