Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
12. črc 2009

poprvé jsem AH měla,nepovedlo se...tedkom jsem ho nedávala a zadařilo se...taky záleží na stavu embryí a jestli máš PK..ta je výborná...vyberou ti ty NEJ embrya ke ET

hnedoocka23
12. črc 2009

petro,objednej se ale přes Olomouc

hnedoocka23
12. črc 2009

pápá večer zase nakouknu 😉

petra123
12. črc 2009

jj objednam ale můžu i ted když mají tu dovolenou??

radule82
12. črc 2009

JJ můžeš, ale pokud se chces objednat tento měsíc, budeš muset dojet do Olomouce. Polanka bude otevřená snad od srpna 🙂

capenka
12. črc 2009

holky na ten znovu nový protokol si budu muset ted už zaplatit synarel ? a nebo ho daj zadarmo já jen když jsem viděla tu cenu tak jestli když bych si to musela koupit ted už jestli není ho lepší sehnat třeba na inzerát

radule82
12. črc 2009

na stránkách Fertimedu je napsano ze pojistovna hradi v kazdem cyklu IVF Synarel 2x8ml 🙂

bellka
12. črc 2009

Přeju pěknou neděli, jejda, jsem tu způsobila zmatek. Berušky, tu cenu jsem psala Kacze, jako samoplátce, když už máte 4x léky na IVF vyčerpané. Omlouvám se za zmatek.

bellka
12. črc 2009

Očko, pěkně odpočívej, věřím, že všechno bude v pořádku a držím pěstičky moc, moc, moc. Renčo, je mi moc líto, čím jste museli projít, doufám, že bude brzy líp, drž se. Petro, jj cinkni si do Olomouce a oni Ti řeknou, odkdy pojedou v Polance, to bude nejlepší. A vám radulko a capenko se ještě jednou omlouvám, že jsem vás tak popletla.

radule82
12. črc 2009

Bellko v poho 🙂 nic se neděje 🙂

radule82
12. črc 2009

Děvčata nemůžet mi, prosím, poradit, jak dostanu fotku do svého profilu... dneska jsem to zkoušela a pořád mi to píše tuto hlásku: Posílat můžeš jenom fotografie typu .jpg. Soubor Radule.jpg nebyl poslaný.
.... přitom fotku mám v JPG a je i zmenšená.... tak netuším, kde je zádrhel :(

radule82
12. črc 2009

Bellko, kolik noci bude spat ve Fertimedu pred OPU?

radule82
12. črc 2009

.. budeš spát...

bellka
12. črc 2009

Radul to ještě nevím, zatím jsem vždycky na OPU přijela, jsem taky koukala na tu novinku, co jsem četla v Polance. S fotkou Ti já neporadím, páč nejsem na PC.

rozi.nka
12. črc 2009

katrin v poradně to byla rychlovka, vyšetřená jsem byla vyloženě letecky 😀 vše je ok a ten test dopadl samozřejmě dobře, hned jsem řekla doktorovi, že jestli se ještě někdy zadaří a budu těhu tak už na to nejdu 😖
tak se smál a říká, že to je jen pro moje dobro, že při té těhu cukrovce se rodí 4kg děti a to že by mi nepřál 😀
a na další jdu za tři týdny, pak má dovču 😎
a co ty a mimoušek?

katrin111
12. črc 2009

tak to je super rozi,ja jdu do poradny tedka ve stredu to bude prima pac nam nepotece od pondeli do patku voda 😒 jinak ja v poho,vcera jsem koupila zakusky a ani nechtel vedet kolik jsem jich sezrala..............jsem ostuda!!!!!! 😀 😀 😀 😀 jinak maly je sikulka kope.............vidis ja taky nemela u samika tehu cukrovku a mel bez mala ty 4 kg...........me se zda ze v dnesni dobe se rodi dost velke deti fakt kolem tech 4kg a je to spis tema tehu vitaminama.............

katrin111
12. črc 2009

jsem vcera cetla na netu o ilone csakove ze je v 7 mesici tehu a uz pribrala 16kg....................................

katrin111
12. črc 2009

za chvili jdeme s mamkou kousek na terasu na pivko.............

rozi.nka
12. črc 2009

no já mám cca 8kg nahoře, ale krom většího zadku a noh to na sobě moc nepozoruju. ještě pořád obleču věci co mám ve skříni a jediná těhu věc jsou džíny 🙂
tak se půjdeš umýt k mamce, ne 😉
taky jsem včera měla zákusek, indiánka a laskonku 😵 a dneska ty buchty, no budu jak dýně za chvíli 😀

hnedoocka23
12. črc 2009

holky,se máte že nemusíte ležet..příští týden mají být vedra a já budu v lůžku,ale co,hlavně,že to dopadne dobře...
ted jsem se naobědvala(ani nemám moc chut k jídlu)a jdu zase do postele...břicho pořád bolí,na chvíli mi zabral paralen..ale je to k ničemu..jsem blbá,že jsem neřekla o těch bolestech včera primářovi a proč je mám,jsou vyloženě menstruační a jde mi to do křížů....kdyby mi ž konečně přestali,tak jsem v klidu,tak se to pořád táhne....u MS jsem měla bolesti max dva dny,ale tedkom..humus...
kolik můžu brát maxim.paralenů za den jako těhule???

rozi.nka
12. črc 2009

očičko s tím paralenem ti neporadím, ale mě od rána taky bolely kříže a pomohl mi na to alpa gel. příjemně to zchladí a ta bolest po chvíli vymizí a když to začne bolet znova tak zase namazat. myslím, že to by mimouškovi nemělo ublížit 😉 hezky odpočívej, stojí to za to a za chvíli bude dobře 😵

radule82
12. črc 2009

Očko a není to napsané v příbalovém letáku?

hnedoocka23
12. črc 2009

těhotné po dohodě s DR. 😒 vzala jsem si jeden,to mi ublížit snad nemůže.....

j.cien
12. črc 2009

Ahojky,byli jsme na horach na hriby,tak jsem se dostala ke Konovi az ted....Ocko Paralen je to nejmensi zlo a vubec vliv leku na mimi se hodne precenuje..vsude je pro jistotu uvedeno -po dohode s Dr.,pac z etickych duvodu se zadne leky na tehotnych nesmi testova....
Zkus si to i namazat,jak pise Rozi,necim chladivym..ten pocit nekdy staci na ulevu...
Ale sakra ptej pak Dr,jestli je to OK mit takto silne bolesti v krizi hned tak na zacatku tehu...!

Driv nez v ten patek nejdes k Dr??
A tos byla u vas na gynde na te pohotovosti ?Volalas jim i do Fertasu,co mas jako delat??

radule82
12. črc 2009

Děvčata, nevíte co je lepší pro partnera, aby před odběrem spermošku, měl cca 4 dny před tím "sex" nebo delší sexabstinenci? 🙂

hnedoocka23
12. črc 2009

lepší je radule tak 2-3 dny 🙂
Koutná i primář tady u nás mi řekl,že nemůžeme nic dělat,než čekat..a co nejvíce ležet..příroda to musí sama zařídit 😉

radule82
12. črc 2009

to ale myslis po IVFku? Ja myslim, jestli je lepsi mit "cerstve" spermijky na odber, v den mé OPU 🙂

hnedoocka23
12. črc 2009

před odběrem je lepší mít 2-3 dny straré spermie,dýl určitě ne

hnedoocka23
12. črc 2009

a at si dá před odběrem kafe,jsou pak rychlejší a mrštnější 😉

radule82
12. črc 2009

super děkuji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru