Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
7. dub 2009

jo a na ultroš se už nedoplaci pajda ale sedmdesatpet kaček,,taky jsme to mohla napsat číslicema, 😀 😀

verca777
7. dub 2009

ja normalně tomu přestavam věřit že se mi to podaří napodruhe,,,,a nevim proč mam take myšlenky 😝

verca777
7. dub 2009

a v krvi sem asi neměla ani naznak hcg mi teda říkala sestra dneska,,

spasinka
7. dub 2009

no jo, krize, at kzdrazuji. ALe ja mam jeste 2 baleni utrouse z minula, takze sand mi ho zas nevecpou. Ja mam ted silne reci, ale jak zas budu hotova tam, to jim podepisu a zaplatim co chteji 😖

verca777
7. dub 2009

a spasi na oc je ten synarel???ten sprej??

verca777
7. dub 2009

ja klidny a vyrovnany člověk 😀 😀 no někdy ja kse naštvu tak dělam bububu doma a nebo v praci ale většinou jsem fakt klidas,,tdy sakra stresuju 😀 😀 😀 a myslim zase co bude dal,,, 😠 😠 se na to vykašlu a jakto že ma někdo dluhy a kratky protokol,,podle čeho to poznají oni??

spasinka
7. dub 2009

je to sprej do nosu a dava se pri dlouhem protokolu 😒 Ani nevim, na co to konkretne je, poprve jsem ho nemela. ALe pry je to dobre

verca777
7. dub 2009

😀 😀 😀 no tak to si krasně odpověděla,,,,pry nevim na co to je 😀 😀 ale pry je to dobre 😀 😀 😀

verca777
7. dub 2009

😀 😀 my sme tady fakt ti nezkušení laici???neba jak mi to včera řekl kajoš...neodborní,,,no on to včera říkal asi každe,,i cien a aj verči,,,oni tam byli předemnou a ptali se ho blbě,,a ja to pak odskakala,,,bo sem se taky ptala blbě 😀 😀 😀 😀

spasinka
7. dub 2009

ono je to vsechno PRY, bo fakt jsme laici 😀 😀 😀
Mi posledne Kaja rikal, at se klidne ptam na vsechno, tak myslim, ze priste uz mi to nerekne a asi nikomu 😀

beruska81
7. dub 2009

holky ten sprej má prý nějak oklamat podvěsek mozkový ať se netvoří moc hormonů, tak nějak to myslím říkal Vodička, takže já v tom případě mám asi taky dlouhý protokol, ani mi vlastně neřekl jaký mám. 😒

verca777
7. dub 2009

😀 😀 😀 no jase ho ptala včera,,ale předemnou se ho blbě 😀 😀 😀 ptala asmen a cien no a pak jsem tak dopadla

verca777
7. dub 2009

no jesli stříkaš sprej tak asi jo,,,,ja sem slyšela že napoprve vlastně sledujou pak ja si reagovala na ty hormony víš,,i ted mi vlastně říkal doktor že napdoruhe to bude jine

beruska81
7. dub 2009

no jsem zvědavá jak to všechno dopadne a jak včera psala cien, taky dostala ten leták k ivf a chcou aby jsme tam byly 2 noci, ale to asi nebudu moct, snad jim bude stačit jedna noc

beruska81
7. dub 2009

holky a platí se nějaká záloha předem, o tom jsem s doktorem vůbec nemluvila, ségra říkala, že dávali nějaké peníze a když třeba to icsi nebudeš potřebovat tak ti vrátí peníze, tak jenom jestli to platí pořád

j.cien
7. dub 2009

jj,je to sprostarna,chtit neexistujici doplatek na Synarel!MNe to v tu chvili ale nedoslo,ze tam doplatek neni,my ho vydavame jen vyjimecne,parkrat za rok...tak jsem si to schvalne zjistila,at je to aktualni a doplatek je nula ! 😠

Ale to jim teda pristi tyden reknu!Jak jako prisli k tem 200.-?! Kdo jim to tam jako pocita!!!
Mne nejde o tech 200.- kdyz se tam stejne chystam nechat 20tis....ale o ten PRINCIP !!!!!!!!
Proc nas tak okradaji,kdyz uz tak je to silene vsechno drahe,tak proc se tam plati doplatky,ktere nejsou ?!!!

verca777
7. dub 2009

no beruš ja davala před narkozou 5000 a to berou od každe pacientky víš

j.cien
7. dub 2009

😀 😀 jj,co kdyby ses uz neprobrala 😀 😀

verca777
7. dub 2009

marti tebe to vyjde levněji než 20000 ty nemaš ten puregon,,co jsem měla třeba ja...víš a za ten sem jen zaplatila 8000 ale na tu 200 kaček se jich zeptej

verca777
7. dub 2009

😀 😀 😀 tak to mě teda nenapadlo ta odpověd neprobrala ted sem se zasmala 😀 😀

spasinka
7. dub 2009

no jo, Verci, ale ja jsem napoprve mela vybornou reakci na ten pregnyl, a jeste pred mesicem Kaja rikal, ze neni duvod to menit. A minuly tyden na me vybafl se Synarelem, takze jsem fakt zvedava.
Berus, to jsem mela taky ten letak, ale nebyla jsem tam pred OPU, prijeli jsme az rano, spala jsem tam jen jednu noc po ET a to vynecham asi i ted. Zustanu 4 hodky a pak domu do svojich perinek 🙂

verca777
7. dub 2009

ty asi zacvakaš je to icsi jesli ho budeš chtit a ten hašting nebo co to je 😀 😀 a jesli budeš chtit prodloužit nebo zmrazit,,ale počkej vlastně ted si psala že možna nebudeš mit vajica takže v klidu 😀 😀 te to nebude stat nic..ael ne budeš mit urodičku neboj,,, 😉

verca777
7. dub 2009

tam budeš spasi s cien ne))))

verca777
7. dub 2009

ja měla po et takovou mladou kočku,,,a ta mi říka že ma hlad a baštila paštiku a říka mi pry to se nesmi ted jist paštiky to obsahuje same ečka,,a jedla a mlaskala a říka to neva pry oni ty mimi to ještě nevi ani že jim ečka 😀 😀 😀

beruska81
7. dub 2009

No mi se tam taky nechce zůstávám, malého dám na noc k našim, ale máme doma zvěřinec,nikdy nebyli doma sami a když mě tam manža poveze tak je blbost aby jel domů a ráno zase přijel dát spermijky, Vodička ale říkal, že to mám daleko, ale já bydlím 60km od Olmíku to není zase taková hrůza, no ještě to s ním proberu.
S tím synarelem je to teda dobrý.

verca777
7. dub 2009

jdu ven začínají mi vychazky,,,tak papa 🙂

beruska81
7. dub 2009

verčo užíj si, venku je krásně, pa

spasinka
7. dub 2009

Verci, uzij si to, ja jeste nemam vychazky, ja jeste musim byt v praci 😀
No jo, vlastne my tam budem s cien, jenze to zase hrozi, ze se budem chlamat, tak abychom si ty embrousky nevytrasly 😀 😀 😀
Berus, v jinych centrech se taky nezustava pred OPU na noc, a to mi rikal primo Jaros. Leda ze by Ti fakt hrozilo predcasne uvolneni, ale to nevim, jestli poznaji dopredu 😒

j.cien
7. dub 2009

jj Verco uzij si vychazku,je fakt nadhere !!!
A ja mam opet odpol....takze do 18 tady budu trcet........ 😠

rozi.nka
7. dub 2009

ahok holky, tak koukám, že všechny ještě vycházkujete 🙂
taky jsme byli na procházce, zajeli jsme si na brušperk a pak ještě tady u nás na sídlišti jsme se provětrali 😎

veterinář říkal, že je to krásně sešité a že pokud se to nezanítí bude to dobré, příští úterý jdeme na kontrolu a další pátek vytáhnout stehy 😉 Bibinka je statečná a lítá jako by se jí nic nepřihodilo tak jsme rádi 🙂

zítra jdu na ten screening tak jsem zvědavá co se dozvíme a taky se těším na rozinku jak vyrostla. poslední dobou jsi každé ráno po probuzení nahmatám tvrdou bouličku, ale jen když mám plný močový měchýř tak se zítra zeptám jestli to může být mimi 😵

michinko jsem moc ráda, že hcg stoupá 😵
katrin škoda, že nám nemáš jak ukázat mimískovu fotečku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru