Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
31. srp 2009

Katrinko beru te za slovo a beda ti,jestli ne 😎 😀 😀

holky to vase tehu tak strasne rychle utiiiiiiikaaaaaaaaaaaa 🙂 za par tydnu budete chovat 🙂

katrin111
31. srp 2009

neboj marti vyjde to,musiiiiiiiiiiiiiii co sraz to nova tehule a tedka to vyslo pekne 😉 jj utika to rychle to mas pravdu...........co rikas na muj vytouzeny kocar???

rozi.nka
31. srp 2009

ten tako byl dost podobný, zaujaly mě ty kolečka 🙂 a v polsku nebude?
cien, ještě ti půjde hlava kolem z těch nákupů, jen se neboj a radši už šetři 😀 😀
zrovna jsem dala prát první várku pidi věciček, to bude něco než to pověsím a pak vyžehlím 😅

j.cien
31. srp 2009

vsechno se libi Katrin,co mate v albickach 🙂 🙂 ale podrobnosti jeste nestuduji o kocarech a tak...to bych si pripadala blbe...to jt tema,ktere se me zatim vubec netyka 😵 ale mocinky se na to tesim...az jednou 😵

katrin111
31. srp 2009

jj rozi docela je taku podobny ale ma plno vychytavek............taka jsou pry kazove.........v polsku jsme byly v sobotu a nikaj nic............zitra jeste skusim tesin a havirov pak to prdim..........ja uz mam vse vyprane i vyzehlene jeste musim ale vyvarit latkove pleny a vyzehli mi je mamka............

j.cien
31. srp 2009

jj,ted jsme na nule,vse padlo na dovolenou all in ve Fertasu 😀 😀 😀

katrin111
31. srp 2009

snad dneska pridam fotku brich a pokud nejak pekne pujde vyfotit ta fotecka z 3d tak taky pridam........to jo to verim ze vse padlo ve fertasu...................

katrin111
31. srp 2009

zitra mi bude jedna pani posilat tu zimni kombinezku se tesim...snad bude pekna jako na obrazku mam ji z mimace..........

j.cien
31. srp 2009

🙂 jeje koukam,ze nakoukla Sweety! 🙂 🙂 jak se dari dvojtěhulinko?

katrin111
31. srp 2009

jj sweethy nakoukla zato rozi nam zmizla.....ja uz papkam.......

j.cien
31. srp 2009

Tak dobre chutnani a bez povidani 🤐

katrin111
31. srp 2009

dekuji uz jsem to sezrala 😀

beruska81
31. srp 2009

tak už jsme zpátky z nákupu, malý už si chystá batůžek s papučkama, on je fakt natěšený jak blázen 🙂

katrin111
31. srp 2009

berus jen aby ho to nepreslo.............

beruska81
31. srp 2009

katrin tak řízeček bych si taky dala, ale měli jsme je včera, tak jsem si pochutnala
byly jsme taky včera ještě v jedné hospůdce se sestřenkou, ona za měsíc čeká mimi, tak sem se jí ptala kam chodí na gyndu a ona že chodí do Fulneku k vašemu Jarošovi, taky si ho nemohla vynachválit. Ona je epileptička, takže bude rodit s epidurálem a má slíbeno, že jí odrodí on v Jičíně

katrin111
31. srp 2009

tak to ma super.....jaros je fajn.............

beruska81
31. srp 2009

no katrin to se taky bojím, ale minulý týden jsme tam byly pro papíry a on byl nadšený, učitelka si ho tam 2 hodky nechala a pak ani nechtěl domů. On už je trochu zvyklý z dětských koutků, nakupovat ho se mnou nebaví, takže ještě, že něco takového je.

rozi.nka
31. srp 2009

už jsem zase tady, hledala jsem přebalovací tašku a ta co by se mi líbila stojí litr, tak jsem to rozdýchávala 🙄
potřebuju nějakou přes rameno, nejlépe černou a taková je emitex sport právě za tisíc peněz, no hnus blbá taška a tolik peněz 😕 😖 to si to radši narvu do igelitky 😀 😀
cien, jj all inclusive ve ferťasu 😝 doufám, že za ty prachy se aspoň předvedou 😉
katrin s kočárkama je to složité ☹

katrin111
31. srp 2009

tak to je super...........a bude taky asi chodit po obede domu ze????ja se taky tesim ze si denne 4 hodky spocnu 🙂

katrin111
31. srp 2009

rozi dyt u kocarku uz jsou ty tasky..............ale jinak jsou to silene palky.................

beruska81
31. srp 2009

jo katrin po obědě pofičí domů, i když tam chce spát, ale to nejde, to by mi nejspíš sebrali i ty drobné co beru.
rozi tak to je teda palka

rozi.nka
31. srp 2009

katrin jo jsou, ale ten co budem kupovat tak tam je taková ta klasická na cvok a stejně na jaře chci jiný kočár, tzn že ho prodám i s tou taškou a ta emitexka je taková že ani nevypadá jako přebalovací, prostě sportovní taška kterou hodíš přes rameno a jdeš 😉

bellka
31. srp 2009

Berušky ahoj, přeju krásný den a šťastný vstup do nového týdne, hlavně Cien, Petře, Capence a vlastně úplně všem🙂 já mám škaredé pondělí, na co sáhnu, to pokazím, a kde je do večera. Ještěže je Pavlík v práci a nesahám na něj, bych ho ještě pokazila, OMG😀

katrin111
31. srp 2009

jj berus vlastne jooo to by ti vzali materskou...........aha rozi tak to joooo....a jaky teda budete kupovat kocar????ahojky bellko kasli na to..........ty uz mas byt dneska v praci ne???

beruska81
31. srp 2009

no a i tak teď musím každý měsíc na sociálku odevzdávat papír, že malý tu školku navštěvuje 😒

rozi.nka
31. srp 2009

no teď je to tuším značka free line, nevím jak ho popsat. má nafukovací kola, přehazovací rukojeť a je modro béžový a na jaře bych chtěla černý jané, to je můj favorit a ještě pokud ho seženu s černou konstrukcí tak se v něm snad i sama povozím 😀 😀
belli dneska se daří, jo 😉

katrin111
31. srp 2009

a novy ten free line nebo starsi?ja mam free line fusak..........berus jakto???ja nemusim nic nosit na socku.......asi abys nemusela platit skolne ne????????

beruska81
31. srp 2009

no já nevím, sem tam volala a oni mi řekli, že mi školka musí každý měsíc dát potvrzení, já nevím proč, školné budu platit normálně

katrin111
31. srp 2009

aha tak to cumim a primo na socku nebo na kontakt??????

rozi.nka
31. srp 2009

ne, starší za 3tis od kámošky
jdu věšet prádlo, vidím to tak na půl hodiny s tím kolik toho je 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru