Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
20. říj 2009

Spasinko, promiň, ale musím reagovat. Neznám Tě osobně, ale co vím od Martinky, tak jsi krásná a hodná ženská, nevěřím, že by se nenašel princ, který je Ti souzený. Vím, že je Ti 34 let, ale možná už příští měsíc někoho potkáš a příští rok můžete jít do IVF a mít děti. Moc bych Ti to přála, snad se aspoň trošku usměješ🙂

hnedoocka23
20. říj 2009

ahoj holky,rozinko,ty už jsi doma s Matějem??to byla ale rychlovka,celý příspěvek jsem si přečetla..zvládla si to bravůrně a jem ráda,že ti je dobře i Matějovi 🙂 opatrujte se....myslím na Vás,uživejte si ho.... 😵 😵 😵
spasinko,zdravím Tě 😵 😵 😵 přesně tak,užívat si života....

hnedoocka23
20. říj 2009

belli,moje slova....spasi,ten pravý určitě někde čeká.... 🙂

marcajda
20. říj 2009

ahoj děvčata, hledala jsem spolubojovnice z fertimedu a našla vás. Je příjemné, že vidím pozitivní výsledky 🙂 já tam jezdím od dubna a vyzkoušeli jsme 3 inseminace bez úspěchu a tak budeme rozjíždět ivf. v pátek si jdu pro antikoncepci. mám z toho velký strach, ale určitě to zvládneme!!snad je fertimed dobrá volba. jen jsem nervozní, že mi neudělali žádné větší vyšetření, kromě genetiky. prý až jak dopadne první ivf..zatím mám po dvou samov. potratech, tak nevím..

beruska81
20. říj 2009

spasinko na tebe určitě ten pravý chlap někde čeká, taková krásná princezna určitě nezůstane dlouho sama 🙂

asmeena
20. říj 2009

Ahoj holky, jdu vás dočítat. Teď jsme se vrátili z Teska a já tam neodolala a protože měli super ceny, tak koupila už bodýčka a tričenka 😀 je toho 10kousků za pouhých 361,- 😉 No neberte to.

asmeena
20. říj 2009

katrin: se tady chlámu nad tím tvým adventním kalendářem, to může napadnout jenom tebe 😀
mé záchvaty smíchu nad tvým příspěvkem vystřídaly slzičky štěstí nad rozinkou. Malyčký je nádherný, moc se vám povedl a je fajn, že jsi měla takový super porod.
berus: neměla si k tomu zubaři jít někdy později?
cienko: neboj zítra bude kontrola pohodička, dostaneš fotečku a budeš se zase kochat, jak ti dva drobečkové rostou. 😵
ahoj spasinko a očko, jsem ráda, že mezi nás taky občas zavítáte

asmeena
20. říj 2009

evi: koukla jsem na ten receptík co chceš dělat a já ho už dělala a je výborný. Takže doporučuji 😉
berus: super úrodička, tak to bude embroušků. Si budeš moct vybrat jestli chceš holčičky nebo chlapečky 😀 😀

beruska81
20. říj 2009

asmeen ahoj, jo měla, ale včera ta bolest byla tak velká, že jsem se odhodlala a volala jí, tak byla strašně ochotná a říkala, že mám hned dneska na sedm přijít. Takže jsem dneska vstávala už o půl šesté, no hrůza, vůbec na to nejsem zvyklá. Strávila jsem u ní necelou hodinku a zaplať pánbůh zub zatím skoro nebolí, ještě mi prý seřezávala dáseň, ale o tom nic nevím 😔
To jsi teda dobře ulovila ty miminkovské hadříky, já mám spoustu věcí po malém, takže tomuhle oddělení se v tescu vyhýbám, protože bych taky neodolala.
Marcajdo vítej 🙂

asmeena
20. říj 2009

jo a dnes mě začaly bolet prsa, jak mi to dělá před mrchou 😖 😲

asmeena
20. říj 2009

berus: tak to je dobře, že toho zubaře už máš za sebou. Máš o jednu starost méně.
No já byla uplně jak u vytržení jaké krásné hadříky měli za pár šušňů. Třeba 3 bodýčka ze 190,- zlevněné na 57,- a ještě je na nich obrázek disney. I kdybych to měla potom někomu prodat nebo někoho obdarovat. To se hodí. 😀

radule82
20. říj 2009

ahojte Kelišky 🙂)) tak jsem si vás letmo dočetla, Rozinka už je s Matýskem doma 😉 😵 😵 Rozi moc se těšímě na fotečky, jak jsem si četla, tak porod proběhl v pohodičce to je paradá 🙂))

Vítám Schimi a Marcajdu 😉

Sido, gratuluji, 13 ajíček, to tam budou určo bojovníčci 😎 😉 😉

asmeena
20. říj 2009

radul: jednu fotečku Matýska má Rozinka v albíčku 😉

radule82
20. říj 2009

já jsem udělala dneska na véču listové šátečky plněné salámkem a sýrem, už se těším, až to vystydne 😀

asmeena
20. říj 2009

teď jsem si dala pro zdraví Kyšku a jsem zvědavá, zda mě to protáhne. 😀

radule82
20. říj 2009

Asmee, už jsem se koukala, Matýsek je nádherný, k oňufání 😀 😀 😀

radule82
20. říj 2009

a já pro zdraví zázvorový čaj 🙂

asmeena
20. říj 2009

radul: ty jsi nemocná?

asmeena
20. říj 2009

nebo to je jen prevence?

asmeena
20. říj 2009

radul: ty jenom vyvařuješ, já bych si tě hned najala. Ty budeš úplně ideální manželka. Se vůbec nedivím, že tě přítel požádal o ruku. Má strach, aby mu tě neukradl jiný 🙂 A doma už jste to oznámili, že jste zasnoubení? Měli jste to myslím naplánované teď na víkend ne?

radule82
20. říj 2009

to je prevence, každý na mě v práci heká 🙂))

Asmee, ted o víkendu jsme to byli oznámit tchánovcům 🙂))) a ještě to musíme říct našim 🙂)) musím to nějak naplánovat 🙂

asmeena
20. říj 2009

radul: a ty pracuješ kde?

j.cien
20. říj 2009

Rozi teda super jsi to zvladla!!!Vypada to tak snadne 😉 😀 😀 KAtrinko a ted rekni,ze se uz vubec nebojis rodit 😉 A je bezva,ze se citis dobre,ze te nic neboli 🙂 na prvorodicku jsi myslim fakt hvezda 🙂 🙂

Spasinko ahoj,rada te tu vidim,psala jsem ti uz davno do IP,ale chapu,zes nemela naladu na vyklepanou certve tehotnou trgedku 😉 ale ja na tebe casto myslim a tesim se,ze se zas jednou potkame a ze uz nebudes smutna 😉 😉 Opatruj se a NESMIRUJ se s zivotem bez deti!!!Staci najit fajn chlapa a muzete do toho jit!!!Nesmis to vzdat!!!

Mela jsem navstevu,sousedi se prisli zeptat,jak to ze nechodim do prace a ja to chtela jeste zasklit a JItka vyjekla,je tak prece!!!a ja nechala pitka na stole katalog inglesina kocarku 😀 😀 😀 tak uz nemelo cenu zatloukat...vim,ze mi to prejou,ale je mi to blbe,protoze maji jedinou dceru a ta byla uz 6x na IVFa nic a ted uz to vzdali...je jim 38 a do adopce nechcou jit.

Asmme teda super kup,tak to me nenapado,ze v Tescu jsou i kojenecke veci...ja toto oddeleni doposud obloukem mijela,aby mi to nebylo lito... 😉 a ze te boli prsa muze byt tehu brouku 😉 !!!

sido
20. říj 2009

ahoj tak jsem se prospinkala a je mi už lépe bříško nebolí 🙂 teď jsem jenom zvědavá jak to dopadne s miláškama kolik jich nakonec bude doufám že dost a budou silní a bude se jim u mě líbit 😉 🙂

radule82
20. říj 2009

Asmee: já pracuji na personálním oddělení 🙂 - nábor lidí především 🙂

Jsme ted byli na poště, přišla nám doporučení s červeným pruhem z Havířova .... dostali jsme předvolání na poliici za špatné parkování - na zeleni, když jsme byli na havířovských slavnostech :(

radule82
20. říj 2009

Sido: budou silní a za chvili budeš mít dva bojovníčky u sebe!!! 😎 😵

asmeena
20. říj 2009

cien: no kéž by to byly těhu příznaky ta bolavá prsa, ale bolí úplně ve stejném místě jako když mám dostat mrchu a opět začaly bolet týden před MS, jak to tak mívám. Kéž bych se ale pletla. Dnes jsem si málem koupila těhu test. Jsem zvědavá jak dlouho to ještě vydržím netestovat. 😲
sido: na kolik jedete zítra do Olmiku?

asmeena
20. říj 2009

cien: tak to někdy zkus okouknout v Tesku, uvidíš, že nebudeš litovat, že jsi nekoupila ta bodýčka v Penny. 😉

evcaa
20. říj 2009

ahoj hoky jdu se s vama pozdravit a zaroven rozloucit dneska jsme byli na ockovani tak doufam ze nebude zadna reakce jako horecka a tak pac jsem sama doma jirka jde na nocni a ranni takze budu uplne sama doma 😕 😕 😕 bez auta a ridicaku tak doufam ze to bude ok drzte pesti mam vas rada MVR

evcaa
20. říj 2009

as musim ti pochvalit veicky zajdu kouknout k nam do teska jestli tam neco bude 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru