Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
17. srp 2009

Polanka tel.596632149 😉

Holky mam prosbu,nejdete nekdo tuto stredu na KO doPOlanky?Potrebuji vymenit cas...jsem az na 10:55 a potrebuji mnohem driv,pac v 9.30 uz mi zacina odpoledni...MOC PROSIM ,JESTLI SI TO SE MNOU NEMUZE NEKDO VYMENIT?? 🙄

VOlala jsem az dnes,v domeni,ze bude volno prave rano,jak oni to objednavaji pozpatku..a. prd...kolegyne ma volno,tak mam fakt problem ☹

Abig 😔 kez bys mela nakonec pozitivni HCG..i to se stava,nekdo odkrvacel a byl pritom tehu 😉 !!
JInak je to des,nikdomu se tu nedari...chjo...

SPasinko melas dojet!!!!

j.cien
17. srp 2009

jo a diky za info o sexiku 😉 to bylo reci a nakonec jsem vytuhla 😀 😀

abig
17. srp 2009

j.cien : děkuji za číslo

Nemyslím si, že hcg vystoupá, dneska ráno jsem si udělala test .... nic .. a do půl hoďky jsem začala krvácet ...
Ale naděje umírá poslední ....

Tak za pár týdnu do toho půjdeme znova, nevzdáme to .....

j.cien
17. srp 2009

jj,je treba to tak brat...je to boj a malokomu se povede hned prvi pokus...je treba vydrzet a jit dal do toho!!! 🙂

bellka
17. srp 2009

Abig, je mi to líto, drž se, bude zase líp. Cien, já jedu do Polanky na 9.00, tak jestli Ti to pomůže. Jsem před chvilkou spadla ze stromu, to byla bomba.

j.cien
17. srp 2009

Beli to by bylo super!!!A tobe by nevadilo prijit misto mne na tech 10.55?

A prosim te,co lozis po stomech?!!Jeste si neco udelas!!Neprastila ses do hlavy?To je nebezpecne..

bellka
17. srp 2009

Cien, mě to nevadí, klidně Ti to vyměním. Hlavou jsem se trefila přímo do vedlejšího stromu, normálně jsem slyšela, jak kdyby mi tam něco prasklo, ale to byl skřípec ve vlasech. Noha sedřená, no ale měla jsem štěstí, bo jsem dopadla 10cm vedle hrotu nějakého stroje za traktor. Jo a sbírala jsem švestky na knedle.

j.cien
17. srp 2009

Teda to je sila!!To ses mohla nabodnout!!Fuj...hnusna predstava..jesteze tak to dopadlo!!
A moc dekuji,pisnu ti jeste prijmeni do IP 😉

sido
17. srp 2009

ahoj holčičky já jsem dorazila z Polanky 😉 už včera večer se mi zdálo že začíním špinit (dnes jsem 17 den cyklu) a při kontrole na UTZ se to teda potvrdilo zajel mi dost hluboko a ejhle 😅 no řekl mi že to může být dostala jsem nějakou injekci na vyrovnání hladiny toho estradiolu a mám přijít 31. srpna na KO to bych měla mít kolem normální MS tak uvidíme jestli to nebudu mít nějak rozházené 😒 no a další pokus o stimulaci ale bez synarelu by měl začít až koncem září v dalším cyklu 😖 takže cienko bobinko a ostatní vy budete sledovat jak vám čárka testu sílí a sílí a já budu na začátku ale neva já to dohoním 😉 🙂

j.cien
17. srp 2009

SIdo tak to by bylo super,slibuji,ze jestli najdu na testu ty 2tlustice,tak te budu povzbuzovat a fandit ti kazdy den 😀 😀 😀 ...tak ten Synerel ti nesedel..mne take ne,kazdy organismus je fakt jiny,nekomu to sedi ..jinemu nesedi..
Snad se ti teda cele ty hormony nerozhazi,at se ti to pekne srovna a muzes pak v klidu zacit!

evcaa
17. srp 2009

Ahoj holky malej mi ted spinka sice uz se nejak krouti ale snad jeste pospi jo a samozřejmě Vám všem Petruškám vše nejlepší k dnešnímu svátku 🙂 🙂 🙂

evcaa
17. srp 2009

holky 400 sta stranka to prinese stesti vsem uvidite

evcaa
17. srp 2009

Danecek jeste spinka se zacinam nudit jirka na zahrade a ja doma 😀 😀 😀 ale jak vstane dame papani a ja kafe a hura na zahradku 😉

bellka
17. srp 2009

Evi, teda Daneček je zlatíčko. Venku je hrozně, vždycky vyběhnu na chvilku na zahradu a hned zpátky, protože se tam nedá vydržet. Sido, tak koncem září nová stimulka? To je škoda, že Ti to nesedlo, ale hlavně že se na to přišlo.

evcaa
17. srp 2009

bellko jj a to jaj jsem psala ze malej spinka v ty dve hodiny to uz hodku spal

radule82
17. srp 2009

Ahojte holky 😀

Belli, ty jsi ale číslo! Doufám, že jsi cela a zdrava!!!!! 😀

Kasi, až se připojíš - všechno nej k dnešnímu svátečku!!! 😉

Abig, taky je mi to hrozně líto ☹ ... ale musíme jít dál... Máte nějaké zmražáčky?

radule82
17. srp 2009

Cien a ty tam prostě budeš mít ty dvě tlustice přitloustlé na testíku!!! 😀 😀 😀

Nebo pak až ty jejich stastiky spláchnou do toalety, slušně řečeno! 😀

kasa
17. srp 2009

Ahojki teď jsme dorazili domů,tak vás jdu jen rychle pozdravit,a popřát hezký večer a jdu se natáhnout,protože po celém dni v práci,mě bolí ty žebra tak,že nemůžu ani dýchat.Tak se mějte krásně,cienko tobě ať pokračuje uspěšně stimulace a ať jsi opravdu brzy těhu.Pa pa 🙂

radule82
17. srp 2009

Kasi, odpočiň si a ať te ta bolístka co nejdříve přejde 🙂

petra123
17. srp 2009

j.cien ja jsem byla objednana na středu na 9.30 ale volali mi a změnili na čtvrtek na 10h tak u mě nic ☹

kasa
17. srp 2009

Jinak všem děkuji za přání.
Abig neboj jednou to vyjde,hlavně nevzdávat.
Belli ,prosím tě ,co to vyvádíš.Tobě je líto,že mám polámané žebro jen já. 🙂 Dávej na sebe pozor.

kasa
17. srp 2009

Radul díky,dneska jsem se akorát dověděla jak dlouho se takové zlomené žebro hojí,ať vím za jak dlouho pominou bolesti a doktorka od nás z práce co mě na ten rentgén vysílala,tak mi řekla,že ji se hojilo zlomené žebro od těch největších bolestí 3 měsíce,a já si myslela,že max 3 týdny a bude to dobrý,tak to mě vůbec nepotěšila.Jdu se natáhnout.papa

radule82
17. srp 2009

Holky, kde pak jste? 😲

radule82
17. srp 2009

No nic holky, tak pro dnešek končím, přeji Vám krásnou noc a Cien ty píchej, píchej, píchej 😀 😀 😀 😀

bellka
17. srp 2009

Radulkooo, ahoj sluníčko🙂 jdu taky popřát dobrou nocku a krásné sníky, berušky, jsem potlučená a už se to začíná ozývat, auauau. Jsem zvědavá na tu noc. Pěkně se vyspinkejte🙂

bobinka1
17. srp 2009

ahoj holky,jen vás jdu pozdravit u mě zatím nic nového,utíkám spát tak dobrou 🙂

j.cien
18. srp 2009

Dobre ranko 🙂
Belli chudacku,to teprv bude bolet,az se to rozlozi...au au..manzilek te musi pekne mazat treba kostivalovou masti 😀 a tebe Kasi jakbysmet 😀

Tak mam dnes 4.den pichacky,zitra UZV..bojim,aby tam neco bylo a aby bylo OK...uvidime 😉
Vcera me tak brutalne pichlo v levem vajecniku asi..ze jsem si skoro ucurla...dnes zatim OK,vaha zatim stejna...zvazuji nocleh pred tim OPU..jestli to ale neni jen jejich tah ...jak pisou holky z Reprofitu...tam se nikde nelezi...no zeptam se Kajika,pekne ho zmacknu,at kapne bozskou 😉 😀

abig
18. srp 2009

Dobré ráno holky, můžu mít intimní dotaz ?
Včera jsem začala krvácet 8den po ET, jenže jsem očekávala silnou menstruaci, po všech těch hormonech.
Jenže dnes jen silně špiním. Včerejší krvácení bylo jen lehce.
Jak jste na tom byly vy ? Budu ráda, když mi odpovíte.

j.cien: já byla den před OPU taky ubytovaná v OL, chtěli dva dny předem, ale to jsem odmítla, protože to bylo moc narychlo, neměla jsem ani předoperační vyšetření. Mám to 75km daleko, tak mi to i sedlo, protože jsem den před OPU měla už problem s chůzi.
Jinak jsem měla I.stupeň OHHS, takže po dvoudenní kontrole jsem tam zůstala s manželem a potom další noc po ET. Vzhledem k tomu, že naše první IVF nevyšlo, tak si to budeme muset zopakovat znovu, už tam tam zbytečně spát nebudu, vím, co mě čeká.

j.cien
18. srp 2009

Abig takze podle tveho nazoru je zbytecne tam spat i pred OPU i po ET?

Jinak Abig,pokud jsi zakrvacela jen trochu -muzes byt jeste stale tehotna!Testovala jsi nebo vubec?Kdy jdes na krev?

abig
18. srp 2009

J.cien : Pokud bych se cítilla dobře a netáhlo mě břicho, tak před OPU bych vynechala .... po ET bych zůstala, jen pro ten pocit, že pro to dělám fakt úplně maximum.
Já mám spíš problém s jejich ubytováním. tedy spíše s postelí. Jsou proleželé a vrzavé ... a já jsem měla dost velké bolesti po OPU a špatně se mi dýchalo a ta postel mi moc nepřidala.

Testovala jsem ze zvvědavosti včera (8den) a hned na to jsem začala krvácet, na testu nic.
Počkám, až přestanu špinit a zkusím znova, asi až ten 12den, ale moc tomu nevěřím. Na krevní test jdu v pondělí. Je fakt, že mám stále nalitá prsa, jenže já je mívám vždy před ms, ale když začnu krvácet, tak splasknou, ale tentokrát nic.
Je to těžké, ach jo ... myslela jsem si, že když začnu krvácet, že se pořádně vyčistím a že to bude mazec, tak necháme tomu čas, stejně nic neuspěchám ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru