Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katapola
5. srp 2009

J.cien, mě zaráželo, že mě ve Fertimedu poslali na imunovyšetření až do Prahy a když přišly výsledky a měl mi být nasazen Prednison, tak řekli, že ty výsledky jsou ok, že to tak má každý, koho tam poslali, a že je Prednison svinstvo, že přiberu, že se mi změní tvar hlavy... a že vlastně to imuno nehraje žádnou roli. Proč mě tam teda posílali??? Jsem ráda, že mi dr. Machač předepíše prednison aspoň při injekcích. Ve fertimedu bych se nedočkala ani jedné tabletky. A který z doktorů má pravdu, jestli imunolog nebo gynekolog, to fakt nevím a se svým vzděláním tuto otázku ani nikdy nevyřeším.

bellka
5. srp 2009

Holky, já jsem fakt zoufalá, ale rozhodnutá. Odešli jsme z GC, půjdeme i z Fertimedu. Do třetice všeho dobrého i zlého. Spasinko, já Tě neznám, ale od Cien vím, že jsi báječná bytůstka a držím Ti pěstičky, ať se všechno v dobré obrátí, beruško.

martin72
5. srp 2009

Tak jsme byli u Jaroše a druhé IVF absolvujeme,pravděpodobně v listopadu,protože jsi Renča musí po revizi dát chvilku pauzu.Ale vše budeme řešit s Jarošem.

spasinka
5. srp 2009

Marti, diky! Když já teď stejně nikoho nechci, pořád miluji R. a vím, že kdyby se vrátil, vezmu ho zpět. Snažím se teď dělat si program na každý den, když jsem doma, brečím, je tam ticho a prázdno. Do prčic, omlouvám se všem, nechci vás ještě zatěžovat svými problémy. Nezapomínejte: HLAVNĚ POZITIVNÍ MYŠLENÍ!!!! 🙂

katrin111
5. srp 2009

jee krasne mile prekvapko.spasinka a takove zpravy??,ach jo ditusko chlapi jsou.............nevim co na to rict ale drz se holka vse jednou preboli a vse bude zase dobre.............ty jsi hodna krasna zenska tak verim ze brzy potkas opravdoveho prince 🙂

katrin111
5. srp 2009

to ti verim ze R.porad milujes........ach jo ja si tim taky prosla ale cas vse vyleci.........

spasinka
5. srp 2009

Díky, holky!

hnedoocka23
5. srp 2009

ahoj holky,mám po kontrole..dopadla na jedničku,jsem uzavřená,čípek v pohodě,sliznice krásně roste,vaječníky v klídečku 🙂 sex a koupání povolen...dávám si oddych od fertasu,Kája to ví,takže ko mám v lednu 2010 😉 holky,cítím se báječně,nic neřeším,hlava čístá,co víc si přát......vysedávání doma a furt jezdit na kontroly a stresovat se,to není ted nic pro mě......

hnedoocka23
5. srp 2009

mějte se hezky a já zase někdy nakouknu a pozdravím vás 🙂 pápá

sido
5. srp 2009

ahoj hoky až teď jsem zapla pc a dočítám vás 😉
spasinko já tě taky neznám jen jednou jsem tě asi viděla v Polance je mi to líto co se ti stalo ale možná to tak mělo být ☹ třba za nedlouho s jiným to klapne napoprvé moooooc ti to přeju za všechno co jsi musela podstoupit
Očko to je moc fajn že to bereš tak že teď máš hlavičku čistou a neřešíš to máš velkou šanci otěhotnět přirozeně což ti taky moc přeju ale jsi o něco mladší než třeba já nebo cien a spasinka tak to fakt můžeš hodit za hlavu
Já si říkám že teď dávám šanci a příležitost Fertimedu ale jestli by to nevyšlo tak určitě u nich nespotřebuju všechny tři pokusy které hradí pojišťovna. Myslím si že mám věk tak akorát jít do toho a nezkončit dokud se to nepovede a je jedno kde.

sido
5. srp 2009

včera jsem byla u zubaře a za bílou plombu na čtyřce jsem vyplázla 750,- + 100,- za injekci. Kdysi se říkalo bez peněz do hospody nelez ale dnes se to víc hodí k lékařům 😒

kat77
5. srp 2009

holky moc vás zdravím, jak pak to dnes šlape?

kasa
5. srp 2009

Ahojki jdu vás rychle pozdravit a jdu se zakuklit do peřinek,protože se o mě pokouší nějaká angína a teď nemůžu onemocnět,protože už v pátek jedu do Olmíku.Tak pa pa Peťka 🙂

kasa
5. srp 2009

Očko jen rychlá reakce ,je super,že k tomu tak přistupuješ.Tak relaxuj a uvidíš,že se dočkáš i ty jednou broučka.pa pa

kasa
5. srp 2009

Ahoj Spasinko,uvidíš ,že ten pravý princ na tebe ještě čeká,a jednou se dočkáš i toho broučka.Já jsem se rozešla před 2,5 roky 3 měsíce před svatbou,a myslela jsem si ,že je to konec,a on to byl nový start do života.Dneska jsem hrdá na to,že jsem to tehdy ukončila,a mám opravdu skvělého přítele,kterého bych nikdy nepotkala,kdybych tehdy tu sílu neměla.Takže opravdu tě štěstí čeká. 🙂

etra
5. srp 2009

Ahoj holky, pročítá vaše řádky...také jsem byla klientkou Fertimedu v Olomouci, zažila jsem dr. vodičku a ten byl skvělý. S ostatními lékaři jsem nebyla spokojena. Přístup byl někdy velmi nepříjemný...Necítila jsem se tam vůbec příjemně...Všemu co mi řekli jsem věřila, dodržovala, ale ve výsledku mám pocit, že jsem zaplatila kažé slovo, radu i papírový kapesník na záchodě...samozřejmě přeháním, byl to začátek našeho snažení s pomocí lékařů, ale přes 2 IVF a 1 KET se nezadařilo. Poslední nezdařený pokus byl pro nás s manželem tak vyčerpávající, že jsme toho, v zájmu zachování našeho manželství , zanechat a dát si pauzu...teď jsem ve Zlíně a přístup lékařů je naprosto odlišný - lidský a chápající...

j.cien
5. srp 2009

Dobrou holky 😵 prisla jsem z boruvek a jsem KO a to jsem chtela jeste dnes pect kolac 😝 kaslu na to,udelam to zitra

asmeena
6. srp 2009

Dobré ráno kelišky,
jdu vás jen pozdravit a musím zase pracovat. 😠
spas: ty jsi holka plná energie a určitě toto nepříjemné zvládneš a nějaký pořádný chlap se brzy na tebe přilepí. 😵

sweethy
6. srp 2009

Přeji příjemný den holky,
Spasinko, moc mě mrzí čím si musíš projít, ale věřím, že tento konec pro Tebe bude zároveň i začátkem něčeho mnohem lepšího a i toho mimíska se dočkáš, jen to chce čas, je jasné, že teď to tak asi těžko může vypadat, budu držet palečky.
Jinak já včera byla naposledy v Polance, čekala jsem přes hodinu než jsem přišla na řadu, ale i tak mi nakonec nějak bylo líto, že už tam nikdy nepojedu 🙂 A můžu říct, že Holub mi přijde čím dál víc sympatický, ale nevím teda proč, když mezi vámi příznivkyně nemá, ale asi je to i tím , že když už jsem byla těhotná, tak se jeho chování asi trošku změnilo, byl hovornější a i miminka mi na ultrazvuku vždycky pěkně popsal 😵
Jinak já pro příště jsem zatím taky rozhodnuta pro ten Reprofit, od Fertimedu je to kousíček a přece jen to chce změnu, kdyby mi to teď nevyšlo, tak už jsem tam 🙂 Ale než tam půjdu já, tak kdoví, třeba je příval nových pacientek taky změní, teď to přece jen funguje chvíli, tak se musí snažit 😅

abig
6. srp 2009

Ahoj holky, prosim o radu či diskusi ... včera jsem podstoupila punkci a mám dost velké bolesti, setkaly jste se s tím u sebe ? Taky netuším, jestli si můžu zavolat do laborky, jak to vypadá s embryi, jen mi řekli, že si mám zítra jet na kontrolu a tam mi řeknou, jestli provedou transfér zítra nebo o víkendu ....

etra
6. srp 2009

Abig:bolesti po punkci jsem měla vždy.Před zákrokem a hlavně po něm, často jsem se nemohla ani narovnat, chodila jsem na záchod v předklonu a měla se strach i jen vyčurat ☹ trvalo to cca dva dny, pak bolesti ustoupily.Vydrž.

kasa
6. srp 2009

Ahojki právě jsem dorazila z práce a udělala si kávičku,a trošku poklidím ,no a už se připravuji na zítřejší cestu do Olmíku,trošku se bojím,co mi po te laparce řeknou,ale aspoň se už někam pohnem.Jdu si nabn chvilku dáchnout. 🙂

kasa
6. srp 2009

Co dnes všichni podnikáte?

abig
6. srp 2009

To Etra: moc děkuji za odpověď, už jsem se trochu bála. Moc holek o tom nepíše a mě už včera vyděsila t nesnesitelná bolest, když jsem se probouzela s narkozy, na pooperaku jsem byla skoro tři hodiny a museli mi píchnout injekci proti bolesti ....
Věděla jsem, že to bude trochu bolet, myslela jsem si , že to bude něco jako menses, ale já málem skákala z okna ...

Jakou máte zkušenost volat do laborky, jak se embryjka vyvíjejí ? Dneska jsem se celý den pokoušela dovolat do Fertimedu a ani jednou mi nikdo nebral telefon ...

asmeena
6. srp 2009

sweet: ty už nebudeš potřebovat pomoc odborníků, pouze tak porodníka. 😉 A jak říkáš, tak chci využít teď toho, že to v Reprofitu funguje, aby to náhodou později taky nezklouzlo k horšímu.

kasa
6. srp 2009

Ahoj Asmenko,přeji ti ať ti to v reprofitu vyjde,já zatím zustanu u Ferťasu jsem na začátku,uvidím co zítra zjistí.Měj se krásně.pa pa Peťka

asmeena
6. srp 2009

Ahoj Peti, tak hodně štěstíčka zítra.
Cien: a tobě na kontrole taky. 😉

j.cien
6. srp 2009

Diky Asme 😉 jsem zvedava,jak dopadnu..
Dnes jsem byla na pohrbu a pak jsem se po 5letech videla se skorotchyni 😝 nastesti jen 2min,tak to doufam bude u mne bez nasledku 😀 😀 ona me nenavidi,pac jsem ji "ukradla"syna 😀 😀 jestli se da ovsem mamince ukrast 50lety chlap 😀 😀 😀

bobinka1
6. srp 2009

ahoj holky,včera jsme byli v Polance,mám taky synarel budu ho brát asi od úterý a pak puregon,první protokol jsem měla krátký tak teď zkoušíme dlouhý,no a já to mám taky tak co pokus to měním CAR,kdyby to náhodou opět nevyšlo tak jdeme do Olomouce nebo možná do Prahy.Chceme se tam stěhovat tak uvidíme,spasi to mě moc mrzí viděly jsme se sice jen jednou,ale byla jsi moc milá,ale jednou budeš šťastná i ty

j.cien
6. srp 2009

Hodne stesti Bobi do IVF 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru