Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
14. črc 2009

Ocka a Swety jsou ted nase dasli vzorove tehule 😉 🙂 a takto budem pokracovat,az v Keliskach z Fertasu uz zbydou uplne cizi nove snazilky!!!!!!!!!!! 😅

katrin111
14. črc 2009

ahoj kelisky konecne jsem doma cele dopoledne jsme nekde litali!!!!Evicko vitej doma..........ocko super ted uz bude vse jak ma...........jo a je treba prepsat tabulku pac evicka uz neni tehulka ale mamca............

j.cien
14. črc 2009

jj,tabulku prepsat!!!A Ocka je uz tehulinka!!!! 😉 ale chce to prepsat az patek 😉

j.cien
14. črc 2009

Ahoj Katrinko a kde litas v tom vedru?!

j.cien
14. črc 2009

Belko jak ti probiha stimulka?Zatim OK?Kolik mas zatim foliku a kdy OPU?
To je otazek od zvedave Kelisky,co? 😀 😀 😀

katrin111
14. črc 2009

ahoj marti byly jsme kupovat barvy na to pondelni malovani pokojiku potom vtescu a pak vDM,koupili jsme dominikovi osmero vlhcenych ubrousku,pak 2 lahvicky a dva dudliky............a teplo jako svina a nam netece tepla voda a ted se mi nahrivat nechce a spocena jsem jak svina

katrin111
14. črc 2009

ted tady popijim dobre vychlazenou mattoni s prichuti hroznoveho vina a je baaaaaaaaaaaajecnaaaaaaaaaaaa 😀

bellka
14. črc 2009

J.cien ahoj, uvidíme zítra, kolik tam těch folíků bude, bříško už se trošku ozývá. Jsem zvědavá a nedočkavá.

bellka
14. črc 2009

Jo a když to porovnám podle těch předchozích pokusů, tak tipuju OPU cca sobota???

j.cien
14. črc 2009

Takze zitra ti je spocitaji 😀 😉 ,tak drzim palce,at je jich par slusnych na vyber!!
A chodis do prace,zatim se to da??

hnedoocka23
14. črc 2009

tak jsem kukala na komedii táta v sukni,super oddechovka...
bříško mě začalo najednou bolet a trošku jsem se opět rozkrvácela...ale nic strašného...přijde mi to jak 4.den mensek..tím pádem bych už měla končit pomalu 😉 uvidíme

j.cien
14. črc 2009

Jakou barvu jste vybratli Katrinko pro pokojice?Budete si to malovat sami?

hnedoocka23
14. črc 2009

jestli to těm kartářkám nevyjde,tak mě picne 😠

hnedoocka23
14. črc 2009

jdu zase do postýlky,pá

j.cien
14. črc 2009

Jj,Ocko MS konci jedno pro vzdy!!!Teda pro pristi rok urcite! 😉 😀 😀
To je tak kraaaaaaaaasneeeeeeeeee!

hnedoocka23
14. črc 2009

bell:držím palce,at je co nejvíc folíků 🙂

j.cien
14. črc 2009

Ocko nepochybuj!!!Ver si prece!Jsi mladoucka a zdrava a psychicky v klidu a to je polovina uspechu!!!!!

katrin111
14. črc 2009

marti pokojik bude modry doufam ze dost syty chci tmavsi nez svetlejsi a kde bude mit samik postel tak takovy trojuhelnik syty zluty a jeste na jedne stene bude obdelnik ztuty a v nim jako policka............snad to bude vypadat pekne 😉 a malovat bude manzel 🙂

katrin111
14. črc 2009

presne tak ocko ver si............

j.cien
14. črc 2009

Tak to je pekna kombinace Katrinko-modra+zluta 😉

katrin111
14. črc 2009

jj marti snad bude vysledek stat za to..................

bellka
14. črc 2009

J.cien, mám neschopenku, protože mám fyzicky těžkou práci. Očko, teď už bude všechno v pořádku, tělíčko si konečně začíná uvědomovat, že jsi těhulka🙂

evcaa
14. črc 2009

taaak holky jsom tu sice jen na skok maly je nejaky nevrly nemuze zabrat

takze porod

v utery jsem mela prijit do poradny tak jsem sla s tim pocitem ze uz si me tam nechaj a budou uz konecne neco delat takze jsem byla v kabince kdyz slysim primare tak jsem si rikala ze by to mohlo klapnout a tak jsem cekala jenze najednou tam prisla dr a rika ze si to prevezme ja nevedela co a tak jsem zacala byt nastvana ze me zas poslou domu ale ejhle primar se vratil a zacal me vysetrovat a rika kdo vam meril panev ja rikam gyndar a on rika ze to premerime ze se mu to nezda a taky ze jo nepomer hlavicky a panve proto maly nesestupoval a dr rikal ze by mi to vyolavali i dva dny a stene by to skoncilo cisarem takze nastup na gyndu a ve stredu cisar a holky neuverite me se normallne ulevilo ze to pujde cisarem takze me prijali

no a ve tri rano mi zacali krizove bolesti to byl des co pet minut musela jsem to vydrzet do sesti to si pro me prisli z por salu a zacali me holit pak me dali klystyr sla jsem do sprchy pak me vycevkovali a bylo 7:15 a prisel jirka napichli mi kapacku a cekali jsme do osmi nez si pro me prijdou holky ja nebyla absolutne nervozni zato jirik byl nervozni i za me tak prisla osma a jelo se na sal tak me rekli at si lehnu na postel pak se cekalo na primare z ara at udela anestesii tak prisel a zacal me napichovat do patere a ja mu rikam ze furt citim jednu nohu tak rikal ze pripichne a jak pripich tak to bylo ok do doby nez me obratili na zada tak se mi to nejak rozlilo az do ruk a krku tak jsem zacala kolabovat a tak mi zas zacali pichat injekce na podporu dychani a srdecni akce tak me stabilizovali a napichli mi antibiotika a ja jsem cela zrudla tak me zas hazeli do normalu no a pak uz se slo na vec polili me dezinou a zacli a jen jsem slysela jak dr rika tamponada je hotova rezem delohu a pak rika pane boze to je vody no a pak rikali ze ho jdem vytahovat a ta mlada dr rika primarovi at ji pomuze ze ho nemuze vytahnout a primar rikal ze nechce zvetsovat rez a tak ho zacali tahat oba ja normalne citila ja tahaj i me nad stul a primar rika on ma snad na patach prisavky nebo co tak jsem se zacala smat no a jak mel hlavinku venku tak uz kricel a konecne ho vytahli a dalsi extrem naseho danika byl 70ti cm pupecnik tak se vsichni zacali smat ze je to maly extremista takze bylo 8:26 a ukazali mi naseho bobka nas vysneny milacek byl tady a kricel a kricel tak ho odnesli za tatinkem tam ho zmerili zvazili a pak mi ho prisli ukazat uz zabaleneho rekli mi miry ktere jsem nebyla schopna si zapamatovat ty mi rekli az znova na jipu navazali mi cislo a pasek s tim ze jsem mamina daniela semana na to jsem byla hrda a pasecek uz mam doma skovany na pamatku
no a zacali me sit a v devet hodin me prevazeli na jipku po ceste jsem potkala jirika tak jsem spustila okamzite proudy slz a jirka taky tak jsme si poplakali a rekli jsme si ze se milujem a ze je maly dokonaly a ze me odpo navstivi na jip
no tak jsem lezela cely den asi dve hodinky jsem necitela nohy ale melo to vyhodu nebolela me jizva to az pak vecer jsem se zkousela otocit na bok coz neslo takze az rano jsem se musela postavit a jit umyt coz bylo to nejhorsi na celem cisari bylo mi strasne spatne a ja udelala chybu jak hrom pri cisteni zubu jsem zavrela oci a uz to jelo nic jsem nevidela mela jsem cerno pred ocima tak me odvedla zpet na postel a za hodinu asi si pro me prisli z sestinedeli a tohle je popis naseho nej dne v zivote 😀 😀 🙂 🙂

j.cien
14. črc 2009

jj,Bell,tak to je jasnacka 😉

Kde jste vsecky 😠 ??? zas tu strasim sama 😎

bellka
14. črc 2009

Jééé, Evi, tak mám husí kůži po celém těle a zas proudy slz, tak takhle vypadá ten nejkrásnější den v životě. Ty jo, moc moc Ti přeju jenom to nejlepší a strašně Ti závidím, ale prosím Tě, myslím to v dobrém🙂 Však vy ty pocity moc dobře znáte, berušky🙂

hnedoocka23
14. črc 2009

Evíku,tak já tady brečím....to musí být nádhernéé 😢 😵 😢 😵

evcaa
14. črc 2009

jj je to nadhera a nepopsatelnaaaaaaaaaaaaaaaa

j.cien
14. črc 2009

Evicko prekrasne!!!!BRecim tu jak stara zelva 😉 🙂

radule82
14. črc 2009

Ahojte Kelíšky, můžu se k Vám taky zapsat do tabulky? Já zítra jedu na kontrolu do OL, tak jsem zvědavá co mi řeknou, kdy bude termín OPU 🙂 Bellko já jsem objednaná na 10,30 a na kolik ty?

hnedoocka23
14. črc 2009

ahoj,no jasně,připiš se 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru