Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
5. zář 2009

bobino na zitra drzim palecky at jsou vsechna embryjka krasne kvalitni 😉 pfuj,pfuj pro stesticko

petra123
5. zář 2009

j.cein pokud to není tajné můžeš mi prsím říct kolik tě to všechno stálo??

j.cien
5. zář 2009

Peto tajne to urco neni...jestli myslis toto IVF,tak kdyz nepocitam bezin,co jsme projezdili tak neco pres 2Otis

j.cien
5. zář 2009

Kolky jsem KO,prave jsme s milackem vyrobili 135chlebicku na zitrejsi akci 😕 a cucime ted na fotbal a asi brzo vytuhnu,ve vlastnim zajmu..pac vstavame rano 4.30 😝 OMG

petra123
5. zář 2009

j.cein tak to je mazec to tolik stojí doopravdy hmmm tak to je mazec OMG ☹ díky za odpoevěď

radule82
5. zář 2009

ahojte holky, tak jsme se ted vrátili z havířova ze slavností... byli jsme se kouknout na Mira Žbira, Desmoda a Kollera a pak už nám byla zima, tak jsme jeli domu a zítra tam pojedem opět večer na No Name a Chinaski, tak se už těším 🙂)))

Belisku, co jsi to psala o tom 12.9.? naskocili tam nejaké divné znaky, tak ted nevím, snad budeš mít volno, pač bych tě hroooozně moc zase viděla 😉

Tak asi už spinkáte, tak všem dobrou noc a Cien, šetři se!! 🙂)))

radule82
5. zář 2009

Beruško, taky už mám týden zpoždění... takže snad mrcha brzy dorazí, at můžu na Ketík 🙂 Dávám ji ještě pondělí a úterý a pokud nic, idu na gyndu at mi něco píchnou.

kasa
6. zář 2009

Krásnou neděli všem.
Bobi hlavně hodně uspěchu dnes.Držím pěstičky.A uvidíš budeš další těhu.Neboj.
Belli ty to dneska dobře oslav s Pavlíkem a rodinkou.
Cien ty se neupracuj. 😀 Víš ,že teď už musíš myslet i na bobišky.
Radulko třeba už ketík nebude třeba. 🙂 Zkus si udělat testík.
No já mám dneska relaxační,a zítra jdu na kontrolu a dovím se kdy jdu do akce,ale asi ve středu.
Byla by to nádhera kdyby to náhodou vyšlo.Tak třeba nám čáp přinese štěstí. 😀

kasa
6. zář 2009

Ježíš málem bych zapomněla.
Evi krásné vítání občanků. 😀 Hezky si to užijte a pak vlož zase nějaké fotečky.Daník byl na videu nádherný. 😀

bellka
6. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju krásnou neděličku🙂 Bobinko, držím pěstičkyyy. Evičko, krásně si to vítání občánků užijte🙂 Cien, opatrně, hlavně nikde neprochladni a pěkně pupíčkuj🙂 letím na ten úklid a chystání pohoštění, nakouknu večer🙂 mějte krásňoučký den🙂

radule82
6. zář 2009

Krásné nedělní ránko 🙂))
Kasi ve středu je magické datum, a ted je ta těhu vlna.... takže to musí vyjít!!!
Belli a Evičko, dneska si pěkně si užijte ten dnešní slavný den, narozeninky a vítání občanků 🙂

kasa
6. zář 2009

Taky jsem na to Radulko myslela,ale raději si zatím nic nepřipouštím a na nic se netěším,protože je pak člověk více zklamaný,ale bylo by to hezké. 😀

kasa
6. zář 2009

A co dneska podnikáš? 🙂

radule82
6. zář 2009

No dneska budu lenošit, udělám obídek, dneska asi plněný kuřecí řízek, mám na něho šílenou chut s opékanýma brambůrkama a tak v 17 h pojedeme zase do havířova na slavnosti 🙂)

A Kasi co máš dneska v plánu ty?

kasa
6. zář 2009

No teď se chystám do obchůdku,pak musím hodit pračku,a chci vytřít a poutírat prach než příjde Peťa něco uklohnit,pak budeme asi odpočívat a k večeru chci zajít popřát k nározkám Adélce, to je dcera od kamarádky.Koupila jsem ji svítícího medvěda ,co už chce 3 roky ,ale původně stál 999,-kč teď jen 350,-.Tak se těším na reakci. 🙂

radule82
6. zář 2009

Tak ta bude štěstím bez sebe!!! 🙂)

evcaa
6. zář 2009

Ahoj broucci tak my za chvili nakrmime naseho broucka a ficime ja vas chtela je pozdravit mejte se famfarove pa a odpo nakouknu 😀 😀

kasa
6. zář 2009

To jo taky se těším na tu reakci.Jdu si udělat kafčo a rozhodla jsem se,že dřív než umyju vanu ,tak si dám rašelinovou koupel.Pračka už pere,nakoupeno taky je ,tak bude chvilička,a přečtu si kousek knížky.Tak papa 😀

monickaku
6. zář 2009

dobry den chtela bych se vas zeptat jsem nekolik dnu po ET a stale me poboliva bricho je to normalni?

radule82
6. zář 2009

Ahoj Monicko 🙂 jj tohle je normální, mě třeba nebolelo bříško ale někoho pobolívá.... A kde jsi byla na ET?
Hodně štěstí, ať máš brzy na testíku // 🙂))

monickaku
6. zář 2009

fertimed a dekuji

kasa
6. zář 2009

Kde jste dneska všichni? 😀

radule82
6. zář 2009

Kasi, právě jsem se nacpala a ted plánuji gaučink 🙂))

katrin111
6. zář 2009

doma makam.............konecne jsem vsechno vyzehlila............jeste trosku vytru plovoucku a uz se ani nehnu...... 😀 😀 😀 😀 vcera jsme byly na den horniku a des a hruza..silene moc lidi ani se chodit nedalo natoz si sednout........dali jsme si 2 bramboraky nedrazsi v mem zivote a jeste nejhnusnejsi olej z nich doslovatekl a staly nas 109kc............to je sila cooo????maly byl jen na 2.atrakcich pac vsude byly neskutecne fronty.............takze des a hruza................

katrin111
6. zář 2009

BELL CO TY S TIM SRAZIKEM??????

kasa
6. zář 2009

Ahoj Katrinko já na vás včera vzpomínala,protože jsem pomáhala kamarádce chystat věci na ten den horníku,byla tam s tou dětskou hernou.Dovedu si to představit.37 stanovišť to je síla.
Já ještě musím taky vytřít,a poutírat nádobí ,dodělat oběd a pak už budu relaxovat. 🙂 A věřit ,že se mi příští týden taky zadaří,a bude nám stačit jen jedno IVI. 😀 Tak uvidíme. 😀

katrin111
6. zář 2009

kaso ani nevim kde tam ta detska herna byla...samik byl jen na tom skakacim prvne klouzacky a pak skakaci zaba.......fakt se tam nedalo ani hnout a nejvic sem si davala pozor na bricho.......jak rikam neni nad stonavskou potu.je tam tisickrat vice atrakci ceny lidovejsi i obcerstveni o necem jinem a lidi tam nejsou takove hovada jako tam vcera.........a ten vcerejsi program tam taky stal za hovno takze jsme se nesli ani koukat...........fakt podpasovka............. 😝

j.cien
6. zář 2009

Cusek Kelisky 🙂 ted jsme dorazili...uf,jsem KO,mam nacpany Utrous a konecne jsem ve vodorovne poloze 😀

kasa
6. zář 2009

Tak Cien prosím te už odpočívej.Víš ,že se musíš šetřit.Bobánci to potřebují. 😀

j.cien
6. zář 2009

Vitam novacka Moni 😉 ,tak mne teda boli bricho stale,v podstate od ET kazdy den a pocit presne jako na menses..take me to znervoznuje,ale pry to tak byva... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru