Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
12. črc 2009

tak to mu uvařím spešl TURKA 😀 😀 😀

katrin111
12. črc 2009

rozi k mamce se umyt nepujdu pac nepotece voda v cele karvine............ja taky mela vcera indianka ale dva,laskonky taky 2 a dal uz radsi pokracovat nebudu 😀 😀 😀 😀

katrin111
12. črc 2009

ja jsem taky pokazde delala manzelovi smrtaka jak jsme chodili na IUI 😀 😀 😀 😀 a fakt to pomohlo 😉

rozi.nka
12. črc 2009

katrin tak to je pecka s tou vodou, vždyť to je nehygienické to si nemůžou dovolit na tak dlouho, ne? 😕
s těma zákuskama, ty jedeš 😀 ale co, není to každý den 😉
dneska je mi nějak divně, břicho mě jakoby táhne, blbě se mi dýchá, ani hlad nemám. do toho mě občas chytnou ty záda. no nevim, nevim co se to děje 😝

petra123
12. črc 2009

čauky holky díky moc ne chceme rovnou do Polanky máme to za rohem a srpen nám vyhovuje skrz dovolene a pak uvidíme co snama budou dělat jak probíhá provní testy a a za jak dlouho bude spermiograma moje vysledky??a co pak nasleduje??a za jak dlouho nám kdyby něco nabídnou nějakou možnost jako inseminaci nebo jiné alternativy??ani nevím jak se vše jmenuje 🙂

katrin111
12. črc 2009

rozi s tou vodou to je tady kazdy rok a je to hnus,jeste ted jak maji byt tropicke vedra tento tyden,to bude mnamka..............petro123 prvne te i partnera vysetri budou chtit tvuj hormonalni profil asi 2.DC a asi i 3.DC spermia ti reknou vyslůedek hned a pokud mas kila navic budou ti porad rikat at hubnes............no a dalsi cyklus podle tvych vysledku toho hormon.profilu ti nasadi clostilbegyt a udelaji iui pokud budes mit foliky a pokud budete mit dobre spermio.....................jo a rozi mozna ti je divne od tech zad asi mas skriply nerv

rona2
autor
12. črc 2009

Hezký večer holky,tak dinopark je hezký,ale ještě to bude trochu trvat než to dodělají je to takové narychlo když to porovnám s Výškovem,ale dětičky jsou nadšené.Byla jsem s kámoškou,pak jsme jeli na véču a užili si to.
Taky jsem v dinoparku potkala Kaczu. 😉
Očičko to,že máš bolesti jako při ms je celkem normální,já jsem byla těhotná a bolesti jsem měla taky a pořád jsem čekala kdy to dostanu a až po několika dnech jsem testla a byla překvapená,protože jsem to netušila,když mi pořád každá dr.říkal,že děti přirozeně mít nemůžem. A každý měsíc jsem cítila jako bych mrcha přijít měla.Prostě je to pro to tělo asi trošku zmatek,no. Tak se ničím nestresuj a neboj a taky pořádně odpočívej,však se ještě naběháš. 😉

radule82
12. črc 2009

Ahoj Petro, my jsme měli první navštěvu v Polance v dubnu a vzhledem ke špatnému výsledku spg nám hned doporučili jít na IVF, na které pujdu za asi za necelé dva týdny, ted stimuluji 🙂

j.cien
12. črc 2009

Holky dobrou...jsem KO.Doted jsem delala s hribama,co jsme dnes nasli..totalne jsem se jich prezrala a pak prisla sousedka s flaskou,takze mam v sobe i 2 panaky...no to je po hribech fakt dobra kombinace 😝

Ocko asi uz spinka nebo pupickuje a to je dobre 😉 🙂

Super Rono,ze jste si dino uzili 😉 a Katrin indianek by se jeste vlezl 😉 😀 😀

Rozi ty se take opatruj!Jeste stale pracujes...chce az do konce??

Asme a co ty a tvuj divny mozna jiny 😀 😀 stav?Je ti lip??

kacza.b
13. črc 2009

krasne ranko kelisky

taky jsem vam chtela napsat ze jsem tam potkala ronu,ale byla rychlejsi 😀 ,ale jen ve fronte na vstupenky a pak uz jsem ji nevidela.

rono mely jsme stejny program my pak byli taky na veču 🙂

dinopark hezky,ale jeste nedodelany v tom ma rona pravdu,pristi rok to bude o necem jinem.
jeste nas ceka jedna navsteva asi v srpnu se synovcema....vcera to bylo tak narychlo oblikli jsme se a po ceste rozhodli,takze s nama byl i pes 😀

ocicko hezky pupickuj at ma miminko pohodlicko 😉

asmeen kez by ten tvuj divny stav byl ten pozehnany a ty byla tehulka jak vysita 🙂

jinak vam vsem keliskam preji co nejkrasnejsi den 😉

kacza.b
13. črc 2009

jeste jsem chtela pozdravit evcu a danecka 🙂

a larrinku protoze na ni porad myslim at to dopadne co nejlip

asmeena
13. črc 2009

Dobré ráno kelišky,

včera jsme byli na borůvkách a hřibech ve Vsetínských vrchách. Nasbírala jsem 2,5kg borůvek a dnes je budu teprve zpracovávat. Včera jsem byla totálně k.o. Chytla jsem tam nějaké střevní potíže a museli jsme po cestě 2x zastavovat v lesíčku. 😖 Jinak hlava už od včerejška nebolí, tak je to fajn. Asi mi prospěl čerstvý vzduch, ale zase na střeva to byl záhul 😠
Kaczi: ta směsice fotek je opravdu Strážnice, blbec jsem tam zapomněla dát popisky a teď už to tam asi vložit nejde.

hnedoocka23
13. črc 2009

dobré ránko všem..včera jsem zalehla už brzy,noc pohodová až na sny,co chvíli jsem se budila 😠
dělala jsem dneska test,protože mamka to chtěla,čárka je už silná,než ta kontrolní se ukáže...jinač večer se mi to tak rozjelo,že už jsem měla pocit,že je to konec,tolik krve najednou...pak jsem to obrečela....jenže to je z toho,že když jsem pořád ležela s nohama nahoře,krev nemohla nijak odtéct a jakmila jsem se postavila,tak to byli niagárské vodpopády...břicho pak ustalo....mamka mě furt utěšuje,že je vše v pořádku,že těhule jsem a jen se prostě čistím a když mám ještě k tomu tu endošku 😒 nevím holky,věřím čím dál mín a páteční kontroly se bojím jak čert kříže 😔

jetremi
13. črc 2009

KACZA DEKUJEME ZA POZDRAV EVCA DNES CEKA JAK DOPADNE ULTRAZVUK A PAK UVIDI JESTLI JI DNES PUSTI DOMU TAK JI DRZTE PESTI STESTI 🙂 😀 🙂

hnedoocka23
13. črc 2009

držíme držíme 🙂 🙂 snad jo,doma j nejlíp..a my se už na Evičku těšíme....

j.cien
13. črc 2009

Dobre ranko Kelisky!
Ocko nedoufam,ale pevne verim 😉 ,ze jsi OK 🙂
Na Larri take hodne myslim,snad nam brzo napise,jak to s ni vypada..
A Evcu s Danikem by meli uz pustit domu,ne?Evi moc se na tebe tesime!!! 🙂
Asmenko tak to mas nejakou asi virozu...a co mrcha,nebudes nahodou testit 😉 😀 😀 ?

Vsem preji pekny den,Spasinko jestli nas treba jen ctes a nepises..tak te MOC MOC zdravim,nechci ti volat na kafe,kdyz chces ted mit klid od snazilkovskych kecu 😉 ale casto na tebe myslim 🙂

Sotva jsem prisla do prace 😝 -uz se tesim domu 😀

j.cien
13. črc 2009

Ja nez to dopisu,tak tu pribydou dasli prispevky 😀 - jsem nejaka zabrzdena! 😀

j.cien
13. črc 2009

Ocicko tehotna JSI A JSI A JSI a BASTA!!! 🙂

jetremi
13. črc 2009

HNEDOOCKO UVIDITE ZE TO BUDE DOBRE MUSITE SI VERIT ZE TY VASI BOBISCI VE VAS JSOU TED VAS SICE TROSKU ZLOBI ALE TO SE UKLIDNI OPRAVDU JENOM ODPOCIVEJTE Z POSTELE VYLEZTE OPRAVDU JEN NA ZACHOD EVCA TO TAKY TAK DELALA A MAJI DANIELKA DRZIME PESTI TO JE STESTI PALCE JSOU KOPANCE MNOHO SIL A TRPELIVOSTI 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
13. črc 2009

holky moc děkuji 🙂 🙂 já se tu snad rozbrečímm

katrin111
13. črc 2009

krasnje ranko holky ocko neboj jsi tehulka a to je jen ze se cistis..........nakonec ze ted prozivas ne moc dobre obdobi budes mit zlate ditka........super ze uz evcu asi pusti domu..........takze do dina asi pojedeme az pristi rok kdyz to jeste neni hotove..........v nedeli jedeme na stonavskou pout uz se tesim..........

hnedoocka23
13. črc 2009

tak co ta naše Evička??půjde domů?? 🙂

katrin,snad máš pravdu a vy ostatní taky 🙂

rozi.nka
13. črc 2009

krásné poledne tetky kelišky 🙂
tak já jsem si zase v noci protrpěla, už nevím co s těma zádama dělat 🙄 a každý říká že to bude jen a jen horší. takže moje plány pracovat do konce prázdnin asi padnou, už teď mi hodinu ráno trvá než se rozhýbu. a do toho ty vedra, no nic moc 😝 😀
očko mimísek tam je a ještě dlouho bude 😵

hnedoocka23
13. črc 2009

ahoj rozinko...bolesti zad to znám a taky jsem si vytrpěla...nejlepší je masáž na to..co takhe se objednat k masérovi??určitě se ti uleví....
holky,dneska se cítím podezřele dobře..břicho bolí jen sem tam...moc nekrvácím....nechci to zakřiknout sakra 😉

rozi.nka
13. črc 2009

očko těhotné na masáže nesmí a nevím kde bych tady teď sháněla těhu masáže, to bych potřebovala jednoho maséra stabilně u postele 😀
buď jen ráda, že je ti dobře ale i tak se nepřepínej a hezky lež 😉

katrin111
13. črc 2009

krasne krasne rozi 😀 😀 😀 😀 vedro jako prase a jeste ke vsemu ta voda..tece nam jen studena a z tepleho kohoutku to neni az tak ledove ale netroufla bych se v ni sprchnout to by chudak domik asi vyletel z bricha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zrovna jsme dojedli obed,delala jsem zeleninovy pokrm na cryri...... LECO 😀 😀 😀 😀 a jsem nazrata jako prasatko...pujdu pomyt nadobi se netesim a nehnu se z domu.................

hnedoocka23
13. črc 2009

já chodila k masérovi a ptala se ho,jestli bych k němu mohla chodit na masáže i jako těhu,říkal že ano,že to akorát poupraví 😉 a prý je to veliká úleva... 😉

katrin111
13. črc 2009

masaz tu bych taky potrebovala!!!!!!to je lepsi nekdy nez sex

rozi.nka
13. črc 2009

katrin já jsem myslela že vám vůbec neteče voda, tak aspoň že ta studená tu teplou si vždycky nějak ohřeješ 😉
a lečo to teda nemusím, jen slyším ten název a je mi 😝 😀 já pěkně tlačím melounek, to by nám šlo 🙂
přihodím foto pupku tak se nelekněte 😅 😀

hnedoocka23
13. črc 2009

lečo jsem už neměla ani nepamatuji...s chlebíkem je dobré.... 🙂 a meloun máme taky,akorát není nějak chut 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru