Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
11. čer 2009

neboj, teď se rozrodíš a ani se nenadáš a půjdeš rodit podruhé. 😀

evcaa
11. čer 2009

asme
😀 😀 😀

asmeena
11. čer 2009

a jak tě evci odvezou do porodnice, když máte v háji auto?

evcaa
11. čer 2009

no ja doufam ze se to do te doby vyresi nejak se to rysuje snad ze se to zaplati na pul ci co uvidime

asmeena
11. čer 2009

a já jsem taková neznalá ještě mi řekni ve kterém týdnu se rodí?

asmeena
11. čer 2009

evi: pro dnešek se loučím a jdu si udělat zeleninkový salát a koukat na ulici.

Jo a nechcete zase někdy udělat nějaký srazík v mekáči? 😉

katrin111
11. čer 2009

ahoj kelisky,zrovna pojidam bramborovy salat a mela bych trosku uklidit ale nechce se mi.........asmenko to by bylo super srazik v meku ale ted vtech vedrech jsem rada ze jsem rada..............

asmeena
11. čer 2009

katrin: jo to mi je jasné, vedro dělá své, ale ráda bych vás zase viděla.

evcaa
11. čer 2009

asme ja uz psala o sraziku nekdy na zacatku tydne ale nikdo se nechytl jo a rodi se nejlepe ve 40tt

evcaa
11. čer 2009

tak doufam ze nebudu prenaset to fakt nechci

katrin111
11. čer 2009

to jo nekdy se musime zase domluvit................ale ne jak minule 😠

asmeena
11. čer 2009

aha, tak to nám ještě nějakých pár dnů vydržíš, tak to je dobré. 😉

evcaa
11. čer 2009

jj ted mi prave veze jirka cheesburger fresh a hranolky z mekace uz se tesim mnam

katrin111
11. čer 2009

mnamka evi to se mas 🙂

evcaa
11. čer 2009

jj nic holky ja se pro dnesek loucim jdem nakupovat apak musim promazavat cukrovicko na tchyninu 50satku je v sobotu

asmeena
11. čer 2009

evi: dobrou chuť a co ten receptík na ta moka kolečka, písneš mi do IP?

očko: a tobě držím pěstičky, ať máš hodně folíků a kvalitní vajíčka.
😉

hnedoocka23
11. čer 2009

ahoj holky,já tady měla sestru,švagra a malou..půjčili mi notas a vysvětlili mi vše...zítra si ještě koupím nějaké dvd v těch papírových obalech a mám o zábavu postaráno 🙂 sbalená už jakžtakž jsem,ještě chybí nějaké ty drobnosti..
Asmeen,díky a máš pěkné botičky... 🙂
Kaczi:já pizzu moc nejím,spíš tak jednou za rok a to eště vegetarianskou nebo s rybama 😉 a dělám si své oblíbené špagáty,tak chut na něco jiného určo nebude 😀

asmeena
11. čer 2009

děkuji očko: a takových těch DVD v obalech mám šílenou spoustu a stačilo mi to jednou okouknout a už mi to leží zase v šuplíku.

kacza.b
11. čer 2009

asmeen pekne botky samochodky 😉

ocko tak at ti to tam utika a mas kvalitni urodicku!!!

hnedoocka23
11. čer 2009

díky díky kaczi,budu psát..pokud tady někdo bude..víkend má být krásný...

kacza.b
11. čer 2009

no o vikendu to je tady pomerne klidek 😔

no ja za chvili ficim na posledni nocni tak snad mi to utece. tak vam preji hezky vecer 😉

hnedoocka23
11. čer 2009

zase nočnní Kaczi??ty jo,to je na prd...at ti ti uteče rychle a máš klídeček v práci 🙂

hnedoocka23
11. čer 2009

holky,přeji vám pěkný večer..zítra kolem půl12vyjíždíme a ve 12,45 mám UTZ..pak napíši,až se ubytuji atak...pápá a díky moc 🙂 dobrou..

larri
11. čer 2009

ocko,budu na tebe myslet,nebudu ti prat vysoky pocet vajicek,ale vysokou kvalitu. 😉

asmeenko,vidim,ze se pomalu zacinas taky vrhat do boje,tak snad uz se taky letos stanes tehulkou,moc bych ti to prala.
evicko,ty se moc nerozciluj nad autem,at se Danecek nezlobi.

kaczo,ty to v praci vydrz a pak si uzijes delsi volno.

ja dneska bezela k Apolinari,bylo mi dost zle a bricho jako balon.volala jsem sestre,tak at radci prijdu,protoze mam v papirech napsano :riziko hyperstimulacniho syndromu.nastesti mam podle utz vajecniky v norme,tak se mam vic hlidat a kdyby se to zhorsilo,tak zese prijet.Ted uz jsem i klidnejsi a zeru vse co vidim.Moc jsem ted nejedla,mam po hormonech nechut k jidlu,ale uz to vypada,ze se zacnu dojidat.

tak dobrou noc a moc hezke sny. 🙂

j.cien
11. čer 2009

Dobrou holky,posedeli jsem se sousedama venku,tak jsem pripita a zmrzla jak h...a utekl mi Pusac,ale to neva 😀 vsem preji sladke sny plne ruzovouckych vonavych miminek 😉 a Ocko tobe preji klidnou noc a neboj,bude to Ok a napis ,jak to tam zvladas 😉

asmeena
12. čer 2009

larri: musíš jíst, když máš u sebe dvě miminka, pak ti bříško poroste jedna báseň a hlavně, že nemáš OHSS.

capenka
12. čer 2009

dobré ráno holky,já zase potřebuji poradit-
očko držím palečky
larri to samé,
no ten Syneral se stříkám 1 střik do jedné nosní dírky ,takže 2 střiky ráno a 2 střiky večer,houbelec jsem pochopila jsem volala do fertasu a oni mě vezmou až 13 Dc ,hrůzu abych stím syneralem vyšla,že o výkendě neberou krev

hnedoocka23
12. čer 2009

capenko:stříkáš dobře..ráno 2x a večer 2x..a synarel ti má vyjít na 20dní 🙂 bude to v pohodě..
holky,pak dám vědět z Olmíku..díky všem,pááááá

capenka
12. čer 2009

jsi moc hodná hnědoočko seš bojovník předemnou tak se budu vyptávat,

j.cien
12. čer 2009

Pekne ranko Kelisky!
Spasi chybi mi tvoje radost z paaaatuliiinku 😉 ,doufam ,ze mas jen moc prace a ze jsi v poho 🙂

Ocko hodne stesticka a klidu pred OPU!
Capenko ahoj,preji ti stesti pri stimulce 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru