Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
11. zář 2009

U nás je problém zhoršené spg. Už mám za sebou 9xIUI, 2xIVF a 1xKET - vše bez úspěchu. Teď odcházím z Fertimedu a 23.9. mám první konzultaci v Reprofitu.

asmeena
11. zář 2009

adrim: budu končit, jdu spát, nějak mě přemohla únava.

adrim
11. zář 2009

Takže taky "jen" spg? Laparka a vše ostatní v pořádku? Ono to spg. je záludná věc, problémy s ovulací se dají vyřešit léky,ale tohle se moc léčit nedá.To mě moc mrzí,že se dosud nezdařilo a držím palce ať to v Reprofitu dopadne lépe! Malého považuji za opravdový zázrak s naším spg. Dobrou noc

adrim
11. zář 2009

Jinak na IUI jsem byla právě dnes v Polance a i ve středu. Zatím ale není folikul prasklý,tak snad nepřeroste v cystu.

kasa
11. zář 2009

Ahojki jdu vás holky jen rychle pozdravit,a popřát super srazík,a hned na další určo dorazím taky,zítra si na oslavě na vás vzpomenu.Dneska mám za sebou druhé IUI a začala jsem zavádět Utroš,trošku mě pobolívá bríško jako na mrchu tak se jdu raději zakuklit ,tak pa pa Peťka 😀 😀 .Dělala mi to dr.Koutná a byla strašně milá. 😀 😀

adrim
11. zář 2009

Kaso taky mi dnes IUI dělala dr. Koutná 🙂 V kolik jsi tam byla?

katrin111
12. zář 2009

krasne ranko kelisky........adrim...ja mam taky prvni ditko prirozene a o druhe jsme se snazili asi 2,5 let.u nas je problem ve me.manza ma spermio ok ale ja mam PCO takze s ovulaci je to ouvej..........ted jsem otehotnela po IUI zadarilo se nam hned na poprve............tobe taky drzim pesti i tobe kaso 🙂

bellka
12. zář 2009

Dobré, i když šedivé, rankooo🙂 adrim, vítám Tě a tfujtfujtfuj pro štěstí😉 Katrinko, zdravím Tě.

j.cien
12. zář 2009

Ahoj zlaticka,tak uz dneska!!! 😉 🙂

bellka
12. zář 2009

Ahoj Cien, jj, už se těším🙂 ještě mi připomeňte, je ten sraz u Elánu v 15:15, OMG?

kacza.b
12. zář 2009

dobre ranko kelisky

tak dneska je uz srazik 😵 😵 😵

katrin111
12. zář 2009

ahoj belli a marti jj srazik je zhruba v 15 15 u elanu pod elanem na tom velkem parkovisti...........

bellka
12. zář 2009

Kaczko ahoj, my jsme domluvené, viď🙂 Katrinko děkuju za připomenutí😉

j.cien
12. zář 2009

Jj OK,budu pred 16tou primo v pizzerce 😉

kasa
12. zář 2009

Ahoj babky chňapky,tak si to dneska na srazíku hezky užijte. 😀
Adrim byla jsem tam včera hned na 7:10,a odcházela jsem kolem půl 9 .Teď už zavádím utroš,a čekám co se za 14 dní dovím,třeba na mě bude čekat překvápko,a budeme patřit mezi těch 10procent,tak jako se zadařilo Katrin. 😀 😀 .Hezky to tam dneska podrbejte,a na příští srazík už určo dorazím. 😀 😀

adrim
12. zář 2009

Holky díky za přivítání. Kaso tak to my byli až na 11 h. a bylo to IUI se stimulací? U mě to vypadá,že ovulka ale ještě nebyla (meřím i teplotu) a tak ve středu a pátek to IUI pak nebylo moc platné...Ve středu byl totiž folík 21 mm a včera 23 mm a pořád ne prasklý,2x už mi píchli pregnyl,tak teď jen doufám,že to nepřejde v cystu 😠

j.cien
12. zář 2009

Adrim vitam te a na srazik klidne prijd!!Ja jsem take na prvni srazik nesla,protoze jsem holky jeste moc "neznala" a pak jsem litovala,ze jsem nesla,protoze baby jsou SUPER!!!Tak nevahej,mas to blizko,tak to mas povinne!!! 😉

princ
12. zář 2009

Ahojky, po delší době jsem tady. Ráda bych přišla na srazík ale nevycházi mi to časově. ☹ Nový človíček, no rozrůstá se to tady. A co ty j.cien je něco nového u tebe? 🙂

j.cien
12. zář 2009

Ahoj Princ!U mne zatim //,ale kontrolu mam ted v pondeli,tak se snad dozvim dalsi pozitivni zpravicky 😉 🙂 a jak se mas ty? S Fertasem ses myslim rozloucila 😉 a ted zkusis Reprofit?

kasa
12. zář 2009

Tak já jsem měla už folik prasklý takže říkala,že by to stálo za to. 🙂 Tak uvidíme.

katrin111
12. zář 2009

holky ja papkam druhe kolo snidane zaha me pali jak svina.........presne tak adrim klido prijd na srazik........nektere holciny jdou taky poprve na sraz.......a budeme tam mit i 2.mesicni miminko takze se vsechny pokochame 😵

kasa
12. zář 2009

No Cien už jenom dobré zprávy ,to je jasňačka. 😀

katrin111
12. zář 2009

kaso snad me budes nasledovat.................drzim pesticky

katrin111
12. zář 2009

a doufam ze ste to i doma potuplovali

rozi.nka
12. zář 2009

krásné srazíkové ráno 😵

rozi.nka
12. zář 2009

holky já taky dorazím až k té pizerce, snad to najdu bez problémů 😀
na čtvrtou jsem tam 😉

katrin111
12. zář 2009

ahoj rozi takze u elanu budu ja rona evca a bellka s kaczkou.............jinak zbytek asi u te pizzerky..........

rozi.nka
12. zář 2009

a proč nejedete rovnou k té pizerce? ten autobusák není nikde schovaný, je to hned u cesty. teda aspoň doufám 😀 musím to ještě vykoumat na netu 😉
dnes je teda počas, u nás už kape 😖

katrin111
12. zář 2009

ja ani nevim kde tam je autobusak............my se sejdem u elanu a dorazime k pizzerce............ja havirov neznam jen vim kde je elan.u nas zatim neprsi............

rozi.nka
12. zář 2009

jj, zas to bude lepší než aby jste bloudili 😉
teď jsem to zadala do mapy a je to přesně tam kde jsem myslela 🙂 teď ještě aby mi to tak šlo autem jak prstem po mapě 😀
poraďte co dnes vařit, nějak mě nic nenapadá 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru