Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
20. kvě 2009

ahoj katuško,,

katrin111
20. kvě 2009

jeee ahoj katy...jj jak tady jsem tak tady vzdy nikdo neni...............

j.cien
20. kvě 2009

Katrin dej pak vedet,sezenu ti ho v poho 😉

Jj,ja machruji dopredu,ze budu delat a kdo vi,jak se budu citit az budu sedet na vajcach 😀 😀 😀
Ale po tom IUI jsem sla pokazde hned do prace a nakonec v poho

j.cien
20. kvě 2009

papa Verco a neboj,ja jsem traged od narozeni 😀 takze se mam sice blbe,ale dobre to snasim 😀 😀

katrin111
20. kvě 2009

jj diky marti ale treti neplanuju 😉 ale nikdy nevis...................

kat77
20. kvě 2009

teda holky to jsou mi věci....ale myslím si, že to není o místě...první IVF se hned nepodaří každému, řekla bych, že tak 1 z 10 a při 3IVF 6-7 z 10...tak nevím...

j.cien
20. kvě 2009

Jasne Katrinko 😉 budes mit more radosti i starosti jen se 2ma 😉 😀

Ahoj Kat 🙂

katrin111
20. kvě 2009

ja nevim katy ja tem jejim cislum a procentum vubec neverim.......................

kat77
20. kvě 2009

Cienko, v pátek mi Jaroš řekl, že pokud teď nevyjde IUI, tak IVF na srpen...možná nás bude odsud z kelišek víc v tom termínu🙂

verca777
20. kvě 2009

taky mi to říkal jaroš že z tech třech pokusu se to podaří těm 7 z deseti,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ale jsme mezi těma sedmi?????????????????? 😎

j.cien
20. kvě 2009

Kat jasne ze to neni o miste,ale prijde mi,ze Fertas stejne jako GC nehleda pricinu,nic neresi,neleci...proste IVF jedno druhe treti a co pak dal?Pak teprve imunologie,genetika....laparka...

verca777
20. kvě 2009

no tak marto to zase ja se zastanu jaroše.....

kat77
20. kvě 2009

aha, no ale mě už chybí jen imunologie...já na Jaroše nemůžu nic špatnýho říct

kacza.b
20. kvě 2009

ahojky kelisky.

cien nasadila jsi mi do hlavy poradneho brouka.....

katrin ta kartarka neni prochazkova,pry jinak. akorad kamoska na ni nemuze najit cislo tak snad ho sezene jinde..

kat77
20. kvě 2009

No holky musíme to vydržet a to se podaří...věřím tomu 😉

kat77
20. kvě 2009

Kaczko ahojky...

Cienko musíme myslet pozitivně a vše půjde jak má 😉

kacza.b
20. kvě 2009

ahoj kat 😉

katrin111
20. kvě 2009

je to tak ze nehledaji pricinu............jdou hned na vec a pritom nekdy staci to vysetreni a vse je jinak...............jen reknou silnym at hubnou a stihlym at priberou 😀 😀 😀 kaci tak to teda nevim zadnou neznam kartarku co bydli blizko me akorat tu prochazkovou,ale zkus zjistit to jmeno.a nebo kde aspon bydli

verca777
20. kvě 2009

ja když došla za nim loni v březnu do gyncentra tak mi říkal že by nerad dělal u mě ivf,,bo sem tam měla dvě cysty,,,hned mi nabidnul na 3 schuzce že mi uděla laparo,,,sem se divila protože vim že laparo dělali až po 2 nezdařenem pokusu ivf.....pak odešel pryč a ja šla k čermakovi a on že v ždnem případe ne laparo že je to zbytečne....a jaroš před tim říkal že když tam jsou cysty tak nechce stimulovat,,,tak jsem zašla za jarošem do fulneka a v zaří mi to udělal laparo,,,a se mi zda i hystero....nebo jak se ot jmenuje vyčistil mě a odstranil ten vejcovod, a pak od ledna do polanky,,a zase mi dřív nechtěl zrobit ivf pokud nebudeme mít genetiku t ojsem čekala 2 měsice až sem tam musela volat..takže tak jaroš no

j.cien
20. kvě 2009

Ahojky Kaczi!

Ale jo,Kaja je OK,ale po tech nekolika "fo-pa",ktere se mnou mel a kdy pokazde rikal neco jineho a menil rozhodnuti na pockani,menil protokoly,no proste byl totalne ZMATENY...tak se na neho uz divam jinak nez na zacatku.To je vse.Do IVF jdu,ve Fertasu,ale nedelam si iluze o jejich snaze najit a resit PRICINU!

A nehlede na to,ze vybirat doplatky na Synarel,na ktery zaden doplatek NENI,to mi prijde minimalne neeticke...

verca777
20. kvě 2009

ahoj kačko

kat77
20. kvě 2009

Kartářka jedna výborná je v Kopřivnici a druhá v Hranicích, tam se budu objednávat ve čt a většinou bere hned...teď byly holky od nás a ve všem se trefila a předpověděla dobré zprávy

kat77
20. kvě 2009

Verco a jak ty? Jak v práci? na hov...že?...

katrin111
20. kvě 2009

jsou to vydří duši...................holt soukromnici,ale aspon podle toho by se tak meli chovat............

verca777
20. kvě 2009

tak ty poplatky jsou hnus to maš pravdu,,už tak platiš za slovo dobry den že? 😠

kacza.b
20. kvě 2009

me taky teda udelali genetiku a na laparce jsem byla vzdy po IVF takze u me je problem jasny spatna kvalita embryi a chybejici vejcovody....tak nevim co by mi jeste meli udelat. a dvakrat jsem s nima otehotnela to beru taky jako spech,ale nikdy to nedopadlo

cien tak jsi mi nasadila toho brouka do hlavy ze zvazuju jeste jednu navstevu....ale k oborne uz nejdu,zkusim toho dr. dostala

😔

verca777
20. kvě 2009

dobry to je kat a jak v praci ?? no pracovněě 😀 😀

katrin111
20. kvě 2009

kaci nekde v diskuzi jsem cetla ze jedna taky co je objednana do fakultky nejde tak je tam zase volny termin ale fakt uz nevim kde a kdy akdo to byl!!!!!!!!!!!!!!

verca777
20. kvě 2009

no víš kačko ta znama co ted je těhotna co se jim to povedlo v olmiku ve fn,,,,tak pravě tam ji dělali laparku před 3 pokusem a odstranili ji vejcovody oba dva,,protože pry z nich muže vystřikovat nějaka tekutina ktera brani v uhnizděni,,,,ona je měla ucpane oba dva,,tak ji je odstranili a šup je těhule 🙂

katrin111
20. kvě 2009

to je pekne verus tak to ma byt a ne ze si zena vycerpa vsechny 3 pokusy a pak teprve hledaj pricinu..................

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru