Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
15. dub 2009

Jak teď ležím v posteli a nehýbu se, tak už ta prsa nebolí. 😖

asmeena
15. dub 2009

a to bych i kvůli těhu vydržela celých 9 měsíců mega bolesti prsou.

j.cien
15. dub 2009

Spasi je fajn,dali jsme jen rychle kafe a hodinku pokec venku v cukrosce....prinutila jsem ji okostovat to nase kazdodenni latte 😀 a holky,ona ma TAAAAK pevne bricho,no musela jsem si sahnout-pichnout a je jako beton 😉 😠 bleda zavist 😝 😀 😀 😀

asmeena
15. dub 2009

taky bych chtěla mít pevnou vůli jako spasinka a přinutit se ke cvičení, ale já jsem zhnilá lenoška.

rona2
autor
15. dub 2009

No do centra to autobusem mají 5 min.a tam hambáče jsou. 😀
Verča to tady dokáže vždycky pořádně rozesmát a na srazíku by s ní bylo super,ale psala,že neví,že její drahoušek chce jít někam ke známým,tak jsem jí napsala,že jí doveze za náma,že jsme taky známé. 😀

j.cien
15. dub 2009

Asmenko jsem na tom vsechny stejne...bohuzel...a to jsme si slibily,ze co srazik,to nova tehule !!!
A nejak se to sere a sere.....pardon,ale je to tak 😠

Tak Asmee,pozoruj si ty bradavky ....jestli treba nejsi na rade 😀 😀

asmeena
15. dub 2009

ten čas při tom koníkování tak letí. Už musím jít spát, ať se ráno vyhrabu z postele.
Dobrou noc a sladké sny. 😉

rona2
autor
15. dub 2009

Cien,neboj Spasinka bude za nějaký ten týden těhu a bude po pevném bříšku. 😀 😀 😀

asmeena
15. dub 2009

No bylo by to super, kdyby má šestá IUI v tomto roce a zároveň poslední vyšla. Sice se zázraky dějí, ale moc na ně nevěřím, ale taky nevěřím, že bych byla celý život bezdětná.

rona2
autor
15. dub 2009

Tak Asmenko pupíčkovat,mohlo by to být těhu. 😉
Dobrou noc a krásné sny.

rona2
autor
15. dub 2009

Asmen to příjde a nebudeš ani vědět jak,jen je třeba se nějak odreagovat.

j.cien
15. dub 2009

dobou holky a same pozitivni myslenky pred spanim!!!!!!!!
Pupickovat a hezky mluvit na volne dusicky,at si vyberou prave nase briska !!!!!
Ja se bojim,ze z toho jednou zmagorim.........ale SNAD na mne take nejaka volna dusicka zbude...... 😉

Dobrooooooooooooooou 🙂

rona2
autor
15. dub 2009

Já si jdu dát spršku a pak ještě nakouknu.Na to moje děcko fakt něco leze,šel brzo spát a je celý červený,to se beztak přižene nějaká horečka,ach jo. ☹

rona2
autor
15. dub 2009

Papa Cienko a dobrou noc. 😉

j.cien
15. dub 2009

Rono tak at to maleho pres noc prejde...!U nas ted radi sracky zpusobene rotaviry.....maji to hlavne male deti a je to des !!

rona2
autor
15. dub 2009

Děkuji,no snad bude ráno dobře.

spasinka
15. dub 2009

no tedaaa, vás tu tak dočítám....Cien, co kecáš???? Já že mám pevné břicho? Přiznávám, je to lepší než bývalo, ale já myslela, že koukáš, jak mám šílenou jizvu 😀
Já už ničemu nerozumím, ještě jsem se teď pro jistotu ptala Romana, jestli tam byly ty folíky, protože mi pak pročítal kartu, tak říkal, že jo....no tak potom fakt nevím, jak to všechno funguje 😒 Jesli mi pomůžou k mimi, budu šťastnájak blecha, ale ten jejich přístup "My jsme bozi a my víme co je pro vás nejlepší" mě pěkně se.... 😠

rona2
autor
15. dub 2009

Holky musíme doufat,že to opravdu dělají pro nás a né jen pro jejich peníze.Ale jak to tady tak čtu tak se začínají pořádně kazit. 😠

kacza.b
15. dub 2009

ahojky kelisky jen vam jdu poprat dobrou noc.

vsechno jsem docetla,dneska to slo jen par stranek 🙂

verca777
16. dub 2009

ahoj holky,,za chvili fočím do prace,všechny vas zdravim,.a v sobotu to teda neklapne,,jdu do prace a pak někam jdeme,,jsem teda uplně hotova tolik tydnu doma a ted takova makačka ale aspon nemyslim pořad na to jedno,,pa krasny den 🙂

asmeena
16. dub 2009

Dobré ráno,
jsem si Verci říkala, že už jsi asi v jednom kole, že moc nepíšeš. To je škoda, že v tu sobotu nemůžeš, ty jsi totiž fajn srandistka.

j.cien
16. dub 2009

Dobre rano 🙂

Tak ja ti Spasi chvalim ,jak mas pevne bricho a jizvy jsem si teda vubec nevsimla !!Ale je placate a betonove tvdre,to teda nekecam!! 😀

Verco skoda,ze nejdes na srazik!!!

beruska81
16. dub 2009

Dobré ránko holky, tak mám v sobě druhé žihadlo, zatím žádné změny necítím, ani to nebolí, tak snad bude vše ok, jen musím začít hodně pít. 🙂
Spasinka dneska začíná píchat, že?

j.cien
16. dub 2009

jj,Spasi bude jeste volat na vysledek krve a dnes zacina Puregonovat 😉

beruska81
16. dub 2009

no já jsem taky vlastně čekala na výsledky 🙂
Dneska jsem sama doma, manža v práci,malý u našich, tak budu celý den lenošit 🙂

j.cien
16. dub 2009

😀 Teda ty si to uzivas 😉 ,ja jsem se uz tak strasne tesila,ze budu taky doma....a prd,zase cekat.....ale kdo si pocka,ten se docka 😉 😀

Mam dnes jen do 16ti,tak se uz tessiiiiiiiim!

beruska81
16. dub 2009

Cien myslím, že je to určitě lepší čekat, tak bys byla jenom ve stresu, jestli doktoři něco nezanedbali, když to chtěli stihnout tak rychle,no a v tom červnu to bude určitě tak jak má.
A třeba ani nebude a ty budeš těhule po IUI 🙂

spasinka
16. dub 2009

Ahoj, holky 🙂
Já vím Cine, že jsi mě chválila 😵 Ale jak si mi koukla na to břicho a řekla si, že je to šílené, fakt jsme myslela, že to myslíš na tu jizvu! 🙂 No mám, od pupku až skoro dolů, ale na to říkám, že někdo má tetování, já mám jizvu 😀
Asi tak za hoďku zkusím volat Olomouc, jsme zvědavá na který pokus se tam dovolám 😖

spasinka
16. dub 2009

zas přehazuju písmenka, děs 😀

beruska81
16. dub 2009

ahoj spasi, já jsem tam včera volala asi 5x, říkali, že mám volat před desátou,ale výsledky stejně měli až po jedenácté, tak držím palečky ať je všechno ok a můžeš začít se stimulkou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru