Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
10. zář 2009

sem rikala jirkovi ze ty ku...vy si sobe nevemou a nam zase jo lituju holky co porodi po novem roce 😖 😖 😠 😠 😒 😒

katrin111
10. zář 2009

jsou to.ty nejhorsi nadavky co znam.mam na ne nervy tak at si oni sobe utahuji opasky..........at si zkusi zit za7.tisic mesicne............

j.cien
10. zář 2009

Luciiiiiii tak je krasna bublinecka!!!!JE TAAAAAAAAAAM! 🙂

katrin111
10. zář 2009

jj luci krasa............a jdes na srazik????????????marti co ty???testovala jsi????

rozi.nka
10. zář 2009

krásný den kelišky 🙂
luci krásná bublinka, držím pětsi 😉
cien co test, máš dnes svou dávku euforie? 😀
a k tomu krizovému balíčku, je to tak šílené že jim to snad ani nemůže projít 😖

j.cien
10. zář 2009

JJ 😉 😉 je tam krasna v limitu,stejne uz silna,jako kontrolni 🙂 ale neni tam driv,nez ta kontrolni..jak nekdo psal,ze ji mel jako prvni...tak to ja teda nemam...ale do minuty je tam 😉 🙂 🙂 kozenky tvrde,bradavky bolave,brisko poboliva jako na mrchu...modlim se,at tak k+++va uz neprijde!!!

rozi.nka
10. zář 2009

cienko tak to je jasnééé 😵 😵 😵

katrin111
10. zář 2009

ahoj rozi je to des jsem zvedava jakto nakonec dopadne...............marti krasne si se tedka popsala se tu chlamu 😀 😀 😀 😀 za chvilinku padim pro samika...........

j.cien
10. zář 2009

Tak jsem natlacila kure s bramborem...ale zadne poteseni teda...a rano jsem se vazila a zase -1kg,tak jeste 9kg a mam svoji vahu pred 10lety 😀 😀 😀

rozi.nka
10. zář 2009

cien, já jsem na začátku těhu taky moc nejedla to až za nějaký ten týden 😀
holky dneska máme dukátové buchtičky a pozor buchtičky jsou domácí 😵 😵 😵 čekám až vykyne těsto a jdu je nastřílet do trouby 🙂
jinak už mám KONEČNĚ vyžehlené všechny mimoušovy věci a hezky jsem to uložila do komody, ty včerejší porody mě tak šokly že už jsem na tom řádně zapracovala 😀

j.cien
10. zář 2009

😀 JJ,Rozi dle hesla :kdo je pripraven,neni prekvapen 😀 😀

capenka
10. zář 2009

Cien,nechci tě strašit,né dělám si srandu ,jak už máš kozenky a bradavky bolavé tak je to tam jsi těhu,já už je mám taky bolavé ale teprve začínají tak snad to jede k dobrému,drž se

evcaa
10. zář 2009

holky to je jasna zprava mame tu dalsi tehuléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

danulka tak douho cekal n papu az usl chcete videt jak ??
moment

evcaa
10. zář 2009

kuku

kacza.b
10. zář 2009

cien ja mam takovou radost,ze je vse o.k. a doufam ze to tak zustane az do jara 😉

capenko moc ti preji at ti to taky vyjde!

rozi.nko toto uteklo a za par dnu bude prcek venku kricet ze uz je tady 😵 a ty buchticky bych si taky dala 😝
jsi sikulka ze uz mas vse nachystane,clovek nikdy nevi kdy uz se bude chtit prckovi ven a budes maminka jako evca 😉 a hned po tobe se prida katrin a nove tehulky

pevne doufam ze uz je ta nase smula prekonana a ze bude tehotnet jedna za druhou 😉 proste vsechny co sem chodime si to mocinky zaslouzime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa,pa mizim mam odpoledni a zitra mame firemni den na landeku v petrkovicich 😨

kacza.b
10. zář 2009

evco kouknu vecer uz musim ahoooj

skoda ze nam v praci zablokovali internet 😠

j.cien
10. zář 2009

Capenko jak jsi na tom,kolikaty den a jak se citis???

Kaczko asi jsme se dockaly te pozitivni tehu vlny a ted to poficiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 KEZ BY!!!!!!! a hlasuji pro PUPKY PRO VSECHNY!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

evcaa
10. zář 2009

se pridavame s danikem 😀 😀

evcaa
10. zář 2009

holky vypinam pc nevim dnes uz se asi neobjevim prijde mi navsteva papaaaaaa

bellka
10. zář 2009

Lucikuuu, krásná fotečkaaa🙂 Cien, dávka euforie splněna, super🙂 Capenkooo, držím a budu držet všechno co mám, ať jsi další těhulkaaa🙂 já jsem po těch 12kách úplný mimoň a doma nic nestíhám, OMG, ale v gumákách tu chodit nemusíme, tož je to ještě dobré😀 Evi, užij si návštěvičky, Rozinka je šikulka připravená🙂 Kaczko, ať Ti to utíká😉 posílám úsměv všem a už se na vás mocinky těším🙂

petra123
10. zář 2009

Tak holky ahojky než půjdu uklizet tak napíšu co dneska ☹ tak v práci jsem to konečně dostala aspon vím na čem jsem a v pondělí na hormonalní profil a cukr a to jsou poslední testy a pak se uvidí co bude a hlavně jak dopadly testy krve ještě nevíme vysledky ty se dozvím 10DC jak tam pojedem vypada to na pátek až až další tyden tak doufám že vše bude v pořadku a cysta tam nebude ☹ jinak mě trefí ☹ holky doufám že další IUI vyjde ale v práci je to o hubu tak nevím bojím se že to nebude mít žadky vliv a na nemoceskou jít to je taky na nic ja nevím jo holky asi jo jsem zajimavy jedinec ☹

j.cein chtěla jsem se zeptat vy jste se snažili tak dlouho 11let a proč až ted poprvé na IVF??pokud to není tajné??zkoušeli jste jenom IUI??jinak moc gratuluji k těhu je to super a hlavně at vše klape jak má a na koci budou 😲 😲 čekat dvě dítka

petra123
10. zář 2009

Jo jinak holky dneska jsem mluvila s Doktorkou ani nevím jak jse jmenuje tam nějaka je v OL nebo Polance já myslala že tam jsou jen doktoři??byla hodně přijemna vysvětlila mi vše na pohodu tak doufám že sní někdy se setkam i 🙂

bellka
10. zář 2009

Petro ahoj, to je mi fakt líto, že mrcha přišla, no ale je fakt dobré, že další měsíc to můžete zkusit znovu, že nemusíš čekat 3 měsíce jako po IVF, víš? A doktorka se jmenuje Olga Koutná.

petra123
10. zář 2009

Jo to je ona díky moc a jak se ti jeví???je na pohodu??

bellka
10. zář 2009

Je to klidná ženská, při vyšetření citlivá, na to, že se říká, že ženské na gynekologii nejsou moc citlivé, tak je v pohodě, myslím, že celkem všechno rozumně vysvětlí, je to pohodářka. Aspoň, jak jsem jí poznala za 3 roky já, je to jenom můj názor.

radule82
10. zář 2009

Ahoooojky 🙂

Peti, je mi to taky líto, že ti to IUI hned příšlo, ale jak píše Bellka, je fajn, že hned další měsíč můžete zkoušet znova 🙂

Mě konečně dneska dorazila MS, takže 21.9 valím do Polanky na kontrolu at už mám Ketík za sebou 🙂

Luciiiku, tak to je super, moc ti gratuluji k potvrzení těhulkovství 🙂)

petra123
10. zář 2009

bellko to mi stačí doufám že se sní setkám 🙂 holky ted musím vypočítat kdy jedem do polanky a musím zítra zavolat nebo v pondělí stačí že??a holky oni tam jsou jen po-st-pá že??a v pátek mi vychází 9DC a v pondělí 12DC co myslíte kdy nám řeknou at přijedem??

bellka
10. zář 2009

Radulko ahoj, tak už doma z práce🙂 Petro, myslím, že vás objednají na to pondělí, ale uvidíš😉

petra123
10. zář 2009

bellka taky si tak myslím měla bych mít odpolední tak doufám že nas objednají na ranno domluvím se snima hold přijedu přinejhorším pozdději do práce no se nezblázdní 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru