Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
28. črc 2009

Marti ja ziju porad..................cos mela dobreho k obedu????

katrin111
28. črc 2009

ja ted pomyla garce jeste si uklidim moje veci co mam vytahnute a seru na to.pak pripravim manzovi obidek i sobe............... 😀

j.cien
28. črc 2009

Katrinko jsem se opet prezrala 😀 houbova omacka/ale dia,jen s jogurtem ne se slehackou/ a testoviny 😉
ale mam do 18ti,tak to tu trochu vyskacu a zbytek pak rozmaznu na tom kole 😀 😀

beruska81
28. črc 2009

jo sranda musí být, my dneska máme plněné meruňkové knedlíky, mamka dělá, já se ulejvám, teď se dívám z okna a nějak se zatahuje, sakra, jsem chtěla odpoledne sekat zahradu, včera jsem začala došel mi ale benzín, manžel zkoušel odčerpat z auta, ale nešlo mu to, byl nafetovaný, ještě večer smrděl benzínem. 😀
Katrin co to jsou garce? 😕

j.cien
28. črc 2009

😀 garce=hrnce 😀

Mnam,tak merunkove bych si fakt dala 😀

verca777
28. črc 2009

garce)))))) 😀 😀 no parada ostravandy promluvili,,no vlastně katrin je karvinocha)))) 😀 tam už po polske co 😀 😀 mažu na vysledky si z krve co mě poslal internista,,,tak snad se z nich neobulim a dopadnou dobře))) 🙂 sakra mam už ted strach i davat krev na hiv,,,,, 😀 😀 😀 s tim jedinym sem si stoprocentni,,,ale po navštevě u docenta užnevěřím ničemu 😀 😀 😀 tež musim mit všechno kuwaaa 😀 😀

verca777
28. črc 2009

😀 😀 😀 marto,,ja asi začínam byt trageeed jak ty ,,ale ne traged,,ja začínam stresovat jaa 😀 😀

j.cien
28. črc 2009

Verco jsi v poho,to jen ty okolnosti se ted zdaji chujove...ale da se to resit,darovanym jajcem,to se urco povede!!!Nakonec dobre,ze se to zjistilo...vsak vis 😉
Valim dopredu,snad dnes nebudou chodit same paka...bo na ne nemam naladu 😠 😀 😀

verca777
28. črc 2009

😀 😀 no to uvidime))) BO me šlak trefi asi z toho 😀 😀 to je nadherne to bo 😀 😀

katrin111
28. črc 2009

jj po nasymu se tu mluvi...................mnamka ty merunkove knedle bych si taky dala uplne se mi sliny sbihaji..................marti ser na lidi a pojd si psat.....................ja pujdu pomalu nalit olej do frytaku a chystat obidek.................BO prijde chlop u roboty 😀 😀 😀 😀

beruska81
28. črc 2009

aha tak to vůbec neznám, takže hrnce, už jsem zase o něco chytřejší, knedlíky byly perfektní, teď ještě mamka dělá meruňkový koláč, BO ji příjde návštěva.
Verčo ať máš výsledky ok 😉

verca777
28. črc 2009

😀 😀 😀 jo katrin,,mi dojde tež chlop z roboty,,,ale sme na dietě 😀 😀 😀 tak nevařím a garce sou prazdne 😀 😀 😀

spasinka
28. črc 2009

Ahoj, kočenky moje milované 🙂 Dlouho jsem tu nebyla, tak jaké jsou novinky? Nechce se mi číst pozpátku 10 stran 😕 Akorát koukám Cien, že ještě nestimuluješ 😠
Byla jsem teď týden na dovči...no to raději nebudu rozmazávat, můj život stojí momentálně za houby, tak se z toho snažím vyhrabat. Jde to těžko a potrvá to dlouho, ale nějak bylo, nějak bude. Občas tady nakoukávám, tak nezapomeňte na mě, všem držím palečky a hlavně: POZITIVNÍ MYŠLENÍ!!!!!!!

beruska81
28. črc 2009

ahoj spasinko, já tady taky tak moc nechodím, takže nic nového pořádně nevím, možná se příští týden uvidím s larri, má přijet do Opavy, tak uvidíme.
Doufám, že se z toho brzo dostaneš, já na tom taky nejsem nějak dobře, ale ze stránky finanční, manžel nemá skoro žádnou práci, máme hypotéku, splácet se musí, no je to někdy na mašlu, ale hlavně máme jeden druhého, máme Matyáška a to nám dává sílu, jak píšeš nějak bylo, nějak bude.
Taky je kolem mně plno těhulí a docela to blbě rozdýchávám, ale co se dá dělat

katrin111
28. črc 2009

ahooj spasi taky casto na tebe myslim................neboj jak rikas nejak bylo nejak bude.........a nakonec vse dopadne dobre drzim ti pesti pro trosku stesti.mej se

katrin111
28. črc 2009

berus my taky na tom zrovna ted nejsme nejlip financne ale snad se uz zacne blyskat na lepsi casy...verim tomu............verus 😀 😀 😀 😀

j.cien
28. črc 2009

Spasinko netrap se vic,nez je nutne...cas vse zahoji a bude zase dobre 😉 🙂 a mas nas!!!KELISKY!!

beruska81
28. črc 2009

jo katrin snad bude líp,jinak nevím 😒

j.cien
28. črc 2009

Holky strasaka hypoteku mam take...radeji nemyslet,co kdyz nebude na splaceni...

beruska81
28. črc 2009

cien my jsme zrovna v téhle situaci, když jsme si brali hypotéku, banka nenabízela pojištění proti neschopnosti splácet, takže je to teď vůbec nezajímá, buď do 90dnů zaplatíš co dlužíš, jinak je to pak celé splatné a oni si vezmou barák, no fakt radši ani nemyslet.

spasinka
28. črc 2009

Beruš, taky to nemáš jednoduché ☹ Mysli pozitivně (vím, že se s tím pořád opakuji), máš manžela a syna, máte jeden druhého a nějak to dopadne a já věřím, že dobře!!!!!

j.cien
28. črc 2009

...Berus hlavne komunitkujte s bankou!..pokud oni vidi snahu splacet,tak se jiste pujde nejak domluvit 😉

beruska81
28. črc 2009

jo to já komunikuju, ale není to vůbec jednoduché, no snad to nějak zvládnem 😉 splácet splácíme, ale né celé částky, platíme to průběžně, je fakt blbá doba, vůbec nejsem zvyklá být bez peněz a je to fakt hrůza, ale bude líp 🙂

kasa
28. črc 2009

Ahojki všichni právě jsem dorazila domů z práce.Tak jdu kouknout co je nového a pozdravit všechny. 😎

kasa
28. črc 2009

Tak jsem se taky dověděla něco nového,garce jsem taky neznala,a to jsem ostravačka,tak to bude spíše nějaké polské nářečí,ale jinak Hoštice u Opavy jsou hezké,jezdila jsem tam vždycky na výlet na kole,když jsem chvilku bydlela v Opavě,asi 3/4 roku,Opava byla mooc hezká.
Jinak si myslím,že bez hypotéky už to snad dnes nejde.Taky mám hypotéku na byt,a tak jsem ráda,že už jsme teď na placení nájmu a hypotéky 2, protože když jsem platila vše sama,tak jsem se musela jo otáčet.Chodila jsem z práce do práce.
Takže Beruško,hlavně komunikujte a uvidíš,že to dobře dopadne.A zkus se i zeptat,jestli se to trošku uklidní,jestli se pak nepůjde připojistit dodatečně.Myslím ,že v dnešní době jde všechno. 🙂

evcaa
28. črc 2009

hoj holky tak se jdu ukazat at na me nezapomenete my s jirkou si uzivame maleho je to fajn ze jsme spolu cele dny a jeste nejakou dobu budem jupiiiii 😀 😀 😀 😀

jinak nam malutky spinuska od te osme do jedenacti pak se zbudi ve tri a pak uz rano v sest a to uz nekdy nezabere tak jedeme na prochajdu a pak tomu moc dopo neda ale odpo spi skoro cele 😀 😀 😀

evcaa
28. črc 2009

tak maly je hore ted musime hodku zabojovat a pak jdem na koupani paaaaaa

kasa
28. črc 2009

Ahoj Evi ,jak by jsme mohli na Vás zapomenout,my teď Vámi žijem,jste pro mě ,hned po moji sestřence a mé neteřince Simonce,velkou nadějí a příslibem,že nám taky takhle skvěle pomůžou ve Ferťasu a už brzy bude mít Simonka v rodině samých dospěláku,nějakého malého kamaráda.Zrovna dneska,když se byl u Kamči v kadeřnictví Peťa stříhat,protože už dělá 4 hod denně,tak jsme to právě probírali,jak ji malá roste před očima aze dne na den se mění.Má výhodu,že je teta už doma ,tak nemá s hlídáním problém,tak je ráda,protože ji jinak vypočítali mateřskou na nějakých 1700,- a to je opravdu dost málo.Ještě ,že mají nějaké penízky ještě ušetřene,protože neměla to štěstí,aby mohla malou kojit,a brzy dostala silný zánět prsu a přišla o mléko,a ono je vcelku drsné jak lékarny dneska vydělávají na takovém Nutrilonu ,které je jedinou stravou pro miminka pokuď mamča stratí mléko.Přijde mi ,že by mohli pojišťovny na to něco doplácet,aspoň u těch nejmenších. 🙂 .Tak si užívejte jeden druhého.A brzy nám tady pošli zase nějakou tu fotečku.

kasa
28. črc 2009

Tak jsem vložila 2 fotečky Simonky,více se mi nepovedlo,protože mi to psalo,že jsou moc velké a já je zmenšit neumím a Peťa vytuhnul u telky. 🙂 Jak se dneska všichni máte?

rozi.nka
28. črc 2009

ahoj holky 🙂
před chvílí jsem se dokulila z práce, dala jsem si meloun a jsem nafouklá jak balon 😀
malý je dnes hlavou nahoru nebo co, protože mi celý den skáče na močáku. moc prima, kolikrát mám pocit že už mi to fakt ujede a cvrnknu si 😖 😀
zítra jdu k obvoďačce pro razítko, malému zařídit dětskou a odpo na gyndu, takže zase bude veselo 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru