Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
26. lis 2009

no sme ti psala jak se mam,,,kdyby bylo líp tak to nerozchodím,,,,, 😀 😀 😀 papa

evcaa
26. lis 2009

jj psala ale IP prislo az po odeslani prispevku 😀 😀 😀 😀

kasa
26. lis 2009

Jé Evi ,Daneček je skvělý,ten je ,ale ukecaný. 😀 😀 😀

rozi.nka
26. lis 2009

evi no kráása 😉

evcaa
26. lis 2009

diky rozi a kaso

kasa
26. lis 2009

Už se těším až budeme taky natáčet takové videa.Evi nemluvila jsi s tou Marťou,kde je jestli je v pořádku.

j.cien
26. lis 2009

Ahoj holky moje zlate,musela jsem na par dnu vysadit Konika...fakt me to sebralo a bylo mi z tech smutnych zprav moc spatne..
Dnes mam kontrolu,ale az odpoledne,takze vecer pak napisu 😉
Modlim se,at to moje nachazeni na konci prvniho trimestru ti malinci brouckove nasi zvladli bez nasledku...

Pekny den vsem a MVR 🙂

kasa
26. lis 2009

Tak ať kontrolička dopadne na 1.Taky je mi z těch zpráv smutno,ale Marti nesmíš se teď moc stresovat,ať broučkům neublížíš. 🙂 Uvidíš zase bude svítit sluníčko,a snad se brzy dočkáme všichni toho vytouženého broučka. 🙂

evcaa
26. lis 2009

roni verus IPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

asmeena
26. lis 2009

ahoj holky, jdu jen v rychlosti pozdravit jsem nějaká unavená, mám strach aby na mě nesedl nějaký bacil. Kolegyně v práci byla dnes šíleně nachlazená, tak doufám že to nechytnu. Asi si jdu pro jistotu udělat zázvorový čajík. Myslíte, že bude zázvor ještě dobrý, když už ho mám v lednici tak měsíc 😀 ???

kasi: brouček už se krásně vybarvuje, je to super

evi: daník je krááááásnýýýýý. Já chci takýýýýýýý 😵

kasa
26. lis 2009

Tak pokud není zhnilý tak snad jo.Raději vitamínkuj. 🙂 Ať je Nelinka čiperka. 🙂 Na virozy teď pozor.

j.cien
26. lis 2009

Holky tak kontrolka me potesila+na chvili uklidnila 😉 🙂 ,dala jsem par novych fotecek 😵
Dobrou noc.

kasa
27. lis 2009

Krásný den všem.Všem smutným sluníčkám posílám pohlazení,ať to brzy přebolí a přijdete mezi nás.
Cien prďolci už jsou krásní. 🙂 To je super ,že kontrolička dopadla dobře.A krásné věcičky pro prďolky máš. 🙂
No nic jdu ,musím do velkoskladu pro podložky na věnce a svíčky.A musím dneska motat,ať to stihnu pro všechny udělat. 🙂 .Tak se mějte krásně. 🙂

asmeena
27. lis 2009

cien: tak gratuluji ke kontrole, to je dobře, že jsou prďolkové v pořádku.

kasa
27. lis 2009

Ahoj Verčo,tak co jak kdy budeš vlastně testovat? 🙂

adrim
27. lis 2009

Ahojky, Ameen to mě taky zajímá 🙂 Cien gratuluji moc ke kontrole, to se ti muselo ulevit!!! Holky která jste byla na té hysteroskopii a HLK jak dlouho jste špinily? Já zatím čtvrtý den,tak snad už to brzy přestane ať se můžem trochu zasnažit 🙂

kasa
27. lis 2009

Cien jestli jsi sleduješ,zkus se podívat na aukci ,jsou tam hezké bodyčka pro dvojčátka v aukci od koruny asi na straně 2 za 1kč.Já jsem právě vyhrála spací pytel s medvídkami.

verca777
27. lis 2009

ahoj adrim,,,no to je uplně v pořadku,,,se mi zda,,,,že špiniš,,,,to je z toho zakroku,,

adrim
27. lis 2009

Jj Veru já taky myslím,že je to normál,akorát jsem nevěděla jak dlouho ještě to bude... Taky jsem z toho trochu nervozní protože nás bylo na pokoji pět a pořád mi tam všichni říkali že já jsem tam byla hrozně dlouho - asi 50 minut a řekli mi jen,že jsem měla vyšší sliznici na to že jsem počátek cyklu,něco se jim nezdálo, tak mi vzali nějaký vzorek tkáně na rozbor, no snad tam nic hodně špatného nenašli 😒

kasa
27. lis 2009

Adrim neboj snad bude vše v pořádku. 🙂

verca777
27. lis 2009

adrim no ja tam byla asi 40 m.podle hodin jak se mse divala,,a neboj určo to nebude nic hrozneho,,,snad vědí co dělaji,,,

kasa
28. lis 2009

Krásné ráno všem. 🙂

asmeena
28. lis 2009

Tak už jsem nevydržela a včera odpoledne testla, ale bohužel nic a teď jsem z toho ve stresu, že jsem nepočkala až do příštího týdne. Akorát jsem se vynervovala. Dnes ráno jsem znovu testila a na testu během 5minut byla lehce druhá čárka, ale jak test oschl, tak zmizela. Dnes jsem se pojistila a koupila další testy a zítra znovu zkusím.

katrin111
28. lis 2009

čus jak cyp................pravy karvinsky pozdrav 😀 😀 😀 😀

kasa
28. lis 2009

Verun neztrácej naději,ještě je možná brzy na testování,a ten duch to vypadá nadějně,moc na tebe myslím a držím vše co mám. 🙂

sido
28. lis 2009

ahoj asmen to znám teď budeš testovat každý den 😉 ale aspoň uvidíš jak čárka sílí to bude vzrůšo už se těším až pošleš testík s dálnicí na koníka 🙂 🙂 🙂 😉 držím palečky ať ti to konečně vyjde a pod stromečkem budete tři 😉 😉 😉

sido
28. lis 2009

holky tady to vázne poslední dobou ☹ nechci do toho rýpat 😅 samozdřejmě je mi líto co se stalo ale příjde mi nespravedlivé teď kvůli asmence a taky kvůli ostatním které si myslím naši podporu zrovna potřebují že se tady neukazujete 😔

sido
28. lis 2009

jestli jsem některou naštvala tak se předem se omlouvám 😉 MVR

adrim
28. lis 2009

Asmeenko moc držím palečky, v tvém případě na duchy věřím 😀 Testni ráno a pak už ne, zase až další den, na odpolední testování je ještě brzy, ale to je fakt tak nadějné,že čárka naběhla i když jen na chvíli, to prostě musí vyjít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 Katrin co malý je hodný?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru