Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
3. zář 2009

Bobinko, zítra budu držet pěstičkyyy🙂 Cien, jsme se o té zlobě bavily, né? Tak buď v klidu, bo cieňátka pak budou nervózní😉 proto chodím jen na své dvě diskuze a nikam jinam nekoukám, bo mě zajímají, jak já říkám, moje holky🙂

rozi.nka
3. zář 2009

kurňa vy jste to rozjely, jdu vás dočíst tak doufám, že až dočtu tak tady bude pořád tak plno 😉

evcaa
3. zář 2009

jj belinko a ja se te nasi jedne zastala 😉 😉 😉 😉 😉

evcaa
3. zář 2009

jdu malej knoura smer zahrada 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
3. zář 2009

kouknete na video paaaa

j.cien
3. zář 2009

Evicko jsi zlaticko a vsechny jste super holky !
Evi od kdy mluvi Danecek i anglicky??? 🙂 je naprosto uuuuzasny!!!!! 🙂

Jj.Bell,jen jsem tam sla pozdravit kdysi Lari,pac ta chodila k nam ,kdyz obe s Ockou stimulovaly..a vubec jsem necekala,ze si me tam budou rozebirat a tak jakoze ve zlem...to jsem cumela 😲 😝

bobinka1
3. zář 2009

holky kašlete na ně,teď jsem to dočetla,vždyť víte,že v Praze ví všechno nejlíp a to vím o čem mluvím,mám doma jednoho co tam pracuje a často tam jezdím,naštěstí je nemusíme ani jeden 😉

rona2
autor
3. zář 2009

Měla jsem v plánu ještě zkusit ty poslední letošní IUI,Ale po tom dopísku fakt nemám chuť a taky jsem chtěla laparku,ale ta se pořád oddalovala a nebylo nic,nějak jsem polanku vypustila z hlavy a je mi lépe.
Dítko mám tak je to kiné než u vás a vám všem přeji ať ho máte co nejdřív taky. 😉

rona2
autor
3. zář 2009

Evi Daník je nádherný. 🙂

j.cien
3. zář 2009

Holky jak se zaklada album,at muzu dat foto.... 😕

rozi.nka
3. zář 2009

tak jsem dočetla a ještě koukla na diskuzi apo a překvapila mě larri a její přístup 😕
no cien, kašli na ně. pro nás tam čárečka je a tím to hasne 😉
jinak jsem se luxusně nadlábla obídkem a malý je asi taky spokojený ptž se mrská jako štika 😀
měla bych žehlit, mám plnou postýlku pidi oblečků a už třetí den to úspěšně přehlížím 😀

bellka
3. zář 2009

Cien, lidi jsou fakt zlí a vím o čem mluvím, ale lepší je to nazývat "upřímností" a vůbec nevadí, že je to zloba. Strašně ráda všechny podporuju a fakt držím všechno co mám, protože vím, jak strašně bolí neúspěch, ale někde to prostě neuznávají, protože prý nemají rádi sladké řečičky, ovšem co by dali za takovou podporu a upřímné držení pěstiček, to ví jen ten dotyčný sám.

j.cien
3. zář 2009

Rozi take nechapu..ale srat na ne...
Ja chci taky mrskajici stiku v brise!!!! 😀

rozi.nka
3. zář 2009

cien, máš to za pár. dvě štiky jsou cítit dříve 😀

j.cien
3. zář 2009

Belli zrovna na tebe jsem pritom myslela,kolik neuspechu mas za sebou a presto jsi uzasne mila,hodna a prejici!!!
Ale na to kazdy nema..nekdo je proste zly a vubec mu to nevadi.. a nekdo je andel,jako jsi ty a vsichni te proto mame radi 😉 🙂 jsi nase slunicko,ja jsem to poznala hned na vlastni oko 😀

j.cien
3. zář 2009

JJ,chci DVE stiky!!!! 😀 😀 Rozi,kez by...na zitra se bojim,at neni v krvi OOprd,to pak spacham atentat na GreenSWan jakoze vyrobce mamatestu 😀 😀

rozi.nka
3. zář 2009

mamatest je dobrý, koukni mi do alba 😀
prozatím se loučím, jdu s kamarádkou na drb ven 😎

j.cien
3. zář 2009

Holky testik jsem nafotila pres kameru na Skype..album mam,resp.udelam ale jak mam preves fotku z png do jpg????OMG???help !!

bellka
3. zář 2009

Rozinko, tak pěkně podrbejte😉 jsem už vykoupaná a v pyžámku, tak zase nakukuju😉 Cien, moc ráda bych Ti poradila, ale já nemám PC, jenom v práci, tak nemůžu, OMG. Když Ty dvě štiky, tak já tři! Když vy inžinýrku, tak my doktora😀

bellka
3. zář 2009

Bobinko, na kolik jdeš na OPU, jestli jsi to psala, tak jsem to asi přehlédla, tož pohledám.

evcaa
3. zář 2009

cien posli mi to na mejl zkusim s tim neco provest noob@centrum.cz

j.cien
3. zář 2009

mas to Evi,jestli jsem to nepos... 😉 ja jsem na to desne leva..

evcaa
3. zář 2009

je tam a je kraaaaaaaaaaaaaaasnaaaaaaaaaaaaaaaaaa
🙂 🙂

j.cien
3. zář 2009

Evicko tak nejsem psychous a schizous???

bellka
3. zář 2009

Ukažte mi jí, prosím, moc prosím🙂

evcaa
3. zář 2009

nn je tam a emajl taky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

evcaa
3. zář 2009

marti jinak ja ji mam taky v albu zkousela jsem to hnedka ji smaznu

j.cien
3. zář 2009

Evi dekuji ti!Jde mi to pomalu..ale uz to jeeeeeeee! 🙂 Bellinkom koukni-uz mam albcko 🙂

evcaa
3. zář 2009

ty vojo holky ja chodim jeste na jednu diskusi na ktere jsme vsechny uz maminy a vony si ted mysli ze jsem tehu takze jde videt

evcaa
3. zář 2009

andara • 1d • Dnes v 19:24
Evcooo-????Co to mas v albu? 😕 😕 😕

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 19:25
no evka co to máš?? ty ses zbláznila 😕 😕 😕 😕

evcaa • 1d • Dnes v 19:28
no si predstavte 😔

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 19:28
andara to je snad vtip, že by nic neřekla??? se picnu

evcaa • 1d • Dnes v 19:28
😕 😕 😕

wsmoulinkaa • 2d • Dnes v 19:29
ty vogy a jak se těšíš??? máš můj obdiv!!! vážně evíku!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru