Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
5. čer 2009

ahoj holky..j.cien,taky mi to nejde do hlavy,že přes UTZ vidí vejcovody.. 😅 Hodně štěstí..a je fajn,že ti o tom řekltak by třeba 1ivf nevyšlo a byl by ztracený jeden pokus 😉

kacza.b
5. čer 2009

cien laparku ti taky schvaluju,zase budete o neco moudrejsi a je fajn ze to dela Kaja ktery pak bude vedet jak na tebe,ale mel se sakra rozhoupat rychleji a ne zase na posledni chvili pred stimulkou 🙄

kacza.b
5. čer 2009

zrovna jsem volala do polanky na info,kde teda muzem nechat zamrazit ty spermijky? tak muzem i v polance tak doufam ze budeme moct privest spermijky s domu 😅 jeste musi tomas na krev jestli nema nejakou nemoc atd. a pak uz budeme v poradniku a cekat na vajicka....

spasinka
5. čer 2009

Kaczi, ahoooooj!!!
Jj, to má Očko pravdu, ještě že tak, aby Ti nevyplýtvali pokus. A i Kacza má pravdu,.že je to mohlo napadnout dřív!
A třeba po laparce otěhotníš normálně 😉

j.cien
5. čer 2009

OCko take mi to hlava nebere 😕 ,ale pal to cert....pokud mam jit na IVF u Kaje,tak se musim ridit jeho radame,nic jineho mi nezbyva...

Ocko prosim neco se mi mota ohledne tve laparky u Kaji,ze tam byl nejaky zadrhel,zes mela jit take ve Ct a nejak to neklaplo?Chybelo ti to predoperacni vysetreni ??Uz si to presne nepamatuji..nebo to bylo u Holuba?
Jestli mas trochu casu,napis mi prosim nejake info o tom prubehu...diky 😉

spasinka
5. čer 2009

Cien, píšu za Očku 😀 Očka byla v Bohumíně u Holuba 😉
Byla jsme tenkrát v Bílovci, ale pod Lipkovou.

j.cien
5. čer 2009

Ahooj Kaczi,tak to je super,ze uz budete v poradniku na jaja 🙂

j.cien
5. čer 2009

aha,jj diky,zmatkuji...
Ja teda mam jit take do Bohumina,ale k Dr,L teda jen pres mou mrtvolu 😎

No je to fakt,ze se mohl Kaja rozhodnout driv,chodim tam od ledna!
Ale holky fakt az dnes jsem mela pocit,ze mne vnima,ze premysli jako lekar a hleda nejvodnejsi zpusob...
Tak nejak mu zase verim 😉 🙂

spasinka
5. čer 2009

Ty fakt zmatkuješ 😀 Máš jít do Bílovce k dr.L, ne? Ale v Bílovci operuje i Jaroš a s L. si asistují. V Bohumíně je Holub.

j.cien
5. čer 2009

jj,jsem MEGAMAGOR 😀 jasne ze mam jit do BILOVCE,to je vsecko na B 😀 😀 😀

Holky jsem stastna,ze je konecne patek!!Koncim v 16,pak sup odvolit a tradaaaaa viiiiiikeeeeeend 🙂
Zitra jsme pozvani na kotlety na venkovni party,tak snad nebude chcat 😠

hnedoocka23
5. čer 2009

já byla v Bohumíně,ještě tehdy pod Holubem a zdupala mi to sestra Petra,protože mi řekla,že žádné doporučení nepotřebuji do Bohumína a samozřejmě potřebovala,tak se to protáhlo o jeden den...

hnedoocka23
5. čer 2009

spasi,dneska máš ten sraz,co?Už se těšíš?A co přítel,na tvůj nový účes?
ještě jsem se chtěla zeptat,jak dlouoh cvičíš a kolikrát týdně a kolik jsi už shodila(vím,že podle váhy se člověk nemá řídit,spíše centimetrama)...
Jestli mi to ted nevyjde,tak pak se chci vrhnout na cvičení...

j.cien
5. čer 2009

Jj Diky OCko,uz jsem v obraze 🙂
A URCO ti to tentokrat vyjde!!A budes krasna sneda sexy tehule 🙂 😀

j.cien
5. čer 2009

Dito uzji si krasne srazik a pak napis!jak jsi vsem vytrela zrak 🙂

j.cien
5. čer 2009

KELIŠKY TĚHULKY:
rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼hnedoocka23(Petra)4xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-OD 26.5.SYNAREL,od 5.6.puregon 225j..kontrola 10.6.Polanka

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,nasazena antikoncepce,

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu

Kelišky nováčci-čekatelky
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neuspěšně,nyní pohovor Fertimed Polanka
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka) 3xmimoděložní, 2xIVF v 9/2008 a 3/2009 Fertimed Polanka, na podzim 09 asi třetí pokus

hnedoocka23
5. čer 2009

j.cien 😀 😀 😀 tak ted jsi mě rozesmála..ale to budeme všechny krásné a sexy..některé i snědé.. 😀

j.cien
5. čer 2009

No mne uz zbyl jen ten smysl pro humor a nadeje,ze Kaja je Buh 😀 jak rikala vzdy Katrin 😀 😀 😀

j.cien
5. čer 2009

Ocko a ja teda pokud budu tehu,tak spise neco jako bila velryba 😀 😀 😀

hnedoocka23
5. čer 2009

já ti dám velryba..ty jsi hodně vysoká,na tobě se kila navíc musí ztratit...
Za to já budu jak velryba ted po stimulaci..jsem si ale dala takový slib,že se budu stravovat jen dietně,převážne zelenina,ovoce,maso..a denně 5km procházky...tak snad tak nenakynu,já se pak cítímm blbě 😀

hnedoocka23
5. čer 2009

a myskĺím,že procházky mi uškodit nemůžou běhěm stimulky.. 🙂

hnedoocka23
5. čer 2009

holky,mějte se hezky,užijte si víkend,ikdyž počasí bude o ničem..tak třeba s přítelama pod peřinou 😀
já jdu uklidit kuchyn a pak se chystat do cvičení a večer do práce..pápápá

sido
5. čer 2009

ahoj holki venku je zas hnusně tak se válím u tv ☹
spasinko můžu se zeptat co jsi měla s Lipkovou já k ní chodím do centra

spasinka
5. čer 2009

Tak jsem po obědě a rychle jsem vás dočetla.
Očko, těším se na srazík, jsem strašně zvědavá a hlavně na to, kolk nás tam bude 😕 Cvičím od konce ledna a chodím 2-3 týdně a jen na ten HEAT. Takže mám pevné nohy, zadek, břicho se ztratilo, jen byc hještě potřebovala něco na ruce. Zhodila jsme asi 3 kg, ale jí pořád stejně, možná kdybych si nějak upravila jídelníček, šly by kila víc dolů. U mě bylo rozhodující to, že jsem se po 3 měsících vešla do džín, které jsem předtím natáhla jen do půlky prd... 😀
Jdu uvařit kafe, Sido, pak Ti to písnu

spasinka
5. čer 2009

Sido, písla jsem Ti do IP. Holkám jsem to vykládala už na prvním srázku, tak ať nazahlcuji stránky 😀

j.cien
5. čer 2009

Sido kde bydlis,ze je u vas hnusne?!U nas je ted prima pozitivne slunickove 🙂

spasinka
5. čer 2009

Marti, tady v Ově je to tak na střídačku a na celý víkend hlásí hnusně ☹ I když teď je mi to jedno, zítra se fakticky fakt chystám uklízet 🙂

j.cien
5. čer 2009

Koupila jsem cestou z Polanky 2 kg jahod,ze to v praci sezereme a holky tomu moc nedaly...tak se cpu sama 😀

j.cien
5. čer 2009

Spasi tak na uklid je nejlepsi prave to picasi 😉 ...ale my zitra mame tu grilovacku sagrbleeeeee 😠

j.cien
5. čer 2009

HOlky a Femigard asi fakt fuguje,pac foliky/cysty/ nebyly!Jen to jedno,co se Kajovi zdalo,ze se tvari jako cysta,ale ze je to ten zacatek toho zhnileho vejcovodu 😒

spasinka
5. čer 2009

Marti a kde jsi koupila jahody? A jaké a za kolik? Vloni jsme koupila v Ropici, tam v té zatáčce u bývalého obchodu jak se jede od Hnojníka, 4 kg a byly suprovní, skoro žádný odpad, krásné velké....jsem je zamrazila aještě tam jedny mám, ale už je třeba doplnit zásoby 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru