Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
2. lis 2009

tak to mas super evi.a misto abys gruntovala tak tady drbes co???? 😀 😀 😀 😀 ja jsem konecne postavila na polivku..................do ctyr mam casu dost.samik uz ode dneska spi ve skolce a od tri tam ma anglictinu

bellka
2. lis 2009

Jj, Evi, můj nejlepší kamarád😀 Katrin, tak to máš ještě času😉 mě už se to tu na sporáku rozčilujeee😀

j.cien
2. lis 2009

Cusek Kelisky 🙂
od rana jsem dnes v jednom kole,vzbudil me malir,to jsem se pobavila...pred 2lety,nez jsme se stehovali nam malovala firma a meli prijit dodelat jeste nejake opravy 😀 a on prijde ted -blbec-po 2letech 😀 😀
Pak Petr privezl moji maminu,tak jsem si poprala a povesila to venku a pak jsme varili.Mnamka,jsem prezrana-cuketove placicky 😉 a rajskou polivku 🙂

Vsem preji poho den 🙂

evcaa
2. lis 2009

kat ja uz mela uklizeno stacilo mi vysat a vytrit a to uz mam ted maly uz se vzbudil byl v lehatku a ja to dodelavala a zpivala mu to ma rad 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
2. lis 2009

aha tak to jo jsi sikulka................ja jsem taky nechtela uklizet ale aspon jsem ted vytrela plovoucku v obyvaku a povesila peradlo................zitra budu zehlit............ted fakt poctive bo fakt nevim kdy me to chytne...............jeste pomyju nadobi.maly ted v brichu uplne skyta uz dobrych 10minut.jdes dneska s malym na prochazku????ja uz ho mit tak nevaham je tam pekne.ahoj martinko 😉 no co chces,ten malir je jen CHLAP 😀 😀 😀 😀

evcaa
2. lis 2009

jj cekam na jirku a vyrazime i s izulou at neni lito kocene nasi 😀

katrin111
2. lis 2009

jj evi se mate..............ted je tam fakt dobre krasny podzimni den slunicko,neprsi no parada!!!!!!!!!!!!

sido
2. lis 2009

ahojte zlatíčka tak jsem dneska začala špinit a dělala jsem zase test a nic ☹ už jsem se s tím tak trochu smířila a začínám se upínat k těm našim bobečkům v mrazáku 😉 ale manža to blbě nese hodně v ten první pokus věřil a je mooooc zklamaný 😢 ale spolu to zvládnem přkonat znova se pustit do boje, a jak t někdo psal příště zvítězíme my 🙂
volala jsem do Olmíku a sestra mi říkala že to špinění může být a že mám hlavně dál zavádět utroš a že devátý den je brzo na test a bla bla bla bla no aspoň se mě snažila uklidnit ale myslím si že je to na 90% ztracené ale hlavně jsem se jí ptala jestli když dostanu MS můžu hned ten cyklus jít na KET a ona říkala že jo že se to stihne že oni pozývají před KET 10. den cyklu na ko a až od toho dne se asi berou nějaké léky tak doufám že nebudeme čekat další měsíc ☹ ☹ 😉 😉
beruško je mi to moc líto ale všechno se dá spravit a věřím že to oba zvládnete 😉 😉 😉
asmenko tak to je fajn že hned jdeš do KET moje řeč není na co čekat a ta vaše sněhurka tam je na vás připravená a určitě chce být co nejdříve u tebe přeju moooooocinki moooooooc štěstíčka a uvidíš že kolem vás už dlouho lítá a je už dost unavené a zrovna teď si na vás sedne a už se vás nepustí 🙂 🙂 🙂 🙂

katrin111
2. lis 2009

evicko akorat mi hraje pisnicka oblibena od danika 😵 sidus to je mi moooc lito ale je krasne ze jeste mate mrazacky takze nadeje jeste porad je a velika..............

beruska81
2. lis 2009

ahoj holky díky moc za velkou podporu, mám vás všechny moc ráda 😵 😵 😵 snad bude líp, ale chce to čas. 😉
sidus je mi to moc líto, tak teď hurá pro zmrzlinky 🙂

adrim
2. lis 2009

Sido ☹ držím moc palečky na ten ket...
Já dnes byla v Polance na tom IUI, byl tam dnes mladý pan Sobek. A ve středu jdeme zas na ko jestli folíky praskly. Taky jsem doma zmákla krátkou svíčku podle Kasi 😉
Evi já nikdy na kvasinky a podobné netrpěla a od porodu jsem taky náchylná jak blázen, nechápu to 😲 Minule jsem (omylem) koupila nějaké parfemované vložky a to jsem neměla ☹

sido
2. lis 2009

jj kvasinky jsou svinstvo 😝 já na ně taky dost trpím ale zabírá clotrimazol mažeme se oba 😀 a za pár dnů je klid

jezulicka
2. lis 2009

ahoojte holky, jsem tu dnes poprvé tak si tak čtu,jak máte za sebou taky ivf
a čekáte...chtěla jsem se zeptat nevíte jaké mají být hodnoty hcg po et?
Mají všichni stejné hodnoty nebo je to individuální?a jak se pozná že je to mimoděložní?
Jsou hodnoty hcg nižší a dokolika tak stoupají?u jsem na nervy...čekáme
Jsem 22den po et z moči čárky jsou dvě a hodně tučné a z krve mám výsledek
580 nevím, zda to není málo tak mám z toho obavy?máte tu nějaká zkušenosti už?
díky mooc 😨

j.cien
2. lis 2009

Jezu tak ti gratuluji k tehu 😉 ,u mimodelozniho byva ta prvni krev hooodne nizko..do 100 nebo neco malo pres a hlavne pak pomalu stoupa..takze se nestresuj a tes ze,ze na pristim UZV uz bude videt bublinka 😉 🙂

j.cien
2. lis 2009

Ted jsem docetla-Sidus,to me mrzi...sakra,jak rika ta sestricka,jeste muze byt brzo..tak bych ti ten zazrak moc moc prala!!!a je super,ze mate mrazacky 😉 a mate jich hodne,ze?Nevis,oni je pak musi rozmrazit najednou nebo muzou postupne...?

sido
2. lis 2009

ahoj jezu a který den jsi měla hcg 580? a kam chodíš do CAR? 😉

sido
2. lis 2009

cienko ještě pořád doufám ☹ ale... no máme 4 prvojádra a zdá se mi že je mrazili po 2 ale to si nejsem jistá 🙂 někde jsem četla že zamražená prvojádra mají větší pravděpodobnost že rozmražení přežijí tak jim budu moc moc moc moc věřit že to dokážou 🙂

j.cien
2. lis 2009

Tak to je supr-zmrzlinky maji vetsi sanci u toho rozmrazeni 😉 !!!mne bylo tak lito,jak se Belince i Radulce rozpadly...to je pak k vzteku a k placi...
A oni je budo jeste nechavat kultivovat po tom rozmrazeni??To asi ne,ze...asi hned bude Etik 😉

jezulicka
2. lis 2009

sido hcg jsem měla 22den po et...byla jsem v caru tady v ostravě...

sido
2. lis 2009

cien já vůbec netuším ale prvojádra mi asi hned nezavedou myslím si že je chvilku nechají jak se budou vyvíjet 😉
jezu a od ET nepociťuješ žádné změny?

sido
2. lis 2009

jezu tak to jsi byla na krev dneska? a UTZ ti nedělali?

asmeena
2. lis 2009

ahoj holky,
sidus: neboj, ještě je brzy, pokud se to nerozjede úplně v krvácení, tak je pořád naděje a když to nevyjde, tak máš zmrzlinky, já se k té své taky teď hodně upínám. A já když jsem šla ve Fertimedu na KET, tak jsem žádné léky nebrala, pouze potom utroš a to mi ještě stihli před KET udělat IUI, protože mi dozrál krásný folík a měla jsem krásnou sliznici. 😉

jezulicka
2. lis 2009

sido od et mívám chvilkama tlaky v podbřišku,mám nafouklé bříško,hlava mě pobolívá,
jsem unavená ospalá,chodím co hodinu na wc,a prsa mě pobolívají ale ne pravidelně
jen chvilkama...a co ty?ty jsi který den po et??

abig
2. lis 2009

Ahoj holky jsem tu zas ... zpráva z posledních minut, teď jsem mluvila s JAROŠEM, měli jsme si domluvit laparku a on mi řekl, že jestli jí chci, že mi jí udělá, ale že on ve Fertimedu KONČÍ !!!!!
Byl jediný komu jsem tam důvěrovala , teď jsem zmatená ...

sido
2. lis 2009

no já jsem dneska 9. den test je negativní a k tomu jsem začala dneska špinit ☹

j.cien
2. lis 2009

Jezul vsechny tyhla pocity jsem mela 😉 !Tak snad to bude normalni prosperujici tehu 😉 !!a ty hodnoty HCG byvaji u kazdeho jine..neda se z toho asi poznat,jestli je vse OK..to zalezi na dalsim vyvoji,na pripadne dalsi kontrolni hodnote HCG a hlavne na to,co bude na UZV 😉
Chodis do GC?Tak snad si to tam pohlidaji 😉

asmeena
2. lis 2009

a kam jde teda Jaroš? Máte nějaké info?

sido
2. lis 2009

no to jsem taky zvědavá kdo tam bude místo Kajoša? ☹ a holky už jste některá zažila toho mladého Sobka? no jestli bude po tatínkovi tak se máme na co těšit 😅

abig
2. lis 2009

No to mi neřekl. Řekl, že jestli chci tu laparku, že mi jí udělá a zprávu předá Fertimedu a na zbytku se mám domluvit s nimi ....
Že se tématu asis.reprodukce bude věnovat na jaře, ale mimo Fertimed.
Jen se mě zeptal, kdo je můj ošetřující gyne, a když jsem mu to řekla, tak odpověděl AHA, no tak to nic.

sido
2. lis 2009

jsem se rozhodla že jednom napíšu knihu o tady tom co prožívají holky které tak strašně touží po miminku a věnuju ji svým dětičkám !!! 😀 😀 😀
myslím že jenom ty příspěvky tady by už vydaly dost podnětů k románu 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru