Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
8. čer 2009

A Berus,to ze z ostatnich diskuzi postupne holky tehotni po IVF je SUPEEEER!Treba se nakonec vsechny dockame-jen vydrzet!!!! 🙂

hnedoocka23
8. čer 2009

ahoj holky,já byla na kafčo v práci..ted vařím guláš bramb.
larri,takže dva bobečky máš v bříšku..držím ti palečky a odpočíej,užívej si to..a na testíku přeji dvě tlustice 🙂

j.cien
8. čer 2009

Ocko me inspiruje,ten tvuj bram.gulasek 😵

j.cien
8. čer 2009

Holky meli jste po laparce cevku -myslim tu curaci 😀 ?
Ja to totiz nenavidim!!!Vzdycky potom chytnu zanet mocaku...s to je pak megahnus!! 😝

hnedoocka23
8. čer 2009

j.cien,já neměla..musela jsem jít na záchod,mě donutily...pak jsém sebou málem kantla ve sprše,jak mi bylo zle..

hnedoocka23
8. čer 2009

kde jste ženské?

sweethy
8. čer 2009

Pěkný večer, Kelišky, tak jen v rychlosti podám zprávu a honem zas do postýlky, už jsem se dnes nachodila a naseděla dost a dost, tak nechci zbytečně tělíčko zatěžovat 🙂 Takže na uzv byly dva gestační váčky, 9mm a 15mm, to znamená, že zatím čekáme dvojčátka 😵 Ještě teda může být pořád vše jinak, ale na to, jaká byla kvalita embryjek, tak je to hotový zázrak 😵 Kontrola až za 14 dní, se nedočkám, ale to už snad budou i srdíčka 🙂 Tak pa,pa

hnedoocka23
8. čer 2009

swethy,paráda...gratuluji k dvojičkám 🙂

j.cien
8. čer 2009

sweet!!!!!!To je uzasneeeeeeeeeeeeee! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

j.cien
8. čer 2009

Huraaaaa,takhle krasne kulatoucky prispeveeeeeeeek!To musi prinaset jen kulate briskoooooo! 😉

hnedoocka23
8. čer 2009

😀 😀 jojo j.cien souhlasím.........

hnedoocka23
8. čer 2009

mě už bolí spodek celý,piju jak duha,snad se mi nerozjede hyperstimulák ☹

j.cien
8. čer 2009

Ocko nestras s OHSS!!Treba reagujes jen rychleji...na ten lepsi Puregon...uvidis,co to rekne Kajos ve stredu...
Jsem zvedava,kolik budes mit vajuch!

hnedoocka23
8. čer 2009

no,to jsem taky zvědavá..já měla minule ohss 1.stupně...to se ještě dalo...

larri
8. čer 2009

berusko,ja uz napsala od iVCE svagrove,at mne popise.Myslim,ze si pak vzpomene.Myslim od Alese manzelku.

j.cien
8. čer 2009

Snad te Kaja ohlida...pichas teprve kratce,ze by uz OHSS..?Dobre,ze pijes fest...treba ti ve stredu snizi davku,uvidis..

Co gulasek,povedl se?Ja nakonec pecu kureci nohy,jen tak obycejne s kminem,cesnekem a majoranem 🙂

hnedoocka23
8. čer 2009

no nevím,jsem zvědavá opravdu...nebo mě to prostě bolí,že to roste,těžko říct..z toho pití mám břicho jak v pátém 😀 😝
já guláš neměla,nemám na něj chut..měla jsem salát opět...já asi porodím jednou zeleninu 😀 ale manža si ho pochvaloval..dám si až zítra na obídek...holky,hezký večer,jdu do vany a pak do postele,jsem unavená... 🙂 pá

larri
8. čer 2009

Ocko,mi nebylo ted u injekci zle,ale taky mne pichalo.A picha jeste ted.Ale spis,kdyz chodim,tak pri kazdem kroku.Kdyz jsem to rekla pri utz,tak mi rekl doktor,ze se nedivi,kdyz mam plne vajecniky a hyperstimulak na hranici.

j.cien
8. čer 2009

Dobrou Ocko,at vajicka pekne rostou 😉

kacza.b
8. čer 2009

hezky vecer kelisky

padim na nocni,moc se mi nechce,ale nejhorsi je tam zajed a tapojit se do prace pak uz to jde 😉

tak vam preji dobrou noc a at s vam neco hezkeho zda....

kacza.b
9. čer 2009

dobre ranko kelisky,tak dneska jsem prvni ja 🙂

preji vsem krasny a uspesny den 😉

asmeena
9. čer 2009

Larri: a na co potřebuješ mražáčky? Budeš mít dvojčátka a ty už u tebe zůstanou. Hodně síly a nestresuj.

Cinko: tak zaziky? A nemůžeš mi sehnat recept? Já je miluji. V pátek jsme byli v Porubě v Řecké restauraci a já si dala salát Gyros a byly tam i zaziky - mniam to byla bašta.

asmeena
9. čer 2009

kaczi: jsi dnes první, ale jenom o minutku. Zrovna jsem dosnídala chleba s naloženým hermelínem v česneku, takže tady s kolegyňkou budeme krásně smrdět, ale třeba nás pak nikdo nebude s ničím otravovat.

Cien: a říkal ti Kájoš, že potřebuješ předoperační vyšetření? Mně dala sestra žádanku a já pak šla k praktikovi, ten mě poslal na odběry a pak jsem si šla znovu k praktikovi na EKG a ten mi potom vypsal předoperační a to jsem potom nesla v pondělí Kájovi a ve čtvrtek jsem šla pod kudlu. Ještě jsem mu tam po oblbovákama na vozíku ve stavu skoro spánku podepisovala, že souhlasím s výkonem. Ale byl Kája suprovní. Večer se na mě přijel podívat a v pátek ráno se na mě přišla podívat nějaká gynekoložka a potom ještě doktoři u vizity.
Cévku na čurání jsem neměla. Pouze drén (nebo co to bylo, takový vývod z břicha zakončený plastovou nádobkou, do které se sbírala krev).
U vizity mi ještě doktor (nebyl to Kája) řekl, že té krve v tom mám nějak moc a že tam zůstanu, ale já mu řekla, že mě byl večer kontrolovat Jaroš a ten mi řekl, že můžu jít ráno domů, tak mě nakonec pustili.

kacza.b
9. čer 2009

asmeen tvaruzky by byly horsi 😀 😀

asmeena
9. čer 2009

Včera jsme uvažovala nad smaženýma tvarglema, ale potom jsem usoudila, že asi pro mé tělo bude lepší zeleninový salát.
Už jsem na tom stejně jako očka, každý den zeleninový salát, takže budeme rodit zeleninku. 😀

capenka
9. čer 2009

Ahoj holky,hnědočko nestraš s hiperstimulákem,já jsem se totiž pěkně zalekla,no jo ale jak se tomu vyhnout,mě začíná bolet už spodek a to čekám teprve rudou armádu 🙂 jo máš už neschopenku jak dávaj vycházky ?,aby si člověk aspon nakoupil.
ty vogo pořád počítám abych to stihla 20.července máme jet na dovču do Luhačovic už to máme zaplacené,

larri
9. čer 2009

capenko,ja po laparce nemela vychazky,ale volala jsem sestricce,jestli by to nebyl problem si prijet a oni by mi je napsaly.Sestricka rekla,at si klidne zajdu nakoupit,vyridit co potrebuji a pokud budu mit kontrolu,tak jim mam hned zavolat a ona by se o to postarala.Po kazde vychazce jsem kontrolovala schranku,jestli tam neco nemam.

asmeenko,dekuji.Dvojcatka bych brala,ale budu rada za jednoho koblizka.

ZAZIKY MAM TAKY RADA.Delame je v praci,ale mam vyzkousene,ze je mame u nas v kauflandu a jsou dobre.Nejsou drahe a vzdycky si pochutnam,ale kupuji jenom na vahu u volnych salatu.

verca777
9. čer 2009

ahoj holky,,larri,držím palečky,,,, 🙂

katrin111
9. čer 2009

krasne poledne kelisky,vsem drzim pesticky 😉 marti diky za info 😉

hnedoocka23
9. čer 2009

ahoj holky...capenko:musíš vypít denně co nejvíce vody a jíst hodně bílkovin...tím předcházíš OHSs..ale když má přijít,tak přijde..a věršinou mají OHSS holky,které mají PCO(což u mě někdy bývá)..
smažené tvargle bych si dala...tzaziky jsem jedla denně v řecku(tam jsou nej a lepší jsem tady nejedla)..ale už jsem jich přežraná,takže jak to vidím je mi z toho blujno 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru