Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

michina
12. čer 2009

Ahoj holky, tak koukám, copak tady máme nového...
Očko, drzím palečky na OPU!! Dobře to dopadne.. uvidíš!

U nás nic nového, stále si nechávám čas na rozmyslenou.. navíc mi Kaja ríkal, že léky na tu endometriozu musím paltit (tu hormonální léčbu), cca 4 tisíce na měsíc a kamaradka rikala, že to pry plati pojistovna, tak me to docela vzalo.. takže si s ním asi jeste promluvím, jeslti jde o jiný, lepší lek nebo proc mám mít ten hrazeny a nenabidl mi moznost toho proláceného...

JInak máme nové ojeté autíko, chystáme malou dovču na Šumavě, jen prodloužený přístí víkend, tak se těším. manža si chudák jeste nedopocinul od te doby, co stresoval doma kvuli me, tkaže rikal, že potřebuje vypnout i z práce.. Já mám sice ted nejakého bacila, už týden. Zacalo to teplotou, pokracovalo pres silný zanet spojivek a vcera jsem mela cely vecer pocit, že me nekdo skrti, jak me bolí v krku.. Ale tak nejak divne, takže už jdu teda k praktikovi, at se na me mrkne. Snad to není prasecí chřipka.. 😀

A co nějaký srázek, neplánujete? Nebo už jsem nějaký propásla?
Každopadně vás všechny moc zdravím! 😉

j.cien
12. čer 2009

Ahoj MIchinko ,rada te tady vidim!
Srazek bych brala,musime zkusit neco vymyslet 😉 tesim se uz ted!
Michi muzu se ti podivat do ciselniku leku a uhrad pojistovnou-o jaky lek se jedna,co ti Kajos doporucil na ten "umely prechod"??
Vis,ani bych se nedivila,nektere ty "doplatky"si vylozene cucaji z prstu...napr.170-za Synarel je uplna blbost!
A Puregon 900jednotek/amp. se sparvne doplaci 2200,- a oni chteji doplatek stejny,jako za 3bal 300jednotkoveho...takze platis o 1500,- vic...zbytecne..jen do jejich kapsy...
Bojim se,ze Kajos je na to maly pan..on je jen zamestnanec a musi se musi skakat tak,jak mu "vedeni"piska....a tak je to ve vsech CAR,tech soukromych...bohuzel..

Preji ti brzske uzdravenicko a poho vikendek na Sumave!Jeeee,tam bude kraaasne a tech hribu!!!!To miluju!

spasinka
12. čer 2009

Ahooj, Kelišky!
Ahoj, Marti, Michi!
Nešel nám v práci dva dny net, tak jsem vás doma vždycky jen rychle dočetla a neměla jsme co psát, takže nic 🙂
Očko,přeji krásnou úrodu samých áček 😉
Asmeen, to je fakt pakárna, jet jen kvůli krve a spermia do Brna. No hlavně, aby Ti pomohli tedy aby to k něčemu bylo.
Larri, moc na Tebe myslím a přeji ....však víš co 😉
Holky, s těmi doplatky je to fakt hrůza. Snažím se na to nemyslet, ale pomalu bych se měla rozhodnout, jestli Ferťas nebo jít jinam...
Dneska mám dovku, tak si jen tak odpočívám, ale musím začít něco dělat, o půl třetí jedem na Olomoucko ke kamarádovi na chatu, tak se děsně moc těším. Scházíme se tam každý rok a vždycky je to super akce. Už jsem upekla koláč a ještě si musím sbalit půllitříky na pivko 😀
Přeji všem krásný víkend!

rozi.nka
12. čer 2009

krásné sluníčkové poledne kelišky 😎
očko držím pěsti, bude to krásná letní úrodička 😵
psaly jste o srazu já jsem prooooo a hlavně co nejdříve 😉

j.cien
12. čer 2009

Spasi take jedu na Olomoucko na vikend 😉 zitra po praci vyrazime i s Kerinkou za segrou.Maji udelanou zahradu,od zahradniku -tak se tesim,jake to bude pekne a psiska budou radit...to bude mela 😀
Uzij si to Ditus!!!!
A jsem pro srazik
😅

kat77
12. čer 2009

Ahooooooooooooj holky...
tak copak je tu nového? Týden jsem tu nebyla, protože mi kámoš opravoval noťas, trvalo mu to... 😠 ale už je to OK
Tak copak je new? povídejte přehánějte 😉

michina
12. čer 2009

Ok, J.Cien, zjistím, jak se ten lék jmenuje, kamarádka měla Diphereline, ale Kajos myslím mluvil o nejakém jiném, tak ten urcite bude s doplatkem... ale nejak nevim, jak to zjisitit, asi mu budu muset zavolat..

beruska81
12. čer 2009

ahoj kat jak je?já jenom nakukuju, mám chvíli čas, co nového?

larri
12. čer 2009

ahoj berusko,tak mi napsala od Ivy Wehovske svagrova,ze to cekaji v prosinci a ze Ive rekne kdo jsem. 😉

beruska81
12. čer 2009

ahoj larri no já jsem s ní mluvila v sobotu a ona vůbec nevěděla, neříkala jsem jí nic o tom, že se snažíte o mimi, říkala jsem jenom, že si píšem přes net, nevím jak to máš, jestli chceš aby to lidi věděli nebo né, já to teda radši tajím, hoštice jsou velká drbárna
jak se ti daří, odpočíváš?

beruska81
12. čer 2009

larri ráda bych si povídala, ale musím běžet, jedeme ještě nakoupit chlapi už na mě čekají, měj se, hezky pupíčkuj a až sem nahlédnu příště tak čekám jenom dobré zprávy o tvém těhu,pá 🙂

larri
12. čer 2009

Berusko,pekne si bez nakoupit a ja se tim moc netajim,ze jdu na ivf,protoze si to stejne hodne lidi mysli.Abych jim ve 35 letech tvrdila,ze mam na mimi cas,tak to je blbost.

evcaa
12. čer 2009

ahoj holky jsem zpet z manikury a pedikury a jsem stejne jako rozi pro sraz ale opravdu co nejdrive pac me tlaci casek

asmeena
12. čer 2009

ahoj holky, mám vám vyřídit vzkaz od ocky,že vás moc pozdravuje, je už ubytovaná v CARu v Olomouci, bohužel tam je však špatný signál na internet, tak budou koukat na filmečky a na telku. Na punkci jde v neděli kolem 8 hodiny.

asmeena
12. čer 2009

Tak nechcete udělat srázek někdy přes týden? O víkendech mi to teď moc nevychází, protože jedeme k našim nebo s tchánama oslava narozenin, je toho teď přes víkendy hodně. A evcu bych docela vidět ještě jako 2v1 😉

asmeena
12. čer 2009

HOlky dneska vás budu odbývat, protože musím využít toho, že miláček nehraje na počítači a tak si uděláme pěkný zbytek dne. Koupila jsem v Tesku v akci pochoutkový salát a udělala chlebíčky, popíjíme vínko a možná dojde i na něco víc, když jsme museli mít kvůli tomu imuno vyšetření půst. Ale nejprve koukneme na nějaký filmeček.

Jo a zdálo se mi dnes o cien a spasince, že šli cvičit do nějaké posilovny a já jsem je potkala zrovna, když odcházely a strašně jsem jim vyčítala, že mi neřekli, protože jsem chtěla jít s nima a taky hubnout. 😀

hnedoocka23
12. čer 2009

ahoj holky,nakonec se zadařilo a připojila jsem se...spíše to půjde přes večer... 🙂 ted tady byla sestřička a píchla mi injekci za 100kč 😀 tak jsme pokecali,fajná starší ženská...je tady někdo??
asmeen,díky za vyřízení vzkazu..

asmeena
12. čer 2009

já jsem tady, manža kouká na telku. 😉

hnedoocka23
12. čer 2009

jé ahoj asmeen...manža říkal,že mám být trpělivá,že až se provoz uklidní,signál bude..a mělpravdu..
co ty?jaký je večer?

asmeena
12. čer 2009

večer už zakončen 😀 dobře a teď koníkuju a manža kouká na TV. 😉

j.cien
12. čer 2009

Ahojky!!
Ocko tak ty si uz lebedis 😉 a Asmenka ta uz ma i po odmene 😉 😀 mne to dnes Ocko jede take pomaleji.. A prosim te,jak to ze injekci za 100?????
To je vysokohorska prirazka nebo co to je? 😕

hnedoocka23
12. čer 2009

to jsem se chtěla zeptat,ty výsledky přijdou do fertimedu nebo tobě?

asmeena
12. čer 2009

očko: to si se ptala mě na výsledky nebo cien?

j.cien
12. čer 2009

tebe Asmee,take jsem na to myslela..jak se dozvis ty vysledky...

asmeena
12. čer 2009

pošlou mi je domů poštou - za to poslání jsem zaplatila 50,-Kč a za každého regulační poplatek po 30,-Kč 😉

asmeena
12. čer 2009

A to jsem teprve zvědavá kolik zaplatíme za to samotné imunovyšetření. To mi zatím nikdo neřekl. 😖

j.cien
12. čer 2009

To je sila,za vse a vsude jen platit..ten svet dnes je jen o penezich...

j.cien
12. čer 2009

No ja si take rikam,kolik budu platit za tu laparku...Spasinka platila v Bilovci 3.5tis...ale to u te dr.L...tak nevim,jestli je i Kaja takovy zlatokop....platily jsem holky za laparku?

asmeena
12. čer 2009

tak naštěstí to nebyla taková pálka, když vezmu, že něco stojí poslání poštou doporučeně, tak to chápu, ale mám strach, jestli mi pak přijdou výsledky na dobírku za poplatek několika tisíc. Zapomněla jsem se zeptat a Jaroš mi říkal, že to snad může hradit pojišťovna a nebo že to může pár tisíc stát. Tak nevím.

asmeena
12. čer 2009

cien: za lapárku pouze 60,- za noc v nemocnici a to jsem ještě dostala číslo účtu jak jsem odcházela a poslala jsem to přes účet.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru