Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
6. črc 2009

JEEE AHOJ BERUS TO JE DOBRE ZE TADY TAKY JSI!!!UPLNE TI BAZEN ZAVIDIM..SAMIK MA OD VCERA KASEL A ZASE POLEHAVA TAK JSEM ZVEDAVA CO ZAS Z TOHO BUDE............jj na porodni bolesti zapomene kazda brzo.......

hnedoocka23
6. črc 2009

ahoj..já spala...tak mě tedkom bolí za krčiskem..

kasa
6. črc 2009

Teda Očko ten je krásný.
Evi tobě ať už to zítra vyjde,a konečně držíš Danečka v náruči. 🙂
Jinak mi už je dneska taky lépe,včera jsem se z té tesknivé nějak vybrečela,a dneska už je líp.
Taky rychle chystám oběd a půjdeme někam ven.No a necháme to tento měsíc tak,a počkáme si až na Polanku.
I s tou inseminaci.A třeba se stane zázrak a zadaří se na dovolené. 🙂 .Tak uvidíme.Každopádně dovču co jsem měla nahlášenou na tento týden musím zrušit a šetřit si ji na ten srpen.
Holky ten bazén vám celkem závidím,hned bych se šla taky čabrat.Ale musím ještě týden vydržet.Tak zatím pa pa Peťka 🙂 🙂 🙂

kasa
6. črc 2009

Rozi to je dobře,že se mráčky rozplynuly. 🙂 Tak dnes krásné čabrání.

katrin111
6. črc 2009

ja tedka trosku uklidila obyvak mam tam obrovskou kupu zehleni ale v tom parnu jsem rada ze jsem rada....tak na to opet prdim........

katrin111
6. črc 2009

dlouho tady nebyla asmenka a taky uz i kaczka a spasinka

katrin111
6. črc 2009

jeste si umeju vlasy a mozna k veceru pujdeme s nasima na pivko ale hlavne zalezi jak se bude citit samik...........a na koupak nemuzu pacuz mam plavky male a nebudu ted zbytecne kupovat nove takze to cvachtani se samikem je ted na manzovi.............se nudim tak tady sepisuju roman 😀 😀 😀 😀

hnedoocka23
6. črc 2009

tak jsem si dala sprchu,pěkně bodla 🙂 a je odpo a zase špiním,tak jak včera...ještě že už mám tu kontrolu,tak se snad uklidním! 😉

verlis
6. črc 2009

Ahojky holky jen jsem nakoukla,manza mi plachnul do prace,
V sobotu bylo jedno IUI a dneska druhe, zrovna mam jeste kloboucek 😀 😀 😀

No ale muzu rict ze zlate vysetreni utz, takovy stourani do cipku 😖 😖 😖 😖 bleeeee to bylo.

Uz jsme se s doktorkou bavili i o hydrolaparoskopii, takze se uvidi, kdy a jestli vubec a tak, bojiiiim 😕

rona2
autor
6. črc 2009

Ahoj Kulííítys zavítala tady k nám, Písnu ti na skype. 😉

kasa
6. črc 2009

Ahojki tak právě vyrážíme taky někam ven aspoň na chvilku,Peťa má noční,takže zase nemůžeme podnikat žádné velké výlety.
Romi ,včera jak jsem jela kolem Vás tak jsem si už říkala,že musím cinknout Jance a musíme konečně něco podniknout,ale spíš to vidím až po 20.7. jak dorazíme z dovči.Odjíždíme v sobotu 11.7. na týden.
Ráda tě uvidím. 🙂 .Tak pa pa všichni. 😀

kasa
6. črc 2009

Romi hledala jsem vás na skypu ,ale nevím jestli jsem našla dobrý kontakt,poslala jsem svůj kontakt na Koláře Honzu z Ostravy,tak kukni. 🙂

katrin111
6. črc 2009

baby ja se nudiiiiim,asi aspon sjedeme do kaufu pro kukurice.............

kasa
6. črc 2009

Ahoj Katrin taky jsi závislá na kukuřici,já na sterilizované 🙂 .Tu můžu v jakém koliv množství,a nejlepší je kukuřice na pize 🙂

hnedoocka23
6. črc 2009

přeji všem hezký večer...já jsem v posteli dneska a zase tam jdu 🙂 nechci nic podcenit,tak mám klídeček 😎 pápá

hnedoocka23
6. črc 2009

a kukuřici zbožnuji,nejlépe vařenou na té tyčce 😀

kasa
6. črc 2009

Vařená je úplně nejlepší.

kasa
6. črc 2009

Tak dobrou noc všem,a
Evi a Danečku,zítra hodně štěstí,a už se na všichni těšíme,až nás Evi potěšíš mírami a váhou Danečka a zprávou,že jste oba v pořádku. 🙂 Neboj Evi ty to zvládneš,a už brzy budeš mít Danečka v náručí.
Zítra všem hezký den. 🙂

rona2
autor
6. črc 2009

Ahoj holky,tak já vás tady průběžně pročítám,ale nebyl čas psát.Zrovna odešla kámoška,grilovali jsme masíčko a dali si vínko a já zase po dlouhé době tak semnou ty dvě skleničky cvičí.A zítra vstávám na raní.To bude. 😝
Peťko skype jsi tefila. 😉

kasa
6. črc 2009

No pohodička na zahrádce je vždycky super. 🙂 My jsme grilovali předevčírem na zahradě u tety v tom Petřvaldě a to bylo taky super.No mě čekají zítra v práci zase plantáže,teď trošku nestiháme,protože po těch deštích roste tráva a plevel 2 krát tolik a je nás dost málo,na 11ha je nás jen 7 a přes prázdniny jen 5 v době dovolených,takže už se fakt těším ,že tento týden snad uteče rychle a bude tady tedy zasloužená dovča. 🙂 Tak dobrou noc .Peťka

jetremi
7. črc 2009

Ahoj holky pisu vam od mamky v devet jdu na kontrolu a tak se uvidi co bude zapomela jsem si mobil tak budu psat z mamcineho kdyby neco paaaaa 😉

jetremi
7. črc 2009

jsem to ja kdyby jste na to nahodou neprislki ale ja myslim ze ste sikulky paaaa evka 😀

j.cien
7. črc 2009

Dobre ranko!

Evicklo tfuj tfuj tfuj! 😉 🙂

katrin111
7. črc 2009

krasny den,evi hodne stesticka 🙂

hnedoocka23
7. črc 2009

ahoj holky,hezké úterý všem 🙂
Evi,držím palce a myslím na tebe 🙂
u mě nic nového,furt špiním a už mě to štve...nevím,co se děje sakra ☹ netestila jsem protože došli testy,ale zítra před odjezdem se testnu,at mám klid 😉
jinač ode dneška hlídám malou od ségry..vždy od po-pá až do srpna..

jetremi
7. črc 2009

devcatka dekuji vam za EVCU UZ VAM NESTACILA PODEKOVAT SAMA ZA TO ZE JSTE S NI A ZE JI DRZITE PESTI 😀

jetremi
7. črc 2009

EVCU UZ PRIJMULI ZITRA RANO JDE NA CISAR

hnedoocka23
7. črc 2009

super,děkujeme za zprávičky...budeme držet moooc palečky...konečně bude Daník mezi námi 😵 😵

katrin111
7. črc 2009

jeee super,bobek ma stejny udel jako ja cisar 🙂 ale aspon neuciti bolest az potom......ale je statecna a prezije to!!!!a kdo je tak hodny a pise nam zpravicky??mamka od evci????nebo jirka????

j.cien
7. črc 2009

Tak to je super,ze uz zname datum narozeni Danecka 😉 🙂
Evicko hodne stesti ,ale cisar bude v poho,uvidis a hlavne Danecek bude bezpecne venku 😉 🙂 🙂 uz se moooc tesim na fotky!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru