Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
8. črc 2009

Asmenko a spol kelišek,dobrou noc a zítra hezký den.Jdu spinkat,4 ranní se blíží. ☹ 😔

jetremi
9. črc 2009

devcatka ted jsem mluvila s evcou vsechny vas pozdravuje a dekuje za gratulace je vporadku dnes se bude pokouset vstavat jestli to pujde tak by ji dali na oddeleni

jetremi
9. črc 2009

devcatka ted jsem mluvila s evcou vsechny vas pozdravuje a dekuje za gratulace je vporadku dnes se bude pokouset vstavat jestli to pujde tak by ji dali na oddeleni posila vam pusu

katrin111
9. črc 2009

krasne ranko holky moje,mamco od evci dekujeme za nove info....to vstavani z postele bude nejprve tezke jizva ji bude tahat dolu,musi to pomalinku rozchodit ale pak uz to bude jen dobre..........ocko testiky nadherne uplna dalnice..a kolik ti zavadeli embryjek???2 nebo 3????

j.cien
9. črc 2009

Krasny den holky!
Evicko tesime se uz na tebe,az nam vse podrobne popovidas 🙂 a Ocko ty jsi nase krasna dalsi tehule,tak koukej mit poradne HCG! 😉 🙂 !

V praci dusno pokracuje,nemit hypoteku ,tak davam vypoved...musim to nejak rozdychat,ale uz jsem 2 noci nespala a nevim,jak dlouho to jeste vydrzim..

j.cien
9. črc 2009

Asmenko a ten srazik ted urco nevychazi,nikdo moc nereagoval,ale urco ho udelame nekdy priste a Ocka prijde s giga brichem a Evca s malym Danikem 😉 !

hnedoocka23
9. črc 2009

dobré ránko holky 🙂 asi za hodku budu volat,nervy už jsou na pochodu......
Katrin,zaváděli mi 2 embryjka...
bolesti nemám prozatím žádné a už zase špiním.....snad to vše přestane..dělala jsem si testík,čárka stále silná!

j.cien
9. črc 2009

Ocicko to musi byt silene nervy...ale tesik je ukazkovy a spineni FAKT byva i u normalniho tehu!!!
Urco se dozvis vysoke HGC,moc se tesim na to CISLO!!!
Vis co,me ted tvuj uspech IVF hodne drzi nad vodou,tak se prosim drrrrrrrrrrz 😉 🙂 🙂

hnedoocka23
9. črc 2009

j.cien.moc děkuji....snad si oddychnu...víš jak se mi chce brečet už tedkom... 😢

j.cien
9. črc 2009

Ocicko drz se!!a neplac,zatim mrcha neni,testiky nadherne,tak prosim zkus byt klidna!!!! 😉 🙂

hnedoocka23
9. črc 2009

snad se mi děloha jen čistí a není to nic strašného 😉

hnedoocka23
9. črc 2009

jdu na záchod a volat,snad výsledky budou už.....ozvu se holky...

larri
9. črc 2009

Ocicko,deloha se cisti a ty se dneska dozvis to nejkrasnejsi cisilko.Tu smulu jsem vyzrala ja a porad se mne drzi. 😉

j.cien
9. črc 2009

ftuj tfuj tfuj,prestavam pracovat a dokud sem nehodis to CISLO ,tak drzim palce a NIC Nedelam!!! 🙂

j.cien
9. črc 2009

Larinko snad te take ceka jeste hromada stesticka!!Ted se ti to nejak vsechno se....i s tou sefovou,jak jsi psala,jak te orvala..to je hnus.Ja ted take hodne bojuju v praci...a nejak to nezvladam,mam problem komunikvat s pacienty,protoze si mi do toho samovolne spousti slzy...a vypadam jako idiot a presne tak se citim 😖

hnedoocka23
9. črc 2009

2411 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

j.cien
9. črc 2009

🙂 🙂 Ty blaho!!!!!!!!!!!!!!!!jezisi tolik!!!!!!!!!!!!tak to jsou tam OBA!!!!!!!!!!!!!URCO!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
OBROVSKA GRATULACE OCKO 🙂 🙂

hnedoocka23
9. črc 2009

holky jsem v prdeli,já tu ryčím...........

j.cien
9. črc 2009

jj.ja rycim s tebou ,to je v poho 🙂 🙂 😀

hnedoocka23
9. črc 2009

sestřička mi řekla,že ta hodnota je na 20den velmi pěkná...řekla jsem ji,že ale po včerejší ko jsem krvácela a ted zase špiním,přepojila mě na DR.Koutnou,tak ta mi řekla že po vagin.UTZ může dojít ke krvácení a že by to mělo i to špinění ustávat..dále mám ležet a polykat utroš stále...a taky mi řekla,že hodnota krásná...

larri
9. črc 2009

Ocko,to jsou dvojcatka.Ja mam takovou radost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hnedoocka23
9. črc 2009

holky díky moc...... 😵 😵 hlavně za tu vaši podporu...

larri
9. črc 2009

Ocko,ty budes mit dve,jedno za mne.Kdyz se mi nepodarilo,tak tobe dvojnasobne.Doufam,ze mi nechas povozit kocarek 😉

To ma tchyne opravdu krasne narozeniny.

hnedoocka23
9. črc 2009

larri a myslíš,že u tebe není už žádná šance?? 😵
to si piš že si dáme scuka a pěkně si povozíš kočárek 🙂

kat77
9. črc 2009

ocko mooooooc gratuluji, já to říkala 😵

hnedoocka23
9. črc 2009

děkujiiiiiiiiii 😵 😵 😵
jdu do vany a pak zase ležet a ležet 🙂

larri
9. črc 2009

Ocko,ja vubec nevim.Dr.mii napsal do zpravy,kdyby bylo hcg vyssi nez 50,tak v utery kontrola.(mela jsem 121),ale pocital,ze pujde dolu,tak uz planoval dalsi ivf.
Ja byla na krev rano a kdyz jsem sla k nemu,tak jeste nemel vysledky z krve.No a kdyz jsem volala odpo,tak se hcg zvedlo na 206.Verim,ze je to mimodelozni,ale na utz neni nic videt,tak cekaji,jestli budu mit bolesti nebo zacnu krvacet.Pokud to teda nezjisti driv na utz.Kamaradce to zjistili na utz v 7tt a ja bych ted mela byt v 5tt.A to ona mela ve vejcovodu a za dva dny sla na dalsi laparku,protoze v druhem vejcovodu bylo dalsi.Takze cekala dvojcata prirozene.
Pak sla na ivf a na poprve ma krasnou holcicku.

martin72
9. črc 2009

Krásné ráno holky.
Evi obrovská gratulace k narození Danečka a tobě Očko,vše nej,protože to vyjde 🙂 🙂 🙂
Renča a Martin.

hnedoocka23
9. črc 2009

Moc děkuji Reni a Martine 😵

larri:je to na houby to čekání 😔 ale věřím,že jak se sejdeme,ty budeš mít prcka nebo prcky v bříšku 😵 😵

beruska81
9. črc 2009

očko tak to je bomba, moc ti gratuluju, já jsem byla úplně nervozní za tebe, ale tohle je krásné 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru