Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
4. srp 2009

Asme už se těším jak pak písneš jaké to tam je a jaký to na tebe udělalo dojem.

asmeena
4. srp 2009

a šéfovi to nevadí? Tak to máte super, že tam můžou být s vámi, ale zase je blbé, že je musíte asi pořád hlídat, že?

bellka
4. srp 2009

Berušky, přeju pěkný podvečer. Tak jsme se s manželem rozhodli, že půjdeme hned pro tu naši sněhurku, a protože si od KETu nic neslibuju, možná že taky zkusíme tu minimálku v Reprofitu. My nechali ve Fertimedu cca 200.000 a dalších 60.000 už opravdu nemáme.

j.cien
4. srp 2009

Rono a u vas se da primo i kupovat nebo jen se zivnostnakem?

asmeena
4. srp 2009

díky holky, to jsem ráda, že mě neodsuzujete, že jsem zběhlík.

rona2
autor
4. srp 2009

vedení je v pohodě.No trochu je hlídat musíme,ale jak jich je víc tak si spolu blbnou a nebo jim něco dáme na práci a jsou spokojeni a my máme klid. No prostě pohoda. 🙂

j.cien
4. srp 2009

Bellinko clovek by dal vse ,co ma ,za jedine mimi...ale toto jsou silene sumy!!Vzdyt na to vetsina lidi snad ani nema!!
Moc ti preji uspech Ketu,i kdyz je to tak,jak pises...mne na tom desi,ze jinak jsi v poradku a nic!!!Myslim krome toho,ze nemas vejcovody...ale to k IVF nevadi..tak KDE je sakra ted problem?!!!
Mate imuno vys,chlamydie,genetiku...vse OK???

asmeena
4. srp 2009

bell a třeba se zrovna sněhurce u vas zalíbí

rona2
autor
4. srp 2009

Asmen jsi naše,já už taky neplánuju jít do ferťasu a taky bych tady neměla co dělat. 😉
Cien můžeš jít i jako maloobchodník,ale k cenám se ti připočte 50%,tak je lepší jít na někoho kdo má živnosťák a ten nemusí být na kytky,je to jedno na co ta osoba podniká.

sido
4. srp 2009

rono a kde vlastně děláš?

rona2
autor
4. srp 2009

ve velkoobchodě květin.

asmeena
4. srp 2009

rony: já bych se nemohla dostat ke kytkám, protože bych je všechny hned chtěla.

j.cien
4. srp 2009

Rono prosim te a mate tam treba i pudokryvne rostlinky?Potrebuji nakoupit hodne skalniku...u nas stoji 1ks cca 70Kc a potrebuji jich tak nejmin 20

rona2
autor
4. srp 2009

taky to tady mám jak v botanické zahradě,doma kytky,vázy nacpané a na zahradě už je taky plno. 😀

sido
4. srp 2009

no to já vím ale kde? já jezdím často do Florplantu k Makru 😉

rona2
autor
4. srp 2009

cien jak jsem začínala v tom květnu tak toho bylo hodně,sezona je jaro a podzim teď není nic a na podzim nevím,ale jak jsme to na jaře vyprodávaly tak za 5 kč i skalníky. Vzahradnictví to koupíš celý rok,ale my máme spíš řezané,hrnkové kytky a keramiku a různé blbůstky.

bellka
4. srp 2009

Mě to vypadlo. Cien, to je nepochopitelné, my máme všechny výsledky naprosto ukázkové, tak kde je zakopaný pes? Asmee, možná máš pravdu, ale já s tím nepočítám a raději budu mile překvapena. Teď jsem byla fakt přesvědčená, že to vyjde a dopadla jsem tvrdě na hubu a to už nedovolím.

rona2
autor
4. srp 2009

v Přívoze směr na Hlučín,Klia.

j.cien
4. srp 2009

Diky Rono,tak treba na podzim zase neco na tu skalku budete mit,ted to stejne nejde sadit,je teplo a sucho..

rona2
autor
4. srp 2009

Já se zatím loučím,jdu dělat véču,ale určitě ještě nakouknu,jestli mě tady teda pustí,večer je tady narváno. 😀

radule82
4. srp 2009

Asmee: co tě to napadá, že by jsme tě odsuzovaly za to, že vyzkoušíš jiný CAr... aspon nám budeš dávat podrobné info, jak to tam chodí.. 🙂

rona2
autor
4. srp 2009

pokud něco bude tak ti dám vědět.Teď začínají věci na podzim a dušičky a pak hopsnem na vánoční zboží.

asmeena
4. srp 2009

radul: to jsem ráda

j.cien
4. srp 2009

Bell to je hronze...vse OK a presto IVF nejde....to by mela byt primo vyzva prece pro ten CAR!!

asmeena
4. srp 2009

cien: mě to taky sere, že u nás pořád nic a jsme zdraví.

radule82
4. srp 2009

Belišku, je to fakt strašně nespravedlivé, jak to dopadlo :( Možná že ta posledni jiskřička sněhurka se na Vás konečně už rozzáří... ani nemůžu napsat, jak moc Vám bych to přála.... 🙂

j.cien
4. srp 2009

Asmee je dobre,ze diky Konikovi se hodne veci dozvime...nebyt Kona,tak chodim asi furt do GC v domeni,ze je to vsude stejne a neni duvod jit jinam...a ony ty rozdily jsou,v pristupu,ve financich a mozna i v te uspesnosti...i kdyz se kazdy ohani podobnymi procenty uspechu...tak tento nas Keliskovsky vzorek je snad v 95proc.neuspesny 😒 a to je strasne demotivujici....

radule82
4. srp 2009

Já fakt věřila, že tuhle smůlu s Belliškem protrehnem..... všechno ty postupné kroky k samotnému ET šly "jako po másle" ...

asmeena
4. srp 2009

možná právě, že sem nechodí ty úspěšné, protože nemají důvod hledat informace proč se nedaří, jako my. Ale na Reprofitu mě právě zarazilo, jak jsou tam samé těhule.

radule82
4. srp 2009

Belli: ten cajicek na podporu tehu - ten se muze pit dlouhodobe (ne tedy v MS)? Sestra totiz taky pila cajicek na podporu tehu, ale mohla ho pit maximalne dva mesice... tak ted nevim.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru