Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
27. črc 2009

jj radul koprovka se mi taky pokazde nepovede...................ale dneska byla dobra.jeste ji bude mit samik na zitra.........tyy jooo tady je to posledni dobou mrtve............malo kdo uz tady pise.....je to des.............asi to tady necham zamknout 😀 😀 😀 😀

radule82
27. črc 2009

taky koukam, že se málo píše :(

radule82
27. črc 2009

tak se koukam na zpravy, nejaka zenska odlozila v usti nad labem krasne mimi do baby boxu

katrin111
27. črc 2009

jj na netu jsem cosi cetla...............na to nemam slov.jsou to pi.e ty zenske.................. 😠 😠 😠 😠

radule82
27. črc 2009

jj, ale aspon že ho dala do toho boxu a dostanese do rodiny, kde ji budou milovat a vychovat, nez kyby se stalo neco horsiho..

katrin111
27. črc 2009

TO ZASE JO TO MAS PRAVDU ALE NECHAPU TAKOVE ZENSKE CO NEMAJI TO SRDCE,DYT I NEJVETSI TVRDAK JAK VIDI MIMCO TAK JE NAMEKKO

radule82
27. črc 2009

snad udělá nějaký jiný pár, který tak touží po mimi, šťastnými....

katrin111
27. črc 2009

urcite jo................. 🙂

j.cien
27. črc 2009

Katrin,ja ti dam 😠 to tu zavrit 😠 to bych prisla o svuj konicek,o drogu 😀 😀
Radeji se koukejte polepsit!!!
Pamatuji doby,co Katrin,Ocka,Rona,Kaczka..psaly do noci!!!baby jedny a Asmenka,ta psala furt a ted na nas dlabe 😠

Mela jsem tu kamosku,ted odesla,s malou 3letou dcerkou..ta je srandovni,furt mluvi a nikdo ji nerozumi 😀 ani jeji mama ne 😀 😀 ...tak se zase vkrada depicka,zkusim ji zahnat fernetem 😉

j.cien
27. črc 2009

Bobi,tak to jdes za Kajou ve stredu a ja se objednala na patek,to mam posledni tabletku antiko
¨
Katrinko koprovka je mnam!!Dnes jsem mela nalozenou vepr.krkovici s bramborem...a ted vecer jsme jeste grilovali spekone venku...jsem prase,ale od laparky si drzim asopon ty 2kg dole,coz jsem rada..mam rezervu jeste tak dalsich 10kg 😀 😀 a ted jezdim do prace na kole..tak snad neco z toho zradla tam po ceste rozmaznu 😀 😀

j.cien
27. črc 2009

Bellko,chtela jsem se zeptat-pribralas neco po tech stimulacich?Dalo se to pak shodit??

katrin111
27. črc 2009

marti sranda,musdim tady pohrozit a musime se napravit!!!!!!!!!!!!!!mnam to grilovani ti zavidim a neboj depka bude fuc a ty zacnes coby dup stimulovat 🙂 jj to byly casy jak jsme tady psaly do noci a ted?????NO COMMENT

j.cien
27. črc 2009

Katrinko ty blaho,ty mas vic nez pulku tehu uz za sebou!!!A mne to pripada jako vcera,kdyz jsme tam cekali spolu na IUI 😀 😀

kasa
27. črc 2009

Ahoj holky teď jsem se dostala teprve na internet,protože jsem po práci přišla ve 4 hod domůa o půl 5 už přišlas mamča,vzápětí ta sestřenice,a začal salon krásy.Barvení ,melírování,stříhání,foukání no a mazi tím taky přemlouvání a výsledek sestřenka se rozhodla,že si tu maturu dodělá,tak mám radost.Dali jsme si pizu,vinečko,no prostě pohoda,ženské si to užívali,a Peťa jako jediný chlap a taky volná ruka,se o nás hezky postaral,kávička,čajček,piza,vinečko.....To byla zasloužena odměna. 🙂 Tak se všichni mějte a žádnou diskusi nerušte.S kým budu vykecávat,už jsem si na vás zvykla.Asmenko taky si myslím,že by se nic stát nemuselo,ale prč to pokoušet,když mi nabídli náhradu bez třezalky.

asmeena
28. črc 2009

cien: máš pravdu, už tady tolik nedrbu jako dříve, asi to je i tím, že už mám všechna lítání po doktorech za sebou a dávám si oddych, takže není ani o čem mluvit. A i když jsem moc ráda, že vás tady všechny mám, tak si někdy od koníka potřebuji dát oddych. Protože když chodím na koníka, tak pořád musím myslet na to vytoužené miminko a to mi někdy nedělá dobře. 😉 Takže se omlouvám, pokud nebudu tak často přispívat, ale na vás jsem určitě nezanevřela. 😎

radule82
28. črc 2009

Dobré ránko všem 🙂

cien: když jsem já ted stimulovala, tak jsem měla taky obavy z toho, jak budu reagovat, ale až do posledního dne jsem na sobě nic nezpozorovala, ale až po OPU, že jsem měla nafouklé bříško, možná je to taky tím, že pak musíš vypít 3-4l vody denně, i když já jsem docela zvyklá pít hodně.... ale každý reaguje jinak... někomu se udržuje voda v těle a docela dost přibere. Ale za to to stojí! 😉

bellka
28. črc 2009

Dobré ranko, berušky🙂 Cien, já za těch 6 pokusů přibrala od 5-10kg a zadržovala jsem vodu a během měsíce to pak bylo dole, ale to je to nejmenší😉 Radul ahoj, jak se cítíš?

radule82
28. črc 2009

Ahoj Belli, to jsem ráda, že jsi tady, už jsem ti taky psala 😉

bellka
28. črc 2009

🙂🙂🙂

j.cien
28. črc 2009

Ahojky a prekny den vsem!

Jasne,ze zadrzovat vodu behem stimulace a pak to shodit..je to nejmensi...to chapu.
Mela jsem na mysli hormonzy nabourany metabolismus...coz jste teda asi nemely,kdyz se pak vaha dostala zpet behem mesice...
Jedna znama pribrala behem stimulaci 30kg,zmenil se ji hlas,narostly ji chlupy na krku...dnes uz ma adoptov.chlapecka,ale stale je na ni "videt" ty hormony,co brala pred lety...proto jsem se ptala.
Tak snad je tento pripad vyjimecny... 😉

OPatrujte se Bell a Radul,at se mimskove krasne zahnizdi 😉

beruska81
28. črc 2009

ahoj holky, larri já jsem v Hošticích skoro pořád, tak když tak dej vědět a domluvíme se, já tady jsem ale spíš dopoledne, max. do tří hodin, to manžel chodí z práce a chce jet domů. Tak se pak ozvi 🙂

katrin111
28. črc 2009

krasny den kelisky jdu vas jen pozdravit ted mam toho hodne............prisla jsem z EKG TAK UZ TO MAM ZA SEBOU BYLA JSEM SI I PRO VYSLEDKY U ENDOKRINOLOZKY A NA KONTROLU JDU AZ VSESTINEDELI TAKZE SUPER.............jj marti utika to strasne rychle...................berus a potkavas v hosticich i skopkovou a kelisovou???? 😀 😀 😀 😀 😀

beruska81
28. črc 2009

katrin ahoj, víš kolik takových škopkových a kelišek tady je, no asi jako všude jinde na vesnici, taky proto jsem se odtam stěhovala někam, kde mě nikdo nezná 😀
tak super s tou kontrolou 😉

katrin111
28. črc 2009

berus a fakt to jsou ty hostice kde se natacelo slunce seno??????

beruska81
28. črc 2009

né ty jsou u strakonic, my jsme u opavy 😀

beruska81
28. črc 2009

nic jdu, malý přišel z procházky s babičkou a chce se jít koupat do bazénu, tak už valím, mějte se, zase nakouknu, pá 🙂

katrin111
28. črc 2009

aha berus 😀 😀 😀 😀 to jsem netusila ze je vic hostic 😀 😀 😀 😀 😀 ted jsem dojedla koprovku po samikovi a pujdu povesit pradlo na balkon jeste dokud je tam stin.................

verca777
28. črc 2009

ahj holky)) katrin,,tak zase si zaperlila,,ještě že tě mame 😀 😀 😀 😀 zase s i oněco chytřejšííí ...no nic ja se taky jednou zeptaala jak letělo to letadlo takove lehke,,jeslti tam někdo sedi v něm a muj muž se chtěl okamžitě rozvadět 😀 😀 koho že i to vzal)))))))a sranda ,,ještě ted to mam na taliři 😀 😀

katrin111
28. črc 2009

ahoj verus asi jsem chybela v zemepise jak se zrovna probirali ceska mesta nebo co 😀 😀 😀 😀 😀 sranda musi byt................

j.cien
28. črc 2009

😀 konecne jste trochu ozily 😀 babizny jedny 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru