Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

schimi
25. říj 2009

asmeena, no já ještě netestovala 😀 .. Zkusím to až v úterý, tedy pokud to nedostanu 😉 😝

kasa
25. říj 2009

Kači dobré ráno.Ty máš papoušky.Taky dělají po ránu takový kravál.Já mám sice 2 anduláky,ale ti jak spustí duo,tak to musí probudit i sousedy.Dneska jsou ,ale naštěstí v klidu. 🙂

asmeena
25. říj 2009

Já mám ráda ptáky, ale kdyby mi tak řvali, tak by mě z toho asi mrsklo. Ale je pravda, že u našich jsme měli vždycky papoušky a jako děcku mi to tak nepřišlo. Ale teď už bych to asi nedala.

asmeena
25. říj 2009

cien: ty jim tu boxérku ještě odnaučíš čůrat doma a předáš ji naprosto vychovanou. Jak dlouho ji máš hlídat?

j.cien
25. říj 2009

Asmee!!Sakrys tak to bylo vsechno jasne,jednoduche a nadejne!!No uvidis,nekdo psal,ze carka vylezla az 12.-13.den...ale nechci te jen blbe utesovat..vsak vis 😉
Kazdopadne je fajn,ze mas jeste krasnou snehurku v zaloze 🙂

kasa
25. říj 2009

Verčo neboj dočkáš se.Já tomu stále věřím,teď sice posouvám termínek na jaro,ale na jaře už bude těhu i Majda.Určitě vám v reprofitu pomůžou. 🙂

asmeena
25. říj 2009

no kéž by se ta druhá čárka umoudřila a ještě vylezla, ale na to, že tam mám dvě, tak si myslím, že by mohli produkovat hcg teda více. Takže kdo ví, jestli tam ještě jsou. Začínám uvažovat nad tím, jestli není třeba problém v tom, že si vždy nechávám zavádět vždy víc jak jedno, třeba i v tom může být nějaký problém - teda co já vím, ale už hledám všechny možné příčiny.

j.cien
25. říj 2009

As ona je prcek a na to,ze ma jen 4mesice,tak je uzasna!!Statecna,vubec netesknila,je to mazel,drzi se stale u nas a moje segra nadseny pejskar z ni byla uplne hotova,jak je talentovana-naucila ji povle LEHNI na podruhe!!!
Fakt je sikulka 🙂 dnes odpo si pro ni prijedou,vcera mela svatbu,tak proto hlidame 😉

asmeena
25. říj 2009

a necítí se Keri odstrčená, když se teď vše točí kolem té malé?

asmeena
25. říj 2009

cien: a vycítila nějak Keri, že jsi těhule? Chová se jinak?

j.cien
25. říj 2009

Jj,Asme chapu..clovek se pak snazi dobrat priciny,co je teda spatne,kdyz je vse vlastne v poradku...ach jo,je to boj..moc ti preji,at uz se to konecne zlomi,at se zadari!!!

kasa
25. říj 2009

As neboj sluníčko opravdu se dočkáme všichni já v to opravdu stále doufám. 🙂

j.cien
25. říj 2009

As vcera mi ji bylo lito,brali jsem Baru a jeli k nasim a Kerinka byla doma..tak se koukala smutne..ale delala jsem to pro ni,at se trochu prospi,odpocine..tak jak v normalnim rezimu 😉
A nevim,myslim ,ze se chova stejne,ona je hrozne klida,ticha,nesteka-fakt nenarocna a milacek proste 🙂 ted ale bylo videt,ze Bara jak se prisla pomazlit a lehla si mi u nohou,tak Keri ji hned odsouvala a chtela si ona lehnout blize ke mne 🙂

Ale reknu ti As,jak jsem mela par hodin po ET a prijela jsem k segre,lehla jsem si na gauc a pisel Dusty-ten jeji vetsi knirac,on je nemazlici typ,prisny hlidac,ostry pes..a ocichal mne a pak VYLEZL na GAUC,coz NIDKY nedela a zacal mi cihcat mezi nohama,tak jsem je trosku povolila a on SI LEHNUL MNE DO KLINA A hlavu si polozi na moje bricho a vydrzel tak asi 5minut!!!
Segra neverila vlastnim ocim,to neudelal nikdy ani ji!!!Ja mela slzy v ocich,on to podle mne VEDEL!!!

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Já k vám sice nepatřím,ale chtěla bych poděkovat Kase za podporu,no snad to nic špatného není a vše bude ok a tobě hodně štěstíčka a v pondělí vysokou hodnotu hcg. 🙂 Potom k vám nakouknu,jak jsi dopadla.

asmeena
25. říj 2009

cien: tak to muselo být krásné, to věřím, že ti ukápla slzička, co já bych za to dala, kdyby to na mě psisko poznalo. 😵

kasa
25. říj 2009

Nic jdu se na chvilku natáhnout,utroš začíná působit. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Kas a ty utroš polykáš?

b.e.r.u.s.k.a
25. říj 2009

Já když nemůžu po zavedení ležet,tak ho polknu,ale potom se mně motá hlava.Jako např teď.Sned sebou někde nemrsknu 🙂

evcaa
25. říj 2009

Ahoj kobylky

asmenko uvidis snad se jeste druha carecka umoudri a vykoukne a kdyz ne mate snehurku s jednim mimcem je mene prace 😀 😀 😀 😀 😀
timhle jsem asi zas nepomohla martince ale marti na druhou stranu je s dvema vetsi legrace 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jinak danulka dneska spinkal az do pul ctvrte mozna se vraci do normalu snad se chyti 😀 😀 😀 😀 mozna se mu prestavaj posouvat zoubky v dasnickach

evcaa
25. říj 2009

jj a jinak izuska me taky ocuchavala jak diva jak jsem prijela po et a pak mi furt lezela u bricha i v tehu skoro cele kolikrat ji danula uplne kopal z bricha a ta jen koukala co to jsou za boule a na oplatku drkala cumakem do danuli v brisku 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
25. říj 2009

danik totiznemel a nema rad kdyz ho nekdo utiskuje pokud se mu nechce spat a izule jak si lehla tak se na ten muj pupik namackla a to nemela delat 😀 😀

j.cien
25. říj 2009

😀 ahoj Evi,jj.je mi to jasne 😀 segra me vcera drazila,ze pry kdyz v noci nespim,tak ani deti nespi a tj.nebudou spat ani pak,az se narodi a presne tak to mela ona s Annou-ta rvala cele noci...OMG,jesteze existuji spunty do usi 😀 😀 😀

evcaa
25. říj 2009

jj marti je to pravda ja cele tehu prospala a provysavala a danula celkem dobre spinka i pres den a miluje vysavac takze bud fakt klidna kdyz uz nebudes spat tak aspon fakt odpocivej relaxuj a vyber si nejakou pisnicku nebo i vic a poustej si je kazdy vecer mimca si na to zvykonou a pak to muzes pouzivat az budou na svete na ulklidneni my mame oblibenou Beyonce a pisnicku Halo http://www.mtv.com/videos/beyonce/332332/halo.j...
a i me u ni mrazi mame ji oba moc moc radi a danulka se u ni fakt viitelne zklidni a vypada jako by vzpominal jake to bylo v brisku u maminky 😵 😵

radule82
25. říj 2009

Tak ještě jednou dobré ránkou, brzy ráno jsem tu nakukla, ale pak jsem šla ještě hajat... 🙂))

Asmeenko, který jsi den po ET?

asmeena
25. říj 2009

radul: 10

evcaa
25. říj 2009

ahoj Radus 😀 😀 😀 😀 je ty jsi tady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radule82
25. říj 2009

JJ už jsem taky vykukla :- 😀 😀 😀

evcaa
25. říj 2009

verunko to je podle me porad jeste brzo u nekoho vykoukne fakt az 12-13 vydrz uvidis treba jeste vykoukne a kdyz ne mate jeste snehurku 😉

holky tohle je ta pisnicka co hraje v superstar pri louceni je moc hezka ze ????

https://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4
radule82
25. říj 2009

To je nádherná písnička!!!! až z ní jde mráz po zádech...

evcaa
25. říj 2009

jj je peknoucka

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru