Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
1. čer 2009

Sweethy gratuluji, tak teď se štetři ať je mimi v pořádku a ty taky

beruska81
1. čer 2009

kat a co budeš dělat teď po neúspěšném iui?já to furt zvažuju, jestli zase zkoušet iui, i když mi to příjde zbytečné, ale na další pokus se zatím necítím

kat77
1. čer 2009

No s Jaroškem jsme naplánovali IVFko na srpen..tak s tím počítáme, ale teď už zkoušet nic nebudu...ale ty můžeš, IUI je přece jen zadarmo

spasinka
1. čer 2009

Sweethy, gratulace!!!! 🙂

beruska81
1. čer 2009

no to sice je, ale každý měsíc ten neúspěch, to je hrozné, věřila jsem ivfku a taky nic, doktoři mi pořád mazali med kolem huby a pak nic z toho, pořád bylo všechno v pořádku a nakonec bylo všechno blbě.Ale u jednoho dítěte rozhodně zůstat nechci, takže uvidíme.
Takže v srpnu bude nová těhulka, už se těším 😉

rozi.nka
1. čer 2009

sweet gratulujeeeeeeeeem 😵
snad jsou ledy prolomené 😎

kat77
1. čer 2009

no si představ berus, že bývalý kolega ze škodovky prodělal rakovinu prostaty a taky byli na IVF dvakrát a nic a na konec se jim to povedlo úplně normálně, dobré že?

beruska81
1. čer 2009

no tak to je dobré, od manželovy sestřenky manžel je taky po rakovině prostaty a mají 3 děti přirozeně.
Teď je u nás divná situace, před 3 měsícema umřela babča a děda se z toho neumí vzpomatovat, včera ho zase odvezla rychlá, se nervově zhroutil už po několikáte, Marek má málo práce tak schání něco jiného, blbá doba, ale třeba se zrovna teď zadaří.
Kdy se už konečně stavíš?

evcaa
1. čer 2009

ahoj holky swet obr gratulace k HCG a v pondeli uz uvidis ty svoje bublinky 😉 😉 😉

katrin taky gratulace k triplum 😉 😉

a rozi gratulace ke 4 kilum nahore 😀 😀 😀 to ja mam uz 15 hore zatiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂

nic koceny ja jdu na tehu cvico ale ze bych z toho byla nejak odvazana se rict neda ale musim se prece naucit tlacit a dychat ne??,, 😀 😀

kat77
1. čer 2009

za chvíli přijdu, musím se psem ven...

beruska81
1. čer 2009

ahoj evi, koukám, že už se ti to blíží, tak odpočívej a užívej dokud je čas, užíj si cvičení 🙂

sweethy
1. čer 2009

Děkuji za gratulace, teď už se budu bát asi týden co týden do další kontroly. Jsem zvědavá, jestli už za týden bude vidět, kolik jich je 😵

evcaa
1. čer 2009

jj beru blizi blizi a ja se kapku bojim at vse probehne jak ma v poradku 😖

evcaa
1. čer 2009

jj swet ja mela taky strach ale ne tyden co tyden ale den co den a hlavne na wc pri utirani a to mi zustalo dodnes je to sice blbe tak napsat ale vzdy cumim na toaletak jako pako jeste jednou omluva za to co pisu 😅

beruska81
1. čer 2009

neboj evi to zvládneš, já jsem to zvládla taky, taky jsem se bála, ale jenom trochu, protože jsem nevěděla do čeho jdu, ale nebylo to tak hrozné, klidně bych si to zopákla, sice to bolí, ale pak když vidíš miminko, všechny bolesti zmizí 🙂

sweethy
1. čer 2009

Evi, no já se taky klepu, vždy když jdu na záchod, zvlášť když mě břicho pořád bolí, jako by měla MS přijít, tak bojím, bojím, úplně Tě chápu.

evcaa
1. čer 2009

beru no to rikaj vsichni ja ani nemam moc strach z kontrakci ale spise z toho tlaceni at to zvladnu at maly neni macik atd hlavne at nemusi pouzit kleste nebo tu pumpu 😖

swet me taky bolelo brisko jako pri ms 🙂

kat77
1. čer 2009

berusko můžu se stavit nejspíše buď zítra nebo ve středu?..musím teď fičet do banky, tak zatím...berus tak mi dej vědět ju?

evcaa
1. čer 2009

holky pa vecer nakouknu doufam ze tu nekdo bude paaaaaaa a pusu 😉 😉

rozi.nka
1. čer 2009

evi ten toaleťák mě taky trápil, jak jsme byly s keliškama na srazu ve viktorce tak jsem šla s katrin a cien najednou na záchod a měli tam takový debilní flekatý papír, čehož jsem si všimla až jsem se utřela a lekla jsem se že špiním tak jsem řvala na holky jestli to taky mají 😀 😀 😀
od pozitivního testu už jsou obavy každý den, ale moc krásné obavy 😵
sweet mě břicho taky bolelo a koukni, malý se drží jak přísavka celých 5měsíců 😀

beruska81
1. čer 2009

kat já teď nevím jak to bude mít manža s prací, a v pátek máme jet zase do Prahy, ale co bude nevím.
evi malý měl 4,25 a bylo to v pohodě. Na porodním sále jsem byla od devíti rána a malý se narodil v sedm večer. Celou dobu jsem byla na kapačkách, oni mi porod vyvolávali, ale sem tam jsem si zašla do sprchy, poskákala na balonu, kontrakce bolely, ale pak jsem 3xzatlačila a malý byl venku, byla to hrozná úleva.
Neboj jsi holka šikovná, určitě bude všechno v pořádku a ty budeš brzo s miminkem.

beruska81
1. čer 2009

no nic holky letím, musím se věnovat malému, zase nakouknu,pá

katrin111
1. čer 2009

holky vsem dekuju...............dala jsem nejake fotky do alba tak kuknete 😉

j.cien
1. čer 2009

JSEM KURVA NESKUTECNE NASTRANA!!!!

Holky,to je snad zly sen.Dobiram antiko,tak jsem se objednala na patek k Jarosovi a jen tak z prdele se ptam,jestli to schvaleni mam v poradku...a sestra ze ne,ze to tam jeste neni,ale at do patku pockam...
Tak jsem si pro jistotu zavolala na pojistovnu/na 3x,pres Ostravu na Olomouc....milionkrat me prepojovali.../ a pointa je ta,ze tam ZADNOU MOJI ZADOST NEMAJI!!!!!!!

Tak jsem si podala po telefonu madam vrchni sestru Dostalovou,ktera se mi ani neracila omluvit/ona ma na starosti odesilani zadosti/,zato se vymlouvala,ze to oni na pojistovne a bla bla bla...
Pritom mi sekretarka od revizniho lekare z OC rekla,ze pokud to tam osobne nekdo z Fertimedu prinese ve ctvrtek,tak ze tam zrovna dr.Hanakova bude a obratem to dostanou do ruky schvalene....
Takze mi madam Dostalova slibila-samo,ze bez omluvy a nasrana jak hrom,ze to tam teda OSOBNE ZANESE!!!

Trepu se tu jak ratilik,jsem cervena a srdce mi bije na prasknuti.....HOlky ,co je to KURVA ZA BORDEL??!!!!

To uz je PODRUHE,ja tam od ledna chodim a ja snad ani nikdy nezacnu stimulovat! 😠 😠 😠

katrin111
1. čer 2009

Marti je hnud fialovy................jsou to hovada davas jim furu penez a oni nejsou zodpovedni.................je to des............a pak chcou jak se ti podari otehotnet tak u nich trcet az do 12.tt uz jak jsem to tady psala.........kvuli jejich statistikam a bla bla...........

katrin111
1. čer 2009

fertimed si dela peknou reklamu,za chvili budou na stejnem zebricku jako gyncentrum.................

katrin111
1. čer 2009

marti mate na sklade jeste dost utrosu???????????

hnedoocka23
1. čer 2009

ahoj kočky moje...
swethy:.gratuluji k hcg 🙂 pěkně roste,jen tak dál..
Rono:vše nej k narozeninám,hlavně zdraví a co nejdříve miminko v bříšku 🙂
Luciik:7kilo??a co to máš za úspěšnou dietku nebo to je z té práce a pohybu??
Katrin:super,taktéž gratuluji..držela jsem palečky a jsem ráda že to je negativní..

J.cien:byla bych nasraná jak ty,to je humus ale...nezodpovědné Ku........!!!

já holky mám i nemám menzes,je to celé divné...ale synarel stříkám..ve středu v 11hod máme být v polance,jdu na odběry a podle výsledků se uvidí,co dál...
Spasi,ikdyž vám počasí nevyšlo,tak jste si to i tak užili 🙂
asmeen,co ty v Jeseníku?

hnedoocka23
1. čer 2009

rozinko,pěkné oblečení..ty botičky,co jste objednali,jsou úžasné 🙂

j.cien
1. čer 2009

Katrin Utrogestan neni,ma vyrobni vypadek.ma se objevit koncem cervna,snad

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru