Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

michina
7. říj 2009

Ahojky, cekam na dobre zprávy z dnesnich kontrol, baby, kde jste, marti??!!! 😠

j.cien
7. říj 2009

Jsem tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!V Polance dnes skluz skoro 2hod..ale vse OK!!!!Mininecka maji obe 2,5cm a odpovidaji 8tt+4 🙂 🙂 🙂 a Kaja teda perlil...napred,ja uz na koze a on pry sakra,ja tady nemam vasi kartu,dali mi tu cizi zenskou...tak uz sel orvat sestry a pak zjistil,ze jsem to ja=vdana 😀 😀 😀 no a pak posmejdil ultrazvukem a rika,vse v poradku,mimi se zloutkovym vackem,odpovidajiciho stari...vyndal ten uzv a pry sup dolu.....a ja na neho cumim a rikam: a co to druhe,to uz tam neni??????A on pry 😕 AHA 😕 a sup mi to tam znovu 😀 😀 :- 😀 a pak mi je oba i vyfotil,ale jsou kazdy zvlast,na jednu fotku mu to neslo dostat 😉

Holky moje,jsem taaaaak stastna!!!Dalsi KO za 14dnu 😉

j.cien
7. říj 2009

Holky ted jsem docetla od vcera a moc vam dekuji,za vsechny vase palusky 😉 urco pomohly 😉 ,mela jsem dosti bobky..ale pak jsem uz byla vysmata,jak pise Kasa 🙂 🙂 Fotka uz je cela uslintana,jak ji porad pusinkuju 😀 😀 uchylak 😀 😀 a Kajos mi nabidl,ze by me pak prevedl k sobe do Fulneka ,ze ma vetsi zkusenosti s dovcatkovyma tehu,nez bezny gyndar...cemuz se da verit,ale je to hodka autem,tak to jeste zvazim...
A dnes jsem natrefila na tu nejpomalejsi sestru z celeho Fertasu 😠 byla jsem u dokrota asi 10min a pak HODINU u sestry!!!!Boze ta byla jak zpomaleny film!!!a vsechno furt pletla a vypisovala na 100x znova a pak mi samo ani nebyla schopna nabrat krev-jee ,vam to ale netece...tak musela volat jinou...OMG!!!!!!

j.cien
7. říj 2009

Kasi tak tfujky tfujky,at je tento mesic IUI uspesna!! 🙂

Sido super,takze jak dorazi mrcha-zacinas pichat??Mas teda kratky protokol bez Synarelu, jo?

Jo holky a tesne pred tim,nez se vjede do Polanky,nam sel pres cestu KOMINÍK 🙂 🙂 🙂

radule82
7. říj 2009

Ahojte holky, tak to jsem tady jen na skok, takže dnešní kontroly v Polance dopadly na jedničku a Kasi držím pěstíčky at to výjde!!!! 🙂))

Cienko, ted máš fotečku s testíka na první strance!!! 🙂))

radule82
7. říj 2009

tak já zas letím páááá 🙂)) zítra tady nebudu až v pátek 🙂) tak se mějte krásně 😉 😉 😉

sido
7. říj 2009

cienko jsou nádherní 🙂 🙂 🙂 a za 14 dní jdeš do Polanky naposledy? 😕 já mám sice krátký protokol ale stejně mám od prvního dne stříkat synarel a od druhého dne i píchat puregoun tak nevím co to má zase znamenat 😅 dneska byl Kaja nějaký roztržitý protože se blbě podíval do mojí karty a říká tak teď počkáte na ms a začnete stříkat synarel a já mu na to no to nezačnu tak se musel podívat do karty znova a řekl aha vám ten dlouhý protokol neseděl že tak dáme krátký ale synarel budete stříkat stejně tak jsem z toho trochu zmatená 😅

katrin111
7. říj 2009

marti mooocinky gratuluji k obema bobkum 😵 teda ti krasne rostou......a kdyby bylo na me tak urco nejezdim hodku autem na gyndu..........je to docela dost a pak az budes ve velkem stupni tehu tak budes dojizdet kazdy tyden coz je docela dost tak to poradne zvaz a tedka asi budu hnusna ale pokud se ma neco stat tak to neovlivni ani kaja a ni tvuj gynekolog...................tak mi to rekla moje dr.a mela pravdu 😉

j.cien
7. říj 2009

Sido ahoj 🙂 nezbyva,nez mu verit...on mi take napred rikal,ze kdyz uz ten Synarel mam doma,ze ho teda pouzijeme i v tom kratkem potokolu..ale pak mi ho vypsal bez toho...tak nevim.
Jj,priste bych mela dostat prukajdu,to bude jakoze 10tt..a pak jeste do OC na ten NTscreen nebo co to rikal,,coz me stve,pac si to beztak zase nesmyslne vyuctujou...ale mam pocit,ze tu nekdo psal,ze se to uz neplati ani ve Fertasu...tak nevim..ale ten muj gyn.je takovy vselijaky...tak opravdu uvazuji,ze zustanu u Jarose...

j.cien
7. říj 2009

Jj,to je asi pravda Katrinko.ale jsem takova trochu priposrana,ze to neni normos tehu,ale vicecetne po IVF...a rikam si,kolik tehu s dvojcaty treba muj gyndar videl....a kolik jich asi videl Kajos,kdyz delal predtim ve FN,kde se stejne vetsina vicecetnych rodi a maji tam i super tu novorozeneckou JIP,kdyz jsou treba nedonoseni....auto a cas mame,takze v tom problem neni...jeste to s Petrem zvazime,ale chci proste to nejlepsi ...jestli mi rozumis 😉

katrin111
7. říj 2009

marti ten screening se neplati..i me sousedce porad kaja mluvil ze uz priste ji da prukazku a porad nic i jak sla na skrining tak stale byla bez prukazky.............dal ji prukajdu az jeji gynekolog.............jj vsak delej jak myslis............ 😉

sido
7. říj 2009

cienko a řekl už ti termín porodu?

j.cien
7. říj 2009

Ja sama nevim..bohuzel o kazdem mistnim gyndarovi vim nejaky pruser..tak fakt nevim,kam mam jit...proto mozna zustanu u Kajosa..taky ma svoje "muchy",ale jako doktorovi mu verim 😉

Sido.nerikal mi termin porodu..ale rikal,ze u dvojcat se nikdy neceka do 40tt,ze kolem 35tt se uz zhorsuje prutok placentou nebo co..takze se planuje porod na driv...muzou se rodit i normalne,coz je pro matku lepsi..ale pro prcky je lepsi cisarem..a tak stejne 90%dvojcat se nakonec rodi cisarem...a to by me prave rodil on,tak to rikal 😉 joz je takove uklidnujici...ja nevim,asi jsem blba...ale co chcete po zenske,ktera je poprve tehu d dvojcaty ve 34! 😀 😀 😀 jsem z toho poradne poprdena! 😀 😀 😀

katrin111
7. říj 2009

marti tak to bys mela super ze bys nemusela mimca nosit az do 40.tt pze to je fakt zahul a to nosim jen jedno........no a kaja ordinuje ve fulneku denne???to je taky dost dulezite............ale jo jako mudr je dost dobra kapacita to zase joooooooo

j.cien
7. říj 2009

Katriko me to napred ani nenapadlo..on sam to navrhul,tak mi dal brouka do hlavy..ordinuje tam denne krome patku,tj Po-Ct az do 18h..coz je myslim v pohode...muj gyndar je tam jen 3x tydne,z toho ma jen 2x tehotne a dalsi 2 dny v jeho ordinaci ordinuji jini,takze se tam stridaji vlastne 4dotori.. 😖

kacza.b
7. říj 2009

jeeeeeeeeee cien ti jsou nadherni 😵 😵 😵 😵 😵 se tady culim jak jelitko se spejlema 😀 ,ale to jsou tak krasne bublinky 🙂

j.cien
7. říj 2009

Jj,verim,ze to je u tebe zahul...na zada a vubec..ja uz pocitam i s hemeroidy,coz tak 1x rocne mivam..takze v tehu to bude žužo 😵 ...ale utesuju se tim-mozna se jen blbe utesuju...-ze kdyz budou 2.ze budou urco mensi...jakoze asi nebudu rodit 2 ctyrkilove... 😀 😀

j.cien
7. říj 2009

Kaczko ahoooj 🙂 a dekuji za pochvalu bublinek 🙂 🙂 🙂

kacza.b
7. říj 2009

cien to je tak krasne ze mas v pase uz ty tydny a to ze cekas dvojcatka,hned mii to dodalo silu na dalsi ET
a pak ze jsi traget,jsem rada ze jsi to po tom vsem, kdyz se nedarilo dotahla az tady. a vis co! ty budes na jare maminka krasnych dvojcatek 😵 to je proste krasa 😉

kacza.b
7. říj 2009

jdu koukat na ulici 😎

j.cien
7. říj 2009

Kaczi,ja tomu sama neverim 😀 😀 😀 a dnes na me tak kouka Petr a ja se ho ptam-co je..a on mi rika,ze je to jako v pohadce,tak dlouho jsme o tom snili a najednou mame foto z ultrazvuku a obrovskou nadeji,ze budeme rodina!!!!!!!!!!!Preji vam to vsem holky moje,vsem nam preji aspon po 1 miminecku 😉 🙂

kacza.b
7. říj 2009

je cien zase mam husinu,vy si tu rodinku zaslouzite. jste takovy krasny parecek,teda uz manzele,moc vam to spolu slusi a je na vas videt kolik je mezi vama lasky a je to proste jako v pohadce 😵

beruska81
7. říj 2009

cienko přidávám se ke gratulaci, je to krásné, bobišci jsou nádherní.
Moje sestřenka taky chodí k Jarošovi do Fulneku, mám ale pocit, že on rodí jen v Jičíně, ona taky rodila v Porubě, ale Jaroš u toho nebyl. Pokud se rozhoduješ, jestli budeš chodit k němu tak já bych k němu určitě radši chodila, je to sice dál, ale auto máte tak co. Já mám taky všechny doktory v Opavě a bydlíme 30km od Opavy.

j.cien
7. říj 2009

Diky Berusko,i za povzbuzeni ohledne Jarose...a je fakt,ze za dobrym doktorem stoji za to zajet a hodka zase tolik neni...kdybych bydlela v Praze,tak v tom provozu pojedu autem urco taky hodku 😀 😀 a rikal,ze chodi k tem svym pacientkam po IVF k tem vicecetnym porodum,ze chodi ,do Poruby rikal...tak nevim,ale to je jeste straaasne daleko.
Boze,ja jeste ani nevyslovim nahlas,ze jsem TEHOT...., 😀 😀 a uz tu resim porod 😀 😀

asmeena
7. říj 2009

cien: krásné bublinky, moc ti to přeji. Je to úžasné, že i po takové dlouhé době jste se konečně dočkali. A já být tebou, tak taky zůstanu u Jaroše, je to kapacita oproti jiným.

asmeena
7. říj 2009

cien: může se dávát fostimon do ledničky? Jsem si ho tam včera dala a ráno jsem zjistila, že mi začala nějak víc chladit lednička - v šuplících na zeleninu jsem měla dokonce namrzlou okurku. Tak jsem fostík raději vytáhla 😅 Uvidíme jestli to bude mít nějaký vliv, protože zítra už ho musím píchnout, tak mi nic jiného nezbyde.

j.cien
7. říj 2009

Diky As 🙂 🙂 a Fostimon nevim ...ja ho nemela a v lekarne ho nemame,protoze na to se nechodi s receptem,ale se zadanou..koukni na obal,musi tam byt uvedena teplota uchovavani..ale myslim,ze pokud vylozene nezmrnul,tak je to naprosto v pohode 😉

j.cien
7. říj 2009

Takze zitra zacinas pichat,jo? 😉 a jak ses rozhodla,das si to do svalu nebo podkozne??

asmeena
7. říj 2009

je tam jen do 25stupňů, ale není minimální teplota. U pregnylu už tam je od 2-15stupňů, tak ten jsem tak udržela. No uvidíme, ale už je to stejně jedno, budu si ho muset píchnout tak i tak. 😀

j.cien
7. říj 2009

To je fakt v poho,jen to nesmi byt pod nulou 😉 a to nebylo,tak se nemas ceho bat 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru