Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
20. črc 2009

Ahoj berušky, všechny vás mocinky zdravím. Katy moc, moc, moc gratuluju a držím pěsti, ať je vše v pořádku až do konce🙂 Tak máme 8 embryjek jsou čtyřbuněčná a jedno je už sedmibuněčné, sliznice 11 mm, tak uvidíme zítra. Radul, na zítra samé dobré zprávičky🙂 Všem přeju krásný den🙂

radule82
20. črc 2009

Bellko, tak to je skvělé.. takže tam budeš dneska nocovat a kdy to vypadá na ET? A po ET tam taky budes jednu noc spat?

radule82
20. črc 2009

Michi a neznáš číslo, kam bych mohla volat, abych se něco dozvěděla? 😉

michina
20. črc 2009

A kam chodíš? Nestíhám to všechno registrovat... Fertimed v OL?

radule82
20. črc 2009

jj Fertimed OL

bellka
20. črc 2009

Radul, uvidíme jak na tom budou embryjka zítra, zůstala jsem už tady, ať nemusíme jezdit denně tak daleko a po ET tu taky zůstanu jednu noc.

michina
20. črc 2009

No já volala normálně sestřičkám... 585 224 128 nebo 585 221 281 a oni mě přepojili na leborator ci jaks e tomu rika, pokud si dobre pamatuju..

radule82
20. črc 2009

ok, zkusim 🙂

radule82
20. črc 2009

tak jsem se dovolala do laboratore... z tech včerejších 10 byly dvě nezralé a z těch osmi se přestaly dvě vyvíjet, takže jich máme 6... zítra se dozvíme více...

bellka
20. črc 2009

Radul, to je dobré, hlavně ať se vyvíjejí. My máme embryjek 8 z 15, takže to máte fakt pěkné. Ono, ani to není tak důležité, jestli je jich 10, 8, 6, hlavně aby tam byl aspoň ten jeden pravý bojovníček🙂

radule82
20. črc 2009

přesně tak Bell, to samé si říkáme!!! 😉

radule82
20. črc 2009

ale nevydržela jsem to čekat až do zítřka 😉

rona2
autor
20. črc 2009

Hezké odpoledne holky.
Katy to je super zprávička,držím pěsti!!!! 😉

A všem vám držím pěsti aby to taky vyšlo. 😉
Protože já jsem se rozhodla,že na ferťas už kašlu.

michina
20. črc 2009

No vidíš, Radule, 6 je super, dve zavedou a 4 budete mit do zasoby mražáčky 😉 Já taky nevydžela čekat nikdy, když byla sebemenší šance se neco dozvedet, otravovala sjem hned, jakmile to slo 😀

Bellko, taky máte super počet! At vám to, holky, výjde! 😉

evcaa
20. črc 2009

Ahoj holky tak to jsou zpravicky jedna radost vcetne katy

roni mnas recht prijde to samo prislo prvni prijde druhe 😉 😉

danielek spinka uz tri hodiny dnesni noc ok akorat jsem spala na gauci v obyvaku aby se jirka vyspal na rannio podotykam ze mam nerozkladaci gauc a jeste jen dvojku a spala jsem tam i s danikem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rona2
autor
20. črc 2009

Evi tak to ses asi moc nevyspala co? 😉

bellka
20. črc 2009

Michin ahoj, no kéž už by z toho konečně něco bylo, protože tohle už je fakt poslední pokus a končíme. Rony, držím palušky, ať se mimuško podaří přirozeně. Evi, mocinky zdravím a načuhuju Ti do alba, no nádhera. Holky, možná na to nevěříte, ale můžu vám napsat recept na čaj z bylinek, po kterém se podařilo otěhotnět 4 holkám do 3 měsíců až půl roku po neúspěšných IVF.

j.cien
20. črc 2009

Bellko ahoj,sup sem ten recept 😉 😀

HOlky mate obe krasnou urodicku,tak moc drzim palce,at jsou embryjka kvalitni a at to dotahnete az do konce,jako nase Evca!
Bell,zbezne jsem docitala..melas nejake potize po OPU,nejake komplikace??
Moc ti preji tentokrat uz konecne uspech,boze,po tolika pokusek!!!To je teda poradny zahul na nervy a financne!!

Byli jsme na vikend na SLovensku,na hriby,prochazky,vycistit mozek a bylo moc fajn.

katrin111
20. črc 2009

evi spani ti nezavidim ale hlavne neuc danika spat mimo postylku.....ja jsem si tak naucila samika spat u sebe,prvne jsem si rikala tak jednou ho dam k sobe pak uz to bylo porad,uz nechtel byt v postylce 😀 😀 😀 😀 tak at nedopadnes jako ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jinak zdravim romi i martinku 🙂

bellka
20. črc 2009

J.cien ahoj🙂Už jdu psát ten recept, nějak mi to padá.

bellka
20. črc 2009

100g třezalky, 100g kopřivy, 100g kontryhele, 50g hluchavky bílé-květ, 30g měsíčku, 30g řebříčku. Všechno smíchát a pije se 3x denně, ráno na lačno, 2 kávové lžičky nechat 12 minut vyluhovat pod pokličkou. V době ms se NEPIJE! Berušky, kéž vám pomůže, držím pěstičky🙂

bellka
20. črc 2009

J.cien, no jo, asi to bylo znamení, že už toho máme nechat. Strašně jsem krvácela a kolabovala, no teď tu byla za mnou holka, co měla OPU se mnou a říkala, že když mě viděla, že jsem vypadala hrozně. No ale už jsem celkem v pohodě, tak snad máme vybráno a teď už bysme byli rádi za tu odměnu v podobě mimuška🙂

bellka
20. črc 2009

A ještě něco, holky, já sice nemám ani jeden vejcovod, ale piju ho aspoň preventivně, pročistí všechny ženské orgány, když už přirozeně to u nás nehrozí. Vyjde to asi na 300,-kč a měla jsem to tak na 3 měsíce🙂

j.cien
20. črc 2009

Bell super,diky za recept na cajik,je to klasika-same zenske bylinky-ale po neuspesnem IVF se na neho vrhnu hned!Ted beru antiko a akorat ten Femigard jeste,tak ted na cajik kaslu...ale pak se do toho dam!

Bell,tak to je sila,ze ses tak rozkrvacela...no mela jsi dost vajuch,dost vpichu...hlavne,ze to dopadlo dobre!!
Pri predeslych IVf jsi mela OPU bez potizi???Moc ti preji,at je toto IVf to PRAVE!!! 😉 🙂
Tak ty uz pises z OC z pokojicku,jo?Inetrnet tam je v poho,nejak se to plati nebo se proste jen pripojis?

bellka
20. črc 2009

Vždycky jsem měla OPU bez problémů. Jj, už jsem na pokoji ve Ferťasu. Net tu nemají, já ho mám v mobilu, proto tu můžu být🙂

kasa
20. črc 2009

Ahojki všichni teď jsem se dostala k počítači.
Tak v prvé řadě potichounku gratuluji Katy,a přeji ať je vše v pořádku a brzy se dočká miminka.
Evi tobě přeji ať si užíváš každý okamžik s Danečkem.
Belko tobě ať to taky vyjde i Radul,a hlavně děkuji za ten recept,taky ho vyzkouším.
Romi myslím ,že když vše vypustíš z hlavy,a ponoříš se do tvé nové práce,tak to vyjde samo ,tak jako to vyšlo u Honzíka.Uvidíš.Kdyby mi nehrozili tím přechodem,a měla už jsem doma aspoň 1 zlatíčko,tak to taky nechám osudu.
Tak hlavně pohodu a klidek a ono to příjde samo. 🙂 a třeba pak budeme chovat společně. 🙂 🙂 🙂 .
Tak já budu zatím končit jdu utřít nádobí a chce tu jít Peťa.

bellka
20. črc 2009

J.cien, jaképak po neúspěšném IVF? Musíš věřit, že tentokrát to opravdu vyjde. Já si vždycky najdu nějaký důvod, proč se to zrovna teď podaří. Na slzy je času vždycky dost.

j.cien
20. črc 2009

Aha,tak konikujes z mobilu 🙂 tak at ti to tam pekne utika 🙂
Mne uz konci odpolko,poficim domu-huraaa!
Tak papa vsem pekny vecer 😉

rona2
autor
20. črc 2009

Taky jsem si napsala recept na čajík a děkuji.Čajíkům a bylinkám věřím nejvíc. 😉

bellka
20. črc 2009

Berušky, jestli vám ten čajík pomůže, já budu brečet jak želva. Ta kamarádka se mnou byla v lázních, byla na IVF, KETu a nic. To bylo v říjnu a začala s těmi bylinkami a 16.9.má termín, kdy přivede na svět svoji holčičku Elišku🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru