Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kat77
17. čer 2009

Ahoj holky, tak copak je tady nového? Jsem se tady v pondělí nemohla vůbec dostat...

katrin111
17. čer 2009

ahoj vsem,docetla jsem vas holky..........ocko tobe drzim vsechny palecky a vlastne vsem co to potrebuji,zrovna papkam rohliky a za chvili se vrhnu na vareni.......po tech homeopatikach krasne samikovi to ousko splasklo.....takze ho ma nadherne uz oproti vcerejsku........takze asi vice nemoci a infekci zacnu resit homeopatikama a ne jen tema nasima chemiema..........

katrin111
17. čer 2009

takze mam klid az asi do 16h samik na vylet jel tak prijedou az odpoledne kolem 16h.......

ili5
17. čer 2009

Ahoj Katrin, tak mimi má už 1 cm, chlapák 😀 . Musíme se sejít a pokecat, ajk bude hezky, tak sednem na terasu.

katrin111
17. čer 2009

jéééé ahoj Ili,tak to pekne roste prdolka..........jj musime se uz konecne sejit..........takze budeme vozit spole to je super.........

kat77
17. čer 2009

ahojky Katrin🙂
teda konečně jsem aspoň někoho zastihla

katrin111
17. čer 2009

ahoj katy jo ja taky nikdy nemuzu nikoho stihnout akorat musim jit varit...........

katrin111
17. čer 2009

musim si vse nachystat na francouzske brambory a pak uz to jen zapecu...........

hnedoocka23
17. čer 2009

ahoj holky,jsme zase zpátky 😀 ET je zítra na 100%,v 10,30tam mám být..a ted k embryjkám..zůstali z 6 jen 4..máme 1-10buněčné,1-7buněčné,1-8buněčné a 1-6buněčné..zavedou mi zítra ty dvě nejlepší...jsem prý mladá,tak nebudeme riskovat vícečetné těhotenství(tím pádem tři ne)..a ty dvě si nechám zamrazit,pokud se nic nezmění....

kat77
17. čer 2009

ocko to je supeeeeeeeeeer, krásná úrodička 😉

kat77
17. čer 2009

katrinko já taky přemýšlím co vařit 😒

hnedoocka23
17. čer 2009

kat díky,snad budou bojovat dál..

hnedoocka23
17. čer 2009

já nevařím nic dneska,jdu do práce na menu a za bráchou..mějte se.....večer jdeme na opékačku,babi od manži slaví narozky... 🙂 papá holky..

katrin111
17. čer 2009

ocko nadheeeeeeeeeernaaaaaaa uroda!!!!!no tentokrat to vyjde uvidis,drzim ti vsechny palce co mam........uz te napadlo katy co varit????a zitra vubec nevim..........

kat77
17. čer 2009

ještě ne, asi počkám až můj dorazí domů z nákupu a pak něco utechtlím😀

evcaa
17. čer 2009

ocicko gratulace obrovska a zitra uz budes mamina

kat77
17. čer 2009

no nic jdu pouklízet pak ještě nakouknu

j.cien
17. čer 2009

Ocko to je krasa!!!
Jen tak dal,zitra etik at ti klapne 😉 a budes tehule 😀 jako lusk 😀

spasinka
17. čer 2009

Očko, připojuji se s gratulací 🙂
a všechny ostatní zdravím, Marti, zítra tfuj, tfuj 😉

j.cien
17. čer 2009

😉 diky Dito,zatim nenervuju,ale uz aby to bylo stastne za mnou 🙂
Jsem rada,ze to Kajos dela takto-ze tam nemusim byt den predem,to je zbytecne stresovani...takze zatim jsem v klidu 🙂

hnedoocka23
17. čer 2009

ahoj a díky...
j.cien,at ti laparka dopadne dobře a ty se co nejrychleji zotavíš 🙂

rozi.nka
17. čer 2009

ahoj holky, tak jsem po kontrole 🙂 hlavička je v pořádku a Matýsek váží 549gramů 😵
na poradně nic nového, jen mě pan doktor uklidnil, že kdyby byl myaý ke konci nějak mega tak by mě poslal do nemocnice před termínem na vyvolávačku 😉 řekl, kdo se s tím má tlačit, ne? 😀
očko gratuluju k vajíčkům a držím pěsti na zítřejší přesun 😵
cien, zítra na tebe budu moooc myslet aby bylo vše ok 😵

hnedoocka23
17. čer 2009

ahoj rozi,akorát ed jsem nakoukla a gratuluji ke kontrole 🙂
já měla jet dneska na zahradu opékat a zároven slavit,ale bolímě hlava(prášek nezabírá)a jsem celkově dost unavená..tak jsem ráda,že jsem sama... 😉

rozi.nka
17. čer 2009

bolest hlavy je dost nepříjemná, tak šup do pelíšku odpočívat 🙂
mě bolí akorát nohy, celý den poletuju a vyřizuju 😝

hnedoocka23
17. čer 2009

jojo,ležím a kukám na telku... 😉 holky,pro dnešek se loučím...zítra nakouknu k večeru,snad už s mimískama v bříšku 🙂 pá
j.cien:budu držet palečky a at to zvládneš...

rozi.nka
17. čer 2009

očko páá, budu na tebe myslet 😉 😵

asmeena
17. čer 2009

ahoj holky, zrovna jsem se vrátila z kola - počasí úplně vyzývalo na projížďku a hned se po návratu vrhám na koníka kouknout jak dopadla očko.

Očko: super zprávička, to máš už hodně buněčné, takže to bude na tuti těhulkování

rozi: ten váš hlapeček taky roste jako z vody a ty tvoje týdny u jména už teda taky pěkně letí

cien: držím pěstičky na zítřek a uvidíš, že to v pohodě zvládneš a pak půjdeš krásně pročištěná do IVF. 😉

kacza.b
17. čer 2009

ahojky kelisky hlasim navrat s prace uz jsem vas procetla

ocko a cien na zitra pfuj,pfuj pro stesti!!!

rona2
autor
17. čer 2009

Hezký večer holky,zítra na vás bidu myslet ať to dopadne jak nejlépe to jde. 😉

asmeena
18. čer 2009

očko: hodně štěstíčka, dnes už budeš mamina

cien: držím pěsti pro štěstí, za chviličku tě to asi čeká, že? Jak budeš moci, tak dej co nejdřív vědět.
spasi: a jestli budeš o cience něco vědět, tak nám to pisni.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru