Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bobinka1
23. zář 2009

smilers díky,je možný,že to budou taky třeba trojčata,dali jsme si tři embryjka,ale to bych pak asi něco rozdala,protože 4 děti bych nedala 😀 😀 😀

verca777
23. zář 2009

😀 😀 😀 ahoj bobi,,n oja pořad sveho muže přemlouvam at to zkusime a dame pak do bříška 3 embrijka a je zasadne proti,,,,ale ja bych do toho šla hned, dyt děti jsou přece požehnaní))) pa

bobinka1
23. zář 2009

verco doma už máme jedno a jsem překvapena,že okamžitě ,jak nám to doktor navrhnul tak přítel souhlasil,já chtěla klidně i tři ,říkám si alespoň větší šance na uchycení,první pokus jsme měly dvě a z toho jedno nic moc,tak teď jsme si řekly,že zase nejméně dvě klidně třia asi to klaplo 🙂

kacza.b
23. zář 2009

ahojky holky

cien 😵 😵 😵 ja mam takovou radost,moc ti to preju a gratuluju ty nase tragetko

bobinko tobe taky gratuluju

holky dekuju ze jste mi zase dodali silu jit dal a verit ze to vyjde,ze jste tu smulu prolomily 😉

verca777
23. zář 2009

🙂 ahoj kačko,,maš volničko)))

bellka
23. zář 2009

Tak už jsme pojedli a čtu si, co jste napsaly, no je to samé pozitivum, tak to je fakt super🙂 tož jsem si pobrečela nad dobrýma výsledkama z imuna, ale nevzdám to, bo chci mít taky pupíka a mimiškooo a Verča má recht, teď jsme na řaděěě😉 Asmee, držím palušky a čekám na info o minimálce🙂

bellka
23. zář 2009

Rozinko, tak každým dnem může být Matýsek u maminky😉 Kaczko, zdravím Tě, taky pořád makáš, viď? Jj, ale peníze jsou potřeba.

j.cien
23. zář 2009

Holky jste zlate,rycim tu jak stara zelva...bojim se Katrinko jeste prepsat tu snazillku..asi si troufnu az po te pristi kontrole 😉 jsem z toho cela pafnuta,ze vseho,i z toho,ze jsem najednou doma a mam tooolik casu,ze nevim,co budu delat a nejradeji bych posunula kalendar nekdy na duben a sla hned rodit 😀 😀
Rozi gratulka k ukazkovemu predporodnimu stavu 😉 ,uz to mas za par,tak si vyber nejaky krasny den-nejlepe nedeli 😀 😀 a sup do toho,at to mas uz za sebou 😉 a prcinka v naruci.

Holky mam absolutni odpor k jidlu.kruci mi v brise hladem,ale jak se na neco k jidlu podivam,tak vim,ze to nedam 😝 Jedine co muze,je neco silene ostreho...treba chleba s maslem a s chilli posypany hooodne 😀 😀 a sladke nemuzu ani citet 😝 ..coz je sranda,protoze normalne jsem sladkozroutka 😀

Asmee dobre porizenicko u Machace!!!!A Ditusko tobe jsem psala IP..ze nemam vychazky,tak bud az za tech 14dnu nebo se stav u nas kdykoliv!!! 🙂 🙂

Verco JJ,ted JSTE NA RADE vsechny!!!!!!!!!

kacza.b
23. zář 2009

jo,jo holky makam mam nocni a tento tyden to nejak nedavam. a jeste k tomu mam zitra 16 ctku prezcas odpol+noc. prachy jsou treba a kdyz uz je ta moznost

bellko ahojky,takze ani v tom imunu neni zakopany pes? na jedne strane je to dobre a na druhe zase nevis od ceho se odrazit 😒 no snad na to prijdou v novem CAR a ty se miminka brzy dockas. mocinky ti to preji. tam nahore musi byt slepi ze nevidi jaky jsi zlaty clovicek a ze si to miminko zaslouzis jako malokdo.

kacza.b
23. zář 2009

jdu neco delat,protoze jsem si dala zavazek ze si udelam uklid jako na vanoce at jsem pripravena.............

bellka
23. zář 2009

Martínko, copak bys chtěla dělat? Teď máš nárok pouze na odpočinek, relax a Tvoji nejdůležitější činností bude hýčkat sebe a sluníčka v pupíčkuuu🙂 Kaczkooo, to víš, že se dočkáme, bo basama s fusama😉

bellka
23. zář 2009

Kaczko, jj, přesně tak, na jedné straně super, že je vše v pořádku, ale na straně druhé zase ta bezmoc, že není nic, co by se dalo vyřešit, ale nic s tím nenadělám, tož hlavu vzhůru, zatnout zuby a bojovat! Tak vánoční úklid už děláš, jo😉

sido
23. zář 2009

ahoj holky tak zase po delší době sedám a píšu 😉 pořád vás dočítám ale nemám moc co napsat 😅 jak se máte vidím že cienka a bobinka těhotně mocinky vám gratuluju a držím palečky aby jste to všechno dotáhly do zdárného konce a za pár měsíců budou miláčci s vámi 😉 🙂 🙂 🙂

kasa
23. zář 2009

Ahojki tak vás všechny zdravím,právě jsem drazila domů,ještě jsem se z práce stavovala za kamarádkou do nemocnice.

kasa
23. zář 2009

Cien ,Bobi véééélká gratulace to je super zpráva těhu vlna se rozjíždí. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Já to říkala
A Rozinko tobě taky gratuluji k výbornému stavu před porodem.Super 😀 😀

j.cien
23. zář 2009

😉 Asmeeeeeeee,haloooooo,jake to je u konkurence????????????

asmeena
23. zář 2009

Hlásím se po návratu z Reprofitu. Bylo to tam perfektní. Mám z toho úžasný pocit. Mají krásnou čekárnu a pan doktor byl skvělý. Trošku špásoval, ale bylo to teda úplně jiné kafe než u Sobka. Řekli jsme mu co máme vše za sebou, tak nás zařadil do nespecifikované neplodnosti a dostala jsem recept na clostilbegyt a pregnyl a jak dostanu MS tak začnu brát tabletky a 7 DC kontrola a potom odběr vajíček a pokud bude víc jak dvě embryjka, tak mi jedno zavedou hned po dvou dnech kultivace a další nechají vyvíjet pět dní ve zkumavce a po ET přijdu na kontrolu a pokud se ty další co nebudou zavedeny budou dál vyvíjet, tak mi je tam potom šoupnou taky. Sice nechápu jak to přesně Machač myslel, ale to mi je jedno, hlavní je, že budu stimulovat jen clostilem a bude to už asi za 10 dní, protože to očekávám tu mrchu mrchovatou.
Platili jsme dnes jen 30,-Kč, UTZ mi nedělal, protože jsem už 18 DC a na hormonální profil před stimulací clostilem nemusím (takže mi odpadl další stres s lítáním).
Za nativ budeme platit 10.000,- + 1.000,- za každé vajíčko a + léky (clostil a pregnyl a pokud budu mít nízkou sliznici, tak si připíchnu fostimon, ale to budu vědět až po kontrole).

adrim
23. zář 2009

Ahojky holky, gratuluji novým těhulkám 😉 Můžu se zeptat cien a bobinko můžu se zeptat kolik embryjek vám zaváděli? Jinak mám dotaz, dostali jsme typ od známých, že jim "pomohli" otěhotnět ve Frýdku. Tak jsem tam volala, je to normální dr. a že jsou centrum asistované reprodukce,ale neřekli mi název,stránky nemají,tak přijde mi to takové zvláštní. Ale,že jsou prý normální car. Nevíte o tom někdo? Je to na ul. Revoluční 531. A jméno dr. má manžel v telefonu,tak pak napíšu.

asmeena
23. zář 2009

Taky mi doktor vyjel papír z počítače, co jsme dnes probrali a jak mám postupovat dál. 😉 Tak jsem se ho ptala, jestli to mám jako někomu dát a on mi řekl, že si to můžu dát komu chci, ale lepší by bylo, abych si to nechala, abych věděla co mám dělat až přijde MS. Mám tam totiž popsané, který den začít brát clostil, kdy na kontrolu.

asmeena
23. zář 2009

A taky jsem s ním probírala to FSH, jestli vadí, když je vyšší než 10 a řekl mi, že to nevadí, že mají i dárkyně s FSH 12. A že nemáme zatím chodit do darovaných vajíček ani spermií (jak mi bylo doporučeno ve Ferťasu), že musíme zjistit příčinu proč to normálně nejde, když jsme zatím na nic nepřišli.

bobinka1
23. zář 2009

ahoj asme tak dobrý,to je teda rychlost a za chvíli budeš těhotná i ty,adrim já jsem si první pokus nechala zavést dvě a druhý pokus jsme měli jen tři dobré tak nám je tam šoupli všechny 😀 😀 to bude sranda 😅

j.cien
23. zář 2009

Asmenko tak supeeeeeeeeeeeeer!Takze za par dnu uz se bude u tebe "neco dit" 🙂 budu mocinky drzet palce,at je to konecne to prave orechove!!! 🙂

Adrim ja vim ve F-M akorat o dr.Caplyginovi,ktery je norm.gyn a navic se specializuje na neplodnost a stimuluje sve pacientky pro Gyncentrum OV.Tj. lecbu a kontroly u nej,ale zakroky v GC Ov.

smilers
23. zář 2009

bobinko abych ti pravdu rekla, priste, bych si uz tri mrnouse nenechala dat,jakoze zadne priste nebude teda 😢 a docela se divim,ze ti nechali zavest rovnou tri, pac se to uz nesmi delat, prave z duvodu vicecetneho tehu,hlavne ti preju at je vse ok a nemusis se rozhodovat nad redukci, co jsemtak pochopila, v pripade tri by si ji podstoupila, protoze at chces nebo ne je to dost velkej napor na psychiku, drzim palecky 😉

asmeena
23. zář 2009

Děvčátka děkuji za podporu, mám teď ale šílený hlad, tak si jdu udělat salát. 😉
cien: tobě nepřišel email ode mě?

j.cien
23. zář 2009

Asmenko promin,jsem hovado..jeste jsem se nepodivala do mejlu...jdu na to!

bobinka1
23. zář 2009

smilers naše jedno embryjko bylo úplně o ničem proto ho tam šoupli,ale doktor říkal,že raději mně než do kyblíku,no a máš pravdu šli bychom na redukci,ale na to teď nechci myslet uvidím ,jak to bude dál

smilers
23. zář 2009

bobi nase holky taky byly o nicem, co se tyce kvality atd, a dal vis co a jak 😉 a jinak jasne, kdy to budes vedet? nechce se me to docitat, pac toho je moc😀

bobinka1
23. zář 2009

dnes jsem měla odběr na HCG zítra výsledky a za týden sono a tam už by něco mělo být,já tuším ty dvojčata,ale ty jsme chtěli

smilers
23. zář 2009

bobi tak tfuj,tfuj at to ty dvojcatka jsou 😉

smilers
23. zář 2009

jinak ja jsem 15den po ET mela HCG 493,dr si mysl,eli, ze se chytlo jedno velke embryo,kamoskarikal, ze cekam dvojcata,takze jsem se HCGmoc neridila😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru