Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
11. črc 2009

ju bell ja si taky rikam ze to zkusim jeste s tou darkyni. a jsi porad ve stejnem CAR,nebo jsi zkousela i jinde?

bellka
11. črc 2009

Já byla 2x v Ostravě, ale odešli jsme do Ferťasu. A i když to zatím nevyšlo, určitě k nim mám důvěru. Sice mě někdy štve, že z cizinců se můžou pos..t, no ale kdo né, že?

kacza.b
11. črc 2009

no to jsem si taky jednou vsimla ze tam byli nejaci anglicane a to se malem posrali,ale s tech maji daleko vic nez z nas tak 😒

jednou jsem byla tehotna i prirozene,ale to bylo prave to mimodelozni.

ale my se dockame 🙂 a pak bude srazik s kocarkama

kacza.b
11. črc 2009

mam v troube hranolky a za chvili budu smazit smazak,milacek dorazi z ryb tak bude pozdni obidek a ja uz silham hlady 😅

tak musim porad odbihat at to nepripalim 😀

bellka
11. črc 2009

Počkej, ale nás už to stojí 60.000,-kč stejně jako cizince, bo jsme samoplátci, takže by mi měli taky skákat kolem dupy😉 Ale stěžovat si nemůžu. To je ten hnací motor a síla, co mě žene dál. Že to prostě teď vyjde🙂

kacza.b
11. črc 2009

me sobek rikal ze 60000 to stoji s darkyni a 80000 s vlastnimy. a to pocitas se vsim vsudy?ICSI, AH, PK?

ja se taky snazim verit ze tentokrat to uz vyjde,ale to jsem verila i v unoru 😔

bellka
11. črc 2009

Naopak, né? 60.000,- s vlastními a 80.000,- s dárkyni. Jj, je v tom ICSI, PK, AH a léky. Tolik jsme platili my. A teď, bo jsem si sehnala léky jinde, to vyjde na 45.000,-kč.

kacza.b
11. črc 2009

ne tak mi to rikal sobek,taky me to prekvapilo. rekl mi to nekolikrat po sobe... no jeste se poptam v srpnu jedeme na krev a zamrazit spermijky. tak budú vedet vic,ale ted jsem si vzpomelas ze mi tu cenu rikal i holub.

kacza.b
11. črc 2009

nic mizim jdeme obedvat tak pa

bellka
11. črc 2009

Dobrou chuť. No, my jsme těch 60.000,- už platili, tak nevím. Ale to je jedno, hlavně ať už je to naposledy a se šťastným koncem🙂 Zase za vámi přijdu a očko, držím pěstičky pro štěstí🙂

kacza.b
11. črc 2009

ju bellko prijd zase brzy

bellka
11. črc 2009

Kac, tak mi to nedalo a spočítala jsem to, samotné IVF 26.000,-, ICSI 8.000,-, PK 7.000,-, AH 3.500,-, narkóza 500,-, Synarel 4.070,- a Puregon 900iu mě vyšel na cca 11.000,- a nějaké drobné za Utrouš a 300,- za nocleh po ET. To bylo v prosinci 08. Tak a už fakt mizím a přeju všem hodně štěstíčkaaa🙂

kacza.b
11. črc 2009

ja tobe taky mociiiinky stesticka at je to tentokrat naposledy a se stastnym koncem.

asmeena
11. črc 2009

očko: moc na tebe myslím, hodně lež a nic nedělej.

katrin111
11. črc 2009

ocko taky na tebe myslim at to dopadne nejlip jak muze,,,,jsi silna drz se

radule82
11. črc 2009

nevíte náhodou kolik stojí noc ve Fertimedu? 🙂

hnedoocka23
11. črc 2009

holky ležím poctivě,po kontrole ještě víc krvácím,ale to se dalo čekat,když do mě vrtal....pápá hezký večer všem

asmeena
11. črc 2009

radule82: loni noc stála kolem 300,-Kč

asmeena
11. črc 2009

přidala jsem si do albíčka fotečky z prodlouženého víkendu, tak můžete kouknout než mi je smáznou. 😉

capenka
11. črc 2009

holky dočítám vás je tady řeč o cenách když pojedu znovu protokol tak ted už si ten synarel musím zaplatit mám ted teprve 1IVF

capenka
11. črc 2009

asmena,je poznala jsem na tvých fotečkách Plumlov,jenom ty popisky tam chybí

asmeena
11. črc 2009

No já vím, nějak jsem je tam nedala a dodatečně to tam neumím dodat

asmeena
11. črc 2009

kaczi: nepsala si náhodou, že budeš na víkend u babi na Moravě?

Jdu spát, bolí mě pořád hlava a zítra jedeme na borůvky a houby. 😉

kacza.b
11. črc 2009

jo asmeeen mela jsem byt u babi v holesove,ale je nejaka marod tak jsme to odlozili. taky me to namichlo.vzdycky jdyz se nekam tesim tak to nevyjde,ale pojedeme jindy.

plumlov jsem taky poznala uz je otevreny?,kdyz jsem tam byla kdysi davno tak byl zrovna zavreny. moc by me zajimalo jake je to uvnitr,je takovy placaty. a byli jste i na prehrade? a ten jeden zamek je to straznice???

muselo tam byt vsude krasne,to je dovolenka podle meho gusta 😉

kacza.b
11. črc 2009

asmeen tak at mate zitra krasnou a velkou urodicku 😉

kacza.b
11. črc 2009

ocko ty se hezky setri,drzime palecky a vsechny na tebe myslime!!!

rona2
autor
11. črc 2009

Hezký večer kelišky.
Asmenko fotky krásné,mám doma ty samé,teda většinu takových.Asi jsme měli stejný výlet. 😉
Očko dávej na sebe pozor a hezky lež.Te´d to za tebe veme manžel a oba to zvládnete. 😉

j.cien
11. črc 2009

Ahojte,rychle jsem docetla a Ocicko proboha tys me vystrasila!!Do pytle,lez a ani se nehni,musi to dobre dopadnout!!!!!!!!!!
Hodne stesti,klidnou noc a at je zitra uz lip!!!! 😉 🙂

j.cien
11. črc 2009

Byla jsem odpo s neteri lese,nasbiraly jsme kos masaku a vsechny je snedla upecene sama! tak snad ji nic nebude...jeste jsem stihla upect boruvkovy kolac z toho,co jsme spolu nasbiraly a v tom prisla navsteva-fajn,ale neohlasena..takze cely plech sezrali 😀 😀 a Anicka se tak tesila,jak ho zitra posnida....takze zitra poficim repete na boruvky 😀 😀

radule82
11. črc 2009

Kelišky, nemohly by jste mi říct, na kolik mě asi vyjde IVF plus ICSI? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru