Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
25. dub 2009

a beru ty to same neves hlavu jeste neni nic straceno ani u tebe ani u spasinky sakrys musite tu smulu prolomit 😕

beruska81
25. dub 2009

evi díky, sakra kdy už se na nás konečně usměje štěstí, já to mám lehčí než spasinka, já už jednoho prcka mám.
Doktorka včera taky říkala, že jsem ve výhodě, že jedno dítě přirozeně mám, že není nic ztraceno. Uvidíme zítra. Spasi a ty jedeš na ET?

kat77
25. dub 2009

holky musím jít obalovat řízečky, tak zatím pa a Evi dávej na sebe pozor 🙂

beruska81
25. dub 2009

já se taky loučím, jdu na zahradu, pá holky 🙂

spasinka
25. dub 2009

Beruš, musím tam tak jako tak na kontrolu a pokud bude něco na ET tak jo. Ale tomu nevěřím.

beruska81
25. dub 2009

Spasi vždycky je naděje,doufám, že se nějaký bojovník oplodní 😉
Tak to se asi uvidíme. 😉

beruska81
25. dub 2009

Kámoška tam byla minulou neděli a prý tam bylo úplně narváno, se máme na co těšit. 😒

evcaa
25. dub 2009

spasi ja jela do olmiku stejne jako ty totralne beznadejna a kokni musim zatukat tuk tuk tuk jak roste ten nas mlady pan ja byla prekvapena jako hrom ze tam to jedno embryjko bylo 😉

larri
25. dub 2009

Spasinko,nebudu ti psat at neplaces,protoze ja plakala uz u telefonu,kdyz jsem mluvila na druhy den po OPU s embryolozkou.Vzhledem k tomu,ze mi nedozravaji vajicka,tak jsem dostala jine injekceˇ- Merional.Tak jsem taky zvedava,jak to budu snaset a jestli to pomuze.Holkam od Apoli nechala doktorka Fostimon a jenom mi to zmenila.My byly v jednom tydnu tri co chodime na sraziky a vsechny jsme byly bez transferu.A ted to vypada,ze s jednou by jsme na tom mohly byt se stimulaci stejne.

Ted uz nezbyvy nez verit,ze to tak melo byt a pokus k dobru znamena dalsi sanci.Ja to pisi,protoze ted uz to tak beru,ale jinak jsem brecela a nadavala na nespravedlnost. 😉

spasinka
25. dub 2009

Díky, Larri. Teď pořád přemýšlím, s kým si o tom všem promluvit, zvažovala jsem, že zajedu za Jarošem, jen ta na konzultaci, proč mi změnli protokol, proč to tak je a co se dá změnit. Beru to tak jak to je, ale pak se podívámna Romana a brečím a brečím a už zase 😢 Jenže tím se nic nespraví, zítra bude líp a pak zase a zase. To je život, i když často tomu nerozumím, proč to tak je.

larri
25. dub 2009

Spasi,mi v telefonu rekla embryolozka,ze muzu byt rada,ze se prislo na muj problem hned.Myslim,ze je lepsi si promluvit primo s tou,ktera ti vajicka oplodnuje.Je fakt,ze semnou mluvila a ja ji neco vubec nerozumela.V caru o tom mluvi tak,aby to pochopil kazdy.Mi se totiz oplodnilo jedno,ale ona vedela,ze to nebude dobre,ale cekala jakoby semnou na zazrak.Byla jsem na OPU v patek,v sobotu zustalo jedno a v pondeli mi uz oznamila,ze bohuzel.V utery jsem mela mit ET.
Je to fakt,ze nasi drahousci jsou na nas hodni,ale presne,jak pises,kdyz jsem se podivala na toho svojeho brecela jsem vic.On uz jednoho kluka nastesti ma,ale chtela bych aby jsme meli spolu.Nevycita mi nic,ale ted je hodne ze synem a ja citim,ze mne to nici,ale on tak mozna nechce myslet na nas problem.Je fakt,ze jeho syn zacal ted hrat fotbal a on se v tom vidi.
Snazim se na to nemyslet,ale soustredit se na to,ze se nam to podari a bude hrat fotbal i vozit kocarek.S jeho synem vychazim dobre,ale on bydli v baraku a my v garsonce,takze tam je to lepsi.

hnedoocka23
25. dub 2009

ahoj holky,jdu vás jen pozdravit..už se chystám za bar,včera to byl masakr!!!

holky,nečetla jsem vás,ale zítra to dohoním....pápá hezký den 😵

katrin111
25. dub 2009

ahoj holky a spasinko,drz se musi se oplodnit!!!!!!!!ach jo..........nevim co na to rict ☹

spasinka
25. dub 2009

jsem se krásně vyspinkala, i kdy chvilkama jsem měla hnusné sny, že mě Roman opouští kvůli jiné ☹ Jsem magor 🙂 A teď jdu na úklid, kdyby to zítra náhodou vyšlo, tak se k úklidu zas minimálně týden nedostanu 🙂
Katrin, díky. Ty se drž, těhule naše 🙂

kacza.b
25. dub 2009

ahojky kelisky,preji krasny vikend.

spasinko ja nevim co ti napsat...drz se holka a porad doufej ze se stane zazrak.

berusko zitra dobre porizeni.

na obe budu zitra moc myslet a drzet palecky,hodne stesticka kelisky statecne 😔

beruska81
25. dub 2009

holky jdu se jen podívat jestli tu někdo je, ale asi nikdo,no je sobota večer tak se není čemu divit. Dneska u nás byl ten náš kámoš i s tou svojí kopretinou co se rozcházejí, ona teda žije zatím s ním, ale včera spala u toho druhého a zítra s ním a děckama jedou do zoo. Trochu jsem jí promlouvala do duše,ale moc mě to nezajímá,mám svých starostí dost.
Zítra se tu objevím asi až večer, tak snad budu mít dobré zprávy.
Spasinko tobě moc držím palečky 🙂

rona2
autor
25. dub 2009

Hezký večer holky,tak v práci se mi líbilo,zatím mám dobrý pocit a taky jsem se tam těšila,bala jsem se dvěma kočkama a padly jsme si do oka,že chcou abych byla na směně snima,tak se uvidí.Zítra jdu zase.Ale je to síla,dneska jsem si dovezla plné auto kytek,doma jsem brblala,že to nemám kam dávat,ale když se mi to tak líbilo.
Spasinko nesmutni,spermijky žijou delší dobu,tak se ještě nestihly pořádně zavrtat,zítra už zavrtané určitě budou. 😉

asmeena
25. dub 2009

beruš: hodně štěstíčka zítra v Olmiku a užijte si to Zoo

spasi: já jsem si taky říkala, že příští a vlastně mé poslední hrazené IVF budu podstupovat bez ISCI a ani AH bych si nedala pokud se vůbec vajíčka oplodní a pokud by se neoplodnila, tak je tady pořád ještě jeden pokus v záloze. Pořád si člověk říká, dát ISCI nebo né. Když si ho dáš a embroušci se nechytnou, tak si říkáš co když do nich napíchli né moc dobré spermijky, třeba by bylo embryjko lepší, kdyby se do něho sama prokousala nějaká nejsilnější spermijka.
Budu ti moc držet pěstičky, aby tam byla aspoň jedna s velkým vaječným zubem, která se zakousne a nepustí. 😵

Dnes jsme byli na Flóře v Olomouci, spousta lidí, ale nakoupila jsem si spoustu kytiček a teprve před chvílí jsem je všechny popřesazovala na balkón.

Cien: nejprve mi Jaroš po laparce řekl, že u nás může být imunologický problém a tak jsem se ho ptala jestli můžeme jít na nějaké vyšetření a on mi řekl, že je ještě čas a že to zatím necháme tak. Ale jak jsem byla posledně na IUI, tak jsem mu řekla, že si teď dáme rok pauzu a někdy v únoru chceme další IVF, tak mi řekl, že ať vyplníme nějak tu pauzu, tak že máme na to imuno jít.

asmeena
25. dub 2009

Evi: bříško krásné, to už je pořádný buben. 😵 😀 Se nedivím, že ses do něho bouchla, to já až budu mít takové, tak neprojdu doma mezi předsíní a kuchyní, budu to muset obcházet přes obyvák a ložnici. 😀 😀

rona2
autor
25. dub 2009

Asmen neboj i s bříškem to všechno zvládneš a nic obcházet nebufeš muset. 😉

kacza.b
25. dub 2009

tak jsem zkoukla ten film na Nove,kde meli 18 deti sileny a zaroven krasny....zavidela jsem jim to. a my porad jen dva a pes a dve andulky 😅

kacza.b
25. dub 2009

rono tak to je fajn ze se ti v praci libilo,tak at se ti tam libi porad a at te prace bavi a dari se ti tam 😉

beruska81
26. dub 2009

dobré ráno holky, nějak nemůžu spát, jsem nervozní z toho co mi dneska řekne Koutná,nemám vůbec chuť tam jet. Břicho mě skoro nebolí a to bude asi špatné znamení.
Jsem zvědavá na Spasinku, doufám,že se stane zázrak a ona si dneska odveze embrijko v bříšku 🙂
Rono je super, že se ti v nové práci líbí 😉
Kaczi taky jsem se na ten film chtěla dívat, ale musela jsem dát přednost hokeji 😒
No nic jdu se okoupat, namalovat, ať to všechno stihnu než se mi vzbudí chlapci moji 🙂
Mějte se, užijte si neděli 🙂

kacza.b
26. dub 2009

krasne ranko kelisky a hlavne uspesne!!! myslim na vas a drzim palecky,at jsou same pozitivni zpravicky.

asmeena
26. dub 2009

Beruš a spasi: držím pěstičky, dejte potom vědět.

beruska81
26. dub 2009

ahoj holky, tak jsme konečně dorazili domů. Celý den byl docela na hovno 😒
Cestou bylo malému špatně a před Olomoucem zvracel, naštěstí jsem měla po ruce Markovu mikinu tak to odnesla jen ona. Do Olmíku jsme dorazili tak tak. V autě jsem viděla Spasinku, teda myslím, že to byla ona, škoda, že jsme se minuly.
Ve ferťasu, strašně moc lidí, většina ale na iui, no vzali mě s 3/4hodinovým zpožděním. Takže foliky velké mám jenom dva, mají kolem 20mm, od pátku vyrostly o 6mm, no nevím. V úterý 8.45 mě čeká OPU a pak se dozvíme co dál. Koutná říkala, že se bojí aby tam vůbec něco bylo, ale když už jsme tak daleko tak to nebudeme stopovat a uvidíme co snesu v úterý 🙂
Pak jsme jeli do zoo, hrozně lidí všude, takže jsme museli parkovat dost daleko od zoo, šli jsme na oběd a Matyášek jim to tam komplet poblinkal. Marek se musel vrátit do auta pro náhradní oblečení, chtěla jsem jet domů, ale malý nechtěl, chtěl do zoo. Na konci zoo zvracel znovu, to už ho Marek vzal a šli jsme radši k východu. Po cestě domů zvracel ještě 2x, teď leží v obýváku a kouká pod peřinou na pohádky, doufám, že bude v pořádku.
A co ta Spasinka, myslela jsem, že už tady bude od ní vzkaz a nic, no nakouknu večer, zatím pá

kacza.b
26. dub 2009

teda berus to jsi mela dneska teda den 😒 tak snad uz bude matyaskovi lepe.

a spasinka odjizdela domu??? taky ji vyhlizim,ale asi nema naladu 😔

hnedoocka23
26. dub 2009

ahoj holky,přeji krásný den..jdu vás dočíst 🙂

beruska81
26. dub 2009

jo kaczi odjížděla domů, bylo deset hodin, ona byla objednaná na 9.10, taky by mě zajímalo jak dopadla, ale asi špatně, když tady není, asi nemá náladu ☹
Matyášek jenom leží, bobeček jeden, zítra ho Marek vezme k doktorce a odveze ho našim, strašně blbě to vyšlo, on chudáček nemocný a já musím na OPU a nemůžu se o něj pořádně starat, no snad se mu brzo udělá dobře 😉

hnedoocka23
26. dub 2009

holky,tak jsem vás dočetla...
beruško:holka moc ti držím palečky...víš třeba to je lepší,že máš jen dva folíky,můžou být ty vajíčka hodně kvalitní..vím jak ti je...ale pořád věř 😵
spasinko:tobě taktéž držím palečky,snad máš pro nás jen dobré zprávy...holky,soucítím s vámi a moc dobře vím,jak se asi ted cítíte... 😢

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru