Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
1. zář 2009

Tak kde jste???Kdo mi prvni vynada??? 😀

j.cien
1. zář 2009

Jj,ja vim,ale Pregnyl uz by to nemel byt..meli jsme PK ..no to je fuk,hlavni je,ze mam chut na zitrek 🙂 a je mi jasne,ze zitra padnu na hubu,kdyz bude snehobilo...ale mam takovou radost,chodim se tam porad divat 😀 😀 magorka 😀 ....hodne holek v diskusich mely uz 6.den krasne dve...je to indivindi 😉

radule82
1. zář 2009

jj Cien přesně tak 🙂 vůbec nejsi Magorka!!!! a nezkoušela jsi ted večer?

radule82
1. zář 2009

a je hlavně důležité, jak píšeš, ze máš chut na zítřek! 🙂 🙂 🙂 🙂

radule82
1. zář 2009

Cienko, já říkala, že takové prudičky jakou jsi ty se budou chtít co nejdříve "zbavit" 😀 😀 😀 😀

j.cien
1. zář 2009

nn Radul,na to jsem srab 😀 ted to nedam 😀 ani nevim,co me to rano popadlo 😀 ale ted neeeeee 😀 😀 holky ale ta psychika je silena...co jsem uvidela toho ducha,tak mam v ustech kovovou pachut a nechutna mi jidlo 😀 😀 jsem totalka psychou hypochondricky traged 😀

radule82
1. zář 2009

Cien žádný tragéd! Už těmi krásnými embrouškami jsi tu smůlu protrhla 😉

j.cien
1. zář 2009

Vis ono tam v terminu nebylo fakt nic..tak me chytl takovy pocit marnosti...jsem si brekla a sla jsem jeste pritulit se k Petrovi a pak jsem vstali a ja cumim jako pako a vidim toho ducha!!!Poprve v zivote aspon ducha!!!
No neskutecna euforie..tak mam dnes super naladu,i kdyz moc dobre vim,ze zitra muze byt vsechno jinak 😒 ale takovy je zivot 🙂

j.cien
1. zář 2009

Mozna jsem tutan a ted to zakriknu a budu zas v prdeli...ale musela jsem vam to rict 😀 Kelisky v dobrem i zlem 😀 😀 ja uz fakt blbnuuuuuuuuuuuu 😀

radule82
1. zář 2009

no já bych to taky hned psala.. se znam 🙂 cien, jak ja se testovala, tak pak jsem jeste nakukovala i po terminu, zda tam opravdu carka nenaskoci 🙂

j.cien
1. zář 2009

Radulko Koutna rikala,ze nejdou nejak vyvozni...kvalita b-d...ale ja je miluji od te doby,co o nich vim 😉 a teprv ted mi dochazi,co znamena ta psychicka zatez IVF...jak to silene pusobi na cloveka,kdyz ti daji realnou nadeji a pak o ni prijdes...

radule82
1. zář 2009

jj to mas pravdu a proto jsem moc rada, ze jsem se k vam pridala 🙂 je to velikánská pomoc 🙂

j.cien
1. zář 2009

JJ,jsem rada,ze vas tu na Konovi mam 🙂 hned je cloveku lip,ze v tom neni sam 😉

radule82
1. zář 2009

a já jsem na Konovi závislák, celý den v práci sedím u PC.. prijdu domu a jako první valím k PC abych se pripojila 🙂

j.cien
1. zář 2009

jj,to jsme na tom stejne 😀 a ja hovado jeste konikuju i v praci!!!!a trnu,ze me sefik odhali a vyfakuje 😀 😀

radule82
1. zář 2009

No to ja mám z toho taky strach, takže se v práci raději nepřipojuji 🙂 a co vůbec cien děláš?

j.cien
1. zář 2009

farm.asist. v lekarne 😉 mame net na kazde stanici a tak si klidne i v predu konikuju,kdyz nemam nikoho ve fronte...a ted pres leto to byl jeden clovek za hodinu..nuda,okurkova sezona..takze to se to konikovalo 😀

radule82
1. zář 2009

mě se zdalo, že něco takového děláš? a v které lékarně 🙂

j.cien
1. zář 2009

Sef je v poho,ale vis jak to je...nikdy neni jiste,co bude a jestli mu nestreli v bedne...on vi,ze sufrujeme i mimo odborne veci..

radule82
1. zář 2009

Holky, tak já budu pro dnešek končit 🙂

cien a zítra držím pěstíky!!! at tam jsou // 😉

Všem dobrou noc 🙂

kasa
1. zář 2009

Ahojki teď jsem se připojila.Tak krásný večer,Cien tobě přeji ať duch sílí,a jsou broučci hezky uhnízdění.Jdu koukat na ordinaci, 🙂

j.cien
1. zář 2009

Dekujiiiiiiii a snad nebudu zitra zklamana... 😉 jdu take koukat na ordinejšn 😀

kacza.b
1. zář 2009

krasny vecer kelisky jsem tady jen na skok,kouknout co je noveho jako spravna keliska

martinko ja ti z celeho srdicka preji at vam ten duch sili kazdym dnem!!!!!!!!!!!fakt drzim palecky 😉

j.cien
1. zář 2009

Kacenko moc dekuji..porad ten testik rentgenuju pod lapmou 😀 😀 moc jista si tim nejsem..ale zitra bude urco mene duchovaty 😉 duch jeden 😉 😀

bellka
1. zář 2009

Berušky, jen jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky, jsem totálně zničená a zítra zase denní dvanáctka. Cien, OMG, OMG, OMG, ani nedutám a držím vše co mám, sluníčko, OMG🙂 pěkně se vyspinkejte, padám na hubinku🙂

j.cien
1. zář 2009

Bell jsi zlaticko 🙂 dobrou nocku 🙂

kasa
1. zář 2009

No to si pište ,že ten duch zesílí.To bude za chvilku dálnice ,která vede kolem Polanky přesjavascript:addEmoticon('😀','vBody') Klimkovice do světa. 😀 😀 .A pak ,že Ferťas stojí k ničemu.

kasa
1. zář 2009

Belíšku hezky se vyspinkej sluníčko naše. 😀

j.cien
2. zář 2009

Dobre ranko Kelisky drahe 🙂 jsem dnes 6.den a drze jsem testovala a JE TAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!
Sice je slaboucka,ale ja ji vidim a Petr ji take vidi a je taaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boze muj,mam silenou radost!!!!!!!!!!!!

Vim,vsechno se muze jeste 100x posrat...ale jsem stastna,ze mame SANCI!!!!!!! 🙂

verca777
2. zář 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 marto nadheraaaaaaaaaaaaaaaa,,,ja ti moooc držím palečky,,,a že pryy trageed 😵 😵 takže se snaž at síílíííí 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru