Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
19. kvě 2009

Dobre rano Kelisky!
Dnes to mame uplakanea,tesim se na vecer,jedu s kamoskou do Ov na koncert Habera a spol 😉 to je moje srdecni zalezitost divcich let 😀

Michinko to je fajn,ze jsi OK ,jsi sikulka a pristi IVF uz urco bude OK 😉

Kaczko cetla jsem stare diskuse z FN a melas tam takove nadseni z te fakultky a ve tvem pripade samoplatce bych fakt sla tam!Ale to je jen muj pohled,tak promin,jestli prudim

😉

Berus snad tu snuru smolnych IVF uz roztrha a bude tehu 😉 😀 drzim palce!

kat77
19. kvě 2009

Ahoj kelišky, přeji hezký den, i když nám prší....

jsem zvědavá na berusku, doufám že mi pisne co nejdříve 😉

kat77
19. kvě 2009

Jééééééééééééé Cien ty jedeš na Haberu, tak to je i moje dívčí záležitost mladých let 😉 😝

j.cien
19. kvě 2009

jj,tak nejak ,vsak jsme skoro ve stejnem veku 🙂 asi tam budou same baby kolem 30ti 😀 😀 😀

spasinka
19. kvě 2009

Ahoj, holky 🙂
Michi, super, že máš tolik plánů a že to bereš tak jak to je....asi to píšu blbě, ale snad mi rozumíš 🙂
Asmee, tak vy si taky pěkně užíváte o víkendech, v Jeseníkách je krásně, to máte super 😎 My jedem na jižní Moravu příští čtvrtek a už se moc těšííím. Akorát v Rakousku nevím o ničem.
Kaczi, máš prostě takové období, to je normální, nedrž to v sobě. Vybreč se, vyvztekej se, křič, rozbij něco!! Musíš se dát do pohody a pak už to určo vyjde!!!
J.cien, dneska budeš pařit jak patnáctka, jo? 😀 Užij si to!!!

Uff, snad jsem napsala všem, co jsem chtěla, na Berušku myslím, myslím, a jsem napnutá jak struna 🙂
Holky, mám tak hezkou kancelář teď, akorát mě štve, že mi tady prší na umytá okna, ale to je klasika 🙂

Jooo a neví někdo to číslo do Polanky?

hnedoocka23
19. kvě 2009

ahoj holky,jsem napnutá jak struna...snad bude mít pro nás beruška ty nejlepší zprávičky...držím stále pěsti..

venku je pěkně hnusně,nic se mi nechce..ted jdu k babi od manži na kafe...

katrin111
19. kvě 2009

ahoj holky nemam sanci vas docist je tady toho hodne.hned jde videt ze pocasi nepreje a trcime doma 😀 teda taky drzim pesti berusce at to konecne vyjde.jinak kaczi myslis asi kartarku prochazkovou ze???nebyla jsem u ni ale slysela jsem o ni....byly u ni 2kamosky a pry je dobra.............co???chtela bys k ni jit???to bys mohla a pak bys mohla prijit na kafco 😉

kacza.b
19. kvě 2009

krasne odpoledne kelisky.

cien tak na haberu jeeeeeeeeeee ja bych taky sla 😉 toho ja taky muzu.

spasinko ja vim ze to prejde,ale rozbijet nic nebudu....aspon ne naseho 😀 jak bylo v slunce seno moje,moje 😀 musim si projit tem fazemi,zlobou ,zoufalstvim,nenavisti,pobecet si a mozna i neco rozbit,ale aby to neodnesl nekdo nevinny 😕 asi si poridim boxovaci pytel tam bych se mohla vyradit 😅

katrin nevim jak se ta kartarka jmenuje se zeptam v praci a jestli tam pujdu tak se stavim i k tobe tehulo.
clovek uz tak nejak tape vsude,jen aby mu pomohli. 😅
ted tam byla kamoska a byla nadsena,ale rekla ji ze se rozvede s manzelem a to same ji rekla i rudzynska,a asi teda fakt. ma o hodne starsiho manzela,ktery na ni nesmyslne silene zarli a uz se to neda vydrzet. on ji dokonce i spehuje a opisuje tachometr,jestli nahodou nejela nekde kde nemela no mazec...

kacza.b
19. kvě 2009

holky ta beruska nas teda napina,nepsala nekomu z vas?

kat77
19. kvě 2009

Ahojky holky, tak mám pro vás smutnout zprávu...Beruska má test negativní, je z toho moc špatná, tak jsem jí psala, že jsme s ní a myslíme na ni...
Tak jsem doufala, že to vyjde... 😢

kacza.b
19. kvě 2009

kat to mi ani nerikej 🙄 ja to brala jako tutovku. proc se nam porad nedari

😔

verca777
19. kvě 2009

ahoj holky,,,,no vidim že zase další neuspěšnost......přestavam tomu věřit,,,,to není normalní sme tady všehošudy deset,,,a ani jedne z nas se to nepodařilo,,kromě katrin a evči,,,nějake divne ne??

kat77
19. kvě 2009

já to tak taky brala a vidíš to kaczi... ☹

kat77
19. kvě 2009

ahoj verco, co je u tebe novýho?
mě dnes pobolívá v podbříšku, tak nevím

kat77
19. kvě 2009

jste tu někdo ještě?

j.cien
19. kvě 2009

Ahojky,tak to je skoda,ze to ani Berusce nevyslo...ja uz to tusila,kdyz na tom testu byla jen jedna /...
DO PRCIC!
Tak se nam ale v tom Fertasu krute NEDARI!!!

hnedoocka23
19. kvě 2009

☹ ☹ ☹ je to na nic sakra!!!Tak jsem tomu věřila,bylo to hodně nadějné...

sido
19. kvě 2009

ahoj kočky jemi líto že to berušce nevyšlo ☹ ale měla mít dneska výsledky z krve tam taky nic?

kat77
19. kvě 2009

Však to byly výsledky krve...negativní sido ☹
já tomu tak věřila

sido
19. kvě 2009

aha já myslela že jí nevyšel test tak to je v prd.... ☹

kacza.b
19. kvě 2009

cele odpoledne mi nefungoval internet,ale uz fici.

je tady nekdoooo?

kat77
19. kvě 2009

jsem tu kaczi a ty? 😀

kat77
19. kvě 2009

kelišky vy to tu flákáte 😠 🙂

asmeena
19. kvě 2009

ahoj kelišky, teda hledat vás až na druhé stránce?

berus: to je mi moc líto, snad nebudeš dlouho smutnit a nabereš spoustu sil na další pokus.

cien: užij si Haberu - taky u nás doma frčel

spasi: letos chceme na dovolenou na Jižní Moravu a Rakousko, ale jak jsem se tak koukala na ubytování kolem Znojma, tak to jsou docela pálky, když to tak posčítám, tak mě to vyjde skoro stejně jako Řecko, tak uvažuju, že manžela zkusím přemluvit, abychom znovu vyrazili k moři i když on už o moři nechce ani slyšet. Protože nás to tak na pláži baví 3 hodiny denně a tak tři dny a potom už né.

kacza.b
19. kvě 2009

asmeeen tak to jste na tom podobne jako ja,ja taky more mocc nemusim. radeji nekde na pamatky to zase jooo,to muzu.

asmeena
20. kvě 2009

kaczi: právě proto letos asi bude ta Jižní Morava - hrady, zámky a chci do Vídně do Prátru a do Zoo. 😉

kacza.b
20. kvě 2009

krasne ranko kelisky,tak uz jsem doma z nocni

asmeen tak to vemte jen na jeden den do te vidne a vecer zpatky na jizni moravu. a co vis treba na nejake to solidni levne ubytovani narazite

a hned bych jela s vama takovou dovcu mam nejradeji 😉

katrin111
20. kvě 2009

krasne ranko kelůisky,vcera jsem uz nemela sanci se sem dostat.............beruško to je mi moc lito....hodne jsem verila ze to tobe vyjde ☹ ja to nechapu............................ze to tady nikomu nevyslo jeste to ivf akorat evči

kat77
20. kvě 2009

ahojky holky, přeji nádherný den....

rona2
autor
20. kvě 2009

Ahoj holky,prřji všem krásný den,nemám čas vás dočítat,ale aspoň vás pozdravím.Za chvíli zase pádím do práce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru