Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
26. dub 2009

rono,tobě přeji v práci dobrý kolektiv,at natrefíš jen na fajn lidi...at se ti tam dobře pracuje a aby jsi do práce chodila jen s úsměvem na tváři...a samozřejmě k tomu miminko 🙂

hnedoocka23
26. dub 2009

asmeen,já kytičky miluji,kdybych mohla tak si denně nějakou koupím 😀 ale to bych tady měla za chbíli květinářství...jsem to ted počítala,tak mám vevnitř 19 kytek a na balkone 16ks 😀
a jaké jsi sadila???

já holky dneska ráno jela za sestrou,mamčou..celou rodinkou na chatu na Podhradí,je tam opravdu nádherně..u řeky...vzala jsem psa,ten tam lítal jak urvaný z řetězu..a já se jen opalovala a opalovala a docela dobře chytla 🙂 manža měl jet původně taky,ale skolilo ho nachlazení,tak zůstal doma...možná tam pojedeme ve čtvrtek až do soboty poledne,pak máme oslavu narozek..už se těším... 🙂

spasinka
26. dub 2009

Ahoj, holky 🙂
Jo, Beruš, byla jsem to já, to jsme se minuly jen o kousek. Takže jste asi pochopily, že žádný ET se nekonal, vajíčka se neoplodnily 😢 Ale byla jsem s tím smířená od včerejška. Koutná mě ani neprohlížela, říkala, že tedy další pokus za 5 měsíců, s tím docela počítám, že půjdem hned v září. Snad už bude fungovat Polanka. A chce, ať mi ještě udělají genetiku. Tak na to jsem tedy zvědavá, jestli se jí dočkám, tedy těch výsledků. Tím že nebyl ET, se tento pokus nepočítá, tak aspoň nějaká dobrá zpráva. Takže si užijem jižní Moravu, pak dovolenou a na konci srpna se žení můj nejlepčejší kamarád a mám to odsvědčit 😎 A pak tedy hurá do dalšího IVF 🙂
Pak jsme po kontrole jeli na Floru, tak jsem úplně ucaprtaná.
Beruško, držím palečky, ať je to v úterý v pohodě a máš krásné vajíčka a z těch pak krásné embryjka a pak krásné mimísky 😉

hnedoocka23
26. dub 2009

ahoj spasinko...nevím co napsat ☹ je mi to líto..snad jen to,že září je tady coby dup..užijte si dovču..užívejte si sebe...je tady jaro,zanedlouho léto..at máš jen úsměv na tváři ovečko...

život je někdy sakramensky nespravedlivý..a vybírá si to na lidech,kteří si to nesazlouží..bohužel to neovlivníme...

hnedoocka23
26. dub 2009

holky,kde jste.. ☹

larri
26. dub 2009

Spasinko,jsem rada,ze to takhle zvladas,ale verim,ze si parkrat poplaces.Ono je to velke zklamani,kdyz cekas na MS,pak pichas injekce a porad na neco musis cekat a pak tohle.Na mne to nejvic dolehlo,v den,kdy mi meli delat ET.V praci jsme v ten den meli poradu a ja rekla pokud nepujdu na ET,tAK PRIJDU.No a reditel to nevedel,tak mi pred vsemi rekl,jak na mne mysli,aby to dobre dopadlo.Ja uz vedela,ze je konec a zacala se mi trepat brada a jenom ze mne vypadlo,ze uz vim,ze je konec.A od toho dne to na mne spadlo,zacala jsem si uvedomovat,ze jsem za par dni mohla testovat atd.

Ale holky,zivot je boj a pro nas hodne nespravedlivy,protoze nechceme zadny luxus,jenom zazit pocit,stat se mamou.
A my ten boj jednou kazda vyhrajeme,at uz to bude letos nebo v dalsich letech.Je nas nastesti dost s kym si muzeme popovidat,ale je to taky smutne,ze nas malo ubyva.

Berusko,v utery budu na tebe myslet a nezbyva nez moc a moc verit.

hnedoocka23
26. dub 2009

ahoj larri..tak přece tady něěkdo je 🙂 jak se máš?a kdy ty začínáš stimulovat?

asmeena
26. dub 2009

Očko: tak mi to nedalo a spočítala jsem si kytičky a mám jich 31 a to nepočítam manželových 13 orchidejí. Na balkón jsem si koupila 8 muškátů, převyslé minimacešky, 10 petúnií.

spasi: je to sice smutné, že jsi stimulovala zbytečně, ale aspoň jste to zkusili a pořád máš jeden pokus k dobru. Teď si ještě užiješ krásně léto a svatbu a potom už to určitě vyjde.

beruš: chudák Matyášek, je blbé, že ho to chudáka postihlo zrovna při cestování. Doufám, že ho to co nejdřív přejde. A ty budeš mít určitě 2 silné vajíčka, která budou úplně stačit pro dvojčátka.

asmeena
26. dub 2009

larri: napsala jsi to úplně přesně

larri
26. dub 2009

Asmenko,ted jsem cetla v jine diskusi,ze si udelala radost Saralinde.Je od nas Apolenek,takze ji znam osobne.Jestli sis precetla jeji album,tak urcite vis,ze to nema jednoduche.V unoru jsem psala,ze jsme byly tri Apolenky v jednom tydnu na OPU a Sara je jedna z nas.Ani jedna jsme nemela ET.

spasinka
26. dub 2009

Děkuji všem za podporu, fakt je to fajn mít někoho, kdo přesně chápe, co prožíváte. Přemýšlela jsem, že bychom už teď zažádali o adopci. Jen nejsem ještě 100% přesvědčená, i když vždycky jsem chtěla nějaké dítko adoptovat. Taky jsem poprosila Romanového nejlepšího kamaráda, ať s ním promluví. Nechci znát obsah rozhovoru, ale ať má možnost se z toho někde vymluvit, mi toho totiž moc neřekne ☹

asmeena
26. dub 2009

spasi: chlapi to taky hodně prožívají, i když to na sobě nedají znát, třeba mu pomůže si s kamarádem pokecat.
Adopci potřebovat nebudete, protože se zadaří v září. 😉 😵

beruska81
26. dub 2009

Spasi já si to myslela, že nic nebylo, je mi to líto,ale nic nenaděláme. Užíj si dovolenou. Možná se na příštím IVF potkáme 😉
Holky prosím vás, jsem úplný začátečník, tak vůbec nevím jestli si při OPU musím odlakovat nehty atd. V těch papírech píšou odmalovat se, sundat šperky, takže mám jet nenamalovaná?Možná se blbě ptám,ale nevím jak to chodí 😒
Nic jdu večeřet a za malým, teď nám usnul v obýváku miláček 🙂

asmeena
26. dub 2009

beruš: tak s nehty ti neporadím, ale myslím, že holky měly umělé nehty namalované. 😉 Ten odběr trvá tak 10 minutek.

larri
26. dub 2009

Spasi,vzdyt jsi byla na ivf vlastne jednou.Nezoufej,mas jeste dva pokusy a uvidis,ze to vyjde.Ja vim od holek Apolenek,ze na 4.ivf vam jeste pridava pojistovna na leky.Porad mas velke sance.

Ahoj ocko,mam se celkem dobre,akorat v praci mne dost stve nase vedeni. 😠 Ted jsem mela volny vikend,tak zitra mi zacina dlouhy tyden.Stimulovat zacinam az na prelomu kvetna,cervna.Leky uz mam predepsane,tentokrat budu pichat Merional.
Ale ty si zacala delat,ze jo? U tebe neco noveho?

Berusko,urcite se odmaluj.Ja se rano nenamalovala,stejne jsme jeli autem,to ty taky a ja si maluji jenom oci.

Ale znam jednu frajerku z Opavy co sla na porodni sal namalovana jako ku... a tak ji malem vyhodili.To uz je ale let,no asi 15.Jezis to leti.

Jo holky u nas v praci byla veverka z ordinace a ona mluvi uplne stejne jako v tom serialu.No proste veverka.

asmeena
26. dub 2009

Holky loučím se s vámi a jdu koukat na jedničku. 😉 Pá zítra.

hnedoocka23
26. dub 2009

asmeen,takže máte doma malé květinářtví 😀 manža má tolik orchidejí??já mám jen čtyři 😲 jsou to krásné rostlinky,ty já můžu...

larri,jo začala jsem dělat..ale nedělám tak jak předtím krátký dlouhý týden...když chtěji vypomůžu,každá kačka k dobru a aspon nemyslím na mimi tolik 😉 jinač u mě nic nového holky... 😎

berusko,já měla francii u Opu..nic mi neřekli...ale ted jsem si ty nehty sundala,nějak mi začli vadit,takže po 3letech mám ted svoje 🙂

rona2
autor
26. dub 2009

Ahoj kelišky,zase jsem se tady dostala až večer a jdu vás dočíst.Vpráci je fajn,hned se zítra hlásím že chci jít ještě další víkend,padla jsem do oka jedne kolegyňce a chce ať jsme na směně spolu,tak se o to pokusím.Včera jsem si donesla tulipány tak mám plnou vázu,dneska orchidejky za 10 kč,šíleně slevňujou a nádherné kytky tak jsem si zase koupila.A včera jsem sadila macešky na zahradu ty jsou za 1 kč,pak nějaké petrklíče a koupila jsem si nějaké zajímavé kvítko,viděla jsem ho poprvé a líbilo se mi tak ho mám doma.No po dvou dnech mám doma květinářství,nechci vidět jak to tady bude později. Tak a teď vás jdu dočíst,naštěstí toho není moc. 😉

beruska81
26. dub 2009

očko já už mám právě umělky 5 let tak snad to nebude vadit, i když když jsem ležela na chíře v opavě, tak tam byla jedna fakt hnusná sestra a ta mě furt nutila ať si ty nehty odlakuju, nenechala si vysvětlit, že je to gel, pipina jedna.
Při minulém dolití jsem si nechala dát jiné umělky a jak mi to sundala a měla jsem na chvíli svoje tak to byla hrůza, já mám svoje nehty hrozně lámavé. 😒

rona2
autor
26. dub 2009

Spasinko to je mi líto jak to dopadlo,ale nezoufej,příště to určitě výjde.Drzím pěsti. 😉
Beruško taky mám gelovky a už si to ani neumím představit,že mám jen svoje nehty.Teď jsem je měla pár hodin sundané než mi kámoška udělala nové a byla jsem jak bez ruk.Je to fakt zvyk.A pamatuji si jak jsem je měla poprvé tak jsem nebyla schopna nic dělat a nadávala jsem do čeho jsem se to nechala překecat. 🙂

hnedoocka23
26. dub 2009

ahoj holky...já si je sundala akorát na laparku...na takový zákrok jako je opu,to nemůže vadit...oni to ani nekontrolují...jsi tam tak 15minutek 😉 no já si je tedkom právě sundala,začli mi vadit a svoje nehty mám dost zničené,tak si dám pauzu...

hnedoocka23
26. dub 2009

holky,dobrou nocku 😉

rona2
autor
26. dub 2009

Dobrou noc a krásne sny. 😉

ladus77
26. dub 2009

Ahoj holky, muzu se k vam pripojit? Chodim taky do Fertimedu, ale v Olomouci, protoze tu bydlim. Zatim jsme ve fazi vyckavani az se mi zlepsi imunologie. Poslali nas do Prahy na imunologii do Podoli (moc se jim teda nechtelo, ale bylo to posledni vysetreni co nam zbyvalo udelat, vse ostatni- spermio, genetiku, pruchodnost i hormony mame ok)a ejhle ono to vyslo pozitivne. Mam snizenou bunecnou imunitu na manzelovy spermie. Takze beru Prednison, gumysex a v kvetnu kontrola. Pak asi dve, tri IUI a pak kdyztak IVF. Tehotna jsem nikdy nebyla, mozna je to tou imunologii, mozna buhvicim... Chtela jsem se vas zeptat na to IVF, nikde to tu nemuzu najit, jaky je rozdil mezi kratkym a dlouhym protokolem? A jak probihaji ve Fertasu? Nejak se mi zda, ze to neni vsude stejne. Ja mam hormonalni profil ok, co myslite ze mi daji, pokud na to dojde?Diky moc a taky preju dobrou noc. 🙂 🙂 🙂

kacza.b
27. dub 2009

krasne rano kelisky. tak koukam ze spasinka nema dobre zpravicky 😔 ,ale aspon ze ti to nepocitaji do planych pokusu a v zari ti snad daji jiny lepsi protokol a hlavne uspesnejsi.....no co tak bude mimi na jare 😎 musime bojovat dal.

ja se taky chystam do fertasu dneska budu volat at se domluvim co dal...pul rok utece jak voda,tak at se jeste doresi nejake ty vysetreni a tak....a budu teda hodne tlacit,kdyz uz jem samoplatce 😠

ladus77,ja celkem specham do prace tak nemam cas ti to nejak rozepisovat,ale holky to urcite napravi 😉
jinak te vitam mezi nama 😵

tak ja mizim a preji vam krasny a uspesny den....dneska nam tam nejak fouka 😕

rona2
autor
27. dub 2009

Krásné ranko holky.
Ladus vítej mezi námi,ale já ti taky neporadím IVF jsem neměla a mít nechci,ale určitě to tady brzo někdo napíše.
Kaczi ať se ti dobře pracuje. 😉

beruska81
27. dub 2009

dobré ránko, tak jsem zase doma sama, Marek jel odvést malého k našim,protože zítra musíme oba do Olmíku. Už je mu líp, ráno už vymýšlel lumpárny, tak snad už to bude dobré 😉
Zato mě v noci docela dost bolelo břicho, nevím jestli je možné aby ty foliky ještě rostly?Nebo to bude nervozitou?

Ladus vítej, já taky chodím do Olomouce 😉 Já ti taky asi neporadím, teď procházím prvním IVF a taky mám v hlavě chaos.Ale jsou tady zkušenější IVFačky, tak ti určitě poradí.

Holky ta naše Julča už má po období kdy může být nakrytá, takže budeme čekat až do podzimu 😒

rona2
autor
27. dub 2009

Beruš ahoj,nesmutni,jak to nevyšlo Julči,tak to určitě výjde tobě. 😉

rona2
autor
27. dub 2009

Já už jsem malého taky poslala do školy,neštovice jsou téměř pryč,byl to jen takový lehčí průběh.

beruska81
27. dub 2009

No kéžby to vyšlo mě, ale už nějak nedoufám. Já jsem malého posílala s těžkým srdcem,ale nic jiného mi nezbývá a vím, že se o něho dobře postarají, ségra ho zítra přiveze a zůstane u nás asi.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru